Opinie o Kancelaria Adwokacka Piotr Grochulski w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Piotr Grochulski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Piotr Grochulski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Piotr Grochulski w Piaseczno

Edyta Nowy wpis

A macie może obiady pracownicze ?

Iwonek

Ostrzegam przed korzystaniem z uslug Piotra Grochulskiego.Chcialam dowiedziec sie czy warto skladac apelacje w pewnej sprawie.Ten pan powiedaial ze informacja bedzie kosztowala 1000 zl,powiedzialam,ze sie zastanowie,stwierdzil ze za czas ktory poswiecil na rozmowe ze mna mam zaplacic 250 zl, zapytalam za co poniewaz nie udzielil mi zadnych informacji,kazal mi wyjsc.Po kilku miesiacach dostalam nakaz zaplaty z sadu na 250 zl plus koszty sadowe ,nie wiem za co. Moje sugestie dla Kancelaria Adwokacka Piotr Grochulski: Pan Grochulski nie powinien byc adwokatem Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie powinien zadac pieniedzy za niudzielenie zadnych porad.

Adwokat Piotr Grochulski Nowy wpis
@Iwonek

Data opinii i Imię opiniującej pozwoliły mi ustalić osobę, która tę negatywna opinię sporządziła. Pani umówiła się w kancelarii mając już niekorzystne dla siebie orzeczenie sądu. Miałem doradzić, czy warto składać apelację. 1.000,- zł miała kosztować nie informacja, a opinia o sprawie, poprzedzona udzieleniem pełnomocnictwa i zapoznaniem się przeze mnie z zawartością akt sądowych. Co wiązało się z czasem, zamówieniem akt, wyjazdem do Warszawy itd. Z zasady nie wypowiadam się merytorycznie o sprawie będącej w toku, nie znając akt sądowych. Pani opowiedziała mi swoje stanowisko w sprawie, przebywając w kancelarii prawie dwie godziny, wypytując przy okazji o klika innych kwestii prawnych, które nie były związane ze sprawą, z która przyszła. Próbowała wymusić na mnie opinię ustną na zasadzie "apelować, czy nie ?". Na zakończenie rozmowy poinformowałem, że za poświęcony czas należy się honorarium w wysokości 250 zł. Pani oświadczyła że nie zapłaci, ponieważ nie powiedziałem jej nic nowego, a wszystko co ode mnie usłyszała, powiedzieli jej już wcześniej adwokaci, których odwiedziła przede mną. Niestety, Pani nie odpowiedziała na pytanie, czy im też nie zapłaciła za poradę i wyszła nie mówiąc nawet "do widzenia". W związku z tym wystawiłem fakturę i wezwałem Panią do zapłaty. Bez reakcji. Złożyłem zatem pozew do sądu, ponieważ nie może być tak. że osoba prowadząca proces o poważne kwoty wykorzystuje czas i wiedzę adwokata do uzyskania darmowej porady. Pani się od nakazu zapłaty wydanego przez Sąd nie odwołała, uznając tym samym prawidłowość jego wydania. To wszystko, co można opowiedzieć w tej sprawie. adw. Piotr Grochulski

Nina Nowy wpis

Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Piotr Grochulski - Piaseczno

Kancelaria Adwokacka Piotr Grochulski