Corab fotowoltaika (Corab Sp. z o.o.)

3.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Corab S.A.

hardworker
Kandydat
 Pytanie

Jaka jest wypłata w tej firmie jako pracownik magazynu?

anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Zespół Corab
Pracownik

Fabryka dba o to, aby regularnie były przeprowadzane wymagane badania środowiskowe (zapylenia i na obecność środków lotnych w powietrzu ) – ich wyniki wskazują na brak przekroczenia jakichkolwiek norm. W procesie produkcyjnym używane są tylko atestowane produkty, które są dopuszczone do użycia. Niestety nie wszystkim może odpowiadać zapach, który się wydziela w procesie technologicznym np. malowania proszkowe, w przypadku takich osób zapraszamy po odbiór dodatkowych środków ochrony osobistej w postaci maski z wkładem węglowym.

Obi
Pracownik
@Zespół Corab

Może zamiast środków ochrony osobistej zainwestować w dobry wyciąg. To samo z temperaturą w zakładzie,zimą pracuje się w 12-17 stopniach,a latem 30 i więcej. W biurach klima,a robol wie po co jest rów na plecach

Pracujący
Pracownik
@Obi

Zimą to bywa nawet temperatura taka jak na zewnątrz przy otwartej bramie. (usunięte przez administratora)

Pracujący
Pracownik

Że co, zawsze daje z siebie 100 % A że chce zarobić robię ponad normę. Do kogo masz pretensje o cieple posady w każdej firmie sa takie. Kasy za darmo nikt nie chce chodzi o to żeby być uczciwie nagradzamy. Pewnie nic nie robiłeś A chciałaś kokosow. Tu chodzi o to że nieodpowiednia osoba jest na stanowisku (usunięte przez administratora). A w firmie jest pełno pracujących rodzin i to mówi że pracodawca jest ok

Zespół Corab
Pracownik

Prawdą jest, że zatrudniamy wiele osób na stanowiska które nazywają się tak samo (np. ślusarz/doradca techniczny), być może stąd wrażenie o ciągłości prowadzonych przez nas poszukiwań. Ma to jednak związek z rozwojem firmy i tym, że grono pracowników stale się powiększa. Zatem jeśli widzisz dla siebie miejsce w naszym zespole zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Zapraszamy :)

Leon
Inne

Idealnych firm nie ma i w każdej są tematy które powinno się poprawić ale generalnie mamy dobrego pracodawcę i nie przesadzajmy z narzekaniem.

Jooo
Pracownik
@Leon

Pewnie pracodawca sam to napisał.

Alicja
Inne
@Jooo

Dlaczego tak uważasz? Masz inne zdanie odnośnie pracy w Corabie? Podzielisz się swoją opinią na ten temat? Co powiesz o zarobkach, atmosferze?

Pracownik
Pracownik

Ile jeszcze razy wypłaty będą wpływać na konto po terminie(10 powinny być zaksięgowane na koncie pracownika). Wpłynie 12,to na koncie firmy trochę odsetek urośnie,a robiłem jakoś przeżyją. Zaraz padnie pewnie odpowiedź , że to bank pracownika nie zaksięgował.

Alicja
Inne
@Pracownik

A jak długo pracujesz w Corabie i jak często do tej pory pojawiały się opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia? Ile dni przeważnie wynosi takie opóźnienie? Czy próbowałeś rozmawiać na ten temat z pracodawcą?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Corab Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Dyrektor Zakładu Produkcyjnego ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Joe
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy jest ktoś kto pracował lub pracuję na stanowisku doradcy technicznego? Jak wygląda praca, jakie są zarobki? Widzę, że co jakiś czas pojawia się oferta pracy na to stanowisko czy jest tam duża rotacja?

Zaciekawiony
Kandydat
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w Bartoszycach? Czy Menadżerowie są dostępni? Pomocni i chętni do pomocy pracownikowi?

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Dziwne
Były pracownik
 Pytanie

A może daj już sobie spokój? Napisz do " Przyjaciółki". Tam kiedyś rozwiązywali podobne problemy. Pozdrawiam.

Heh
Pracownik
@Dziwne

Skoro to są opinie o firmie to też każdy może napisać co uważa. A że firma ma (usunięte przez administratora)pracowników to tak jest

Smiech
Pracownik

Co roku na koniec roku byla premia tak zwana 13-nastka a teraz nie ma i tlumacza sie ze hale musieli postawic. No moze ok kosztuje troche hala ale jak.dla pracownikoq na magazynie mowisz ze nie bedzie 13-nastki a w biurze miedzy soba gadacie czy premia na koniec roku juz jest czy przelew doszedl to chyba cos tu jest nie tak. Coraz gorzej zaczyna tu w Olsztynie sie robic naprawde coraz.gorzej. kiedys polecalem ludzi tu do pracy teraz odradzam bo z dobrej firmy zaczyna sie zle sie bardzo robic. Odradzam .

Jarek
Pracownik
@Smiech

Kiszka bo rok 2020 przejdzie do historii w Polsce w branży fotowoltaicznej aby tak potraktować ludzi którzy pracowali na sukces firmy.

Bob
Pracownik
@Smiech

Magazyn otrzymuje 13,a zwykli robole z produkcji bon na 200zł . Widać teraz podejście do pracownika,jednym 13,a drugim normy do góry . Tak "lider" fotowoltaiki szanuje szanuje pracowników. Dziękujemy panie prezesie

Czesiek
Pracownik
@Bob

Ja też dziękuje pół biedronki za 200 zl wykupilem i jeszcze na karpia zostalo

Falczewo
Pracownik
@Smiech

Piotrek, przestań wylewać tu swoje frustracje. Miałeś parę lat trzeba było zmieniać a nie buntować teraz ludzi.

Majster
Pracownik
@Falczewo

Obojętnie kto to mowi czy (usunięte przez administratora)czy (usunięte przez administratora)w każdym z komentarzy z grudnia i stycznia coś jest... Jak to (usunięte przez administratora)który zachowuje się jak prezes mówił że załatwi większe wypłaty w 2021 roku czekajmy haha

anonim
Pracownik

Fakt, niestety tylko do tego sie nadaje. A później dziwią się ze ludzie niezadowoleni.

Lol
Pracownik
 Pytanie
@Majster

Jak tam obiecane wyższe wypłaty, były czy nie było? Bo ja nie odczuwam podwyżki.

Kiler
Pracownik

Prezes zmienił auto, czyli wypłaty zostaną po staremu

Prezesss
Były pracownik

Oczywiście że zmienił bo firma systematycznie uszczelnia to co było dziurawe od lat. Czyli zasada kradnie się co popadnie, przestaje obowiązywać i niektórzy nie potrafią się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Do tego po uszczelnieniu firmy planuje zakupić flotę nowych samochodów dla kadry zarządzającej. Służbową skoda ma jeździć Mistrz i Brygadziści . A reszta kadry ma posiadać nowe Skody SuperB. Talony na paliwo miesięcznie po 1000 zł. I to wszystko dlatego że udało się mu uciąć (usunięte przez administratora) w 50%. Zostało tyle kasy że Prezes planuje już kupić działkę na Marsie i tam postawić farmę z panelami. Z tym pomysłem jednak trochę trzeba poczekać na akceptacje trzeciego współwłaściciela który jak zobaczył jakie są zyski po uszczelnieniu firmy zaplanował kupienie działek na księżycu i zakup prywatnej rakiety. Także z podwyżek mogą być nici ;)

Śmieszne
Pracownik

Śmieszne zachowanie menagera corab Bartoszyce. Szok. Nie polecam pracu tu...

suchar
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś pracował mając status studenta jako osoba wprowadzająca dane? Jak ta praca wygląda? Jest trudna? Opłaca się?

bartosz
Inne

Firma z dużym potencjałem, zapewne jeszcze się rozwinie z uwagi na fakt ,że duży pakiet akcji po koniec ubiegłego roku kupił Michał Sołowow .

Produkcjowy
Pracownik
@bartosz

Może firma się rozwija ale jakich ludzi zatrudnia na ważne stanowiska... (usunięte przez administratora)

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Damian
Inne

Widzę że pracujesz w Corab, powiesz mi może czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Jestem ciekaw czy osoby bez doświadczenia również mogą się starać o zatrudnienie w tym miejscu, mam nadzieję że powiesz mi coś na ten temat.

Corab Bartoszyce
Pracownik
@Damian

O tym czy zostaniesz przyjęty zadecyduje Mistrz akurat on zna się na swojej robocie. Ludzie są pomocni jeżeli już tu pracujesz. Jedynym dużym minusem firmy corab Bartoszyce jest nowy (usunięte przez administratora)który na niczym się za bardzo nie zna ale utrudnia pracę ludziom. Zarobki też czasem są dobre aczkolwiek czasem nie bardzo ładnie mówiąc. Początkowo praca na godzinę dopóki nie załapiesz o co chodzi później już akord.

potencjalny pracownik
Pracownik
 Pytanie

Czy w firmie można liczyć na szkolenia czy dofinansowanie studiów?

Pracownik
Pracownik
@potencjalny pracownik

Jeśli nabyte umiejętności lub kwalifikacje mogą się przydać s firmie jeszcze nigdy nie słyszałem odmowy

Corabowiec
Pracownik

(usunięte przez administratora) Jeśli zrobisz dużo ponad norme możesz otrzymać mniejsza wypłatę od osób które robią zdecydowanie mniejszy akord od Ciebie... Niestety nie możesz o tym porozmawiać z Prezesem ani nikim z zarządu gdyż może się z nimi tylko kontaktować zarząd firmy. Pozdrawiam zainteresowanych

Managerem być
Pracownik
@Corabowiec

W Corabie, Bartoszyce. Manager nie odpowiada za wypłaty. Za to ile zarobi dana osoba. Praca jest w większości w akordzie. Zgodnie z ustalonymi normami. Kompletną bzdurą jest pisanie że ktoś robi mniejsze normy a ma płacone więcej... Wszystko wynika z raportowanych czynności. I jeżeli ktoś sumiennie przykłada sie do pracy a jednocześnie raportuje wszystko dobrze, nie powinien mieć problemu z wypłatą. Jeżeli chodzi o porządki to nie wiem gdzie Pan pracował. W każdej fabryce utrzymuje się porządek z którego najczęściej wynika bezpieczeństwo pracowników. Jeżeli chodzi o kontaktowanie sie z główną księgową w celu sprawdzenia poprawności naliczenia wypłaty. To oczywiście jest to niedopuszczalne. Takie pytania kieruje się do Brygadzisty, Mistrza. Jezeli chodzi o kontakt z zarządem firmy, to nie po to Zarząd zatrudnia Dyrektorów, Managerów, Kierowników. Żeby pracownicy omijali drogi służbowe z każdym najmniejszym problem. Porządek przedewszystkim. Ps. Tak znam się bardzo dobrze na porządkach. Których bedzie dużo i które będą zawsze. I nie o czystość chodzi...

Managerem być
Pracownik
@Managerem być

*przede wszystkim ????

Corabowiec
Pracownik
 Pytanie
@Managerem być

Czyli jeżeli porównany akord kilku pracowników i godziny jest (usunięte przez administratora) pewny, że wszystko będzie się na koniec zgadzało? (usunięte przez administratora)

Zespół Corab
Pracownik
@Corabowiec

Dziękujemy za Twoją opinię. Przyjrzymy się sprawie i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Życzymy Wesołych i Spokojnych Świąt Zespół Corab

Corabowiec
Pracownik
@Zespół Corab

Myślę, że gdy nie było menagera czy nie każdy wiedział co ma robić i normy się zgadzały tak aby prezes był zadowolony jak i pracownicy... Memager zamiast zająć się swoimi sprawami chodzi i zarządza przerwy na produkcji na sprzątanie tu gdzie ktoś może zrobić coś więcej a i tak każdy sprząta po pracy swoje stanowisko. Myślę że i tak nikt się tym nie zajmie bo memager mysli czasem że jest Prezesem firmy. Również wesołych świąt dla celgo zarządu firmy. Pozdrawiam

Corabowiec
Pracownik
@Corabowiec

*Czy był czy nie było

Ziomek
Pracownik
@Corabowiec

Fakt menager bardzo słaby za to Mistrz i Brygadziści są spoko.

Pracownikkk
Pracownik
@Corabowiec

Ooo W końcu cała pradawa o naszym Bartoszyckim Menagerze :)!

Pracow...
Pracownik
@Corabowiec

Prawda jest taka , że czym więcej zrobisz tym mniej zarobisz

Pracow...
Pracownik
@Corabowiec

Zatrzymujemy produkcję bo prezes jedzie do zakładu!!! Praca i maszyny stop bo inspektor BHP przyjechał!!! Itd. itp

Czesiek
Pracownik
@Pracow...

Tak właśnie jest, a złotówki uciekają razem z czasem...

Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Corab Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Oko
@Pytanie

Nic nie zapewnia. Makabra

zdziwiony pracownik
@Pytanie

Firma zapewnia mi wszystkie potrzebne narzędzia do pracy. ja nie narzekam

Marcin
Pracownik
@Pytanie

Jeżeli, to są najważniejsza potrzeba, to wiem ,że UBER zapewnia auto... Musisz sprawdzić tylko czy można korzystać prywatnie

Pytanie
 Pytanie

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Corab Sp. z o.o.?

pracownik
Pracownik
@Pytanie

tak, wypłacają premie uznaniowe

Marek
Inne

Firma rozwijająca się, daje możliwości i perspektywę dalszej spokojnej pracy mimo niepokoju z powodu pandemii. Do tego dobry pracodawca, polecam!

anonim
Pracownik
 Problem

(usunięte przez administratora)

Zespół Corab
Pracownik
 Rekomendacja

Szanowny Panie, numer telefonu, który Pan podał nie należy do żadnego z przedstawicieli handlowych firmy Corab, ani też do żadnego pracownika naszej firmy.

Klient
Pracownik
@Zespół Corab

To jeszcze gorzej. Bo dostal moj numer od was gdzie wypelnilem pod postem na fb zapytanie. Trzeba sprawdzic Jak wasza firma przetwarza Dane osobowe I komu je udostepnia.

Ivo
Kandydat
 Pytanie

Czy nadal szukacie specjalisty od controlingu?

Corab
Pracownik
@Ivo

Dzień dobry, aktualnie szukamy do naszego zespołu kierownika controllingu oraz młodszego specjalisty ds. controllingu, CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@corab.com.pl Pozdrawiamy, Zespół Corab

xD
Pracownik

(usunięte przez administratora) Nawet na stronie swojej w sekcji do pobrania mają karty produktowe, które pokazują różnice. O różnicy w kolorach nie wspomnę. Porażka. No chyba, że to taki pomysł- sprzedać tańsze drożej (usunięte przez administratora)

Corab
Pracownik
@xD

Dzień dobry. Bardzo chcielibyśmy Panu pomóc i wyjaśnić tę sprawę. Niestety pod przytoczoną opinią na Gmail nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Prosiliśmy o więcej informacji np. czy złożył Pan oficjalna reklamację oraz o kontakt z Dyrektorem sprzedaży. Ponawiamy prośbę o kontakt z Wiesławem Szałkowskim w.szalkowski(małpa)corab.com.pl lub z działem marketingu marketing(małpa)corab.com.pl. Aby prześledzić poprawność transakcji prosimy o podanie nr faktury. Z poważaniem Zespół Corab

Zostaw merytoryczną opinię o Corab S.A. - Olsztyn

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Corab S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy Corab S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Corab S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Corab S.A.
Przejdź do nowych opinii