Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

Opiekunka

Pronobel zyskuje w moich oczach za terminowość wypłaty wynagrodzenia, tylko sprawdzone stele i profesjonalny proces opisywania wymagań podopiecznych. Dobra współpraca.

Okularnica

Ile osób tyle opinii, ile wyjazdów tyle nowych doświadczeń. Wszystko zależy gdzie się trafi i trochę zależy od nastawienia do pracy. Co mogę powiedzieć o Pronobel przy mojej pracy? Na pewno są kontaktowni i wspierają w sytuacjach niespodziewanych, oferta stanu i wskazań co do pacjenta jest zgodna ze stanem zastanym. Myśle, ze firma warta zaufania.

Aśka

Pronobel na pewno ma sprawdzone oferty te kilkanascie wyjazdow na ktore sie z nimo zdecydowałam nie spowodowaly ze się zrazilam. Stawki zależne od poziomu języka no i oczywiście od stanu pacjenta. Trafiła mi się dość dobra jeśli mówimy o wysokości wynagrodzenia oferta, ale co za tym idzie robić też miałam co. Kontakt - kontaktowalam się z Panią Ania i uważam że jest najlepsza, zawsze wyszukuje mi te najbardziej atrakcyjne finansowo .

Agnieszka

(usunięte przez administratora). nie ma czegoś takiego jak. zapłata za pracę w nocy dyżury nocne wstawanie w nocy do podopiecznego jeszcze bardziej przeraża że nigdy nie wiedzą gdzie i do kogo Cie wysyłają. Po odradzam.

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Babuszka

jestem zadowolona z pracy w Pronobel, dobra organizacja, rzetelne informacje i przyjazna atmosfera to jest co coś co wyróżnia Pronobel na tle innych agencji.

Zuza

Zarobki zdecydowanie wyższe niż te które na podobnym stanowisku mogę otrzymać tu w Polsce, dodatkowo otrzymuje usługę wsparcia kadrowego czy tez w obsłudze moich prywatnych spraw. Dlaczego się na te agencje zdecydowałam? Ponieważ zaproponowali mi najwyższe wynagrodzenie, ubzepieczenie i w sposób profesjonalny przedstawili oferty. Polecam

Mucha
@Zuza

zdecydowanie potwierdzam, dobrze działają w tym okresie pandemicznym, czuje się bezpiecznie

Królowa

Fajna współpraca, rzetelny pracodawca. Oferty zgodne z opisem (do tej pory wyjechałam na 3 oferyy).

jessi
@Królowa

ja mam na swoim koncie 6 wyjazdów z Pronobel, te wszystkie kwestie typu terminowe wynagrodzenie, czy odpowiedzialny kontakt juz niejednokrotnie zostały zaznaczone w opiniach, dodam od siebie, że premie jakie można uzyskać do wynagrodzenia są warte uwagi.

Dobra organizacja pracy powiązana kompetentna kadrą, dobrze mi się pracuje w Pronobel.

Migotka

To jest tak ze jak trafisz w dobre miejsce i w dobrym czasie to potem masz ochotę wszystkim wokół krzyknąć chodźcie tu jest fajnie! Jak tak właśnie trafiłam i polecam

Mika

Przy moim wpółpracowaniu z firmą Pronobel spotykałam się z przeróżnymi sytuacjami na steli u klientów i to jest tak, że w takich sytuacjach najczesciej okazuje się z kim pracujesz. Moge powiedzieć, że jest to tak, że pomagają inie zostawiają cie samemu sobie. To ważne zwłaszcza przy pierwszych wyjazdach, gdzie stres związany ze zmianą miejsca, języka powoduje, że nie do końca wiesz jak sie zachować. Bez ceregieli mogę stwierdzić polecam

Dorota
@Mika

Pierwsze wyjazdy są stresujące, ale to hestcstres wart przeżycia. Polecam

DonPedro

Mi się nieźle pracuje tutaj, mają oferty dla mężczyzn. Kasa odpowiada, zlecenia są zgodne z opisem, babeczki z firmy dzwonią i mówią co i jak, polecam.

Alina

jedna z lepszych agencji do jakich trafiłam. Dobry kontakt z firmą, atrakcyjny program premiowy.

stara wyga
@Alina

potwierdzam tę opinie, polecam

Pinezka

Wynagrodzenie zależne od poziomu języka, umowa przejrzysta bez ukrytych sroczek, premie atrakcyjne (nie mialam wyjazdu bez premii). Muszę przyznać że przeniosłam się do Pronobel z innej agencji, i to była zmiana na plus! Polecam każdemu kto chętny do pracy i chce zarobić

Mufinka
@Pinezka

Ja też przeszłam z innej agencji, i uważam że nareszcie ktoś godny zaufania. Mają bardzo atrakcyjny program premiowy. Lubię to!

Początkująca
@Pinezka

Im lepszy język tym lepsze wynagrodzenie? Może to dziwne pytanie, ktoś sprawdzi mój język??

Lina

Pracuje w opiece juz ponad 10lat, na początku przy pierwszym wyjeździe ruszyłam "na czarno" żeby sprawdzić. No i sprawdziłam to nie było dobre doświadczenie, bo mi nie zapłacili. Kolejny raz ruszyłam z agencja, przynajmniej klientów juz nie musiałam szukać i sprawy papierkowe załatwiali, i z wynagrodzeniem juz nie było problemów. Przez te lata mojej pracy współpracowałam z wieloma agencjami i muszę przyznać, że najwygodniej jest w tu w Pronobel. Moja koordynatorka pani Ania załatwia mi najlepsze oferty i zawsze informuje mnie o nowych premiach, w które warto wskoczyć. Z wypłata wynagrodzenia też nie ma problemu. Wystawiam 6!

Balerina

Fajna współpraca jak na agencje pracy. Jestem już po kilku wyjazdach i na razie dla mnie ok. Polecam

Brawurka

Profesjonalny i rzeteleny pracodawca. Przy zmianie pracy nigdy nie jest za późno, na szczęscie trafiłam w odpowiednie miejsce i mnie nie rozczarowano. Polecam prace z Pronobel

Aneta

Wyjeżdżam w poniedzialek, rekrutacja poszła mi dość dobrze, wysoko ocenili mi język, kasa za praca dobra i te premie!!!!

Zainteresowana
@Aneta

Długo z nimi pracujesz? Właśnie przeglądam ich ofertę i się zastanawiam.

Stara pracownica pronobel
@Zainteresowana

Napisze pani tak ja bym się nie zastanawiała bo są bardzo godni zaufania ja już jeżdżę z nimi 8 lat i nie narzekam tak jak inni tutaj wypisują

Minka
@Aneta

Mi tez dość fajnie ocenili język, premie rzeczywiście atrakcyjne dołożyli mi. Jestem już na steli, bardzo fajna rodzina, oferta zgodna z opisem. Polecam

Kazia

Ze swojego miejsca mogę potwierdzić ze praca z Pronobel to jest to czego szukałam. Dogaduje się we wszystkich zakresach mojej pracy, od formy współpracy po rodzaj oferty. Współpracowałam już z kilkoma agencjami i to czego mi zawsze brakowało to takiej płynności działań i dopasowywania się do mnie. Lubię prace Opiekunki, lubię, ale lubię również pracować na własnych zasadach i z Pronobel mogę pracować tak jak lubię najbardziej. I tak płacą w terminie :)

Lena

A składki do ZUSu tak jak w przepisach? Od średniek krajowej? Raz na trzy miesiące opłacone? Czy od 50 euro???? Niższe składki nie liczą się do emerytury jeżeli pracownik jest delegowany do pracy do Niemiec na polskiej umowie. Składka do ZUSu powinna być odprowadzana od wynagrodzenia opiekunki czyli od średniej krajowej. Jeżeli jest inaczej to te okresy składek nie liczą się do emerytury.

Smieszne
@Lena

Ten sam wpis dodany minuta po minucie - bardzo rzetelne. Czytam jednocześnie patrząc na to co dzieje się w naszym kraju i jedno co mogę powiedzieć to ile nie dasz i tak będzie za mało. Chcesz mieć więcej? Czemu nie zgłosisz swojemu pracodawcy? Tylko wtedy na rękę mniej zarobisz bo resztę trza oddać temu cudownemu Państwu żeby na wycieczki do Hiszpanii mieli.

Lena

A składki do ZUSu tak jak w przepisach? Od średniej krajowej? Raz na trzy miesiące opłacone? Czy od 50 euro???? Niższe składki nie liczą się do emerytury jeżeli pracownik jest delegowany do pracy do Niemiec na polskiej umowie. Składka do ZUSu powinna być odprowadzana od wynagrodzenia opiekunki czyli od średniej krajowej. Jeżeli jest inaczej to te okresy składek nie liczą się do emerytury

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel