Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Alter

Witam. Przez jaka agencja moga sie dostac? Pzdr.

Kasiola

Jakie są wymagania są na Specjaliste ds. Personalnych?

Nana
@Kasiola

a pojawiła się taka oferta pracy, czy pytasz tak o?

Kasiola
@Nana

Pojawiła się, ale nie chciała mi się załadować zawartość ogłoszenia, więc poza tym, że jest to nic nie wiem, dlatego też pytam :)

Donek
@Kasiola

Hej, wklejam ci treść wymagań z pracuj wykształcenie wyższe kierunkowe (ZZL); min. 3–letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej; praktyczna znajomość procesów, narzędzi HR jak i prawa pracy; umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych (umiejętność obsługi programu Symfonia będzie dodatkowym atutem); bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (MS Excel, MS Word); komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie do ludzi; duży poziom samodzielności, zaangażowania, etyki zawodowej oraz pozytywnej energii.

Karol
@Donek

no w sumie co się dziwić jak na specjalistę to już faktycznie trzeba jakiegoś poważniejszego doświadczenia

LogOn

Jakie stawki dostaje brygadzista utrzymania ruchu? Zarabia więcej niż zwykł pakowacz? Czy pensje niezależnie od stanowiska są takie same?

Odi
@LogOn

jak mogą być takie same pensje niezależnie od stanowiska.. co za bzdury tutaj wymyślasz

Hedwig
@Odi

Człowiek pyta po prostu, jak może wymyślać bzdury pytając... Nie, pensje są uzależnione od wykonywanego stanowiska i od innych czynników, ale nie są takie same.

Off
@LogOn

zacznijmy od tego, że brygadzista to już raczej trochę wyższe stanowisko, więc logicznym jest że dostaje wyższą pensje :)

Cxc

Witam Wiem, ze czasy sa teraz ciężkie, ale czy orientujecie się czy będą jakieś przyjęcia na produkcję ? Pozdrawiam

Sumi
@Cxc

Z tego co widzę, to są ogłoszenia w necie, więc chyba tak

Cxc
@Sumi

Tak są, ale tylko na Rude Śląską, a mi chodzi o Katowice. Z tego co widzę to tylko do biura szukają. Pozdrawiam

Galia
@Cxc

a to zaskoczenie, że szukają do biura, zamiast na produkcję, zwykle jest na odwrót

Sumi
@Cxc

A, faktycznie, nie przywiązałem uwagi do lokalizacji.

Emilka
@Galia

W "normalnych" czasach ciężko było znaleźć oferty do biura, także tym bardziej mnie to dziwi :) ale pozytywnie

Galia
@Emilka

no dokładnie o to mi też chodziło, nawiązując do tego co się dzieje dookoła. Ale no ktoś może się załapie na tą pracę ;)

Księgowa

Aplikowałam na stanowisko księgowej w maju bieżącego roku. Dostałam zaproszenie na rozmowę gdzie wypełniłam test, rozmawiałam z główna księgową itd. Nie wspomnę już o tym że do sali gdzie odbywała się rozmowa co 4 min wchodził inny pracownik pytajac kiedy sala będzie wolna. Firmie zależało na szybkości podjęcia decyzji na już - nowy pracowników potrzeby od zaraz. O tym, że umowa ma być na zastępstwo dowiedziałam się dopiero na miejscu. Nie było takiej informacji w ogłoszeniu. Obiecano podjęcie decyzji do końca tygodnia. Po dwóch tyg otrzymałam telefon że rekrutacja się jednak przedłużyła i do dwóch tyg dostanę odpowiedź (negatywna albo pozytywna) , gdzie wcześniej była informacja że dzień w którym ja miałam rozmowę był ostatnim dniem w którym mają jeszcze rozmowy z kandydatami. Odezwu nie ma do dziś ????

Test z wiedzy księgowej

Izabella

Jakie zarobki ma na starcie operator maszyny na produkcji? Pracuje w zakładzie mięsnym,jestem operatorem maszyny i na miesiąc ( system 3 zmianowy ) dostaję około 2100,2200 na rękę. Zarobię u was więcej?

@Izabella

proponowałbym się umówić na rozmowę i negocjować stawkę tak będzie najprosciej. Może docenią Twoje doświadczenie ;)

Lama

Skąd pracownicy Lambertz mają mieć pewność czy się nie zaraża?? Pracownicy wracają do Polski z Ukrainy mają 14 dni kwarantanny gdzie mieszkają w jednym mieszkaniu z pracownikami którzy chodzą normalnie do pracy i mogą zarażać innych.

@Lama

nikt nie może miec pewności czy w czasie obecnej pandemi nie jest narazony na zakażenie,jeżeli pracuje sie przy produkcji w większej grupie ludzi.Lecz firma ma środki dezynfekcyjne ,odkażające ,rękawiczki,czepki maseczki.

Lama
@Renila

Ciekawe gdzie są te maseczki bo jakoś nie widzę żeby ludzie w nich chodzili.

@Lama

Sa maseczki rekawiczki i fartuchy ochronne lecz chcyba sami ludzie nie przykładają wagi do tego aby te rzeczy używać

ehh
@Renila

a potem pretensje, że niebezpiecznie i co z tego? Firma przecież nie będzie chodzić za każdym żeby stosował się do zaleceń...

Elek
@Lama

No to przecież nie jest wina Lambertza, że ludzie są nierozważni i się nie stosują

ehh
@Elek

no dokładnie to miałem na myśli..

Piękna Nieznajoma

Pozdrawiam mechanika w długich włosach troszkę gadadliwy ale całkiem niezłe ciacho. Schrupałabym Cie rycerzu.

hihi
@Piękna Nieznajoma

To do niego podejdź i zarzuć gadką na żywo, będziesz miała lepszy efekt niż tu

Alicja

Byłoby nieco lepiej, gdybyście zaczęli prowadzić dyskusje na istotniejsze tu tematy. Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę z tego, że na to forum wchodzą osoby, które potrzebują merytorycznych informacji o Lambertz Polonia. Ja na przykład jestem ciekawa, czy na ten moment potrzebują tam nowych pracowników. Wiecie coś o tym?

ODP
@Alicja

proponuję w takim razie sprawdzić czy na internecie są gdzieś oferty pracy, a odpowiedź nasunie się sama

Mechanik

Są rzeczy, które się fizjologom nawet nie śnią :D

Oburzona

Bo ty wszechwiedząca osobo wiesz o czym myślą a o czym nie!? założę się, że tak samo się martwią tą sytuacją jak wszyscy, wy myślicie, że dla zakładu to komfortowa sytuacja? cieszcie się, że macie pracę, bo mojemu bratu zamknęli zakład i prawdopodobnie już się z tego nie podniesie, został bez pracy i środków do życia, także zastanówcie się zanim coś powiecie głupiego! Nie chesz pracować to nikt ci nie każe, ale są tacy, którym na tym zależy, i dla których to, że zakład nie stanął jest pozytywną stroną!

????@
@Oburzona

No to prawda cieszmy się że mamy pracę i za co żyć jak komuś nie pasuje to niech idzie na l4 albo urlop mam nadzieję że zakladu nie zamkną Pozdrawiam i Życzę Zdrowia

taktak
@????@

zgadzam się z wami. Jestem wdzięczna losowi że nasz zakład nie stanął i możemy pracowac, bo niestety mój mąż równiez został bez pracy. A za coś trzeba żyć, jedzenie kupić. Firmy upadają, robią przestoje, pieniędzy nie ma. Nie wiemy co będzie później, ile tych firm będzie w stanie od nowa pracować, a ile zostanie zamknietych całkowicie. Będzie ogromny problem z pracą!!! myślcie o tym

Oburzona
@taktak

Dokładnie tak, zgadzam się.

Lambertz Polonia Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, W odpowiedzi na niektóre pojawiające się na tym portalu komentarze, dotyczące Lambertz Polonia sp. z o.o., związane przede wszystkim z działaniami dotyczącymi zagrożenia epidemicznego, Spółka pragnie wypowiedzieć się w sprawie oraz zdementować nieprawdziwe informacje wskazane w komentarzach. Przede wszystkim – w celu zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy zatrudnionych osób w Spółce podejmowane są wszystkie niezbędne oraz konieczne działania związane z zapobieganiem i przeciwdziałaniem koronawirusowi COVID-19. Zdrowie zatrudnionych osób jest i zawsze będzie absolutnym priorytetem dla osób zarządzających Spółką. W związku z powyższym w Spółce opracowano i wdrożono szereg szczegółowych procedur i instrukcji, dotyczących sposobów zachowania higieny w miejscu pracy oraz weryfikowania stanu zdrowia osób wchodzących na teren zakładu (między innymi dokonywany jest pomiar temperatury ciała, zgodnie z przyjętymi procedurami). Szczegółowo poinstruowano również ochronę zakładu o niezbędnych działaniach w tym zakresie. Należy zwrócić uwagę, że przyjmowane procedury dotyczą nie tylko pracowników, ale również osób zatrudnianych przez kontrahentów Spółki, a także kierowców, kurierów, dostawców itp. Spółka pragnie również zapewnić, iż stale współpracuje ze swoimi kontrahentami i koordynuje z nimi podejmowane w tym zakresie działania wymagając, by na teren zakładu pracy miały dostęp wyłącznie osoby zdrowe, które w ostatnim czasie nie miały kontaktu z osobami, u których wykryto zakażenie koronawirusem. Niezależnie od powyższego, pracownicy otrzymali również szereg szczegółowych informacji dotyczących koronawirusa COVID-19, między innymi dotyczących objawów choroby oraz sposobów ograniczania ryzyka zarażenia. Co się natomiast tyczy zakazu zgromadzeń powyżej 50 osób. Należy mieć na uwadze, że zakaz ten nie dotyczy zakładów pracy co zostało szczegółowo określona w przepisach prawa. Niezależnie od powyższego Spółka podejmuje jednak wszelkie możliwe działania, aby zminimalizować ryzyko zachorowania wśród pracowników. Na koniec pragniemy podkreślić, że obecna sytuacja jest bez precedensu dla Wszystkich pracowników Lambertz Polonia, jak i dla Wszystkich Polaków. Szczególnie w tym czasie potrzebujemy wzajemnej solidarności i zrozumienia i o to Państwa prosimy. Wyrażamy nadzieję, że poprzez wypracowywanie określonych rozwiązań oraz ich późniejsze stosowanie, wspólnie uda nam się zminimalizować wszelkie trudności i bezpiecznie przejść przez ten okres. Prosimy również, wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące zagadnień związanych z koronawirusem COVID-19 oraz działaniami podejmowanymi w tym zakresie, zgłaszali Państwo bezpośrednio do Spółki, jako Pracodawcy. Z poważaniem, Dyrekcja Lambertz Polonia Sp. z o.o.

@Lambertz Polonia Sp. z o.o.

Dobrze, że napisaliście tu oficjalnie to się ceni

gall
@.

przynajmniej się interesują i chcą żeby wszystko było jasne

Byczek

Piszą Państwo o wprowadzeniach ograniczeń itp tak to wprowadziliscie że mierzycie nam temperature to nic bo jak wiecie są przypadki są że przechodzi to bez objawowo i może po zaraza wszystkich dookoła i sam o Ty nie wie i co i jest tragedia wy tego nie rozumiecie że się boimi o nasze zdrowie i o nasze rodziny. Więc będziemy pisali do naszej (usunięte przez administratora)bo wy sobie nic z tego nie robicie. (usunięte przez administratora)I jeszcze usuwacie komentarze

Jggyjk

Witam Czy szykują sie jakies przyjecia ? Chodzi mi o stanowisko operator maszyn, zastanawiam się czy nie zaniesc cv do zakladu mimo braku ogłoszeń. Jak podchodzą do takich cv, nie ląduje gdzies w kącie ?

toner
@Jggyjk

myślę, że sobie gdzieś odłożą i w razie czego dadzą znać, wgl coraz wiecej firm tak sobie zbiera cv, to potem w razie potrzeby to nie muszą nawet ogłoszenia na internet wystawiac, bo pracownik prawie ze sam sie znajduje

Awokado
@Jggyjk

Masz na myśli zakład w Katowicach? Tak dla pewności zapytam, bo wiem, że na Rudę Sląską szukają operatora maszyn.

Jggyjk
@Awokado

Tak, chodzi o Katowice.

Adonis
@Jggyjk

(usunięte przez administratora) Jestem pracownikiem tej firmy i ciągle jest nam wmawiane, że operatorzy są na gwałt poszukiwani ponieważ nie ma kto robić. Zarobki dobre, praca jak praca jeśli jesteś dobrym operatorem i szybko ustawisz sobie maszyne to 12h masz spokój. Mi to osobiście jest szkoda chłopaków z UTRZYMANIA RUCHU bo teraz na ich barki spadł ten problem i muszą zapieprzać za nich. Pozdrawiam w szczególności mechanika w długich włosach. (usunięte przez administratora)

Dever

A jak wyglądają zarobki na operatora z dodatkami nocnymi i premia. Ile mozna max wyciagnac ?

mały

Jakie są wysokości wynagrodzeń?

Kmita

na stanowisku?

mały
@mały

Jaka jest wysokość wynagrodzenia na stanowisku paletowy?

Fjsk

2700 brutto

tyry
@Fjsk

a jak atmosfera wsrod pracowników? pracujesz tam aktualnie?

gach
@tyry

nikt nie narzeka, więc chyba jest calkiem spoko

rebus
@gach

wiem, że trochę z opóźnieniem, bo jak widzę wątek z przed miesiąca, ale się dołącze do atmosfery - jest ok, naprawdę. w wielu juz miejscach pracowalem, bo wychodze z zalozenia, ze jest tyle pracy różnej że jak cos mi nie odopowiada to po prostu ją zmieniam, ale tutaj juz jestem jakis czas i jest w porządku. Wiadomo nigdzie nie jest idealnie, ale już sam fakt że nic mnie nie popchnęło do zmiany świadczy o tym, ze źle nie jest ;p pozdro

ewelina
@rebus

o potrzebowałam takiej opinii żeby podjąć ostateczną decyzję, bo wciąż się wahałam.. dzięki

Kiwi

Jakieś newsy? Ktoś coś?

cherry
@Kiwi

w sumie nic ciekawego się nie dzieje, jakieś tam przyjęcia są, inni pracują i tak się kręci koło

Milos
@Kiwi

A jakich newsów oczekujesz?

Milos

Też niespecjalnie, ja to się ploteczkami nie zajmuję w pracy

danek
@Milos

co racja to racja bo w pracy sie pracuje, a ploteczki to są wśród znajomych. Tak czy tak nic specjalnego sie nie dzieje, nikt ważny nie odchodzi, firma działa, praca jest

Polo
@danek

i to jest najważniejsze

totolotek

Jakie wrażenia z systemu pracy w Lambertzie? Idzie się przyzwyczaić do tej 4 brygadówki 12/12?

tesco
@totolotek

czlowiek jest w stanie do wszystkiego sie przyzwyczaic, to zalezy tylko od checi i zapalu.. u mnie nie bylo najgorzej, te 12 nawet znośne

rawr
@tesco

ja to wole pracowac na 12, na 8 to zycie sie takie monotonne robi, ze nawet nie wiadomo gdzie uciekaja te tygodnie mijajace. takze te zmiany zaliczylbym do duzych plusow

Boryna
@rawr

Dokładnie, i tak cały dzień stracony, te 4 h więcej różnicy nie robią, a przynajmniej nie jest to walenie dzień w dzień 8-16 jak niektórzy mają. Ale co kto woli, niektórym pewnie taki zwykły system bardziej odpowiada.

rawr
@Boryna

ile ludzi tyle opinii, najważniejsze ze człowiek jak chce to do wszystkiego się przyzwyczai, więc jakby się ktoś bał tych 12stek to serio nie ma czego, pozdrawiam

totolotek
@rawr

Dzięki za odpowiedzi :)

Mirek

Są jakieś pryzjęcia, ktoś coś wie?

@Mirek

przyjęcia* sorry literówka ale nie pogardzę informacją na temat pracy pozdrawiam

Ciach
@Mirek

A sprawdzałeś na necie?

Ciach
@Ciach

Dobra, już sam dla ciebie sprawdziłem, na pracuj.pl masz

morty
@Ciach

nadal jest sporo ofert i nawet dzisiaj się pojawila nowa na ciastowego, ktoś sie na coś zgłaszał?

cukier
@morty

ja na ciastowego wysyłałem niedawno, jeszcze czekam na odpowiedz jakas

Uszatek

Czy mi się wydaje, czy Lambertz nie ma oficjalnej polskiej strony int?

@Uszatek

Tak ma oficjalną stronę

mis
@Renila

gdzie? szukam szukam i nic nie widzę, tylko jakieś wzmianki na innych stronach

Uszatek
@mis

Na pewno jest strona po niemiecku, bo ją znalazłem www.lambertz.de ale nie ma tam zmiany języka na polski i nie widziałem polskiego odpowiednika...

mis
@Uszatek

no ja to samo dlatego dopytuje

Lambi

Na które stanowisko teraz można aplikować bez doświadczenia?

echo
@Lambi

a na jakie jest rekrutacja, to ci powiem

Pliszka
@Lambi

Ja nie mogę znaleźć żadnych...

Uwe
@Pliszka

Wygląda jakby nie było żadnej rekrutacji

toronto

Ale znajdzie sie trochę na których nie trzeba doswiadczenia, to na pewno

lambo
@Uwe

aktualnie już są jakieś tam oferty pracy i chyba dodają co jakiś czas. Zapewne powoli się organizują w nowym roku i zaczynają rozmyślać nad poszerzaniem zespołu.

Monstero
@Lambi

Na operatora można, niby doswiadczenie mile widziane, ale bez też można aplikować

Olek

Czy ktoś się przenosił kiedyś pomiędzy oddziałami Katowice -> Ruda Śląska??

Usze
@Olek

Nie, ale raczej jest taka możliwość

@Usze

zastanawia mnie jakie tam są warunki i czy to dobre wyjście..

perin
@Olek

podpytaj kogoś z Rudy, mają swój profil na gw

@perin

o to nie wiedziałem, że mają osobno. W takim razie idę tam, dzięki za pomoc.

perin

spoko spoko

Likao

Gdzie znajduje się sklep firmowy? Podobno gdzieś na uboczu, mały ale dobrze zaopatrzony

Frelka
@Likao

jak wpiszesz lambertz sklep to w zdjęciach wychodzi jak wygląda i mniej więcej można wywnioskować gdzie się mieści, a ogólnie to sklepik jest super, siostra ciągle coś tam kupuje i mają pyszne rzeczy

Frelka
@Frelka

a, nieważne, to profil Katowicki, to w takim razie nie wiem gdzie jest ten sklep

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.