Opinie o KRYNICA VITAMIN S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KRYNICA VITAMIN S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie KRYNICA VITAMIN S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRYNICA VITAMIN S.A. w Warszawa

Tobiasz

Lepiej żeby nikt z aktualnie pracujących w Zakładzie Produkcyjnym w Dziadkowskich nie napisał opinii o pracy na produkcji bo i tak rąk do pracy brakuje, nadrabiaja ukrainą.

Zenek

@Boss, jeśli się jest Bossem, a raczej "Bossem wanna be", przez którego to zespół nieomal sięgał po psychotropy, nie posiada się elementarnych zasad kultury międzyludzkiej (że o relacji przełożony-podwładni nie wspomnę), misję rozwalania zespołu zamiast jego budowania, a przez to zepsucie atmosfery, a na dodatek jeśli jest się niekompetentną i nie wspierającą swoich ludzi parodią przełożonego, bez honoru i godności, to nic dziwnego, że tak się kończy. Z taką rekompensatą na odejście to wystarczy ci na święta na dwa lata "Bossie".

blady

Ewelinka zluzuj z tymi komentarzami. Boss ma trochę racji. Ludzie niestety kopią dołki a raczej doły pod innymi. Szacunek dla ludzi w tej firmie zanikł bardzo dawno temu.

@blady

Tak tu nie chodzi o bossów tylko o zwykłych ludzi. Krynica psuje ludzi. Każdy jest sobie wilkiem. Nikomu nie można ufać. Wrogość na każdym kroku.

BLEEEE

Przychylam się do Twojej wypowiedzi można jeszcze wiele dodać ale nie ma sensu. Lepiej złożyć CV do JMD Bie..,..ka. Przynajmiej będzie poszanowanie i pakiet benefitów. PZDR. Życzliwy

Natalia

@mama a czy nadgodziny są obowiązkowe? Jak to wygląda? Czy po prostu jak ktoś nie wyrobi się z pracą to zostaje po godzinach? Czy ktoś pozostawi jeszcze swoją opinię na temat pracy w firmie KRYNICA VITAMIN Sp. z o. o.?

Lalunia
@Natalia

W żadnej pracy nadgodziny nie są obowiązkowe, ale spróbuj nie posiedzieć. Większość chyba wychodzi normalnie.

Mucha
@Natalia

Nie wiem jak to wyglada w zakladzie produkcyjnym ale w biurze, to o ile nie jestes w dziale handlowym, to musisz zasuwac po godzinach za darmo. Nadgodziny nawet nie sa do odbioru. Moze cos sie zmieniło, ale watpie.

matylda

A ja wygląda tutaj praca biurowa bo jednak bardzo mało można tutaj na ten temat wyczytać a teraz są dwa ogłoszenia do działu handlowego praca przy fakturowaniu. W ogłoszeniu wiele nie piszą ale może wy za to macie jakieś informacje z pierwszej ręki?

Dawna
@matylda

W biurze da się żyć jak się podliżesz odpowiednim osobom. Ale dłużej niż 2 lata to mało kto pracuje. W sam raz żeby czegoś się nauczyć. Potem przychodzi nowa ekipa i jest wymiana, albo jest wojna między tymi co chcą coś zrobić a tymi którzy za plecami kłamią na innych. Zazwyczaj Ci drudzy są przy prezesie więc co jakiś czas robi się nieciekawie. Ogólnie było fajnie i miło .... dopóki cię nie zwolnią, albo nie podpadniesz paczce prezesa. Jeżeli nie masz rodziny, kredytów i nie boisz się być zwolniona to można próbować.

Muflonik
@matylda

I jak aplikowałaś na to stanowisko?

Muflonik
@Dawna

Jak wygląda tam rozmowa kwalifikacyjna?

Dawna
@Muflonik

Normalnie, jak się uśmiechasz, masz jakieś pojęcie i większy dekolt to cię przyjmą :)

Mucha
@matylda

Praca tam może i nie jest stratą czasu, bo da się czegoś nauczyć. Ale na pewno jest stratą zdrowia. Ani miłej atmosfery, ani dobrych zarobków, ani dodatków. Z kolei nerwów i spychologii pod dostatkiem. Było kilka fajnych osób, ale pewnie jakby coś się działo, to oczywiście nikt by nie pomógł. Tragedia i żenada a nie firma.

Analityk

Idiotyczna szablonowa rozmowa, głupawe pytanka prosto z jakiegoś podręcznika typu "HR dla idiotów", państwo wielce zdziwieni gdy na pytanie na ile znam excela w skali 1-10 odpowiadam 8 i odpowiedź "przecież nikt tak dobrze nie umie". Mimo że mają w moim CV czarno na białym kurs zaawansowany z excela czyli najwyższy poziom. Zamiast faktycznie przetestować wiedzę zadają idiotyczne pytania by potem zdemotywować aplikującego. Uwielbiam firmy które sprawdzają excela pytaniami na ile Pani zna excela zamiast zrobić test jak normalni ludzie. Widać dla wielu korporacji nie warto się uczyć, nie warto poszerzać wiedzy, można się uczyć tylko w pracy najwyraźniej.

jaką książkę ostatnio czytałam, proszę coś o sobie powiedzieć, czy kursy z excela mają certyfikat, z czego byłam DUMNA (?) w poprzedniej pracy, na ile znam excela w skali 1-10

Gnola

Hej! A co powiecie na temat atmosfery w warszawskim biurze?? Czy płaca jest zadowalająca, jakie relacje panują?

@Gnola

Płaca jest taka jak sobie wywalczysz na początku, ale nie za wysoka. Podobno podwyżek nie ma. Relacje znośne, chyba że szukasz wroga na siłę.

Niedawna

Warszawa. Nie wiem jak teraz ale wcześniej: Możliwość rozwoju zwłaszcza jak się nie ma doświadczenia Brak podwyżek. Pensje nieadekwatne do posiadanych kompetencji (zbyt niskie). Brak socjalu. Dofinansowanie w niewielkim stopniu do karty lux med. Brak kasy na święta (wstyd). Brak premii świątecznej (wstyd). Brak dofinansowania do urlopu. Premie tylko w dziale handlowym za wyrobienie wysrubiwanych warunków. Zwolnienia pod wpływem emocji. Kierownictwo bez kompetencji. Miejsce pracy mile. Lada okolica . Mała kuchnia, ale daje radę. Darmowa kawa, herbata, napoje. Mały parking

Fresh

W tej firmie jest zdecydowanie zbyt duża rotacja. Zmieniają dyrektorów/kierowników no i specjalistów oczywiście. Moja rada: zastanów się kilka nad kolejnymi krokami.

Natalia

@Świeza można, ale się nie musi, z tego co piszesz rozumiem, że te dodatkowe godzinny są nieodpłatne? Piszcie swoje opinie na temat KRYNICA VITAMIN Sp. z o. o.. jeśli pracowaliście tam.

Romels

Możecie coś napisać o zakupach w Krynicy ??

Świeza
@Romels

Jak ktos lubi pracowac to polecam bo mozesz pracowac 12 godzin dziennie harytatywnie

Romels
@Świeza

a odrobinę więcej informacji o pracy w dziale zakupów: atmosfera, zarobki. Szef normalny ??

rita
@Romels

Szefów więcej niz pracowników

xxxx

I jak zadowoleni jestescie z premii swiątecznej?

Kruszyna
@xxxx

My jak co roku, premia świąteczna w postaci bigosu wigilijnego. Dobre i to, przynajmniej jeden dzień człowiek nie chodzi głodny.

mała

Tylko nie znasz dnia ani godziny kiedy cie zwolnią. Mogli by wcześniej dawać znać że zatrudniają kogoś na twoje miejsce po znajomości. Przecież ludzie mają rodziny na utrzymaniu i kredyty. Nie ważne jak pracujesz tylko kto cię zatrudnił.

Robol
@mała

Wszędzie tak jest, że pracownik którego chcą zwolnić, dowiaduje o tym fakcie na samym końcu.

zly

Czlowieku jak chcesz paść na zawał serca z wysiłku to możesz startować .Ja niestety nie dałem rady poważnie

zly

Nie polecam pracy w zakladzie produkcyjnym

@Ibik Będąc na urlopie wypoczynkowym po u. macierzyńskim.

fajna

A ktoras firma tego nie oferuje??? Znowu propaganda.

Nie każdy pracownik dostał kasę na święta i nie każde dziecko dostało paczkę. I pracuje dużej niż 1 dzień.

Nie każdy pracownik i nie każde dziecko

Agnes

Może w zakładzie... Bo w Warszawie na pewno nie

do bani

o czym wy ludzie piszecie, kazdy pracownik dostal paczke ze slodyczami ( na dziecko w okreslonych wielku chyba) dodatkowo kazdy pracownik otrzymal gotowke tuz przed swietami

fajny gośc
@do bani

Racja!!!! Ludziom nigdy nie dogodzisz - firma nie dawała - ŹLE!!! Firma daje - ŹLE!!! W mojej firmie pracownicy chrzakali ze malo to teraz nic nie dostajemy dlatego cieszcie sie że macie

bania

To skąd to info o imponujących zarobkach? I nie chodzi o zmianę zarobków na święta tylko o symboliczny gest, nie musi być gotówka, wystarczy bon lub siatka mandarynek. W większości firm jest to praktykowane.... Ale mogę się mylić....

Zostaw merytoryczną opinię o KRYNICA VITAMIN S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w KRYNICA VITAMIN S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRYNICA VITAMIN S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRYNICA VITAMIN S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRYNICA VITAMIN S.A.?

Kandydaci do pracy w KRYNICA VITAMIN S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRYNICA VITAMIN S.A.