Opinie o Pronobel w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pronobel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pronobel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronobel w Gliwice

Edyta

Zaczynam prace w tej firmie. Chciałam zapytać jak to wyglada ? Oczywiście pan przez telefon mi powiedziała ze stawka najniższa.. ale premie jakieś są?

Fiona

okres probny mam za sobą więc czas na ocenę Pronobel. Daje plusika za fajne ofertki i kontakt, fajnie mają również zorganizowaną koordynacje, jeżeli chodzi o wypłaty to tutaj też plusik, bo zawsze w terminie. Trochę jeszcze z nimi popracuje, podszkolę język to i wypłata będzie wyższa, należy również zwrócić uwagę na atrakcyjne premie. polecam Pronobel

zyta

Po mojej jeszcze dość krótkiej znajomości z Pronobel mogę na pewno powiedzieć PROFESJONALNIE i RZETELNIE!, nie trzeba martwić się o to, że pieniądze nie przyjdą, czy pozostawią cię samopas, obsługa koordynatorki przyjemna, zakres działań jasno wytyczony, tak po prostu bez ściemy! polecam

Malutka

W Pronobel jest legalnie, bezpieczne, niezawodnie i profesjonalnie. Polecam!

Opiekunka Osób Starszych

Szybko i bez stresu nawet test z jezyka

Pytania po niemiecku rozne Pytania o doswiadczenie w opiece nad mama tatem i tego typu

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Sylwinia

Dobra agencja. Pracuje już dla Pronobel jakiś czas. Pozdrawiam moja kochaną koordynatorke zawsze ma dla mnie dobra oferta! Polecam

Polecam. Zaskoczyli mnie wyczerpujacym kontaktem, Po którym masz ful informacji na temat oferty, jak również premiami.

Gonia

Po mojej trzymiesięcznej jak dotąd współpracy oceniam pozytywnie naszą współpracę. Na te ocenę miało wpływ: terminowość w rozliczeniach, skrupulatne i rzetelne dane o pacjencie, dobry kontakt, sprawdzona sztela. Jeżeli dla kogoś te rzeczy są ważne mówię ze są ok.

Kaśka

praca na stanowisku opiekunki jak wygląda wiemy, osoby pracujące w tym zawodzie doskonale znają zasady, warunki i wszelkie tematy tej pracy dotyczące. Natomiast dobrze jest jak trafi się na pracodawcę, który nie stara sie zaczarować rzeczywistości, tu słyszy się jasno co jest do zrobienia, jaki jest stan podopiecznego i najważniejsze jakie czeka cie za to wynagrodzenie.

Anonimowa opiekunka

Oceniając kilkumiesięczna współpracę wstawiam pozytywna opinie dla Pronobel. Rzetelny opis zakresu pracy, przyjemny kontakt , warunki zgodnie z umowa. Polecam

Malinka

Płacą w terminie, i nie pozostawiają pracowników samym sobie. Pakiet informacyjny o pacjencie wyczerpujący i miejscówki sprawdzone. Polecam wszystkim.

Bogusia

Po kilku moich wyjazdach z firma Pronobel pozytywnie oceniam współpracę, polecam bo sprawdziłam, płacą tak jak w umowie jest zapisane, mają dobrze podchwytane sprawy wyjazdowe, opis pacjenta dokładnie opisuje stan zastany na miejscu. Cóż więcej dodać? Polecam warto spróbować

Jakie są mocne strony pracodawcy Pronobel?

Beata

Rzetelną zaufana firma dotrzymuje terminy wypłaty oferty dokładnie opisane pracuję parę lat i jest ok polecam! !!!

miszka

jedna z lepiej zorganizowanych agencji w jakich pracowałam, naprawde bardzo dobrze to mają zorganizowane, jasne komunikaty, wszystko wpisane w umowę, bez ściem, dużo informacji o każdym nowym kliencie, polecam

Helcia

Przy zatrudnianiu się warto pytać o dodatkowe premie, otrzymałam 150Euro extra za szybką decyzję.

Krystyna
@Helcia

A mi o wszystkim bardzo dokładnie opowiedziała pani Ania. Jestem mile zaskoczona, jak wszystko sprawnie zorganizowała i jeszcze trafiła mi się miła babcia.

Praca niełatwa, ale w porównaniu z możliwością zarabiania na tym samym stanowisku tam i tu, zdecydowałem się w końcu wyjechać. To co proponują w Pronobel mi odpowiada i każdemu, kto tylko czuje, że może pracować ze staruszkami powiem JEDŹ. Moje oczekiwania względem Pronobel były jasne i zostały spełnione, więc ich będę polecał, bo mam zarówno ubezpieczenie jak i kasę w terminie, w sytuacjach, które się zdarzają, bo przecież pracuje z ludźmi nie maszynami, dzwonie i pomagają w rozwiązywaniu problemów. Chciałem dołożyć swoja pozytywną cegiełkę na stertę dodanych opinii.

@Marek

Dużo mają ofert dla mężczyzn?

Sabina

Koleżanka poleciła mi pomysł wyjazdu jako opiekunka do pracy, w mojej pracy robiło się coraz gorzej przez obecne warunki i tak powoli ta myśl pracy za granicą kwitła w mojej głowie. Język znam więc bez problemu przeszłam kolejne etapy rekrutacji u pani Karoliny. Lubię pracować z ludźmi, lubię czuć się potrzebna, dzieci dorosły i siedzenie samemu w domu to nie jest to o czym marzyłam całe życie. Wyjechałam. Wynagrodzenie mi odpowiada, dostałam dodatkowe premie za wyjazd na już i za język dobrze oceniony. Polecam niezdecydowanym warto zaryzykować.

Ewazmielna

U Pronobla są premie i bonusy, a stawki zależne od języka. Jak ktoś chce to zarobi. Nawet kursy języka proponują, żeby potem dla osób z językiem można było za wyższą stawkę jechać. A pani Ania wszystko dokładnie opowiada o podopiecznym. Byle tak dalej. Ja zostaje i dalej wyjeżdam z Pronoblem.

@Ewazmielna

Mój niemiecki też jest "jakiś". Zmiana dobrze mi zrobiła :) mi odpowiada agencja Pronobel, taka moja pierwszynka :) Martwiłam się, że zostana pozostawiona sama sobie i że sobie nie poradze, a jednak udało się, polecam agencje Pronobel

nowa
@Anonim

ruszam za tydzień po sporej przerwie i tak właśnie dopada mnie ta myśl, że tam zwykłe czesc muszę zamienić na hello czy tschus. ten moment przejścia to taki stres, a potem już z górki. Też obsługuje mnie pani Ania :)

Myszka

Profesjonalna forma rekrutacji, rzetelne informacje o rodzaju zlecenia. Godni polecania.

Kaśka

Pracuje z Pronobel od paru miesięcy i mam dobre zdanie na temat firmy, stan podopiecznej zgodny z opisem, wynagrodzenie przychodzi terminowo, bez żadnych pułapek, na które zdarzało mi się wpadać w innej agencji. Są pewne niedogodności, ale one wynikają z nieporozumień z rodzinką, Pronobel staje na wysokości zadania i ustala z rodzinka usunięcie tej niedogodności, nie zostawili mnie z tym samej. Generalnie jestem na tak.

Helena

Tak krótko - polecam, za serce, cierpliwość i rzetelność.

Zostaw merytoryczną opinię o Pronobel - Gliwice

• Jak się pracuje w Pronobel?

Zobacz opinie na temat firmy Pronobel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronobel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pronobel?

Kandydaci do pracy w Pronobel napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pronobel