dls

Gdańsk

Opinie o dls

tom

hej, troszeczke pogrzebałem w internecie i znalazlem kilka nowych ofert pracy, poprzednio pisalem ze poszukiwali glownie do Warszawy a teraz widzę ze maja wiele ogłoszeń na Polske zachodnią oraz Gdańsk itp

Michał

to banda oszustów można ich porównać tylko z firma DUDA Nie podchodźcie nawet do nich

kacper

nowym pracownikom DLS nie polecam przyjścia tam do pracy bez uprawnień na wózki widłowe. bez tych uprawnień na ,,recznym" paleciaku normy nie wyrobia i poleca szybko. co do strat firmy i uzaleznionych od nich premii.[usunięte przez moderatora] mami nas ze premie będą nizsze bo straty , bo to ,bo tamto bzdura!!!od lipca obciaza się ludzi za wynikłe przez nich straty, a towar pewno i tak jest fizycznie na te straty wpisywany- by zapłacić nizsze podatki itd. firma dąży do stworzenia z ludzi cyborgów,jest całkowity zakaz rozmawiania na magazynie przez komórki-jego złamanie 50 pln.itd Jeśli Przyjacielu musisz tam przyjść to przyjdź ale szukaj i tak co innego..istne kongo!!!ps. na starcie 1300+ ....................600 za frekwencję?hahaha

Gal Anonim

Dobrze radzą w powyższych komentarzach jeśli masz jakąkolwiek opcje pracy poza DLS-em skorzystaj z niej zostaw prace w tej firmie jako ostateczność Pozdrawiam pracownik DLS-u w Gdańsku.

ANONIM

Popieram ostatni komentarz,jezeli zastanawiasz sie nad ta firma szczerze odradzam nowi pracownicy ktorzy przychodza po miesiacu juz szukaja sobie innej pracy bo mowia ze w takim cyrku nie beda pracowac i maja racje My Starsi pracownicy pracujemy tam tylko dlatego ze mamy tam siano jeszcze jako takie no i sie przyzwyczaiło do ludzi i wogole i troche szkoda to rzucac bo jesli chodzi o pracownikow to naprawde wiekszosc jest wporzadku choc zdarzaja sie pajace i wiesniaki:) Zanim przyjdziesz do DLS 10.000 razy sie zastanow...Pozdrawiam i Zycze Milego Dnia:)

Masakra co chwilę gorsze zarobki nigdy nie wiadomo co się stanie ze "stałymi" pracownikami non stop rotacja wywalają ludzi którzy wiedzą o co chodzi a przyjmują pracowników ( w większości przypadków młotów ) którzy muszą uczyć się na nowo i dzięki temu jest dużo nadgodzin płaconych 50 % twojej stawki godzinowej ( nie mylić ze 150 % norma POLSKA ) lub wymiana na dni wolne !! Obiecują Tobie tam również premię akordową (ale proszę PORAŻKA ) która i tak jest nic nie warta ponieważ nowy pracownik nim się obezna jak to wszystko działa to i tak już zdąża go wywalić !! A jeśli zdąży to teraż jest KOCIOŁ i nawet stali pracownicy mają problem żeby wyrobić normę dzięki której możesz załapać się na owy akord ! Co do premii uznaniowej i tej drugiej jak przychodzisz cały miesiąc bez dnia z L4 czy też urlopu na żądanie (sorki ale nie wiem dokładnie jak się ta premia nazywa ) to też wszystko pic na wodę !! Ponieważ jest ona (a raczej są one) uzależniona od wydajności magazynu i jego strat (a wiadomo że takie są rozwalone pudełko od cukierków zepsute mleko ) więc to właśnie RÓWNIEŻ wpłyba czy też będzie wpływać na wasze premię jeżeli już zechcecie u nas pracować ! Pozdrawiam . Pracownik DLS-u w Gdańsku . :)

Zostaw opinię o dls - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dls