Help-Med

Raciborowice

Opinie o Help-Med

ella olla

@marta no cieszę się bardzo że aż tak ci się praca podobna nowa, ale co w niej według ciebie jest aż takiego super>?

mojeanonimowezdanie

Moim zdaniem to wszystko jest całkiem zabawne. Przychodzisz do pracy jest pięknie bo masz pracę ,masz wypłate na koniec miesiąca ,ekipa w większości jest naprawdę w porządku ,bardzo mili i fajni ludzie ,chodź zdarzają się tacy co szukają awantur jak w każdej pracy lub chodzą na górę i zdawają relacje. Każdy wie o kogo chodzi. Niektórzy co z początku wydają się mili i sympatyczni okazują sie dwulicowi. Najgorsze w tym wszystkim jest to ,że ciągle słyszysz się swoje negatywne cechy nie wazne czy jesteś opiekunem czy pielęgniarką czy recepcją czy terapeutą czy rehabilitantem czy sprzątającym ciągle wyciągane są twoje minusy lub twojej pracy zamiast jakiejś motywacji pochwały słyszysz co robisz ciągle źle nawet jeśli dla ciebie te opinie na temat pracy są niesłuszne a jeśli wydaje Ci się ,że pracujesz doskonale szybko wyprowadzą Cie z tego błędu. Ogólnie miła atmosfera ale plotki i sensacje sprawiają ,że czasami było różnie. Nie było spokojnego miesiąca żeby nic się nie wydarzyło.Obiady za 5 zł dla personelu co jest także plusem jak i zapewniony dojazd. Są plusy i minusy. Ale warto by było się zastanowić nad niektórymi pracownikami.

były pracownik

zgadzam sie w 100%. większe uznanie[usunięte przez moderatora] byłoby za donoszenie i obgadywanie, niż za ciężką pracę! rehabilitacja traktowana tragicznie.

Marta

Ja sie przyjełam i jest fajnie tam i super:)

Ziomek

Okropna atmosfera i marne zarobki. Mile widziane donoszenie na innych pracowników. Rehabilitacja traktowana jako zło konieczne. Brak szkoleń, możliwości awansu. Technik terapii zajęciowej ponad mgr rehabilitacji ( ??? ) . Jedyny plus to kasa zawsze na koniec miesiąca.

Ziomek

Marna płaca i kupa roboty.[usunięte przez moderatora] wiecznie ściemnia, że nie mają pieniędzy i udają bardzo biednych co jest bardzo śmieszne przy tej ilości pacjentów na NFZ, DPS i prywatnych. Rehabilitacja traktowana najgorzej jak zło konieczne. Jedyny plus to kasa zawsze na koniec miesiąca. Jeśli ktoś chce pracować dla idei pomocy ludziom to może tam pracować, jednak szybko zostanie sprowadzony na ziemie i zbyt dużo nie osiągnie. Totalny brak możliwości awansu, bardzo mile widziane przez [usunięte przez moderatora] donoszenie na innych pracowników.

Zostaw opinię o Help-Med - Raciborowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Help-Med