Opinie o Dwór Szczepańskich w Woszczyce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dwór Szczepańskich. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dwór Szczepańskich o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dwór Szczepańskich w Woszczyce

werf Nowy wpis

@max no w sumie to noe wiem czy takie podobne to wszystko ejdnak zalezy od wielu czynnikow przeciez ale taka praca jako dodatkowa to sie oplaca bo z napiwkow to na prawde calkiem sporo mozna wyciaganc

gut ututu Nowy wpis

kelnerskie miesjce to dla mnei najlepsze miesjce do prayc - jeszcze studiuje i sie rozgladam za takim miesjce myslicei ze tutaj znajde zatrudnienie na takim albo podobnym stanowisku. chcicalbym wiedziec jak wyglada tutaj praca ale tak szczerze z reka na sercu. nie chce czytac bzdur albo jakis narzekan tylko

ada Nowy wpis

a wie ktoś jak dokładnie wygląda praca w tym dworze, jakie obowiązki mają pracownicy? Mi się podoba ta praca o tyle o ile mam strasznie blisko z domu do nich i bez problmeu mogłabym dojezdać, a druga sprawa to to czy można tam pracowac na pół etatu na przykład, bo jeszcze jestem studentką i nie wiem czy mnie przyjmą.

youknow Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Pracowałam w wielu miejscach i praca byla o wiele cięższa bo przeznaczona dla mężczyzn, i dziewczynom wypowiadającym sie tu nie chodzi o to rodzaj pracy, ale o atmosferę, płace, spędzony czas, kulturę szefostwa etc. Wiec jeśli byłbyś taki miły to nie wypowiadaj się na temat pracy, bo nie jest to wcale ciężka praca, chyba że dla ciebie jest to sorry dziewczyko.

logo firmy Specjalista IT
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Menadżer Kategorii
Ruch S.A

Bożena

Zarobki ustalane są indywidualnie z każdym. Napewno inaczej zarabia kelnerka ,inaczej zarabia recepcjonistaka i kucharz. Szefostwo wypłaca również ekstra dodatki za obsługę imprez okolicznościowych. W poprzednim lokalu tyrałam po 12 godzin, miałam płacone na godziny i mogłam zapomnieć o premii za obsługe imprez - tutaj dzięki impezom wyciągam 2x więcej.

Bożena

Od 2 miesięcy pracuję w Dworze Szczepańskich jako pomoc kuchenna, fakt pracy jest dużo ale zarobki takie małe nie są - szefostwo jeszcze się nie spóźniło z wypłatą, ponadto zarabiam więcej niż w nieopodal położonym konkurencyjnym zajeździe. Co do traktowania pracowników atmosfera jest normalna. Zresztą sami możecie się przekonać bo prowadzą teraz rekrutację do nowo otwieranego zajazdu.

gość

Reklama właścicieli ale prawda jest taka ze oprócz opini w/w wszystko jest prawdą pewnie inteligetni szefowie zapłacili komuś za ta reklame a szkoda bo mogliby te pieniądze przeznaczyć na bardziej szlachetny cel typu ZAPŁACENIE NADGODZIN I NIE TYLKO NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!

Waldek

A ja napiszę nie anonimowo.. Praca jest ciężka a ruch duży z powodu popularności miejsca i tu niema się co oszukiwać. Nie dziwie się, że wszystkie "niunie" nie dają rady i nazywają to miejsce, tak jak nazywają. Wypłaty są co tygodniowe i niema się co dziwić, i na pewno nie są wypłacane z opóźnieniem lub w cale tak jak tu ktoś wcześniej napisał. Jest to zabezpieczenie pracodawcy przed nagłym zniknięciem pracownika z dnia na dzień.. A nawet w tym przypadku jeśli się naprawdę potrzebuje pieniędzy szefostwo pójdzie na rękę. Więc jeśli jesteś leserem nic nie potrafisz tylko się użalasz i wolisz nic nie robić, to nie przychodź tu do pracy bo to i tak to wyjdzie... A reszcie personelu oszczędzisz masy stresu i nerwów... Liczba negatywnych opinii na tym forum mnie nie dziwi przewija się tutaj masa ludzi a większość z nich to porażka i żal.. Poziom który reprezentują zarówno pod względem profesjonalnym jak i intelektualnym jest grubo poniżej przeciętnej.. Bo jedyne co potrafią to pisać takie komentarze a na pewno nie pracować w dobrze prosperującej restauracji hoteleowej. Więc jeśli nie jesteś dobry w tym co robisz i gotowy na ciężką pracę pozostaje Ci tylko napisanie tutaj negatywnej opinii po paru dniach w pracy w dworku szczepańskich... Wszystkim negusom życzę powodzenia w znalezieniu pracy w której się nie pracuje tylko dostaje pieniądze za mówienie jak się ciężko pracuje...

aa

Tak czytam te opinie i jestem przerażona, niech ktoś coś w końcu cos z tym zrobi!!! miałam tam iść do pracy ale odpuszczam , dzieki :)

pracowity-pracownik
@aa

(usunięte przez administratora) Praca w dworku wygląda zupełnie inaczej niż tutaj jest opisane...

Ja również współczuje wszystkim, którzy zamierzają podjąć się pracy w tym jakże prestiżowym hotelu.. Szef i szefowa to totalni idioci żerujący na innych niepotrafiący spleść zdania mający jakikolwiek sens. Presja pod jaką wykonuje się tam swoje obowiązki jest nie do wytrzymania i każdy prędzej czy pózniej rezygnuje. Dodam jeszcze, że o wynagrodzenie trzeba się prosić, bo szefostwo chyba uważa, że to pracownik powinien im jeszcze dopłacic za wiedzę, którą nabywają przy ich boku. Oczywistością jest praca na umowę bez jakiejkolwiek wartości. Z tego co mi wiadomo zatrudniają pracowników ukraińskich, bo oni przynajmniej nie pytają co i jak tylko pracują jak mrówki po kilkanaście godzin dziennie. To jest im bardzo na ręke , ponieważ za ok. 300 godzin pracy mogą płacić po 900 zł/mc. Jednym słowem ŻENADA (usunięte przez administratora) Pozdrawiam serdecznie ;)

Recepcjonistka

Przepracowałam tam krótki okres czasu (na szczęście), ale mogę opowiedzieć co mnie spotkało. Po pierwsze trzeba być non stop do ich dyspozycji! Dzwonią o godz. 15.15 że jestem potrzebna na recepcje na godzinę 15.00, jak się zapytałam kiedy to w telefonie usłyszałam że już od 15 minut i że mam się pośpieszyć. Nie dostałam nawet możliwości podjęcia decyzji, od razu wspomnę o tym że nie były to moje oczywiste godziny pracy i w tym dniu miałam mieć wolne! O wypłate trzeba się upominać miesiącami, a za 13 godzin pracy w weekend (na wezwanie przez telefon!) dostałam 50 zł :) Szefowa wyraźnie za każdym razem dawała do zrozumienia że to ona rządzi a ja tylko sprzątam (byłam na stanowisku recepcjonistki). Oczywiście do moich obowiązków należało stanie na recepcji (przyjęcie i odprawa gości), robienie śniadania, prasowanie, pranie, sprzątanie pokoi, mycie okien, podłóg, wsyłania listów, kelnerowanie i co najważniejsze tłumaczenie dostawcą dlaczego rachunek nie jest zapłacany oraz że nie ma pieniędzy w kasie (szefowa na bierząco wybiera i trzeba ze swoich wydawać, po czym mają zostać zwrócone w wypłacie...). Całymi dniami byłam sama na hotelu (jęsli chodzi o personel). Kucharz pojawiał się wyjątkowo jak przyszli goście. Nawet zdarzyła się taka sytuacja że nie było pościeli na zmiane bo szefowa nie zapłaciła pralni i nie przywieźli. Goście spali w brudnej. A co do umowy to można zapomnieć, obiecują że w przyszłym miesiącu i tak na okrągło.

Recepcjonistka
@Recepcjonistka

*"zdażyła" miało być :)

rozpaczona
@Recepcjonistka

Współczuje i rozumiem to niestety doskonale przechodząc przez to samo. Szefostwo to totalni ignoranci i idioci chyba po 4-5 razy tłumaczy im się to samo. Szef chwali sie jakimiś interesami zagranicznymi ale jak przychodzi co do czego nie potrafi jednego zdania sklecić po angielsku, tylko wołał mnie bym tłumaczyła (ja - którą uważał za debilkę. Ciągle wmawiał mi że pracując w takim miejscu trzeba sie dobrze prezentować- czyli przepocony, sprany 1000 razy sweter i papieros -żenada. Nie polecam do dziś nie dostałam pieniędzy które musiałam wyłożyć za przesyłkę kurierską. Wypłaty zresztą też nie mam , szefowa zadzwoni do mnie jak będzie miała, a gdy zapytałam ile mam czekać to nawrzeszczała na mnie i wyzwała ze w pracy trzeba pracować a nie pytać ciągle o pieniądze. Buldożer i zrównać z ziemią- tyle lub prościej wysłać tych ludzi na leczenie psychiatryczne na księżyc gdzie ich miejsce:)):

syn gromu

pomyłka - wypłatę

syn gromu

Mój brat tam pracuje 2 miesiące czeka na wyołatę, umowy nie dostał

gość

Powiem tak... szerokim łukiem omijać tamto miejsce. Odradzam jakiekolwiek organizowanie tam imprez. (usunięte przez administratora)

filemon co to znaczy że praca w firmie Dwór szczepańskich jest jak napisałeś non stop? to znaczy że pracuje się tam nawet po 12 godzin dziennie? nadgodziny są płacone?

kicia

no prawie , nie ma tam czegoś takiego jak nadgodziny. Oni uważają że praca ponad 8 godzin to Twój obowiązek i zaszczyt:) bo faktycznie praca w tam to prawdziwy prestiż - żenada tylko tyle

były kucharz

Wypłata w ratach bo jakoś nie udało się nigdy nazbierać na całość ... i Całości to chyba i tak nigdy nie dostaniesz

Ala

Byłam tam na rozmowie, szefowie bardzo mili ale.... na każde konkretne pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi:D. Ile będę zarabiać? Odp. Zobaczymy przepracujesz miesiąc to zobaczymy. Jaki jest zakres obowiązków? odp. przyjmujemy pracowników do pracy nie ma konkretnych obowiązków to zależny jaka będzie potrzeba. I tak w kolo, zapytałam ile godzin- to zależy. Żadnej konkretnej odpowiedzi. W końcu wychodząc zapytałam dziewczyny która była na recepcji, jak się jej pracuje. odpowiedziała że czeka na wypłatę i odchodzi, bo to co się tam dzieje to parodia. Hm daje to do myślenia.

rozgoryczona

zgadzam się w 100%. Pracowałam tam więc cos na ten temat wiem. Mowią ci ze zostałas przyjęta na stanowisko recepcjonistki i masz byc elegancko ubrana tzn biala bluzka i ciemne spodnie. A tak naprawde jestes tam robotem wielofunkcyjnym. Jeśli trzeba posprzatac pokoj- sprzatasz, zmyc podlogi-myjesz, obslugujesz gosci, myjesz okna, pierzesz dywany, stoisz na zmywaku, polerujesz sztućce i kieliszki, przygotowujesz sale na przyjecia, nawet sprzatasz po dzieciach i wnukach szefostwa ktorzy przyjezdzaja sobie na hotel na caly weekend i robia mnostwo zamieszania i co jeszcze tylko "szefostwo" wymyśli. Wypłaty dostajesz w ratach 2 albo 3. (usunięte przez administratora)". Ludzi do roboty brak a jesli juz ktoś przyjdzie na rozmowe o prace to po wyjsciu takiej osoby szefowa mowi " ta sie nie nadaje na recepcje, jest nie wyjsciowa"

gość

Chciałam tam pracować lecz każdy mi odradza. Szukam pracy na kilka miesięcy ale słyszałam że tam nie wypłacają w ogóle. Jest to prawda? Jeśli ktoś tam pracował niech mi powie czy był problem z dostaniem wynagrodzenia? I jak coś to ile się tam dostaje miesięcznie?

filemon

Praca "non stop" za minimalną krajową. Można się przyjąć pod warunkiem,że nie ma się innej perspektywy,ale wciąż szukać normalnej pracy za normalne pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Dwór Szczepańskich - Woszczyce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dwór Szczepańskich?

Kandydaci do pracy w Dwór Szczepańskich napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dwór Szczepańskich
1.4/5 Na podstawie 31 ocen.
  • ul. Plebiscytowa 16 lok. 3
    44-100 Woszczyce