ICT Poland

Opinie o ICT Poland

Jurek

Firma, w której robi się wszystko na odwrót. Wydaje się potężne pieniądze na systemy, szkolenia pracowników wspomagające pracę,by pracowało się lżej, a w rezultacie jest na odwrót. Pomysły, decyzje i rozkazy przełożonych są całkiem odwrotne i nieraz bardzo śmieszne, co przekłada się na ciężką prace. Wszystkie decyzje wyglądają jakby były przeciwko ludziom, np. zatrzymuje się linie produkcyjne z nadmiaru produkcji w dni zwykłe, a w święta i w wigilię pracujemy. Co by zależało dyrekcji na jedną i pół doby zatrzymać, aby spędzić ten ważny dzień z rodziną. Aż smutek ogarnia jak 5 dni w roku idzie się do pracy. Pieniądze średnie, zawsze na czas, o nadgodzinach można zapomnieć, a tym bardziej o tych 100% płatnych, system premiowania niby zależny od pracowników ale jak liczony - kto to wie i czy uczciwie tego się nigdy nie dowiemy.

rogaś
@Jurek

Zapomniałeś dodać ,że nawet chorobowe jest ustalone "ile można a ile nie" hehe i jak jest się XY to można przyjść pijanym, mieć w plecaku taką samą chemię co w firmie bo się kupiło przed pracą i zapomniało rachunku ...ach te koneksje. W końcu najlepszych firma wspiera i docenia hehe

jojo

"będzie wyrabiał normę za dwóch"- no to powodzenia życzę, a po pracy chomąto na szyję i kierownikowi pole orać :) w tedy norma będzie ponad normę :) Normy są przewidziane dla jednego pracownika, a nadgorliwość... W niektórych firmach nie liczy się dobry pracownik tylko dobry układ. Fakt są pracownicy którzy zasłużyli na awans dobrą pracą, ale są również tacy którzy jedyne co mieli to "plecy".

jojo

Trzeba tam popracować aby muc coś powiedzieć. Niestety znajdą się tam też nieodpowiedni ludzie na stanowiskach. Jak znasz kogoś kto jest na stanowisku to jest z pewnością Twoim atutem. Z pewnością na awans mają wpływ koneksje.

Ol
@jojo

To jak się pracuje to kwestia indywidualna.Zależy jakiego masz regionalnego i jak się z nim dogadujesz... Co do pensji na sieciach podstawa to około 1950 zł netto po okresie próbnym, na próbnym zarabiasz mniej. Możesz otrzymać do 800 zł netto premii miesięcznie, przeciętnie możesz liczyć na premię około 600 zł średnio w skali miesiąca. Nie ma Multisporta i innych dodatków.

@Ol

Ale ja nie piszę o PH tylko o pracy w głównej siedzibie firmy :)

ol
@jojo

Masz mój post na górze i tam jest wszystko dokładnie opisane

PH Sieci

Witam, a jak się pracuje na Sieciach? Jest tu ktoś z Kanału Nowoczesnego? Jeśli tak to poproszę o więcej szczegółów, porady...

operator produkcji

Spokojna, wywarzona i to "coś" w tle...

Pytania były bo musiały być naprawdę ludzie pracują na dwie linie za te same pieniądze? (chyba nie długo popracują przy takim systemie)

majka

ict jest ok.

Ol
@majka

Razem z premią na detalu jak dociągniesz do 2,2 tys to powinnaś być szczęśliwa. Najczęściej zatrudnienie przez Inmark, sama podstawa to najniższa krajowa

kasa mala - podstawa mala.. plany ciezko zrobic premie uznaniowe szalu nie ma auto fajne do dyspozycji to jedyna zaleta brak gratisow.. brak promocji a jak sa to kosmiczne gdzie nikt tyle nie bierze...

mn

dostaniesz dodatek na okulary hehe na 100%

Witam wszystkich. W zeszłym tygodniu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Dzisiaj odebrałem telefon z informacją o dostaniu się na drugi etap. Zatrudnienie przez firmę interimax czy jakoś podobnie.. bardzo proszę o informację dot drugiego etapu czego można się spodziewać. Pozdrawiam

gutek

dobra firma dla (usunięte przez administratora) ..[usunięte przez moderatora] i uprzejmie donoszę, a takich tam nie brakuje. Karierowicze od spraw niepotrzebnych.

Krzysiek

Z tego co wiem to lipa tam wielka jest. Kasa mała a oczekiwania jak za trzech PH. Zresztą w innych działach też nie lepiej. Tylko patrzeć jak im staną maszyny papierniczebo ich słuzby mechaniczne nie mają pojęcia jak działać

cichy

L I P A

nie znajomy

chciałem się zatrudnić w ICT czy warto, fajna kasa?

Czy ktoś z was może mi powiedzieć coś o firmie, czy plany są realne,jakimi samochodami tą jeżdzą PH, czy plany są realne i jakie zarobki

Zocha

Piszecie tu chyba o innej bajce I.C.T dobre... atmosfera do bani jedno wielkie bagno. Pracuje sama rodzinka obcym bez polecenia wstęp wzbroniony a jeden drugiemu nóż w plecy by wsadził żeby tylko się pokazać z dobrej strony jedna wielka zawiść.pracowałam i nie polecam

linka132

witam. Czy aby zostac przedstawicielem wymagane jest doswadczenie czy wystarczy wysoka motywacja? pozdrawiam

szukający

Jeszcze nikt nie podał stawki jaką można zarobić, jestem człowiekiem pracowitym który żadnej pracy się nie boi, ale nie wiem na ile można liczyć na stanowisku administracyjnym???????.

pracoholik

Pracuje sie tu coraz gorzej, zalezy jeszcze moze od regionu ale ogolnie wymagania rosna 18 wizyt dziennie +50%skutecznosci to juz standard, czepianie sie o zamowienia sugerowane, telefoniczne itp jest na porzadku dziennym, ze juz nie wspomne o mocno rosnacych planach...hmm...ciezko powiedziec czy polecam...jak ktos nie ma nic lepszego to mozna troche powalczyc.

szukajĄcy

Dużo można zarobić w tej firmie???

hard worker

Zdanie o szanowaniu pracownika... hmm w tej kwestii był bym ostrożny, koleżanka zapewne z biurowca :)

anulcia

Ja tu pracuje i jestem bardzo zadowolona:) jest ciężko i trzeba się napracować, ale gdzie jest lekko??A atmosfera jest super, człowiek jest tu traktowany po ludzku, po prostu w ICT szanuje się pracowników:) polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ICT Poland - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w ICT Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ICT Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICT Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 18 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICT Poland?

Kandydaci do pracy w ICT Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ICT Poland