Pronobel

Gliwice

Opinie o Pronobel

Kinga

Witam?czy ktoś jedzie 23-10-2017r. na szkolenie języka Niemieckiego przez ta firmę Pronobel.Czego można spodziewać się na tym szkoleniu i po ukoñczeniu kursu.I czy sa jakieś egzaminy po tym czy ktoś coś wie na tedziękuję i jak z pracą u nich czy płacą na czas i czy jest tak jak oni mowią o opiece osob starszych proszę o odpowiedz na meila kinga_9191@wp.pl z gory dziękuję

Jadzia

Podopieczna nie chodziła, choć mi to obiecano. Oszustwa na każdym kroku. Firma zostawiła mnie samej sobie kiedy potrzebowałam pomocy. Tygodniami mnie unikano. Nie otrzymałam ani grosza za pracę przez 3 miesiące.

Irka
@Jadzia tydzień temu

Jadzia ty kłamczucho! Wyjeżdżam z Pronoblem kilka lat, moje siostry wyjeżdżają i 4 koleżanki i nigdy nie zdarzyły się żadne opóźnienia w przelewaniu nam wynagrodzenia. A ty niby przez 3 miesiące pracowałaś a nie masz wypłaty? Kłamiesz!!!

opiekunka

Firma tragedia. Lepiej jej unikajcie. Wszystkie pozytywne opinie piszą chyba panie z marketingu tej firmy. Zatajają stan podopiecznych, nie płacą!!!! Czekam już rok na wypłatę!!! Wykorzystują ludzi!!! Zapewniają opiekę, a nikt się nami nie interesuje :( podobno mają już wiele spraw w sądzie pozakladanych. Mam nadzieję, że sprawiedliwość ich dopadnie!!

Regina
@opiekunka tydzień temu

"Chyba" panie z marketingu, "podobno" mają sprawy w sądzie............... a fakty i konkrety są takie, że firma Pronobel NIKOMU nie zalega z wypłatą, płaci składki dzięki którym w przyszłości będą miały Opiekunki emeryturki i pomaga w materialnym odbiciu się od dna. Wszystkie oferty są zawsze bardzo rzetelnie przedstawiane, stan podopiecznych nie jest zatajany, jadąc na ofertę Opiekunka wie o wszystkich schorzeniach, bólach i uciążliwościach Podopiecznych, a kontakt ze swoją konsultantką z biura trwa 24 h przez 7 dni w tygodniu. Wyjeżdżam z Pronoblem już kilka lat i jestem bardzo zadowolona.

Zosia

GRATULACJE dla najbardziej profesjonalnej firmy PRONOBEL z okazji 10 000 fanów na facebooku. Gratulacje! Myślę, że gdyby wszystkie opiekunki firmy polubiły fanpage byłoby nas już 25 000 fanek i fanów! Pronoblowi należą się podziękowania za to, że dzięki Wam zarabiamy dziesiątki tys zł.. GRATULACJE, że wciąż się rozwijacie i doskonalicie, a my dostajemy coraz lepiej płatne oferty.

Zośka

Nie polecam Pronobla. Składki ZUS odprowadzają od śmiesznej kwoty od 100 do 1500 zł. W ten sposób nie muszą płacić składki na fundusz pracy. Po zakończeniu z nimi współpracy zostajesz bez prawa do zasiłku dla bezrobotnych. Olbrzymią część wynagrodzenia rozliczają jako diety (tzw. koszty podwyższonego utrzymania wypłacanie w dużej części pod mianem "wynagrodzenie"). Do tego w umowie przewidują liczne kary. Odnośnie jakichkolwiek roszczeń nie ma osoby decyzyjnej. Nie warto z nimi podejmować współpracy - jest wiele firm, które są bardziej uczciwe - np. odprowadzają składki od minimalnego wynagrodzenia. O D R A D Z A M.

beti

piekna sciema i kicz

do Beti
@beti 2 tygodnie temu
piekna sciema i kicz

Beti dbaj o swoją firmę, szukaj nowych firm i opiekunek do swojej firmy. A zostaw Prono w spokoju.

:Q
@do Beti tydzień temu

Beti jak beda zwolnieia w Prono to wszystkich zwolnionych zatrudnij. Będziesz miała fajną i przeszkoloną ekipę. Czy Ty też w swoim biznesie jak Twoja love pronoblowa jesteś tylko od szkoleń? :-)

Emilka

Polecam wyjazd na ofertę z Pronobel.Firma płaci wszystkie składki w Polsce. W Niemczech pojechałam na sprawdzoną ofertę. Dziadek był w takim stanie jak pisało w ofercie i jak mi powiedziała miła pani z Gliwic. Wszystko się zgadzało. Trafiłam tak dobrze i tak jestem zadowolona z pracy w Pronobel, że nie jestem zaskoczona, że z Firmą współpracuje więcej kobiet niż nawet mają ofert. Super Firma na piątkę z plusem!

Zośka
@Emilka 2 tygodnie temu

Nie ściemniaj. Składki odprowadzają od śmiesznych kwot - sprawdź w swoim oddziale ZUS. Zaawansowanego Alzheimera nazywają początkiem demencji, a kobieta 90 kg waży u nich 60.

Hania

WAŻNA INFORMACJA DLA OPIEKUNEK!!! Na rok 2017 podstawa wymiaru składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne pracowników oddelegowanych za granicę nie może być mniejsza niż 4263 zł.. Firmy polskie - wysyłające opiekunki do Niemiec - powinny odprowadzać składki do ZUS-u od tej właśnie sumy. Są to składki emerytalne, rentowe, wypadkowe i zdrowotne. W przypadku umowy zlecenia, składka chorobowa jest dobrowolna. Opiekunki powinny zwracać szczególną uwagę na ten przepis, gdyż zaniżone składki mogą nie liczyć się do przyszłych emerytur. Zainteresowanych odsyłam do zapoznania się z przepisami poprzez infolinię ZUS. Nr telefonu: (+48) 22-560-16-00.

Renata
@Hania 3 tygodnie temu

Pronobel opłaca składki opiekunkom. Wszystko się zgadza.

Zofia

Jada se z Pronoblym i jest zech zadowolono jak ta lala!

Ula

Pronobel to najlepsza frma bo oferuje najlepsze warunki dla opiekunek. Sprawdzona oferta, fajna kasa i kontakt z koordynatorką całą dobę. Dzięki nowoczesnemu centrum językowo- szkoleniowemu w Żorach i ukończonych tamże kursach wyjechałam do Niemiec i po 3 miesiącach właśnie przyjechałam na krótko do domu. Jestem bardzo zadowolona z darmowych kursów, tak miłej omy i z wypłaty jaką dostałam za te 3 miesiące. Bajka!

ble ble
@Ula 3 tygodnie temu

No tak to nowoczesne centrum i te przepłacone kursy to trzeba w co drugim komentarzu reklamować. Marketing ma co robić.

Aniela

Polecam pracę w Pronobel jako opiekunka. Ja pracuję w Pronobel już 2 lata. Wyjeżdżam na ofertę na 4 miesiące, a potem 2 miesiące mam przerwy w Polsce. I znowu jadę na 4 miesiące. Jak zmarł mąż nie miałam pracy, wykształcenia ani szans na inną możliwość zarobku niż sprzątanie w Polsce za małe pieniążki. Trafiłam na szczęście do firmy Pronobel i tak już 2 lata wyjeżdżam. Mam już pieniążki na swoją starość i ewentualne niedołęstwo- demencję. Będzie mnie stać, żeby ktoś mnie pielęgnował jak ja teraz staram się podchodzić do starszych osób w Niemczech. To moja praca i cieszę się, że trafiłam do Pronobel i że tak udaje mi się dobrze zarabiać.

Dominika

Super firma.

Karolina

Zarabiam w opiece z Pronoblem 1300 euro miesięcznie! Jak jade na 3 miesiące to wracam "nadziana". W Pl bym na te pieniądze musiała ciężko pracować cały rok!

Sandra

Jeśli chcesz na lepsze zmienić swoje życie to zgłoś się do Pronobla. Nie potrzeba Ci psychiatry, psychologa, antydepresantów, ale skończ gratisowe kursy języka i opieki w Żorach, a po nich zaświeci dla Ciebie słońce bo wyjedziesz do pracy gdzie zarobisz tysiące euro, a jednocześnie będziesz się czuła potrzebna i będziesz miała kontakt z ludźmi. I z tymi starszymi w Niemczech i z osobami o wielkiej kulturze i inteligencji w Gliwicach.

do Sandry
@Sandra 22.09.2017, 17:46

do Sandry
@do Sandry tydzień temu
Sandruś pomyliłaś nie tylko garderobę której Ci zazdrościła Irma i Madzia ;) ale i firmy. Ten komentarz nie dotyczy pronobla....

Sandruś jeszcze Ci figury, wieku i powodzenia u płci przeciwnej zazdrościły. Czy tego powodzenia też? Oto jest pytanie.

Kornelia

Firma Pronobel bardzo dba o swoje opiekunki. Pracowałam wcześniej w innych firmach (nie warto wymieniać ich nazw). Jak trafiłam do Pronobla to przeżyłam szok, że TYLKO w tej firmie pani rekruterka tak grzecznie się do mnie zwracała, miała czas i chęć odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i rozwiała wszystkie wątpliwości, czułam się wyjątkowo bo został mi poświęcony czas i uwaga. We wcześniejszych firmach tego nie było. Tutaj kiedy tylko potrzebuję kontaktu od razu pani oddzwoni, wspiera dobrym i ciepłym słowem i pomaga mi. To takie miłe. Tak jak ja jako opiekunka zwracam się do staruszki w Niemczech tak i ja odczuwam sympatię, empatię i wielką kulturę kiedy tylko ktoś do mnie dzwoni lub ja mam jakieś pytanie. To radość pracować dla Pronobla. Jestem zachwycona podejściem pań z biura do mnie i pewnie każdej jednej opiekunki. Ależ to piękne.

Szacunek

Pronobel to pracodawca znakomity rekami i nogami sie podpisuje bo tyle szacunku otrrzymalam ze az sie dziwie a nie jestem latwa osoba

Kasia

Firma Pronobel to uczciwy i godny zaufania pracodawca. Mam super wypłatę jako opiekunka i mam opłacane składki w Polsce. To daje mi gwarancje emerytury. Najlepsza firma dla opiekunek na polskim rynku to Pronobel.

Zofia

Dziękuję Pronoblowi że mam mozliwość zarabiać tak duże pieniądze. Pracowalam jako księgowa i nigdy nie zarobiłam 40% tego ile placi Pronobel mi za opiekę nad staruszką w Niemczech. Dziękuję. Mam pieniądze dla dzieci i wnuków. Dzięki Pronoblowi łatwiej będa mieć w życiu. Dziękuję.

Córka
@Zofia 10.09.2017, 21:18

Zosia adoptuj mnie prosze. I wspomóż finansowo. ;-)

Gabi

Polecam serdecznie wszystkim paniom i panom wyjazdy z Pronoblem. Dla mnie najważniejsze było, żeby stan podopiecznej w pełni pokrywał się z tym co usłyszałam od swojej koordynatorki z biura przy przedstawianiu mi oferty. I właśnie tak było. Nie było żadnej ukrytej choroby czy słabości podopiecznej. Wcześniej wyjeżdżałam z inną firmą na P., ale mimo tysięcy reklam ta firma zawiodła mnie. Podopieczna miała wiele schorzeń i niesprawności, których miało nie być. W Pronoblu czuję się bezpiecznie, a przede wszystkim stan podopiecznej nie był zakłamany jak w innej firmie na literkę P.

Bożena
@kati 13.09.2017, 11:05
tylko to taka bujda bo ja z nimi tez pracowałam i tak piknie nie było 950 e przy 2 osobach język dobry i co tu gadać jak ktoś p...

2 chore osoby i dobry jezyk to musi być wyższa wypłata. Te 950 euro to za mało. Musiałaś się nauganiać z dziadkami za tak małe pieniądze. Nie jechałabym na taka ofertę. Mogłaś odmówić i poczekać na inną ofertę bo ta nie była korzystna. Ja mam przy jednej omie w Pronobel więcej i jestem w pracy w firmie bardzo zadowolona.

Róża
@szcześliwa 12.09.2017, 21:26
Gabi ja pracowałam w P. 24 i moge to samo napisac co Ty. Tak się reklamują a takie robią przekręty z przedstawieniem oferty i r...

Popieram. Odeszłam z p24 z tego samego powodu. Pracuje w Pronobel i jestem zadowolona z tej zmiany. Pronobel to bardzo profesjonalna firma.

BarbaraL

Jestem z zawodu pielęgniarką. Przed podjęciem pracy w Pronobel zarabiałam marne grosze. Wyjechałam do Niemiec bo wiedziałam że tylko tam uda mi sie zarobić aby w spokoju egzystować na emeryturze. Inaczej dostałabym 1000zl które starczyłyby ledwo na leki. Zarabiam i składam na koncie. Koleżanki polecam tą agencję bo czuję się z nimi bezpiecznie już trzeci rok z rzędu

Grazyna

Wyjezdzam juz lata z firma Pronobel i nigdy nie narzekalam. Obsuga super jest ze strony mojej kordynatorki super sie mi z nia zalatwia problemy i ogolnie dostalam ostatnio wiecej pieniedzy za sztele

Barbara

Wyjeżdżam z Pronobel i mam 1400 euro. I to do jednej osoby! Plus premie i zwrot kosztów podróży. Sądzę że to uczciwa pensja za pracę, jaką wykonuję.

Monia

Polecam goraco firmę.

Ilona

Kiedy rozpocznie się kurs nauki języka w Żorach bo chciałabym sie zapisać i po ukończeniu jeszcze zarobić przed Bożym Narodzeniem na ofercie.

Aleksandra
@Ilona 24.08.2017, 07:20

Ilono koniecznie skorzystaj z kursu organizowanego przez firmę Pronobel. Ja byłam na kursie. Kurs jest gratis. Mieszkałam w hotelu Pronobla,wiec nie martw się jeśli mieszkasz w innym regionie kraju bo pokój i wyżywienie też firma zapewnia na czas kursu.Miałam zapewniony wikt i opierunek. Kurs to strzał w 10-tkę. Nie znałam niemieckiego a teraz swobodnie komunikuję się w tym języku. Pojechałam na ofertę do Niemiec i nie miałam żadnych problemów z niemieckim. A teraz dostałam podwyżkę w firmie Pronoebl. Jedź jak najszybciej na kurs, a na Boże Narodzenie będziesz miała pod choinką bajeczne prezenty dla bliskich.

Julia

Wiecie coś o ofercie z Ankum ?

Umma
@Julia 21.08.2017, 21:48
Wiecie coś o ofercie z Ankum ?

Co chcesz wiedzieć? Odpiszę na prywatny mail.

Ela

Polecam firmę Pronobel. Wlaśnie ukonczyłam kurs języka niemieckiego (nie znałam ani słowa przed kursem) i opieki w Żorach (nie będę sie bala opiekować się schorowaną staruszką) i już dostałam ofertę wyjazdu do Niemiec za duża kwotę.Życie jest piekne.Dziękuje!!!

gość
@wiki 16.08.2017, 21:37
brawo zgadzam się

składki zus są śmieszne

gosc
@gość 19.08.2017, 11:50
składki zus są śmieszne

Bo ZUS to taka instytucja ze ogolnie jest smieszna. :-)

super firma

jednym zdaniem super firma

Krysia

Wiecie co Probobel to jest fajna Agencja a jeździłam i inną firmą na P i firmą na M a nawet na A i z tych wszystkich co jeździłam to jest najlepsza bo tam jak zadzwonisz to się tobą interesują i rozmawiają. A nie tak jak w innych że dzwonię i odbiera jakaś małolata i ani me ani be.

Urszula

Pronobel daje szansę na lepsze życie. Na spełnianie marzeń, na remont, na kupno leków i na zabezpieczenie swojej przyszłości- starości. Z mojej emeryturki nie jestem w stanie nic odłożyć, bo co idę do sklepu to żywność jest droższa, każda wizyta w aptece to wydatek ok 140 zł/ miesiąc, opłaty dobijają. Zaczęłam jeździć do Niemiec jako opiekunka z firmą Pronobel i od razum moje życie się zmieniło. Mam pieniążki na aktualne potrzeby, mam już odłożone coś na czarną godzinę i przede wszystkim czuję się potrzebna. Wnuki już duże, więc nie miałam co robić z wolnym czasem. Dzięki tej pracy nie siedzę bezczynnie w domu i nie biadolę, ale zarabiam tyle, że na wiele mogę sobie pozwolić. Panie, które tylko narzekają i siedzą przed swoim blokiem na ławeczce powinny też zmienić swoje życie. Pronobel daje na to szansę. Wykorzystajcie ją! Zamieńcie marudzenie na pełny portfel. Jak nie znacie języka to ukończcie kurs w nowoczesnym centrum językowo- szkoleniowym w Żorach i pakujcie się. Pronobel to uczciwa firma i dzięki niej zmieniamy swoje życie i nawyki z marudzenia i wiecznego narzekania starego schorowanego tetryka na uśmiechniętą, pełną energii i radości emerytkę z pełnym portfelem. A wszystko to jest możliwe dzięki firmie Pronobel!

gosc

Nagimi fotami buahahahaha.Na starość magi jeszcze modelka zostanie.

Gertruda

Firma Pronobel to dobry wybór! Ja jestem na emeryturze i dostaję po 35 latach pracy 1050 zł emerytury, gdzie czynsz to 600 zł...i to bez mediów...Nic tylko siąść i płakać...Jestem samotna i całe życie pracowałam pomagając ludziom więc pomyślałam a co tam nauczę się niemieckiego i pojadę. I wiecie co dałam radę! Dziś mam 1100 ale euro dodatkowo do mojej niskiej emerytury!!! Ha ha ha mogę żyć i to na jakim poziomie! A jaką fajną rodzinkę mam w DE...nawet mnie do Hiszpanii na wczasy wzięli bo tam mają dom! Jestem przeszczęśliwa i pozdrawiam Pronobel i pracowników i dziękuję z całego mojego serca. Bóg wam wszystkim zapłać za pomoc!

gość pozdro buraki
@jak ja nie cierpię narzekaczek !!! 09.08.2017, 18:55
Nic tylko siedzieć w domu z kwasną miną jak po zjedzeniu cytryny i narzekać bo do jaśnie panci narzekanci pieniądze powinny sam...

buraczka z biura

opiekunka
@gość pozdro buraki 09.08.2017, 23:04
buraczka z biura

Dokładnie!!

Iwona

Wlasnie zobaczyłam na stronie pronobla ofertę pracy do Bielefeld. Mam tam przyjaciółkę więc w wolnym czasie jak będę mogła wyjść od podopiecznej zwiedzę jeszcze miasteczko i poplotkuję z koleżanką. W poniedziałek będę dzwonić i pytać o konkrety.

anna

przepraszam bardzo ale czemu ktoś bez przerwy usuwa negatywne opinie czyżby za tym stał pronobel proszę nie usuwać żadnych wypowiedzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pati

czyli marne podwyżki 1200e mies to już standard a ni tam 1150

gość

uważajcie na nich

Agnieszka

A ja mam takie pytanie do przemiłych pań z Pronobla bo zastanawiam się nad taką kwestią- czy zdarzyło się już żeby opiekunka przebywająca na ofercie w Niemczech zatrudniona przez firmę Pronobel zmarła? śmierć podopiecznej się zdarza, ale czy był przypadek że zmarła opiekunka na ofercie? Co byłoby wówczas z kwestią ubezpieczenia w sensie koszt przewiezienia zwłok do kraju zmarłej opiekunki? Będę wdzięczna za taką odpowiedź.

Karolina

Malina
@Karolina 28.07.2017, 23:46
Pronobel płaci mi comiesiac 1300 euro. To bardzo duzo bo jak pracowalam w Polsce na kasie w Auchanie to mialam 1300 zl!!!...

Super pensja ja mam u nich 1150 :)

Milena
@Malina 01.08.2017, 10:12
Super pensja ja mam u nich 1150 :)

Super firma ja tez ja polecam kazdej znajomej bo warto!!!

wiktoria

ja również się przeniosłam z Niemiec do polski ta praca nie ma sensu tu zarabiam tyle samo co tam i bez problemów pronobel zaoferował mi 900e miesiąc pracy a jak jest się miesiąc w Polsce to 450 e jaki sens tam pracować nie pracuje się stale i tak żadna to robota.

Klaudia

Pronobel to jest ok firma przynajmniej dla mnie. Pracuje od 2016 roku od lutego w niej i nie zamierzam na razie zmieniac bo i po co. Maja fajna obsluge na telefonie i na fejsbuku. Duzo ofert bo jak mi moja koordynatorka przedstawia to moge sobie nawet wybrac z tym ze ja to wole do jednej i tej samej. Bo sie przywiazuje do ludzi.

Malinowa
@Klaudia 26.07.2017, 18:42

Pronobel to jest swietna firma a wiem to bo sama wyjezdzam i jestem super zadowolona i w ogole!

danka

Stek bzdur, nawet nie stały koło prawdy te wpisy. Widać konkurencja nie spi

konrad

jestem opiekunem z tej firmy i sobie chwale wspolprace bo rzadko ktora firma ma prace dla mezczyzny

Grazyna
@konrad 25.07.2017, 18:28

Brawo pan moze byc dobrym opiekunem to dobrze ze pronobel daje taka szanse

Ja
@konrad 25.07.2017, 18:28

ODEZWIJ SIĘ DO MNIE CZEKAM

Helena

Polecam Pronobel bo sie opiekujeom opiekunkom a nie sama sobie rzepke skrobie. Jezdzilam na gewrby i h....zarobilam za przeporszeniem bo to sa niemieckie trudne przepisy, Az firmom jade i wszystko jest okej. mam czysta glowe i super. po co komu problemy i uzednicy na glowie z nerwow osiwlam, myslalam ze to niemorzliwe bo taki chistorie zna sie tylko z tv ale to prawda. morzna oswinac w moment. naseruo

iwona

ja miałam do nich aplikować ale jak czyta te opinie wolę nie ryzykować już mnie poprzednia oszukała wolę gdzie indziej poszukać

Miłka

Serduszko puka w rytmie cza cza ale mam humorek przyjechalam wlasnie z ofertki w Munster :) Fajny dziadek taki spokojny i do rany przyloz :) Miesiac odpoczynku i na 3 miesiace wracam a jak ale tutaj hity haha sie usmialam. Ale fakt to pisza na bank te pijaczki z ofert haha

krystyna
@Miłka 24.07.2017, 20:37
1300 przy dobrym jezyku :)

a ja 1000e przy bardzo dobrym

anka
@krystyna 24.07.2017, 20:55
a ja 1000e przy bardzo dobrym

to co ty kobieto tam jeszcze robisz z takiej agencji to trzeba spiee

oszust

odradzam pracy z nimi

Mania
@oszust 24.07.2017, 16:53
odradzam pracy z nimi

A ja polecam

alinka

Wiecie, oni tam coś sciemniaja. Dowiedziałam sie ile rodzina za opiekunke czyli mnie placi. niecałe 2000 a ja dostałam 900euro bo niby tylko tyle rodzina może dac a mi zalezało na wyjezdzie. wiem ze agencja tez musi zarobic i ze ubezpeiczenie ale 1100euro??! niemiecki mam dobry, i byłam tez juz dwa razy w neimczech jako opiekunka. No i tez cos innego mi mówili, a inaczej bylo na miejscu. a te dobre opinie to chyba z biura ktos pisze bo ja w to bzdury nie wierze! Niby opiekunki odpowiadaja tak rzeczowo na pytania, ze opieka medyczna jest itd. tylko że jak rodzina chciała dowód mojego ubezpieczenia to jakos długo czekalismy, i ponad miesiac niewiedzialam czy jestem ubezpieczona.

dajnowska 28@tlen.pl
@alinka 24.07.2017, 16:23

Moja kolezanka wyjechala przez firme PRONOBEL. Dostaje 500 euro na miesiac. Strasza ja czym moga. Mowia ze z smiesznej wyplaty potraca jej za kurs i za hotel , ktory oni oplacali gdy sie uczyla jezyka niemieckiego. Zastanawiam sie czy ta firme mozna komus polecic ?

marta

ja tam w ogóle nie piłam co ma piernik do wiatraka ale za 1000e pracowała nie będę zerwałam umowę i do widzenia ta firma to oszust i wszyscy o tym wiedza brak ubezpieczenia tak jak w moim przypadku nawet pit nie dostałam szkoda słów szerokim łukiem od tej agencji to oszust

Leokadia
@marta 24.07.2017, 16:10

Jak masz takie nastawienie do pracy to nie wiadomo co robilas...

Odpowiedzialna
@! 24.07.2017, 16:31
Alkohol i oferta? Tak nie wolno! Absolutnie jakbym byla pracodawca to bym nie zaplacila zlamanego eurocenta takiej opiekunce co...

Tak alkohol jest niedopuszczalny na oferice ja sobie nie wyobrazam jak mozna sie napic opiekujac sie oma albo opa!!!

Ewelina
@Klementyna 24.07.2017, 16:10
Trafna sugestia opiekunka i alkohol to nie powinno miec miejsca! A jak jade czasem w autokarze albo busie na sztele to jada tak...

Nie spotkałam opiekunki z alkoholem. Natrafiłam za to dwa razy na pijące podopieczne. Rodzina kupuje alkohol a babcie sobie nie żałują. Na moje sugestie odpowiedź rodziny brzmiała "unsere problem". Więc wieczorami użerałam się z podpitymi podopiecznymi usiłując je umyć i położyć do łóżka. W końcu gdy się udało mogłam się położyć spać. Trwało to czasem jednak dość długo.

!!

Ludzie to forum o firmie i powinny się tutaj pojawiać TYLKO I WYŁĄCZNIE informacje o pracy a nie np. o właścicielach czy o pracownikach - szczególnie te prywatne! Pracowników powinny obchodzić warunki pracy, a nie prywatne sprawy! Jeżeli np. szefowi się dobrze powodzi to oznacza, że firma się rozwija i po co zazdrość! Przecież jak firma się rozwija to zatrudnia nowych pracowników, wypłaca premie i daje szansę na rozwój! Ja też pracuje w Pronoblu i wiem jakie są warunki - a są bardzo dobre - są jasne umowy, premie, darmowe lekcje języka i fajna atmosfera w biurze. Ale najważniejsze jest to że firma ma super ofertę dla opiekunek - wysokie zarobki i masę ofert! Ja nie narzekam bo jestem osobą, która pracowała w korporacji i mam porównanie - w korporacjach pracownik to tylko trybik w maszynie, który nikogo nie obchodzi. A w Pronoblu jest fajny kontakt z osobami "na górze". Żenujące jest to, że komentarze personalne piszą tu osoby, które samym do świętości wiele brakowało. Chcesz być sama sobie prezesem - weź jedna z drugą kredy i załóż firmę - zobaczysz czy to jest takie proste - na pewno z 1 wypłaty kupisz sobie BMW a z 2 willę z basenem. Masz to jak w banku.

Claudia
@!! 24.07.2017, 11:05

Bardzo rzeczowa opinia! To fakt moderatorzy z tego forum powinni bardziej śledzić wpisy i usuwać te niezwiązane z tematem. Ja też uważam moją firmę Pronobel za dobrego pracodawcę!

mirka

mi dali 1100e 8 lat doświadczenia dałam sobie spokój opinie maja straszne

zadowolona

Firma dziala legalnie. Mamy tylko sprawdzone oferty. O stanie podopiecznych informujemy zawsze rzetelnie i zgodnie z prawdą. Nigdy nie zostawiamy Opiekunki bez rozwiązania problemu. Jeśli Opiekunka ma kłopot nie jest z nim sama. Nawet w środku nocy odbieramy telefon.Każda Opiekunka ma umowę i kartę EKUZ.Jakieś nieprawdopodobne historie ktoś tu wypisuje niezgodne z prawdą.

Zostaw opinię o Pronobel - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pronobel