ICT Poland

Opinie o ICT Poland

bolek

Nie spełnił oczekiwań firmy ☺. U nich każdy kto jest lepszy od swity nie spełnia oczekiwań. "Menager" boi się ludzi lepszych od siebie. Wielu fachowców pozbywają się bojąc się o swoje stołki. ..

gość

Czy to prawda, że szukają kierownika regionu na Śląsk ?

Maja

Na swoim profilu w social media ict poland opublikowało informacje, że firma zajęła trzecie miejsce w kategorii duże przedsiębiorstwa w plebiscycie na Lubiskiego lidera biznesu. To może być bardzo pozytywny znak dla potencjalnych pracowników firmy. Jak obecnie zatrudnione osoby oceniają obecną sytuację firmy?

Maja

Kogoś z Was zainteresowały powyższe oferty pracy? Może ktoś z obecnych pracowników może zdradzić jak wygląda praca na tych stanowiskach?

Operator produkcji

Spokojna, wywarzona i to "coś" w tle...

Pytania były bo musiały być naprawdę ludzie pracują na dwie linie za te same pieniądze? (chyba nie długo popracują przy takim systemie)

gam

GAM POLAND poszukuje osób na stanowisko: Koordynatora ICT Miejsce pracy: Wielkopolska Nr ref.: KICT_022016 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: zarządzanie ICT (serwery, sieci, oprogramowanie) koordynowanie dwoma konsultantami (na miejscu i zdalnie) z 3-letnim doświadczeniem Wymagane kwalifikacje: konfiguracja sieci i routingu (głównie Cisco i / lub Mikotik) konfiguracja sieci Wi-Fi, konfiguracji VLAN, konfiguracji serwera i serwerów wirtualnych VMware, systemy kopii zapasowych i Active Directory oraz Domain Controller, Microsoft Exchange administracja serwera DB SQL mile widziana znajomość systemu SAP oraz znajomość języków programowania wykształcenie wyższe, mile widziane o specjalności informatyka lub pokrewne, doświadczenie zawodowe minimum 3 lata na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym ( z naciskiem na język techniczny), bardzo dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy zespołowej. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w znanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, udział w innowacyjnych projektach, z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań i technologii, możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych, atrakcyjne wynagrodzenie Rodzaj pracy: Pełny etat Wymagane doświadczenie: Koordynatora ICT: 3 lata Wymagany język: Angielski Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w formacie word (w temacie proszę wpisać nr ref. KICT_022016) na adres e-mail: info@gamgroup.it

gam

mak

ale na jakich konkretnie pracownikach i na jakie stanowisko? czy możesz udzielić mi takiej informacji kolego?

kandydat

odnośnie ofery pracy na RKS: to jedna osoba na rejon czy trzy na każde województwo? jakimi autami konkretnie jeżdżą i czy są oklejone? może będę mijał. i pytanie ilu PH jest w Firmie (na rejon)?

gość

szukają kierowników bo zwolnili, czy sami RKSi odeszli? możecie mi coś więcej opisać jak wygłąda praca....

GoldenBoy77

Jest dużo układów. Nigdy nie wiesz kiedy skończysz pracę (często nadgodziny o których dowiadujesz się 5 minut po fajrancie). Całkowity zakaz palenia na terenie całej firmy. Olbrzymi mobbing i presja ze strony Mistrzów. Częste wyzwiska, przekleństwa. I te wszystkim dobrze znane "Jak się nie podoba to wypier.... "

były
@GoldenBoy77

hej, i tak piszesz anonimowo, więc napisz kto konkretnie traktuje w ten sposób pracowników, jeśli nawet niewiele to da, to z pewnością będzie taki "mistrz" baczniej obserwowany :)

Lulu

Witam, może ktoś podzieli się opiniami na temat pracy w ICT, chodzi mi głównie o to czy szybko można awansować oraz jak wygląda socjal w firmie. Jak wygląda sprawa z wyrabianiem jakichś norm itd..

admin

witam. Pracowalem w tej firmie jeszcze niedawno dosyc dlugo. Ogolnie jak na warunki pracy to jest jak wszedzie. albo jest lajcik albo zapierdziel. Kasa jak na okolice dobra. Socjal OK. Lecz po pewnym czasie gdy zarobki stoja praktycznie w miejscu i chce sie wiecej to zero mozliwosci awansu. dla osob ktore sa po studiach i tam pracuja to musza miec znajomosci albo rodzine w dyrekcji bo szanse awansu sa jak lotek. Systemy bezpieczenstwa i inne standardy troche przesadzone i oni sami tego juz powoli nie ogarniaja. pokaz raz ze dobrze robisz a bedziesz zapierdzielal juz caly czas. Polecam zaklad dla osob fizycznych. dla innych, ktore chca tak zrobic "kariere" stanowczo odradzam bo to tylko strata czasu. pozdrawiam

Alvaro

MINĘŁY ZŁOTE CZASY CHANDELKIEM PAP IEEE.

!.!

UWaga na firme Domino lub Domino Polska....Biorą ludzi z całej polski dosłownie na kilka dni a pózniej zwalniają...zgroza .

bob

Ja pracowałem na budowie przy ict.Niestety pracowałem kilka dni w firmie Domino przez p.Kamińską.Nie polecam tej firmy bo zwalniają po kilku dniach.Firma mocno podejrzana

Omijajcie tą firmę z daleka. Jak macie pracę nawet o 1000 zł mniej płatna ale w normalnych warunkach nawet tam się nie pchajcie bo będziecie tego żałowali. Tu już nic nie wolno jeszcze trochę to trzeba będzie się najeść i napić w domu bo będzie w środku zabronione. Takie bzdury są na siłę wymyślane żeby tylko się wykazać a w których nie ma żadnej logiki, że aż nieraz z wielkim zdziwieniem nie można w to uwierzyć. Tak to jest z ludźmi niekompenetnymi Do danego stanowiska

byly pracownik

Pracowalem tam ponad 8 lat temu i milo wspominam prace w ICT.Wszyscy widze tylko narzekacie,a krotko piszac nie pasuje to sie zwolnij.Olsa stoi otworem i inne firemki w ktorych nie masz pewnosci czy jutro bedziesz pracowac.Systemy i szkolenia zawsze tam byly i zapewne beda a ze wiekszosc z nich jest powiedzmy zbedna i nie potrzebna to juz odrebna sprawa i nic na to nie poradzisz.

Chaos

Jesli zostaniesz przyjety, to zapewne przez firme posredniczaca - Akromar. Pieniadze niby te same co bezposrednio przez ICT. Co do dodatkow to po 1000 zl w czerwcu i grudniu.

olo
@byly pracownik

A na jakim stanowisku? Bo raczej nie jako operator na linii? Problem jest taki, że skoro jest praca to trzeba się cieszyć że jest. Nie narzekać że naćpany kierownik się wyżywa. Ludzie narzekają bo widza co się dzieje i mają dosyć. Zabrania się noszenia obrączki, łańcuszków, bo to nie higieniczne. A Pani dyrektor przychodzi na linię na inspekcję 5S w szpilkach i kolczykach. Śmiechu warte jest to wszytko. Ludzie pracują bo nie mają wyjścia. Komu mają się poskarżyć? Kierownikowi że lider go gnębi? A lider i kierownik to dobrzy koledzy? Jak dyrektor działu mówi mi, że on wie że to nie ja jestem winny ale jestem najmłodszy i musi mnie ukarać. Idziesz do HR a tam słyszysz że to nie możliwe aby dyrektor działu się tak zachował.

Filip

Co masz na myśli pisząc "szukają ludzi na Juniora?"

parodia

ICT myśli że ktoś im powie jak zatrudniać,jak umowe sporządzić o prace.W Kostrzynie jest mnóstwo zakładów produkcyjnych ale w ICT dalej biedą i zasłanianie sie bezrobociem.

To bzdury o tych umowach. Umowy są normalne i jak ktoś chce pracować to będzie robił. Wiadomo trzeba się nauczyć nowych rzeczy ale nie są one nie do pojęcia.Zarobki są dobre jak na kostrzyńskie warunki. Socjal też jest ok. dla ludzi którzy słyszeli coś tu i tam proponuję spróbować a nie smarować jakieś głupoty nie mając pojęcia o zakładzie i warunkach w nim panujących.Jeśli nie.... otworem stoją inne zakłady typu olsa czy algontec.

Zostaw merytoryczną opinię o ICT Poland - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w ICT Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ICT Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICT Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 18 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICT Poland?

Kandydaci do pracy w ICT Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ICT Poland