Opinie o Joanna Kończyk Notariusz w Warszawie Kancelaria Notarialna w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Joanna Kończyk Notariusz w Warszawie Kancelaria Notarialna. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Joanna Kończyk Notariusz w Warszawie Kancelaria Notarialna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joanna Kończyk Notariusz w Warszawie Kancelaria Notarialna w Warszawa

Matteusz

Nie wiem jak ktoś może pracować u takiej osoby. W mojej opinii porywcza, nie sympatyczna, i na dodatek musiałem czekać godzinę bo się spóźniła....

Jakub

Najwyższy czas aby tą kobietą zajęły się odpowiednie służby, od łamania kodeksu pracy i etyki adwokackiej po grubsze finansowe tematy karno-skarnowe. Wśród samych byłych pracowników możnaby zebrać sporo obciążających panią Joanne materiałów i informacji, lecz aby się to się stało trzeba przełamać strach, tabu i nagłaśniać jej niegodziwe zachowania. Niestety, w moim skromnym mniemaniu chciwość przesłoniła jej zdrowy rozsądek, mogła brać łyżeczką jak dotąd, ale chciała chochlą.

Lilka Nowy wpis

Pani Notariusz płaci b. słabo poza tym naprawdę dużo pracy na pewno nie na 8 h., trzeba się uwijać jak w ukropie, atmosfera w kancelari jest nerwowa.

Jakub Nowy wpis

Czy istnieje możliwość rozwoju w Joanna Kończyk Notariusz w Warszawie Kancelaria Notarialna?

Matteusz Nowy wpis

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Joanna Kończyk Notariusz w Warszawie Kancelaria Notarialna? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Aleksander

Ta pani jest nieuczciwą osobą, prowadzi szemrane sprawy. Pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora) Ktoś powinien się zająć tym notariusze.

W kancelarii jest zła atmosfera, poganianie ludzi do pracy jakby byli owcami na pastwisku. Nie polecam, chyba że ktoś jest zdesperowany.

Wysokiej klasy notariusz. Bardzo kompetentna, dociekliwa, precyzyjna acz wymagająca jako pracodawca . Można się w tej kancelarii naprawdę dużo nauczyć z uwagi na bardzo szeroki wachlarz tematów. Dla ambitnych - polecam.

piotrgd
@Anna

Czy Pani pracuje w tej kancelarii czy jest Pani dobrą koleżanką Pani Naotariusz ?

Dorota
@Anna

Witam, bardzo się cieszę, że tak dobrze oceniasz Joanna Kończyk Notariusz w Warszawie Kancelaria Notarialna. Wspomniałaś, że jako pracodawca jest wymagająca. Czy mogłabym się dowiedzieć od Ciebie czegoś więcej na temat tych wymagań?

Kamil

A notariusz zatrudnia współpracowników czy to jednoosobowa działalność

Xoxo

Pani Notariusz może i ma pojęcie o zawodzie ale o pracy z ludźmi nic a nic. Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy, szybko zresztą sami się przekonacie w razie ewentualnej próby podjęcia się zatrudnienia.

zawiedziony

Niestety totalny brak kompetencji. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Joanna Kończyk Notariusz w Warszawie Kancelaria Notarialna - Warszawa

• Jak się pracuje w Joanna Kończyk Notariusz w Warszawie Kancelaria Notarialna?

Zobacz opinie na temat firmy Joanna Kończyk Notariusz w Warszawie Kancelaria Notarialna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Joanna Kończyk Notariusz w Warszawie Kancelaria Notarialna
  • Al. Jana Chrystiana Szucha 2/4 lok. 25