FEL-MED SPECJALISTYCZNY ZOZ SP. Z O.O.

Łódź

Opinie o FEL-MED SPECJALISTYCZNY ZOZ SP. Z O.O.

Nowel

Dajcie spokoj z praca na Tatrzańskiej! Jesli mysliscie o tym zeby tam pojsc to OD RA DZAM!

marek

dlaczego gnębicie pracowników którzy pracują przez kilka lat pracowałem u was i było wszystko dobrze były dobre obiady smażyłem naleśniki a teraz ich nie ma to ja po to starałem się z Panią Sylwią a wy wszystko zaprzepaściliście bo jest tam w tej chwili jest więcej dyrektorów niż kiedyś . a teraz gotuje dupek gdzie nawet tych zup nie chcą jeść na niciarniana 41 na odwyku bo śmierdzą i mają takie zupy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Pracowałeś w firmie i wiesz jak wygląda rekrutacja FEL-MED SPECJALISTYCZNY ZOZ SP. Z O.O. ? Jakie są szanse dostania się do firmy? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o FEL-MED SPECJALISTYCZNY ZOZ SP. Z O.O. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FEL-MED SPECJALISTYCZNY ZOZ SP. Z O.O.