Opinie o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dem`a Promotion Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dem`a Promotion Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

Xx

(usunięte przez administratora) Nie wypłacają wynagrodzeń! Nie odpowiadają na maile. UNIKAĆ

Grzesiek

Co za (usunięte przez administratora), ludzie ciężko pracują dla tej firmy, a oni nie wypłacają im wynagrodzeń. Ludzie na święta pozostawieni bez pieniędzy. Jak można od września nie wypłacać wynagrodzeń.

Nie polecam

Jak można tak traktować ludzi przed Świetami!!! Rownież nie otrzymałam wypłaty do dnia dzisiejszego za mc Październik. Nawet nikt nie raczy odpisać na maila. Najgorszy pracodawca na świecie. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem, firmą dla których świadczymy serwisy też radzę przemyśleć dalszą współpracę. Obracają Waszymi pieniędzmi, Wy im płacicie a my ich nie otrzymujemy.

@Nie polecam

Proszę podaj nr umowy. Sprawdzimy.

@Dema

Na mailu od 10 grudnia codziennie podaje i brak reakcji. Wypłacie wszystkim ludziom pieniądze .

Dema

Proszę podać nr umowy. Zgłoszę do rozliczeń

nie polecam
@Dema

zamiast wybiórczo uzyskiwać nr umów wypłaćcie wszystkim NALEŻNE im pieniądze..

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dem`a Promotion Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Naganne zachowanie pracodawcy

Niewypłacalna firma mnóstwo pracowników nie dostało pieniędzy pomimo długiego czasu oczekiwania

Naganne zachowanie pracodawcy

Nie polecam mnóstwo ludzi którzy nie dostali pieniędzy jest to karygodne jak możecie w spokoju spędzać święta nie wypłacając hostessa pieniędzy my tego tak nie zostawimy zgłaszajmy to wszyscy i wszędzie takie rzeczy nie powinny mieć miejsca!

Dramat

Ludzie!!! Dzwońcie do przedstawicieli handlowych, do klientów, róbcie dymy, odmawiajcie wykonywania serwisów. Inaczej wiecznie będziecie się prosić o swoje pieniądze. Nie ma miejsca na rynku dla takich pseudo firm!!

Klaudia M

Nadal brak wyplaty za październik . To jest nie do pomyślenia. Na mail i telefony nie mam odpowiedzi Nr umowy 43/3609/MS/2022 r.

@Klaudia M

Co z moim wynagrodzeniem dalej bez zmian ? Tak się nie traktuje ludzi szczególnie przed świętami.

Agnieszka

Czekam już na wypłatę za 2 miesiące, a dodzwonić się nie można do nikogo. Umowa 2555/7410/MERCH/2022

@Agnieszka

Dzien dobry. umowa rozliczona. Pozdrawiam i przepraszam,

Damian

Ja nie mam za dwa miesiące ciekawe kiedy dostanę.

Damian
@Damian

Nr umowy 2543/7410 Merch 2022 Nr.1964/7407Merch 2022

@Damian

Dzień dobry, umowy rozliczone. Pozdrawiam i przepraszam

Oliwia

Nadal nie ma wypłaty tysiące razy dzwoniłam, nikt nie odbiera z ksiegowowości, umów zlecenia, koordynator, Dramat... Podaje nr umowy umową zlecenia Nr 2640/7410/MERCH/2022 r. zawartą w dniu 2022-10-01 r.

Oliwia
@Oliwia

Pieniażki są :) Dziękuję

@Oliwia

Bardzo się cieszę i jeszcze raz przepraszam.

Klaudia M

Czy mogłabym dostać wypłatę za pracę w październiku ? Bo to jest mocne przegięcie żeby tyle czasu czekać na rozliczenie kiedy rachunki już dawno zostały podpisane ? Jak można tak traktować pracowników ? Na mail i telefony nie mam odpowiedzi Nr umowy :Nr: 43/3609/MS/2022 r.

Iwona

Widzę, że ten brak płatności, to jakiś masowy problem. To dotyczy także hostess, czy wyłącznie merchandiserów? Zresztą, wyszukiwarka na stronie nie wypluwa mi żadnej oferty. Coś się z firmą zadziało, czy jak?

Nie polecam

Upominam się o wypłatę należnego mi wynagrodzenia wdług umowy Nr 44/3609/MS/2022 r. zawartą w dniu 2022-09-28 r W przeciwnym razie zgłoszę sprawę do sądu.

Szanowny

Kolego, mnie też kiwają jak chcą, dawaj ten profil to chociaż popatrzę jak można fajnie spędzić urlop jak się ludziom nie zapłaci ;)

Mercz

Nie będę takich rzeczy podwał na stronie z komentarzami bo jest rodo. Dzwonie do Kr dzwonie do biura tak samo jak inni marchew są ich setki. Nie tylko ja chce mieć święta. Wszyscy chcemy je mieć więc bardzo proszę wszystkim zróbcie przelewy. A nie nagle tylko mi chcecie zatkać usta bo obczaiłem profil właścicieli na fb.

Mercz

Jaja sobie robicie przeciez dzwonie do Was mówicie ze wyślecie i nie wysyłacie. Więc nie zgrywajcie tutaj nagle że wszystko załatwiacie bo takie akcje to nie ze mną.

Szanowny

Pisałem już kilkukrotnie bez odzewu, to jak mam wierzyć, że teraz będzie inaczej?

Agresja
@Mercz

Bialystok też bez pieniędzy myślę że dobrze się bawią za nasze pieniadze

NiePolecam

Wciąż czekam kolejny miesiąc na wypłate Zupełny brak profesjonalizmu lub chociaż kszty zainteresowania pracownikiem, który po wykonaniu pracy nie tylko nie dostał wynagrodzenia, ale także nie dostaje żadnej informacji w sprawie wypłaty. Gdy przychodzi czas rozliczenia nie ma z nikim kontaktu. Upominam się o przesłanie zaległych środków, które należą mi się według Nr 44/3609/MS/2022 r. zawartą w dniu 2022-09-28 r.

Szefowa

To co się dzieje w tej firmie to jakiś koszmar! Do dnia dzisiejszego a mamy 19.12 nikt NIKT nie dostał swojego wynagrodzenia za listopad! Nieźle lecicie sobie w kulki Demo.......... PIP zawiadomiony.

Szefowa

A co mi po tym, że podam numer umowy jak nie potraficie i tak wypłacić pieniedzy Wiele razy dzwonilam, prosiłam.. teraz się juz moja cierpliwosc skonczyla inna firma sie wami zajmie

ktoś

szczerze nie polecam ani przyszłym pracownikom ani klientom. czekam na pieniądze za 2 miesiące.. do tej pory nie otrzymałem złamanej złotówki. nikt nie odpisuje, nikt nie odbiera.. śmieszna firma..

Wujek

Tak się zastanawiam, co w tej firmie jest nie tak... "Na papierze" to wygląda nieźle. Chwalą się, że prawie 30 lat na rynku, kilka oddziałów w Polsce, mnóstwo pracowników. Za wysokich stawek nie płacą, zwłaszcza biorąc pod uwagę ceny paliwa. W terminie też nie płacą, nawet 40 dni nie wystarcza, nie wiem jaka jest średnia, ale myślę, że raczej bliżej 90-100 dni... To o co chodzi??

Samanta

Co za niekompetencja,co za zachowanie!!! Przypominam tylko,że kończy się rok i kończą się umowy Demy z dostawcami. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby już żadna firma nie przedłużyła z Wami umowy. Jak można nie płacić ludziom pieniędzy

Numer umowy 2423/7410/MERCH/2022

Samanta

Pragnę poinformować,że poinformowałam swoich przedstawicieli o braku płatności za październik!!! Myślę, że negocjacje w sprawie nowych umów nie będą owocne. To jest skandal i temat na jakiś repotraż w tv

Samanta

Problemem jest fakt,że to Państwo nie wywiązują się z zawartej umowy a nie ja. Ja swoją pracę wykonuję na 100%. Wspomniane przez Państwa problemy dotyczą wszystkich, zarówno pracowników jak i pracodawców . I innych agencji pracy również, z którymi mam przyjemność współpracować, i które wywiązują się z umowy w 100% ,nie to co Dema.

Dziękuję za przeprosiny.

chateau du pape

No cóż Dema, też mogę dać pracę i to dużo. Tym więcej im mniej i później zapłacę. Co Ty na to?

Zostaw merytoryczną opinię o Dem`a Promotion Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Dem`a Promotion Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Dem`a Promotion Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dem`a Promotion Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 4 to opinie pozytywne, 153 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dem`a Promotion Polska