ICT Poland

Opinie o ICT Poland

maniek

ale głupoty piszecie.Komu się chce pracować ten prace w ICT znajdzie i zostanie.Umowy sa normalne 3mce,pózniej 2-3 lata i na stałe.kasa na początek około 2,5-3tys później zależy od waszego zaangażowania,działu,zdanych egzaminów i szkoleń. dwa razy w roku bonusy po 1tys pln,ciągle podwyżki i nikt o wyrzuceniu przeszkolonych pracowników nie mówi.Zakład szkoli ludzi i nie pozbywa się ludzi z doświadczeniem i kursami.pozdr

polpot

Wynika z tego to że kierownictwo siedzące za biurkiem w ICT nie potrafi napisać zwykłej umowy o prace dla pracownika .Trudno mi znależc inny powód zaistniałej sytuacji

bedzie tak:

Normalna umowa o prace i kasa albo kadrowa/kadrowy z błaznem wpierrddol

Jan

Może na umowę śmieciową ale na konto 3 tyś netto, to całkiem inna bajka:) ja mogę tak robić:)

ZASTRASZAJĄ
@Jan

STRASZĄ LUDZI NOWĄ HALĄ,UMOWĄ ŚMIECIOWĄ !!Nie bede pracował w ict przez pośredniia na 100%.A jak nie bedziecie brali ludzi na umowy o oprace tylko bedziecie firme wynajmować co bedzie brała na umowy śmieciowe to sie to skończy zwolnieniem kadrowej i wymiwnianiem nazwisk na forum tak jak też jest w jednej kulejącej firmie na terenie strefy.

Baranie Janie!

1 raz w życiu od początki istnienia ICT ktoś zachwala umowy śmieciowe...

Operator produkcji

Spokojna, wywarzona i to "coś" w tle...

Pytania były bo musiały być naprawdę ludzie pracują na dwie linie za te same pieniądze? (chyba nie długo popracują przy takim systemie)

ZASTRASZAJĄ

STRASZĄ LUDZIĄ NOWĄ HALĄ,UMOWĄ ŚMIECIOWĄ !!Nie bede pracował w ict przez pośredniia na 100%.A jak nie bedziecie brali ludzi na umowy o oprace tylko bedziecie firme wynajmować co bedzie brała na umowy śmieciowe to sie to skończy zwolnieniem kadrowej i wymiwnianiem nazwisk na forum tak jak też jest w jednej kulejącej firmie na terenie strefy.

Jan

Odnawiam temat, wiadomo coś o zatrudnieniu w ICT podobno mają robić rekrutację. Jak tam z zarobkami i socjalem??

damian

mam ukńczoną szkołe podstawową i kurs elektryka, a 'ICT malo mnie i przujac 50 osub .Kiedy to sie stanie i kiedy wezma nowych fachowców?

kokos

U pośrednika bez premii. Po 3 miesiącach dochodzą premie i rośnie stawka godzinowa. Na każdym stanowisku są etapy szkoleniowe (3 miesiące, 6 miesićey itp) które trzeba zaliczyć aby dostać podwyżkę.

Marian

Przez pośrednika na pewno stawka jest najniższa, chodzi mi tylko czy jak jesteś zatrudniony przez pośrednika na czas próbny to należą Ci się jakieś dodatki czy premię??

Marian

A nie ma możliwości od razu dostać się na umowę z ICT tylko zawsze pierwsza przez pośrednika?? Jak to jest z umowami już podpisanymi z ICT? to jest najniższa krajowa i jakieś dodatki czy to jest uczciwa umowa o pracę bez żadnych "przekrętów"?

jojo

Urlop dostaniesz spokojnie. Chodzi bardziej o wolne z dnia na dzień. Pierwsza umowa zazwyczaj poprzez pośrednika na 3 miesiące. Później umowy z ICT. Jak się sprawdzisz to zostaniesz. Stres- zależy do kogo trafisz,na jaki dział.

bulu

widzę że wiesz o czym piszesz. Tak to prawda . praca dobra ale ten nieludzki i wyzuty z wszelkich wartości system !!!! pracuj i milcz . Tysiące papierków , których wciąż przybywa. Tabele wykresy procedury standarty systemy itp . Nikt juz tego nie ogarnia. pozdrawiam

Marian

Bardzo pomocne są wasze informacje, naprawdę. Albo tak dobrze jest w tej firmie, że każdy boi się o swoj (usunięte przez administratora) albo wypowiadają się tu osoby które w ogóle nie pracowały w tej firmie tylko słyszały coś od "znajomego"... Jak ktoś ma coś mądrego do powiedzenia niech powie a jak nie to niech się nie odzywa. Pozdrawiam

@Marian

Albo Ci którzy tam pracują od 10 lat i na głupie pytania nie odpowiadają. Duża liczba zapytań dotyczy PH którzy są rozrzuceni po całym kraju. I nikomu nie umniejszając PH nie ma nic wspólnego z pracą w głównej siedzibie ICT w Kostrzynie nad Odrą. Sam praca nie jest zła. Zarobki w skali kraju są bardzo dobre. Firma dużo inwestuje w szkolenia, maszyny i bezpieczeństwo. Jedynym problemem są niektórzy PRACOWNICY na nie właściwych stanowiskach (robi się "prywata"). I możesz być naprawdę dobrym pracownikiem ale w konfrontacji z "kolesiem" (który zajmuje to samo stanowisko co Ty) przełożonego będziesz na straconej pozycji. Inną sprawą jest ślepy system który robi czystki i odchodzą wartościowi pracownicy (pracujący tam wiedzą o co chodzi). Tak więc jak lubisz zaciskać język za zębami, robić swoje 8 godzin to POLECAM. Jeśli jednak nie tolerujesz układów ( protekcja ), tekstów typu: "Pan to w tej firmie są jedynie kanapki", "nie chcą jechać, tzn nie chcą tu pracować", " za bramą jest dużo chętnych", "chcesz wolne to znajdź sobie zastępstwo", - to NIE POLECAM.

Marian

A może ktoś powiedzieć jak zarabiają osoby na produkcji, czyli operator maszyny papierniczej i jego pomagierzy??

@Marian

Operator maszyny papierniczej zarabia tyle ile trzeba a jego "pomagierzy" liczą tylko na pochwałę od maszynisty

jojo

W ICT wszyscy mają umowę o pracę, chyba że jest się zatrudnionym przez inną firmę.WOLNE- W zależności w jakim systemie się pracuje. Jak na 4 brygadach to są jeszcze DW (dodatkowy dzień wolny za prace np w niedzielę lub święto). W systemie PN-PT normalnie wypisuje się wniosek o urlop i jak jest zastępstwo to nikt problemu nie robi. SOCJAL-HR- firma ma umowę z Medicover, pomaga w wyprawkach dla dzieci (plecak, piórnik itp) organizuje różne wycieczki np nad morze, w góry, kajaki, połowy dorszy. Z Zakładowego funduszu można otrzymać pożyczkę, zapomogę, dofinansowanie.

Cześć mam pytanko jak wyglądają zarobki P.H na detalu podstawa plus premia i jak to wygląda?Dziękuję bo nie wiem co mam robić.

Jarek
@ja

Masz opisane wszystko na górze wystarczy przeczytać.Post od Olo

Pracowałem w foxy krótko bo krótko ale swoje wiem wsparcia od kiero żadnego tylko cały zespół wkur..... Przeszedłem z foxy do innej firmy od razu po okresie wypowiedzenia bez dnia przerwy teraz samej podstawy mam więcej niż w foxy podstawy z 100% premia której i tak nigdy nie dostaniesz generalnie nie było zle ale jak ktoś jest ambitny to długo nie popracuje nie za takie pieniądze.

Ol

Podstawa na sieciach to 1950 netto razem ze średnią premią która wynosi w skali roku przeciętnie około 650 zł miesięcznie, wychodzi w sumie średnio około 2600 zł netto miesięcznie. 2300 zł netto to pensja na detalu razem z maksymalną premią w tym masz podstawę czyli najniższą minimalną reszta to premia. Pensja podstawowa w tym wypadku jest podnoszona gdy rośnie płaca minimalna natomiast zmniejszana jest premia żebyś zawsze dostał te swoje 2300 zł netto maksymalnie i nie więcej ;) Dużo osób na detalu nigdy nie widziało pensji razem z całkowitą premią. Czyli dostają mniej np. przeciętnie 1800 zł netto razem z premią.

KARMA

REKTUTACJE TEŻ MAJĄ W DUPIE I NOWYCH PRACOWNIKÓW..........NA ALE ZOBZCZYMY CZY TO IM WYJDZIE NA DOBRE.... (

BANDA IDOTÓW Z ICT

PRACOWNICY WYSTAWIANI NA POŚMIELISKO I BRAK ODPOWIEDNICH KWALIFIKACJI.TE FABRYKE PAPIERU TOALETOWEGO ,,SPALOM SAMI PRACOWNICY" ,MAJĄCY DOSYĆ BEZPŁATNYCH URLOPÓW I KIEPSKICH ALE DROGICH MASZYN DO PRODUKCJI PAPIERU.

POP-MISTRZ

TAM PRACUJE [usunięte przez admina] Z NIESZKOŃCZONĄ SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ ... A CO TU DOPIERO MÓWIĆ O FACHOWEJ PRACY, TEN ZAKŁAD MIAŁ DAWAĆ PRACE WSZYSTKIM A PRZYNOSI TYLKO WSTYD I POŚMIELISKO SWOIM PRACOWNIKOM.

Zostaw merytoryczną opinię o ICT Poland - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w ICT Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ICT Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICT Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 18 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICT Poland?

Kandydaci do pracy w ICT Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ICT Poland