Opinie o PRONOBEL GLIWICE w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PRONOBEL GLIWICE, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PRONOBEL GLIWICE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRONOBEL GLIWICE w Wrocław

Marisa

Jeszcze trochę I agencja zostanie skierowana na właściwe tory zajmą się i nimi tak jak pflegerinem ZUS (usunięte przez administratora) im przetrzepal im też do (usunięte przez administratora) się odbiorą za sprzedawanie bajek ha ha smieszne tę agencje

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w PRONOBEL GLIWICE?

Stara pracownica pronobel
@Marisa

Kobieto naucz się po niemiecku pisać bo mogą na ciebie gadać takie pierdoly jak ty mówisz na pronobel pflege tak to się pisze a nie jak ty to napisalas

alejaja
@Marisa

Marisa a jeśli Ty też jesteś pokrzywdzona jak dziesiątki innych to wiesz już gdzie się skrzykują?

Stara pracownica pronobel
@Marisa

Poszukuję pania Aleksandra Serafin z firmy pronobel gliwice jak ktoś ma prywatny numer proszę o informację oto mój numer telefonu 571928508 z góry dziękuję

Inna
@Marisa

Czy pronobel to ta sama firma co bonviro? Te same szefostwo jest??

Pótin Nowy wpis
Kandydat
@Marisa

Czy ta pseudo-firma została już unicestwiona? Swoją drogą, ze względu na te wałki, których się dopuścili, powinni się nazywać (usunięte przez administratora).

JJ84 Nowy wpis

Mam nadzieję, że te (usunięte przez administratora) już nie istnieją i nie (usunięte przez administratora) kolejnych naiwnych pracowników! Słyszałem, że (usunięte przez administratora) się nareszcie do tych (usunięte przez administratora) Dobrze im tak! A największą (usunięte przez administratora) była ich kierowniczka, która szantażowała pracowników i oszukiwała na premiach!

Mam na imię Dżenny Nowy wpis

Ta to powinna dawno iść siedzieć!!! ;/ Zresztą wszyscy w tej (usunięte przez administratora)firemce są siebie warci!! ! Sami nie pójdom uczciwie do pracy tylko wolą robić wałki i (usunięte przez administratora) ludzi na piniondzach! Towarzystwo wzajemnej(usunięte przez administratora) adoracji!

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w PRONOBEL GLIWICE?

opiekunka
@Pytanie

Nigdy. Pronobel już nie istnieje)))

Długoletnia pracownica
@opiekunka

Napiszcie wreszcie o co tu chodzi ! Jakieś tajemnicze wypowiedzi. Co ztym Pronoblem w końcu. ? Może coś sensownie wyjaśni bo czytam same niezrozumiałe teksty. Co się tak naprawdę dzieje z tą firmą?

alejaja
@Długoletnia pracownica

Zadzwoń do Bonviro bo Pronobla nie magłuche telefony, puste biura, zero, po kontrolach szybko zrobili mik na Bonviro

Ivohne
@Pytanie

I całe szczęście, że ta obrzydliwa firma zdechła! Oszukali mnie, nie wypłacili mi wynagrodzenia, do tego straszyli mnie karami za wcześniejsze zjechanie ze zlecenia! Nie wspominam już o kosztach podróży, których nie dostałam! A jak już prosiłam koordynatorkę o kontakt to telefon odbierali z wielkiej łaski! W końcu się dobrali do nich! Żegnam ich bez żalu! Niech zdychają!

Daredevil Nowy wpis
@opiekunka

Jeśli to prawda to jest to miód na moje serce :) Sprawiedliwości stało się zadość.

Wiecie może, czy w PRONOBEL GLIWICE szukają chętnych na staż?

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie PRONOBEL GLIWICE? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

**************

Dzień dobry !!! Chcę powiedzieć, że dzięki takim kuratorom jak Ulyana nie ma już ochoty na współpracę z Pronobel. Nigdy nie dasz rady, a obiecane pieniądze za podróż nie zostały zwrócone. Jest to bardzo niepoprawne w komunikacji !!!! Kiedy piszesz do niej o jakiejś prośbie, mówi, że ma dużo ludzi, a także mówi, że obwiniamy ją o nasze problemy !!!!! Odwraca się do osobowości, mówi, żeby zająć się głową !!! Przepraszam, proszę, ale to za dużo !!! Co to za nastawienie? Szkoda !!!! W tej firmie bardzo miły i pomocny specjalista pod każdym względem MARINA !!!! chociaż nie udało mi się z nią pracować!

Długoletnia pracownica
@**************

O co tu chodzi ? Może jaśniej proszę napisać. Kto to lub Co to jest Ulyana ?

opiekunka
@**************

Maryna - pomocna? Nigdy nie odbierała telefonu. Żeby dostać od Maryny jakakolwiek informację to trzeba było dzwonić i pisać na wszystkie numery telefonów z Pronobel żeby jej przekazali. I Maryna wprost do mnie mówiła - jak ja chcę fajną i lekką ofertę to musze jej zapłacić za to.

Luj

Jeszcze miesiac dwa i znikna z powierzchni skonczy sie wyzysk za grosze to firma (usunięte przez administratora)

Jaki dress code obowiązuje w PRONOBEL GLIWICE?

Biurwa
@Pytanie

Biurowy. Nie ma w sumie dress kodu, ale skoro praca jest w biurze to oczywiste że załaniam co trzeba. A atmosfera fantastyczna.

Maja
@Biurwa

Mieszkam w Gliwicach. Znalazłam fajną ofertę pracy Pronobel, ale w Żorach. Czy pracodawca ten oferuje jakiś dojazd bądź zwraca część kosztów na dojazdy?

Marisa

Wita pracowałam z tą agencją 3 lata temu oszukani mnie nie otrzymałam zapłaty za pracę agencja tłumacząc się ze klient nie zapłacił na jakiej podstawie? Oskarżając mnie o kradzież bezpodstawnie nawet nie wzywając policji agencja nie czuję się winna nie mam ochoty z nimi ciągnąć się po sądach wielokrotnie latali prawo wysyłając opiekunki bez ubezpieczenia kradną premię za święta moja siostra z nimi też pracowała dramat musiala robić zastrzyki podopiecznemu agencja doskonale wiedziała co się działo tam ale nie intrweniowali śmieszne dziadostwo i tyle w tym temacie pozdrawiam naiwnych

Olek

Myślę, że taki krótki in do tego oskarżający wpis jest bardzo niesprawiedliwy.

jola

mnie oszukali

Irena

Firma PRONOBEL oferuje prace za granicą, z językiem oraz bez niego. Więcej informacji można znaleźć tutaj - http://pronobel.pl/praca-opieka-niemcy/ Ponadto firma gwarantuje, że minimalna wypłata to 1500 euro. Czy tak faktycznie jest? Czy firma również zwraca koszty podróży jak deklaruje na swojej stronie? Zachęcam do odpowiedzi na pytania oraz wyrażania swoich opinii na temat pracy w firmie PRONOBEL.

polecam

polecam

stanka

wyjechalam miesiac temu z tej firmy ,napewno lepiej miec umowe i swiadczenia ,przyslali do mnie przedwstepna umowe i oznajmili ze podpisana przez nich umowe docelowa wysla na adres w Niemczech z KARTA EUROEJSKA UBEZPIECZENIA NA TERENIE UNII mija miesiac nawet rodzinie nie wyslali rachunku i rodzina nie moze wplacic pieniedzy a to oznacza ze ja wynagrodzenia nie otrzymam i oczywiscie caly ten miesiac jak tu jestem -czekam na umowe i katre ubezpieczenia i dzwonilam ostatnio powiedzieli mi ze kawalek plastiku z nadrukiem i numerem czyli karte drukuja i dosla i podobno druga umowa w drodze .Moja corka jako studentka wyjezdzala na Wegry wlasnie taka karte zalatwiala wyrabiala -poprosilam ja by sprawdzila w NAROWYM FUNDUSZU ZDROWIA czy firma PRONOBEL zglosila mnie do ubezpieczenia europejskiego i czy otrzymam karte NIESTETYcorka byla w NARODOWYM FUNDUSZU ZDROWIA bo wie jak sie to zalatwia i niedstety FIRMA PRONOBREL NIE ZGLOSILA MNIE wiec nie otrzymam zadnej karty i nie jestem ubezpieczona na terenie unii tylko w Polsce JAK SIE WYRABIA KARTE -PROSTO bez filozofi Pracodawca pobiera dla pracownika a sekretariat uczelni pobiera dla studenta z ZUS FORMULARZ A1 i wypelniony sklada w NARODOWYM FUNDUSZU ZDROWIA wtedy FUNDUSZ ZDROWIA NA PODSTAWIE WNIOSKU A1 WYDAJE KARTE UBEZPIECZENIA NA TERENIE UNII niech nikt kitu nie zeni i nie wciska WSZYSTKO DA SIE SPRAWDZIC A JA SIE PROCEDUR NIE BOJE I FIRMA W UMOWIE STRASZY ZE JESLI KTOS UMOWE ZLAMIE TO GROZI MU KARA A NIE WIEM CZY FIRMA WIE ZE KIJ MA DWA KONCE I FIRMIE TEZ GROZI KARA ZA NARUSZENIE PRAW PRACOWNIKA I NIEDOTRZYMANIE LUB ZLAMANIE WARUNKOW UMOWY UMOWA USTNA JEST TAK SAMO WAZNA JAK PISEMNA NAWET JESLI FIRMA STRASZY ZE NIE TO ZA TAKIE ZASTRASZANIE MOZNA ISC DO WIEZIENIA Jak dla mnie panie prowadzace PRONOBEL mysla ze przepisy da sie ominac i glupie baby z opieki beda sie baly chodzic po sadach i inspekcjach no to zeby czasem sie nie zdziwily DALAM IM 3 DNI NA ZGLOSZENIE MOJEGO FORMULARZA A1 DO WYROBIENIA KARTY I SOBIE SPRAWDZE PONOWNIE JAK PANIE SOBIE PORADZILY W ZATRUDNIENIU MNIE W SWOJEJ FIRMIE

Do pani Stanki
@stanka

Proszę ta cenną opienię napisać pod profilem firmy PRONOBEL w Gliwicach. Tam jest bardzo dużo komentarzy i ten będzie istotny dla wielu chetnych pań które chcą wyjechać do opieki.

Zostaw merytoryczną opinię o PRONOBEL GLIWICE - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PRONOBEL GLIWICE