Opinie o Dre w Gronowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dre. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dre o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dre w Gronowo

Gmo

Mają nas za nic masa przerobowa ale pieniedzy do grobu nie zabiorą i drugi raz żyć nie będą

,,,

Z1 Z2 też Masssakra cyklop też wybiera komu dać sobotę ludzi ma za nic teraz będzie dzielił podwyżkami

Sum

Śpieszmy się szanować pracowników tak szybko odchodzą

Interesuje mnie to

Czy ktoś wie kiedy przyjeżdżają Włosi?

Dzisiaj
@Interesuje mnie to

Jutro

Ok

A czy już zapoznał się pan z kodeksem pracy czy za drogi może kupić albo uwal komuś premie to będziesz miał na kupienie

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dre? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Z1

No niestety panowie mimo jedwabistej podwyżki ludzie się zwalniają gratulacje panowie zmianowi o inne kozły

Z

PO co te Forum skoro Administrator kasuje wpisy.? Proszę o odpowiedź Administratora Strony! Niechaj każdy pozna jak jest naprawdę!

?!?
@Z

Niestety prawda boli i w oczy kole

Człowiek który wsadza patyki na prasie ma większą stawkę niż operatorzy którzy mają większą odpowiedzialność za materiał i sztaplarki masakra i żal w temacie

T

Czy to Mobbing?

10 lat

Lepiej kasować posty niż zrobić porządek z jednym panem ale tak ludziom buzi nie zamknięcie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Dre? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

I.

Jaka rekrutacja. Jest miejsce to ciebie biorą, lecz pamiętaj. Jak masz jakieś uprawnienia typu wózek widłowy to się nie chwal bo dostaniesz dodatkowa prace, a pieniędzy zero wręcz możesz stracić premie.

...

I co ? naprawdę pozwala ci na to wszystko ? nie chce mi się w to wierzyć !

Xxx

Jest wiele negatywnych opinii i nikt z Prezesów nic z tym nie robi. Tym kierownikom to się w (usunięte przez administratora) przewraca. Ale jak jest zebranie i kierownik mówi "jesteście masą przerobowa" co tu mówić o szacunku. Karma wraca. Nie polecam tam pracować. Nikt nie powinien tam pójść do pracy niech kierownicy się za robotę wezmą.

@Xxx

Nie oceniaj calej firmy w oparciu o twoj stosunek do jednej czy dwoch osob. Pracuje tam kilkaset osob i jeden przekresla calosc? Zastanow sie. Jest masa dzialow i nie kazdym rzadzi pan k. Nie narzekam, robie co do mnie nalezy i mam spokoj.

@Xxx

O co walczycie? Toc lepiej wkleic ramke i miec dodatek niz jezdzic wozkiem widlowym i tym podobne! Dzwigac tony na pile i obracac grube płyty na wałowej!

Ciekawy

Ooo a co się stało że takie zmiany, zebranie jakieś było czy co?

Witam. Czy w DRE jest możliwość wzięcia pożyczki dla pracownika? Wiem że w niektórych zakładach jest taka możliwość ale nie wiem jak tu. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Tak, ale nie wiem. Czy ktoś ci. Poręczy. Musi byc 2 poreczycieli

????

Ja zawdzięczam dużo panu J dzieki niemu zmieniłem prace ???? i jest lepiej

!!!
@????

Jeżeli zmieniłeś prace na lepszą dzięki panu J i jest ci lepiej niż tu to zazdraszczam bo tu to już lepiej nie będzie co chyba wszyscy widzą albo większość na pewno .

Y

Szkoda pisać na temat tego co się dzieje w tej firmie. Jedno co mogę powiedzieć tak. Pracownicy zaczynają się zwalniać i to dzięki pewnym osobom.

Dumka Na Dwa Serca

No niestety to prawda PO Przekroczeniu Bram Tego Zakladu Wzrasta > MOJE EGO < Dopiero wtedy jestem Kimś jestem jak PIS małym skurduplem i hipokrytom jak mały prezes który rządzi tym krajem z drugiego fotela i nikt i żadna prawda i prawo mu niestety nic nie zrobi ?!?

wasz u.k

przeglądając dzisiejszą prasę złapałem się za głowę ! Wszędzie podwyżki , podwyżki cen prądu , podwyżki cen żywności , podwyżki paliwa ,podwyżki drzwi , podwyżki czynszu podwyżki wszystkiego no koszmar !! Ale u nas żadnych podwyżek nie będzie . dziękuję . DRE Wita Albo raczej Janek Wita bo DRE to ja To on !!?

wasz u.k

pytanie ? dlaczego nowi pracownicy zarabiają więcej niż staży doświadczeni pracownicy ???.....? odpowiedz _ Bo nikt nie chcę przyjść za takie pieniądze jakie wy macie . cfany robi co chce nie ma dla niego żadnej świętości ani tego że kiedyś ktoś ratował mu pupe i on bardzo o to prosił a nawet błagał a teraz wielkie DRE to JA

RAMAZZOTTI

witam wszystkich.Dawno nic nie pisalem bo ciezko cos pisac skoro to i tak nie ma najmniejszego sensu.Ludzie tu pracujacy bardzo czesto nie maja innego wyjscia to ich /BOG/zlapany za nogi a mala czesc ma dobrze tak jak brygadzisci,a i oni nigdzie nie pojda z dwoch powodow.Wstydza sie zaistniec w nowym srodowisku po tym jak daja sie ponizac obecnym przelozonym jak rowniez strach przed konfrontacja z osobami ktore byly pod nimi w hierarhi zakladowej a po odejsciu pracuja przeciez w roznych miejscach.W tym zakladzie nie zmieni sie nic,nigdy,bo nie chce tego zarzad firmy.Jest co prawda kilka sposobow by to zmienic ale nie z tymi ludzmi ktorzy tam pracuja,to oni wychodowali tych szefow produkcji,tych ktorzy ich ponizaja,mieszaja z blotem i nie tylko.Przeciez to czysty MOBING-tu zacytuje np.kierownika-wezmie pan te drzwi do domu beda pod taczke do wyzucania gnoju--jak smierdzi panu ropa na rekach to bedzie smierdzial w domu gnoj.Przeciez ten czlowiek obraza ludzi ze wsi a sam ma takie pochodzenie,nigdy nie patrzy w oczy a spojrzec na jego paznokcie mozna odgadnac stan emocjonalny.Ludzie pokazcie charakter,niech przyjedzie te......ja a kazdy zacytuje choc jedno agresywne powiedzenie w swoja strone wykonane przez kierownika i gotowe--prezes nie ma wyjscia,choc kiedys go cenilem gdy budowal DREWPOL teraz niestety pieniadze go zmienily.Pozdrawiam wszystkich

Danuta
@RAMAZZOTTI

Napisałeś, że pracownicy Dre są poniżani przez przełożonych. Jeśli chodzi o mobbing, to jest to długotrwałe prześladowanie, poniżanie i zastraszanie osób pracujących w firmie. Właśnie zainteresowałam się tą pracą, nie brzmi to zachęcająco. Macie jakąś możliwość anonimowego zgłoszenia tych sytuacji np. do działu HR?

Pan Truskawka
@RAMAZZOTTI

Pracujesz jeszcze tam? Jak nie to się ciesz Jak tak to nie uzalaj się nad sobą, tylko rusz tyłek poszukać innej roboty

I.
@Pan Truskawka

Prawdopodobnie jesteś tym pasożytem ma którego trzeba pracować, więc milcz ????! Daj przeczytać prawdę co piszą pracownicy!

x
@RAMAZZOTTI

Zgadzam sie z Toba jak najbardziej.Dobre czasy w tej Firmie minęły.Każdy mówi,że rozgląda sie za pracą. Teraz ludzie idą na zwolnienia lekarskie nie patrzą na Pana co powie !!! Taką polityką wewnątrz zakładową nie bedzie dobrego pracownika!!!Już keduś była taka sytuacja,że ludzie uciekali do innych firm.Powtórka z rozrywki. Pamietam ten tekst Panowie przekażcie swoim znajomym w rodzinie ,że jest praca. Już tego nie bedze. Opinia nie jest odpowiednia .Kiedys to był zaszczyt dostac sie do tej Firmy ,dzis inne Firmy dają lepsze perspektywy mozliwosc rozwoju,no i oczywiscie za dodatkowe umiejetnosci czy uprawnienia wieksza pensja w przeciwienstwie do tej firmy!!!! POZDRAWIAM !!!!!!NIE DAWAJCIE SIĘ. BYŁY PRACOWNIK

Pan malina

Kawał taki - Szefie dlaczego nowi pracownicy zarabiają więcej ???.....? Bo nikt nie chcę przyjść za takie pieniądze jakie wy macie .

Motorniczy

Po kilku wpisach nie mogę ocenić tego co komentujecie. Nie wiem jaki jest status firmy ale jeśli komuś jest źle to zapraszam do T.E na miejsce kolegów lub moje. Napiszcie proszę konkretnie, jak wyglądają zmiany, urlopy w okresie wakacyjnym .. to jest dla mnie ważne. Praca kiedy chciałbym coś załatwić lub wyjechać z rodziną, lub zaplanować urlop..to jest to co cenią i pracownicy i pracodawca.

Motorniczy
@Motorniczy

Zostań ze swoim tramwajem!? ???? I ciągnij go długo

Zostaw merytoryczną opinię o Dre - Gronowo

• Jak się pracuje w Dre?

Zobacz opinie na temat firmy Dre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 15 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 103 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dre
1.5/5 Na podstawie 1317 ocen.
  • Nefrytowa 4
    82-300 Gronowo