Opinie o STRABAG Sp. z o.o. w Pruszków Parzniewska 10

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie STRABAG Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STRABAG Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STRABAG Sp. z o.o. w Pruszków Parzniewska 10

nowy

firma dno nie polecam serwisanci z bezrobocia porażka brak wykwalifikowanych pracowników dno

realista
@nowy

firma jest dnem wtedy, gdy pracujesz a za pracę nie otrzymujesz zapłaty miesiącami albo w ogóle nigdy.A to nie jest ten przypadek .Niektórzy to pewnie i grubą kasę zarabiają nawet bez wysiłku

nowy

co słychac w firmie sa jakies nowe zmiany jak długo jeszcze pociagnie ta firemka słyszałem ze robią przeglady grzewcze bez uprawnien czy tak mozna ? jest na to jakiś paragraf ?

free

świetna firma .kazdy robi co chce.lenie kwitną

były

co tam u was słychać pracujecie jeszcze ,a kadra jest ta sama pozdrawiam

Aplikowałeś do firmy STRABAG Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
nowy

wszystkiego najlepszego lepszego nowego roku 2014 oby był lepszy niż ten mijający, dla byłych i obecnych pracowników.

Opole

Pracowałem w YIT i nie narzekałem!A dzięki temu teraz pracuję jako serwisant klimy poza granicami kraju.praca bez stresu tylko i wyłącznie 8 godzin.Zarobki-mam tyle samo co wy tylko w innej walucie.Spotykam ludzi z YIT i Caveriona i tu nikt nie narzeka-inna organizacja,musimy jeszcze od nich się dużo nauczyć.Pozdrowienia dla kierownika z Krakowa i Katowic,oraz dla chłopaków z Wałbrzycha,Katowic i Krakowa niech moc będzie z wami!

znowu odchudza obsadę

nowy

ja mysle ze to koniec robią przeglądy bez szkolen bez uprawnien dziwie sie ze jeszcze ciągną totalny chaos firma porażka

nowy

to co koniec tej firmy będzie szybki czy jeszcze się załapie na prace u was

olob

Bolo - 2013-08-31 06:06:56 Ta firma to porażka- totalny chaos i brak strategii. Zmiana nazwy was nie uratuje- i tak większość ludzi z branży wie jaka paranoja jest w szeregach YIT/Caverion. Być może szybki upadek firmy był by zbawieniem dla szeregowych pracowników, bo ktoś by ich przeją, a jednocześnie pogonił wszystkich "dyrektorów technicznych" i "miłe panie z Centrali" Pozdrawiam opluwanie firmy nic nie da,poza krótką i wątpliwą ulgą. w każdej firmie budowlanej w czasie kryzysu nie jest łatwo.(tak jak zresztą i u konkurencji) .szeregowi pracownicy, jeśli są uczciwi (nie kręcą tzw. lodów ) nie muszą się niczego obawiać. Natomiast zgadzam się,że miejsce leni jest na prywatnej kanapie, a nie na stołkach zarządczych i dyrektorskich z wysokimi pensyjkami.

nowy

Witam, mam oferte przyjecia do oddziału serwisu Krakow moze mi ktoś powiedziec jakie sa warunki? czy warto iść do tej firmy ? jak z zarobkami z gory dziekuje.

Working Class Hero

Jeśli rozumiesz i lubisz pracę w branży utrzymania technicznego, jesteś dociekliwy jak porucznik Borewicz i bystry jak woda w kiblu, a sąsiadka twierdzi, że jesteś "złota rączka" i nie boisz się napięcia 230 V oraz wkładania ręki w czeluści rur kanalizacyjnych. I zrobisz to wszystko na zawołanie o każdej porze (cykl "stand by" w YIT zaczyna się o 7:00 a kończy o 01:30) ......to witaj w firmie. Aha, zapomniałem o najważniejszym, czyli o kasie :) .....................2355,60 PLN na łapę jako serwisant MI TO PASI, JAK ZNACIE LEPSZE WARUNKI I LEPSZĄ KASĘ, TO DAJCIE LINKI NA FORUM, od tego oni są, od tego są :) PZDR

nowy

moga ci zaproponowac 1800 brutto na poczatek a puzniej jak sie nie upomnisz to zostaniesz przy tej stawce no i wiadomo jaka praca od automatyki przez czyszczenie kibli szału nie ma kolega tam pracowal i byl srednio zadowolony zalezy do jakiego oddziału startujesz jak bedziesz chciał wiecej info to napisz pozdrawiam.

zeus

zleży jak jesteś ogarnięty,jak umiesz zorganizować czas pracy

nikt ważny

Oddział Wałbrzych nie jest taki zły, jedynie nie które osoby są do (usunięte przez administratora) uważaja się za najważniejsze na świecie ) mam na myśli [usunięte przez administratora]. , " WIELKI " koordynator Kauflandu ma raptem 6 czy 7 obiektów i uważa się za wielce ważnego i wszystko mu się należy ( oczywiście za darmo od firmy ). Reszta ekipy jest w miarę ok. Życzę powodzenia.

nie warto wracać, jest nie miła atmosfera jeden drugiego podpieprza, kasa mała obiecują podwyżki których nigdy nie dostaniesz firma krzak nie polecam.

pytanie

chcę wrócić do YIT do kogo mogę wyslac maila? z kim mozna rozmawiać na temat powrotu. (nikogo z osób które mnie rekrutowały już nie ma w YIT)

my4em

polecam jako serwisant robote w warszawie, jest dużo nowych osób w biurze(usunięte przez administratora) ... składam aplikacje na robotę w biurze moze mnie docenią, finansowo może mniej (usunięte przez administratora)

prosze o informacje

Prosze o informacje kto zarządza oddziałem w Gdańsku? Czy jest to ta sama osoba która zarządzała oddziałem w Grudziądzu?

grzesiu

Reorganizacja tej firmy trwa od 2010 roku i końca nie widać.Nikt nie ma koncepcji jak to ma wyglądać.Zwalniają dobrych pracowników,ale i "lewusów"jak ostatnio dwaj dyrektorzy którzy tak naprawdę zostali zwolnieni ponad rok za póżno.Ja osobiście bym odradzał,ale to Twój wybór,bo dla mnie YIT się cofa w bardzo szybkim tempie,chyba że to Ty włączysz hamulec i coś ruszy do przodu.Dla mnie firma bez rewelacji...

Zostaw merytoryczną opinię o STRABAG Sp. z o.o. - Pruszków

STRABAG Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 195 ocen.

STRABAG Sp. z o.o.