Opinie o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dem`a Promotion Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dem`a Promotion Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

Beata Kopaczewska.

Witam 9 grudnia dostałam przelew na sumę 198.71 dzisiaj jest 13 grudnia a reszty mojego wynagrodzenia brak . O co chodzi? Proszę reakcję ponieważ święta za pasem a nie zamierzam udawać że nie potrzebuję pieniędzy

Robert

No ja niestety nie mam wypłaconego wynagrodzenia za październik, a święta tuż...Próbuję się skontaktować z firmą od kilku dni, ale niestety brak odzewu

123O

Witam, we wrześniu byłam hostessą na promocji Carrefoura. Zlecenie zostało wykonane, rachunek zatwierdzony na stronie 21.10. 2022, a pieniędzy nadal nie ma. Firmy nie polecam, współpraca z nią była niezwykle trudna a najgorszym jej elementem była komunikacja - a właściwie to jej brak. Dosłownie trzeba dzwonić po kilka, kilkanaście razy dziennie aby uzyskać jakąkolwiek informację zwrotną, a gdy już ktoś odbierze telefon to jeśli nie zwala winy na inny dział/element firmy, to podaje błędne informację. Nie raz słyszałam, że cały dział rozliczeń znajduje się na urlopie i dlatego wykonanie mojej zapłaty jest niemożliwe. Bardzo proszę o uregulowanie rachunku w ciągu bieżącego tygodnia. Numer umowy: 32/3609/MS/2022

Firma Dema to najgorsza firma z jaką przyszło mi kiedykolwiek pracować. Pracowałam we wrześniu a mamy grudzień, nadal wypłaty nie dostałam. Zarządca nie odbiera telefonów, ani nie odczytuje wiadomości. Rekruterzy są niekompetentni, równiez nie udzielają kompetencji. Jeżeli pieniądze nie zostaną wysłane do środy 14.12 to zostanie to zgłoszone do inspekcji pracy. Mój numer umowy: 38/3609/MS/2022

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dem`a Promotion Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Samanta

Dzień dobry. Płatność za październik znów w ratach, dziś dostałam jakieś ochłapy.... Na prawdę, nie można tego jakoś załatwić? Idą Święta....

Czekałam do ostatniego dnia wg umowy zeby dostac wypłatę. Zlecenie wykonane we wrześniu a do dzisiaj pieniedzy nie ma. Razem ze znajomymi juz wysyłamy skargę. Nikomu nie polecam, zwykły scam.

Nr: 39/3609/MS/2022 r.

Marcin Centrum

Witam. Firma daje pracę w trudnych czasach. Ekipa zaj... Pozdrawiam. Warszawa

Tomasz

Dzień dobry, takie pytanie. Dema pyta wszystkich o numery umów i nazwiska. Czy bez podania takich danych na tym forum nie zapłacą, albo jeśli tak to kiedy, bo pytania dotyczą jak widzę przeterminowanych płatności??

Nie polecam nikomu, płacą tragicznie. Utrudniony kontakt. Trzeba się prosić, żeby "odnaleźli sprawę" bo sami nie wiedzą, że się należą pieniądze za wykonaną pracę. Nie dajcie się oszukać.

K

Witam, pracowałam dla firmy w sierpniu oraz we wrześniu do dnia dzisiejszego nie dostałam wypłaty. Pisałam maile ale po podaniu numeru umowy już żadnej odpowiedzi nie dostałam. Dzwoniłam, kazali mi poczekać do następnego tygodnia. Dzwoniąc wczoraj usłyszałam "nie dostałam pozwolenia aby wysłać Pani wynagrodzenie, musimy poczekać na lepsze czasy w naszej firmie". Świetnie!

Poproszę nr umowy.

21/3608/MS/2022

AB
@K

To co to za firma ? niech się lepiej zamkną jak ich nie stać na wypłacanie ludzią pieniędzy za ich ciężko wykonaną pracę

@Dema

Witam, nadal nie otrzymałam wynagrodzenia. Mogłabym chociaż otrzymać od Państwa odpowiedz...

@K

Pani sprawa przekazana do działu rozliczeń. Proszę o maila na info @dema.com,pl - tam będę Panią na bieżąco informował. Pozdrawiam,

And

Piszą że sprawa przekazana do rozpatrzenia ażeby zbyc człowieka nadal brak wynagrodzenia

Łukasz

Witam, czy ktoś się orientuje czy firma nadal istnieje? Próbuję się dodzwonić, bez powodzenia. Piszę na 3 znane mi adresy emailowe, również bez odpowiedzi, a sprawa kilometówki z kwietnia nadal nie rozliczona..

@Łukasz

Proszę o nazwisko lub nr umowy. Odnajdę Pana korespondencje.

@Dema

Dziękuję za odpowiedź, Nr: 145/3404/AK/2022 Proszę o możliwie szybkie załatwienie sprawy, dotyczy to kilometrówki za kwietniowa edycję PM

@Dema

Czy coś już udało się ustalić ?

@Łukasz

Pana temat został przekazany do wyjaśnienia. Proszę napisać do mnie na info@dema.com.pl - to będę tam Pana na bieżąco informował. Pozdr,

And

Brak wypłaty może tu mi ktoś udzieli jakiejś odpowiedzi Nr: 1962/7409/MERCH/2022r.

@And

Haloooo dostane jakąś odpowiedz 1962/7409/MERCH/2022r

@And

Dzień dobry, Tak sprawa przekazana do rozliczeń.

Cytuję: "Jeżeli przy opiniach nie będzie nr umowy tzn,że jest to robot lub konkurencja. ( Podlega pod paragraf)" Mam pytanie, kto Wam pisze takie dyrdymały? Gdzie na tym portalu jest wymagany nr jakiejkolwiek umowy? Nie odpowiadacie na maile i naprawdę nie roboty tu piszą, a żywi ludzie, którzy najczęściej czekają na te nędzne pieniądze, których nie możecie na czas wypłacić. Szczerze nie wyobrażam sobie, żeby taka firma mogła z kimkolwiek konkurować, a pod paragrafy podlega to jak płacicie ludziom. Przegrywacie Państwo w każdym możliwym sądzie pracy. Gdybyście odpowiadali na maile, rozmawiali przez telefon jak każda normalna firma, pewnie większości tych opinii by nie było. DNO TOTALNE.

Witam. Dostalam część wypłaty za wrzesień. Kiedy wpłynie reszta? Żenujące,że muszę wspomagać się tą stroną,żeby uzyskać info o zaległych pieniądzach. Moich pieniądzach... Umowa Nr: 2433/7410/MERCH/2022

Jola

Nie polecam agencji dema.Przestrzegam wszystkich przed rozpoczęciem u nich pracy jako merchandiser.Nasza współpraca zakończyła się we wrześniu ponieważ ciągle były opóźnienia w wypłacie.Do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia za 2 miesiące .

@Jola

Dzień dobry, Podaj proszę nr umowy to wyjaśnimy Twoje zgłoszenie.

Dzień dobry, przekazałem do działu rozliczeń . Pozdrawiam,

Dema

Dzień dobry, umowa rozliczona. Pozdrawiam i przepraszam za opóźnienie.

Jola
@Dema

Dzień dobry dzisiaj dostałam przelew za lipiec.Wyżej napisałam że zaległość jest za 2msc ,a jest za 3msc. Proszę o informację kiedy będzie przelew za sierpień i wrzesień

Andrzej G.

Jak co miesiąc brak wypłaty w terminie.40 dni to za mało na rozliczenie? No a 60 to chyba przesada !!!!!Może księgowa trzeba zmienić bo mam dość słuchania że jest na urlopie albo zwolnieniu.Kiedy będą wypłacone pieniądze za wrzesień?

sarcia0894@gmail.com

Witam . Za wrzesień dostałam część wypłaty. RACHUNEK Nr: 1656/7409/MERCH/2022r.

sarcia0894@gmail.com
@sarcia0894@gmail.com

Zostanie udzielona mi odpowiedź odnośnie kiedy w końcu będzie ta druga część wypłaty?

Samanta

Dzień dobry. Do dziś nie dostałam wynagrodzenia za wrzesień - tak, dostałam ale marne ochłapy... Co to ma być? I nie, nie jest to jednorazowa sytuacja. Pieniądze mają być dziś na koncie.

@Samanta

Poproszę nr umowy

Dema

A konkretnie jakie umowy ?

@Dema

A na jakie umowy płacicie kilometrówkę?

Dema

To poproszę nr umowy lub nazwisko z kilometriówki.

1644/7407/MERCH/2022. Dziękuję za pomoc

@Samanta

Bardzo proszę . Wszystko wyjaśnione i rozliczone. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Dem`a Promotion Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Dem`a Promotion Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Dem`a Promotion Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dem`a Promotion Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 4 to opinie pozytywne, 153 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dem`a Promotion Polska