Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

Opinie o Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

.....

nikomu nie polecam pracowałam tam 5 lat mało kto wychodzi bez długów....

malina

Witam, dostałam propozycje pracy w kawiarni HDS Flying bistro, zapraszają mnie na szkolenie do Warszawy. Moje pytanie czy to normalne i bezpieczne? nic nie dostałam do podpisu boje się trochę takich akcji w ciemno.

malina
@malina

dodam, że nie na stanowisku ajenta tylko kelnerka.

inmedioŁódź

Tak czytam te wasze problemy z inmedio i nie mogę uwierzyć ze przez 2 lata prowadzenia salonu i przebytych 5 inwentaryzacjach wyszło mi 97.87zł braku. No Sorry ludzie kradli, kradną i będą kraść. Jedna zaprzyjaźniona ajentka rezygnowała ostatnio z salonu i jej wyszło około 120zł na minusie. To widzę że nie jest źle jak niektórym z was wychodziło po paręnaście tyś..... i jeszcze dodam że miesięczni zarabiam z pracownikiem po 2,5/3 tyś miesięcznie NA RĘKĘ. Pewnie zaraz ktoś wyskoczy z tekstem ze to niemożliwe, że coś tam..... Jak się wszystkiego pilnuje, nie ma się bałaganu w papierach to można zarobić i można być zadowolonym. Pozdrowienia z Łodzi.

TesterHDS6mc
@inmedioŁódź

cóż za bzdura 97 zł to i wyjdzie jak przez 5 lat jeden klient będzie Ci po złości kradł jedną czekoladę miesięcznie także oszczędź p....lenia nikt poważny posiadający nawet osiedlowy sklepik tego nie kupi. No oczywiście jest wyjście obciążyć brakami złodziei - "złodziejskich pracowników". Każdy normalny człowiek, który ma choć odrobinę pojęcia powinien się liczyć z brakami przy dużym ruchu przy liczbie min 300 osób dziennie w dobrym punkcie. Ale to powinna rekompensować dobra prowizja. U mnie działa, dobra logistyka i dmuchanie na zimne - to to co mogę polecić. Szczegółowe rozliczenia każdego dnia a i tak potrafią kwiatki wyniknąć, grunt to trzymać rękę na pulsie no ale jak się chce pachnieć w kącie a nie pracować to może nie zadziałać. fakt jest taki, że jak to nie u mnie nie wyjdzie to o mnie jeszcze usłyszycie.

luka

Ty chyba jestes pracownikiem HDS-u ale nie masz punktu tylko pracujesz w dyrekcji....co moze sie mylę????

Recepcjonistka

Dość szybki kontakt i umówione spotkanie.

Była to rekrutacja wewnętrzna, więc pytania były dla mnie śmieszne. Pytanie czy już złożyłam wypowiedzenie lub czego oczekuję od nich jako od nowego pracodawcy (w żaden sposób nie byłby to nowy pracodawca, ponieważ jestem zatrudniona w tej firmie od kilku lat…), jak często używam w pracy angielskiego pracując na międzynarodowym lotnisku i obsługując klientów… polecam przeszkolić najpierw osoby zatrudniające innych, a dopiero szukać osób na inne stanowiska. Po tygodniu miał być feedback, ale chyba ktoś o mnie zapomniał.

Kamil

Ta firma jest niesamowicie nieuczciwa. Można by było film o tym nakręcić. Z dnia na dzień wypowiadają umowę (no niby mają do tego prawo wg umowy, którą się z nimi podpisuje, ale w praktyce wygląda to tak, że jak się komuś nie spodobasz to haczyk na ciebie się znajdzie i z dnia na dzień - dosłownie - tracisz pracę).

ada

omijać, uciekać!

carl

Naloty, dobre sobie, jak dla mnie to jak pracownik pracuje rzetelni i uczciwie, to żadnego nalotu nie ma prawa sie bac w hds.

szejking

zgadzam się z @pitagoras. Przecież bez zupełnie żadnych powodów nie miałyby miejsca te jak to nazywacie "naloty"

wawRzyniak

Jeszcze pracuje z podkreśleniem jeszcze. Obniżki płac i ciągłe naloty ludzi z hds. Nie maja się do czego przyczepić to nara. Nie polecam pracy u tej że firmy. Było dobrze przez 6 mc-y a potem coraz gożej.

ajentka

Ja pracuję już 13 lat i nie narzekam, jeśli wszystko pilnujesz i sprawdzasz dokumentację to nie ma możliwości aby takie długi wam wychodziły. Fakt trzeba lubić tą pracę.

as w przestworzach

Nie zgadzam sie z niczym.Jestem ajentka od 10 lat i nie narzekam tylko trzeba myslec i byc przygotowanym na prace jak sobie ulozysz tak masz proste.rozwalaja mnie ajeci ktorzy mysla ze beda sobie szefowac i pieniazki beda pieknie wplywaly na konto .Jestem zdania ze jedni ludzi nadaja sie do ropuchy a drudzy do inmedio.Jesli lubisz handel i kontakt z ludzmi to polecam ,jesli nie stanowczo odradzam.

areo
@as w przestworzach

witaj czy moglibysmy porozmawiac na temat pracy w hds, jestem obecnie na szkoleniu w warszawie, (usunięte przez administratora)

Witam Mi zaproponowano współpracę. Mam teraz dosyć ciekawą pracę ale zawsze chciałem mieć cos swojego. Po tym co przeczytałem nie jestem już zainteresowany, tym bardziej ze na rozmowie z regionalnym koordynatorem miałem wrażenie że dużo kwestii pominął. Na pytanie czy są Ajenci niezadowoleni, odpowiedział że takich nie zna. HHmmmm chyba ma krótką pamięć

A najgorsza jest ta co (usunięte przez administratora) daje Warunki się zmieniają jak zrobisz duży obrót i musza ci dużo zapłacić to podsuwają aneks do podpisania albo wylatujesz

były ajent

Z firma hds z ajentami zawiera umowę cywilną tzw. umowa agencyjna, a ty byłeś pracownikiem czy ajentem?

[usunięte przez moderatora] firma kierownicy regionalni to nieroby żeby się wykazać czepiają się ajętów Zresztą ktoś musi zarabiać na całe biuro hds własnie szykuja sobie dwa pietra biurowca na tip top żeby prezesi mieli luksusowe warunki. A wiecie wykonawca musi zarobić od lat ten sam po drodze kilku innych zarobi a zapłacą ajęci

solbap

to wez sobie sklep... ja po pierwszym pol roku tez bylem zadowolony a teraz nie mogę się doczekac rozwiązania umowy po 3 latach ...

oszukany

HDS to banda etatowych cwaniaków, żerujących na agentach. Obiecują złote góry , a póżniej obcinają stawki prowizyjne, ciągłe kary za byle uchybienie, praca na okrągło łącznie z niedzielami. I ciągle im się coś nie podoba - no chyba że agent wchodzi w [usunięte przez moderatora] tzw. kierownikowi regionalnemu. A wynagrodzenie : jak zapłacisz pracownikom, podatki, zusy - to zostanie jak na marnym etacie, a pracujesz na okrągło. Szczerze ODRADZAM - po trzykroć odradzam.

tima

najgorsze co moze spotkac czlowieka....wspolpraca z ta firma. [usunięte przez moderatora]

Hahaha zobaczymy czy będziesz taka zadowolona po inwentaryzacji. Jak się przypadkowo okaze,że brakuje ci kilka lub kilkadziesiąt tysięcy zł,,,[usunięte przez moderatora]

anna

Firma żeruje na ludziach którzy myślą że coś zaczynają znaczyć - otwierają działalność, maja obiecane piękne pieniądze a później... zostają z olbrzymimi długami... Chcecie - nauczcie się na własnych błędach... Ja polecam uczyc się na naszych.

Zostaw merytoryczną opinię o Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.