Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Kala

Witam mąż jutro jedzie na rozmowę VW czego moze sie spodziewac.Jakie opinie i zarobki.Czy polecacie VW Wrzesnia .Pozdrawiam

@Kala

na jakie stanowisko? robota na przykład na montażu nie jest zła. zarobki na początek podstawy 2,5 tysiaka plus do tego dodatki za zmianowy system pracy, regulaminowe i premie. Prywatna opieka dla rodziny za dopłatą. Praca zmianowa czyli także niektóre soboty zależy jak wypadnie w grafiku.

Ciekafy
@deko

A jakie są najgorsze działy jeśli chodzi o montaż. Montaż silników zajmują się mechanicy czy wszyscy co dostali się na montaż. Trudny to dział?

Witam. Jestem swiezo po rekrutacji na spawacza. Moze mi ktos napisac jak pracuje sie na spawalni w VW?

Login

Cześć pracuje przez agencje pracy w VWP od 10.2016r Czy po tych zmianach jest szansa żebym dostał w tym roku umowę przez VW?

malin
@Login

z tego co wiem na pewno. Właśnie najdłuzej pracujący mają to na bank

$
@Login

Dostaniesz na starych zasadach po trzech latach

Julita

@Marek, czy rozpocząłeś już pracę w firmie Volkswagen Motor Polska? Możesz napisać coś na temat swoich pierwszych wrażeń odnośnie pracy w tej firmie? Przedstaw, proszę, swoje obserwacje na temat tego miejsca pracy. @jusko, z tego co przedstawiłeś wynika, iż w firmie Volkswagen Motor Polska można liczyć na bogaty pakiet socjalny, który oferuje pracodawca. Mógłbyś przedstawić jak wyglądają możliwości awansu w tej firmie? Pracodawca z czasem dostrzega zaangażowanie pracowników i daje awans na wyższe stanowiska?

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Witam. Jestem na etapie podpisywania umowy lecz się wącham bo mało mówią o premiach itp Zaproponowali mi 3800brutto na lakiernii a po 18 miesiącach około 5200 zł brutto i prace przez vw. Czy ktoś byłby tak miły i napisał mi ile premii jest co miesiąc do podstawy ? Proszę nie wliczać wakacyjnych i na święta bo to każda większa forma daje Chce wiedzieć ile będzie co miesiąc np 3800 brutto czyli z 2800 netto plus 20 procent premii itp I tylko konkretne odpowiedzi

@Marek

Nie wiem jak.na lakierni,ale na montazu na start masz 3252 podstawy +200 premii + 220 zmianowego(nie tyczy sie wrzesni) i to jest grupa 1G + nadgodziny

xxxx
@Lee

czy gdy Wrzesnia będzie mieć 3 zmianę to wtedy te premie będą wiadomo coś ? i czy są jakieś premie za niechorowanie ?

@xxxx

Jak 3 zmiany to dodatek zmianowy,200 to jest za niechorowanie,i inaczej madgodziny przy 3/zmianach wszystkie 100%,stawka mocna +20%

@Lee

Przy 15 zmianach 9 i 10 nadgodzina 50% 11 i 12 100% bez dodatku zmianowego.

anonin
@Marek

taka jest prawda vv poznan przestal byc dobrym pracodawca

@anonymous

No tak napisałem

jusko
@Marek

Już to nieraz tu pisałem więc się powtórzę 2300 podstawy premia miesięczna brak kar l4 i wypadkow jakies 200 stowy 17 zmian i dodatek zmianowy 1,5 stowy tez co miesiac a teraz co rok premia wakacyjna 100 proc podstawy czyli trzynastka przed urlopem świąteczne 40 proc podstawy + 30 proc za ocene moza 70 proc podstawy przed swietami praca na3 zmiany w soboty na 2 praca w soboty moze byc pod rzad kilka razy albo i nie kazdy zaklad roznie za sobote w robocie dzien szary wolny albo nadgodizny wtedy platne dodatkowo tez mozna wielu wtedy przychodzi duzo nadgodzin platnych urlopy w lipcu i sierpniu przejscie z grupy 1g do 3g to 3 lata za dwa lata 3g ma być wyższe niż teraz bo 4900 brut za miesiac dojazdow sluzowych nie wiara jezdzi po 3 i 4 w autach na społę do roboty do tego masz jeszcze zaproszenie na zkladowy dzien dziecka gwizadke z rodzinai takie inne tam pierdoly

Moze ktos cos powiedziec na temat pracy na dziale zgrzewania karoserii? Jakie zarobki itp?

Drdick

Jak się przeszło te badania wszystkie to czeka się na telefon czy jak?

Wit
@Drdick

Lekarz i czekanie raz to jest tydzien raz miesiac raz....

Wakacyjny

Witam. Ktoś coś wie o Ukrainach na VW we Wrześni. ?:)

Witam mam pytanie czy na stanowisko montera są jakieś bardzo określone wytyczne norm słuchu ponieważ mam uszkodzony słuch w jednym uchu i nie wiem czy już na starcie mnie zkreślom proszę za odp.dzięki

Ewelina
@Nowy

Witaj.w certusie cie przepuszczą

ANNA
@Ewelina

Wiecie kiedy beda przyjmowac kobiety bo ja czekam 1,5 roku .Jestem po rekrutacji

@Ewelina

w certusie właśnie na słuch najwięcej odrzucają wiem bo byłem na 5 osób 3 odrzucili właśnie na słuch łącznie ze mnom a nie mam problemu ze słuchem.

Toudi
@anonymous

Ale z pisownią to i owszem...

Man

Wie ktos jakie badania sie przechodzi na stanowisko zgrzewacza?

eres
@Man

Przebadasz się praktycznie cały ... na koszt Volkswagena prześwietlenie płuc , próby wątrobowe itd. zgrzewacze dodatkowo mają prześwietlenie nadgarstkwów. Pozdrawiam

@Man

na byle co odwalajom

dana

Wiecie może kiedy beda przyjmować kobiety montaż -lakiernia

xxxx
@dana

Szukam osób z Gniezna chcących dojeżdżać do VW Białężyce z własnym samochodem,1 zmiana od 30.07. tj.po urlopie na godz.14, jozefvip30@gmail.com

Aga
@dana

Dzwoniłam we wtorek, jest koniec przyjęć kobiet. Mają już komplet.

Wit

Jestem po rozm i badaniach do Antoninka jak z dojazdem moze jakies busy .ktos cos wie

Neo

Ile zarabia brygadzista, majster i kierownik zmiany

Września

Jak z sobotami po urlopie w zakładzie VW we Wrześni?

Września
@Września

Idziemy czy nie?

Julita

W swoich komentarzach wspominacie o rzekomych przejściach na umowy bezpośrednie z firmą Volkswagen Motor Polska. Rozumiem, że pracodawca rezygnuje z dotychczasowych form zatrudnienia pracowników za pośrednictwem agencji pracy i pracownik może liczyć na stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Volkswagen Motor Polska? Ktoś z Was może napisać coś więcej na ten temat?

Max
@Julita

Nie rezygnuje chlopaki pracowali przez 36 miesiecy przez agencje, sprawdzili sie w swojej pracy i dostana umowe normalnie z VWP. Poprostu sobie zapracowali na te etaty. A teraz kazdy jest na wejscu zatrudniany ba 18 miesiecy aby zobaczyc czy chce i umie pracowac. Umowa z VWP to swojego rodzaju nagroda ze chca pracowac i zalezy im na pracy.

@Julita

plus dla vw za to. szczerze nie przepadam za tą robotą. ale za to im się należy pochwała jakkolwiek to brzmi

@deko

Dlaczego nie przepadasz ?

@Nowy

jak robisz gdzieś już kilka lat to za niczym nie przepadsz

Klak
@deko

To nie zależy od VW tylko ustawodawca wymusza takie rozwiązanie. Tj. maks 18 miesięcy przez agencję pracy tymczasowej dla jednego uzytkownika

Co z tą 3 zmiana w Wrześni?

Mikel

Jaka jest teraz norma w Vw w poznaniu?

@Mikel

Po urlopie 250 szt

Ciekawy

Jest szansa na wolne weekendy w VW jeśli się uczy zaocznie? chodzi o zakład we Wrześni

@Ciekawy

Zadne,chyba ze wypada szary lub schodzisznz nocki tyczy sie soboty,niedziela wolna lub nocka

Sorka tyczy sie Antoninka,ale we Wrzesni wkrótce podobnie

xxx
@Ciekawy

U mnie na linii jest chłopak co się uczy(jak się przyjmował to powiedzieli,że problemu z wolnym nie będzie).Niestety szara rzeczywistość,majster którego mało interesuje jego szkoła i nie ma urlopu na pokrycie tych 3 tygodni bo wszystkie dni przeznaczył na szkołę...

Cayman
@xxx

A jednak majster się interesował szkołą bo dawał pracownikowi urlop. A że brakuje to nie wina przełożonego. Tu niestety młody musi kalkulować, albo szkoła albo urlop i wakacje.

haluszek

Czy kto moze tu powiedziec co dalej z workami. CO SIE STANIE PO 18 MIESIACACH!!!!?????

witam moze ktos powiedzieć co sie robi na montazu dział PWP-3 ??

Monter

Montuje

@Monter

hehe no tak ale jeśli mogę wiedzieć to co sie tam montuje ? ;)

Xyz

Zgadzam się coś montujesz Vw to tylko coś coś dokłada jeśli chcesz nic nie robić to polecam stanowisko Lidera :) akurat całość zakładu na takich pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o