Hilfeneo

Gliwice

Opinie o Hilfeneo

Zuzanna

@neo - skąd posiadasz takie informacje o Hilfeneo? Czy jesteś w stanie je potwierdzić? Czy ktoś z forumowiczów może opisać obecną sytuację w firmie?

neo

Firma juz dawno jest zamknieta.Nie ma jej.Zbankrutowała

I.

Hilfeneo to słup. To nie jest samodzielna firma i każda pani jak jedzie do pracy to zadna z hilfeneo tylko z firmy której nazwa wielokrotnie się tu pojawia. Dziwne to wszysko.

Helena

Zdrowych i wesołych Świąt dla przemiłych pań rekruterek i dla pracownic biura w Gliwicach.

Zuzanna

@opiekunka@Lilkarozumiem, że jesteście zadowolone ze współpracy z Hilfeneo. Co mogłybyście wskazać jako jej największe zalety? Czym firma wyróżnia się na tle innych agencji?

Zachęcam do wyjazdu

A co to za różnica czy wyjeżdża się z Hilfeneo czy z Pronoblem jeśli wszystko jest ok? Wypłata się zgadza, zwrot za bilet, stan podopiecznej, zainteresowanie koordynatora w kraju Twoimi problemami, premie dla Opiekunki, legalna praca. Wszystko jest idealnie w Hilfeneo i w Pronoblu.

Nie składać tam CV.

Niech nikt się nie nabierze że Hilfeneo, Pronobel szukają pracowników biurowych na długi okres. Te ogłoszenia są cały czas. Bez chwili przerwy bo rotacja w tych "szajs firmach" jest ciągła.Tak często zmienia się pracowników jak dwie stare seniorki szefowe zmieniają bieliznę.

Smutne
@Nie składać tam CV. 20.02.2017 09:33

To prawda niestety.

opiekunka

Hilfeneo ma najlepsze stawki dla opiekunek i bardzo sympatyczne kordynatorki w Polsce. Jeździjcie tylko z Hilfeneo. Nie ma mniejszej wypłaty niż 1000 Euro. To najlepsza firma i polecam wszystkim.

komio

Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego jst potrzebny.

Lilka

Dzień Dobry Wszystkim! Ja wyjeżdżam z Hilfeneo do opieki do Niemiec. Już sporo czasu bo ponad rok. Za pierwszym razem stresowałam się, bo firma mało znana, ale nie żałuję. Dbają o pracowników na wyjeździe, oferty mają sprawdzone. Moja podopieczna jest cudowna! A i rodzina pomocna. Pozdrawiam!

Iza

Nie wiem, ale ja złożę cv. Zawsze jest jakaś szansa, że mnie zauważą. Co mi szkodzi :) . Słyszałam dobre opinie na temat Hilfeneo. Może się spotkamy w pracy :)

Margarita35

hm..to zupełnie normalne że agencje wspólpracuja ze sobą nieraz widziałam dokumenty polskich agencji wspólpracujacych z jedna niemiecką agencją (gowork chyba podlega niemieckiej Pflegehilfe 24.de)nie rozumiem generalizacji "z południa żadna agencja nie jest godna polecenia" no super polecam zatem promedica24 z wawy czy personnel solutions z Gliwic czy SenioVita z trójmiasta Private Care24 z Katowic chyba czempionat wsród oszustów w moim odczuciu na porzadku dziennym jest ogólny brak rozeznania wsród agentów kompletne olewanie zlecen przez koordynatorów szczytem debilizmu zwodowoego w moim przypadku błysnął Dawid Mejer z gowork, czy niegdysiejsza koordynatorka ganndor - mannak z Promedica24..osoby które kompletnie nie wiem na jakiej podstawie znalazły sie na zajmowanym stanowisku..znalezienie uczciwego posrednika graniczy w Polsce z cudem polecam "ontos" "podlaskie centrum opiekunek" i chyba tylko tyle reszta to chłam..a sprawdziłam baaardzo dużo pośredników.

opiekunka-świdnik

Hej! A czy możecie mi powiedzieć czy skladki są odprowadzane od sredniej czy jest niska podstawa i reszta w delegacjach? To dla mnie wazne, bo pracowalam w agencji ktora ma teraz kontrole z ZUS i okazalo sie, ze jak mi odprowadzali skladki od niskiej podstawy a reszte rozliczali w tych dietach to teraz sa z tym problemy bo nie powinno tak byc :(

Stenia

Witam, pracowałam w wielu firmach pośredniczących i w końcu trafiłam na Hilfeneo. Bardzo mile mnie potraktowali przy rekrutacji i teraz w trakcie też. Zarobki wyższe niż w poprzedniej agencji o 100 euro no i Stela dobra. Zmieniam się z opiekunką 2 na 2. Duża wygoda. Oby tak dalej!

Lila

Ja miałam podobnie. Musiałam rozwiązać umowę z poprzednią firmą. Od roku wyjeżdżam z Hilfeneo i nie mam zastrzeżeń. Jestem mile zaskoczona, że firma interesuje się pracownikami również na ofercie.

Ewelina

Jeszcze 2 lata temu pracowałam z inną firmą ale cieszę się że przeszłam do Hilfeneo. Wczesniejsza agencja oszukał a mnie na 2 wyjazdach. W Hilfeneo są jasne zasady i sprawdzone rodziny. Byłam już na 3 Sztelach i wszystkie były zgodne z opisem.

Sarenza

Dobrze znam ten rynek i dużo widziałam. Dlatego brawa są zasłużone. Nigdzie wcześniej nikt nie informował mnie o wypłacie smsem, ani nikt tak bardzo nie interesował się moim losem na ofercie. Brawo!

Alicja

Nie wiem co teraz mam myśleć o tej firmie. Mają wiele pozytywnych komentarzy i chciałabym z nimi wyjechać, ale czy to dobry pomysł jak myślicie ? :) Nie chciałabym być oszukana.

Gabrysia

Najlepsza agencja i najmilsze panie pomocne i przedstawiajace oferty. Wyjeżdżajcie z Hilfeneo.

Helix

Polecam na spokojności. Rekruterka tłumaczyła mi, że hilfeneo współpracuje z różnymi agencjami i podsyła nas jak nie znajdą oferty. Według mnie ok, bo mi zależy na pracy, a otrzymałam ją 2 miesiące temu. Na razie bezproblemowo

gruszka

2 tys płacą w Hilfeneo????????????? To im się poprawoiło.Rekruter bez niemickiego ma mniej. Tyle dostaje dział handlowy z perfekt niemieckim.

Alicja

może mi ktoś coś powiedzieć o pracy w tej firmie na stanowisku Rekrutera często widzę ogłoszenie i zastanawiam się czy wysłać?

Margarita35

ha ha powszechna?! to tak jak w reklamie:" o Jan i'm so happy że ty calling ale martwię sie bardzo too much" wczoraj i dzisiaj ty calling ja sie martwie o twój rachunek too much" wiele razy jechałam z ludzmi ze Ślaska i Pomorza i rozmowa wygladała mniej wiecej tak:" o helloł tak wjezdzamy nie martw sie zadzwonię czius":))czy czyms w tym rodzaju piszemy fonetycznie dlatego trudno znależć nam słowo w słowniku o ile go w ogóle zabieramy..panuje wsród 40-50 latków dziwne przekonanie, że na "naukę za późno" a takie nastawienie to gorsze nieszczęscie niż wybuch granatu..wiele razy musiałam ratowaqć Polki znajomościa jezyka bo nie potrafiły porozumieć się z rodzina urzędnikami lekarzem zdarzało mi sie ratowac z opresji językowej pechowych budowlanców którzy nie wiedzieli dokad maja jechac bo niedziela 6.00 rano kumpel nie odbuiera telefonu..

Ala 45
@Margarita35 21.06.2016 12:53

proszę nie generalizowć, mam 63 lata, a nauczyłam się j.niemieckiego 4 lata temu. Mówię i piszę bardzo dobrze po niemiecku.Nie mam najmniejszego problemu z załatwianiem wszelkich spraw i rozmową na każdy temat. Jakoś nie miałam sposobności ratować żadnej Polki z opresji.

boża

o co chodzi z tym przekazywaniem do innej agencji? Proszę o informację, kogo to jeszcze spotkało.

Ona

Już wyjaśniam. Pani z firmy Hilfeneo, która mnie rekrutowała zweryfikowała mój poziom języka niemieckiego oraz utworzyła profil. Po kilku dniach została mi przedstawiona (przez Panią z Hilfeneo) oferta wyjazdu do opieki z innej firmy - Pronobel. Oferta odpowiadała mi, przystałam na nią. Ostatni kontakt z firmą Hilfeneo nastąpił w dniu w którym wyjeżdżałam do Pani, którą miałam się opiekować-Pani z Hilfeneo sprawdzała czy na pewno wyruszam w podróż do podopiecznej. Przed wyjazdem otrzymałam od Pani z Hilfeneo namiary na swojego koordynatora z firmy Pronobel. Na miejscu potrzebowałam pomocy, bezskutecznie próbowałam skontaktować się z koordynatorem firmy Pronobel, dlatego liczyłam na pomoc Pani z Hilfeneo, która mnie rekrutowała - brak kontaktu. Dodam, że jedyne czego chciałam od Pani z Hilfeneo to to, by poinformowała firmę Pronobel, żeby się jak najszybciej ze mną skontaktowali. W takim przypadku Firma Hilfeneo "umywa ręce", a Ty jesteś pozostawiona sama sobie. Wiem, że powinnam się zastanowić, gdy usłyszałam, że oferta jest od innej firmy, mój błąd. Przestrzegam innych przed taką sytuacją.

real

zgadzam się :)))))))))))

Zosik

Dla mnie to nie ważne czy jade z ta czy inna firma i czy jedna to wiele. Dla mnie wazne jest ze sa w porzadku. Jasne zasady, nigdy mnie nie wystawili. Placa nas czas. Dla mnie git

wiadomo 2

Tych agencjo firm jest więcej.

Wiadomo

Firmy zwane też szumnie agencjami: Favoris, Helper 24, Irsi, Magis, Pronobel i Hilfeneo = to jeden szajs. To wszystko jest kierowane przez te same osoby. Trafiasz do Hilfeneo i będziesz przeniesiona do Prono i odwrotnie. 6 firm a jakby 1.

Ona

Też tak miałam, oddali mnie agencji, która ma wiele negatywnych opinii w internecie i do której sama nigdy bym się nie zdecydowała rekrutować! Nic ich dalej nie obchodzi.

Ja

Przekazuję Cię innej agencji po czym kontakt się urywa i radź sobie sam. ODRADZAM!

helena

Byłam na 3 miesiecznej ofercie w chemnitz z tą firmą. Jak zajechałam na miejsce to sie ucieszyłam że przede wszystkim że jest tak jak mówili jeszcze jak byłam w polsce. Ja pieniądze miałam na czas, a nawet wcześniej, pozdrawiam.

nina

Witam chcialabym sie dowiedziec cos o Hilfeneo mam podpisac z nimi umowe i nie wiem czy to dobra firma i czy wyplata jest na czas i jak wyglada wyjazd to zn. czy musze placic za bilety ?

Maria

Ja też polecam. Jestem od 3 miesięcy w Monachium i jestem bardzo zadowolona chociaż przede mną pierwsze święta poza domem i mam małego doła...

xcv

Uspokoila mnie pani troszke - Bo tak sie sklada ze mam zamiar pracowac przez ta firme . I prawde powiedziawszy weszlam tu by zasiegnac informacji na ich temat . Jak z miejscami i platnoscia u nich . Co prawda malo tych wpisow tu .Alw mysle ze nie popelniam bledu wiazac sie z nimi ? W koncu mozna zmienic tez firme prawda? Ale bardzo bym sie cieszyla , zeby te problemy mnie nie dotknely . Najlepiej jest znalesc miejsce polecone przez znajoma osobe . Ale jakos teraz nie mam nikogo kto by mi pomogl . Ja swego czasu pomagalam kolezankom , a teraz ja potrzebuje pomocy to nie ma nikogo . Ale tak to jest . Jestem dobrej mysli . Zobaczymy . Pozdrawiam wszystkie opiekunki .

Beata

Objechałam chyba wszystkie agencje ze śląska i ostatecznie zgłosiłam się do dwóch a najszybciej ofertę pracy otrzymałam od Hilfeno i dzięki bogu bo jestem zadowolona nie tylko z pieniędzy i dotrzymania wszystkich obietnic ale także z miejsca pracy bo babcia jest ideałem. Miałam wyjechać na 3 miesiące ale zostanę jeszcze 3. Beata.

oszukana

przepraszam bo pomyliłam tematy. Ten wpis miał być gdzie indziej i dotyczy innej firmy.

oszukana

Witam omijac szerokim lukiem nie polecam najgorszemu wrogowi bilet kupujesz sama za ktory nie zwracaja.jedziesz na umowione miejsce i nagle niemka u ktorej masz pracowac cie nie chce i musisz wracac i nikogo to nie obchodzi wiec jesli chcesz sie przejechac tam i z powrotem to polecam.ogolnie nie interesuja sie czlowiekiem

Zostaw opinię o Hilfeneo - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hilfeneo