Caverion Polska Sp. z o. o.

Opinie o Caverion Polska Sp. z o. o.

Julita
użytkownik zarejestrowany

@Kjæreste czy pracowałeś w dwóch oddziałach i masz porównanie? Czy może chciałbyś więcej powiedzieć na temat różnic, oprócz zarobków? Dlaczego według Ciebie firma Caverion Polska ma się źle? Te informacje będą przydatne dla osób, które zaglądają na forum w uzyskaniu rzetelnych informacji o firmie.

Kjæreste

Oj to caverion polska mA Sie złe . I dlatego zawsze jest lepiej poza pl . Caberion Norge ma sie dobrze . I ludzie zarabiają normalne pieniądze . . A i dziewczyny tex pracuje Med venlig hilsen

Ja

Jak się chce pracować to się pracuje. Zarobki w firmie na poziomie średnim bo w Polsce na europejskie zarobki mało kto może liczyć. Podstawą normalności jest zachowanie dobrych relacji z najemcami i właścicielami obiektów ale też z przełożonymi i współpracownikami. Kto chce narzekać zawsze będzie narzekal

misiak
użytkownik zarejestrowany

Dobra byłaby taka praca dekarza, bo sam mam odpowiednie doświadczenie w tym zakresie. Praca w Belgii wiąże się z tym że można liczyć u nich na na prawdę wysokie zarobki na odpowiednim poziomie, ale wiadomo czy wypłata jest zawsze na czas? Z góry dzięki za odpowiedź

Prowadziłem 4 projekty, jeśli pracowałeś w obsłudze budynków lub Firmie która montuje instalacje w budynkach to sobie poradzisz . A jak masz mało doświadczenia musisz polegać na technikach Przede wszystkim odpowiednie podejście do ludzi nie zgrywanie ważniak z dużą wiedzą lepiej zapytać jak czegoś niewierze niż zbłaźnić się przed najemcami lub co naj gorsze przed administracją budynku Jeśli będziesz dobrze żył i miał kontakt z technikami to sobie poradzisz w myśl przysłowia ,, koniec języka za przewodnika " Pamiętaj Kierownik obiektu nie może nigdy powiedzieć do najemców lub administracji że nie wie jak to naprawić lepiej odpowiedzieć że się sprawdzi w instrukcji niż paląc głupotę

Anomim

Panowie ja pracuje 19 lat w firmie ,stanowisko technik serwisu . Przeżyłem kilku prezesów jeszcze więcej dyrektorów i mam się dobrze nie narzekam, jest różnie raz lepiej raz gorzej. Miałem wiele możliwości że by przejść do innej Firmy ale tego nie zrobiłem i nie żałuje

xyz

a co u Sekcji Pomiarów i Walidacji?

Zainteresowany

Odeszli/odchodzą wszyscy,dzięki którym ta firma odbiła się od dna. Pójść tam teraz to ryzyko. Lepiej się zastanowić.

koleś

a co tam z działem montażu z warzawy kiedyś był mocny ,a teraz ktoś tam jest

BYŁY PRACOWNIK

hej co tam uwas bo dochodzą straszne wieści

milena

zacna i solidna firma. polecam

Drops

Ninja
@Drops 27.05.2015, 15:03
Ja bym się u Was zatrudnił, nie zniechęcają mnie złe opinie złych i rozżalonych pracowników. Są tam jeszcze rekrutacje?...

Pracowałem w Caverion, było słabo- brak szkoleń, brak rozwoju, dziwne akcje kiearownictwa z Warszawy. Zmieniłem firmę- pracuje nadal w branży i jest ok. Ogólnie Caverion ma bardzo słabą opinie zarówno u pracowników jak i u klientów.

Chętny

Odnośnie tego maila: „..ta firma to generalnie chyba dużo serwisantów zatrudnia, no nie? mam nadzieje, że teraz będzie nowa rekrutacja, bo ja byłbym bardzo chętny, akurat chce zmienić prace. ale jeszcze przydałoby się wypytać Was o zarobki, ile można konkretnie zarobić, bo nie wiem czy w ogóle warto mi odchodzić z tej obecnej pracy.” Ja też jestem w podobnej sytuacji, z tego co widzę u Was nie jest tak źle. Wielu wychodzi z założenia że „wszędzie dobrze gdzie nas niema ”..sprawdzicie jak odejdziecie i potem przekonacie się że nie warto było odchodzić..

blueX

Pracuję w Caverionie od kilku lat jako serwisant. Miodu z mlekiem nie ma, jest ciężka praca, ale też nie ma tragedii, jak to można wyczytać z powyższych komentarzy. Jeśli chodzi o zarobki to są widełki w zależności od oddziału w regionie, stażu, szczęści i pomyślności od 2000 do 4000 PLN na rąsie. Co do sfery klientów, cóż...zawsze się znajdą tacy, co są wiecznie niezadowoleni. Jako szeregowy pracownik mogę powiedzieć, że większość pracowników to fachowcy, znają tę branżę i robią to z zaangażowaniem(przynajmniej ja :) ) Z tego co wiem, to mnóstwo mniejszych i większych firm z branży utrzymania technicznego jest regularnie wymieniana na inne, przy okazji zmiany zarządu naszych zleceniodawców :) :)

rooooonicki

były

Przepracowałem prawie sześc lat i kiedy czułem się pewnie w tym co robię, miałem odwagę sugerować kierownikowi co można naprawić potraktował to jak atak i mnie posprzątał. Odradzam.

GoodMan

Ta firma ma najgorszą opinię w branży. Ostrzegam przed nią zarówno klientów, podwykonawców jak i ludzi którzy chcieli by tam pracować. Totalne dno.

aster
@GoodMan 21.11.2014, 02:22

ale u kogo ma taką opinię ? chyba nie u klientów skoro ma zlecenia ?GoodMan a moze ty jesteś BadMan ?

wyrobnik

Niestety większość powyższych opinii zawiera sporo prawdy : Może "warszawka" jednak dostrzeże potencjał oddziałów regionalnych (my na dole mamy sporo zapału i chęci do rozwoju i zarabiania pieniędzy dla siebie i firmy). Szkoda, że nikt nie widzi tego jak zmienia się rynek i nie inwestuje w nas (narzędzia, szkolenia). Powoli zaczynają uciekać ludzie, a to oni zarabiają pieniądze na utrzymanie "GÓRY" ... Sporo z nas chce pozostać w firmie, ale rynek jest jaki jest - inne firmy podkupują nas a Caverion nie oferuje nic co mogło by nas zatrzymać (brak funduszu socjalnego, żadnych premii czy choćby "nagrody", wczasów pod gruszą, bonów na koniec roku, o podwyżkach nie wspomnę).

@wyrobnik 04.10.2014, 23:04

zgadzam się z tobą w 100% przepracowałem w tej firmie ładnych parę latek

BYŁY PRACOWNIK

JAKIEŚ ZMIANY W TEJ FIRMIE MOŻE ODBIJECIE SIĘ O DNA ,ALBO SPRZĄTACI

dawny_pracownik

Co tam jak tam panowie szlachta? Zyjeta tam na Ślunsku czy nie żyjeta :) jaa powiem jedno, z niektórymi ludzmi z Serwisu można było pogadać, mądre chłopaki i ubaw nieraz był. A niektórym to pozostaje bezlitośnie zadedykować http://youtu.be/-FQIqIiABoU?t=1m9s (o ile nie zostanie ten link z YT przez admina wycięty). Jak jest dla ludzi obecnie szukających tam pracy - nie wiem. Było? Z mojego punktu widzenia niezbyt uczciwie, zarówno dla pracownika jak i samego biznesu w cebulandii. Typowe wyrywanie sukna, zgrywania ważniaków i wielkich biznesmanow, maluczkim blokowanie rozwoju. A potem Serwis musi oczami świecić i słuchać jak go jeden z drugim obraża. Indolencja! Blazenada! I niech mi nikt nie wpiera że takie są realia, bo jak sie za dużo do paszczy (usunięte przez administratora) to przełknąć nie można.

brrr

za rozwój odpowiedzialni są, szkolenia są,wyniki są albo będą, a złośliwi byli pracownicy też są

technik

swieta prawda, miałem przyjemnosc spitkac serwisanta tej firmy na przegladzie w kaufland Tarnobrzeg, oni nie maja zielonego pojecia o wykonywanej pracy oraz zagrozenia jakie wystepuje podczas przegladu. dawniej byli bardziej wykwalifikowani serwisanci a teraz to chyba z łapanki. :-)

realista

rozpowszechniasz nieprawdziwe informacje ,dlaczego ? zazdrość czy zła wola ?

Pawel

Mogl bym duzo opowiedziec o tej firmie pracowałem pare latek poczawszy od MCE Konczywszy na Caverion za Stangla było najlepiej pod kierownictwem P.R. :-) gosc znał sie na zeczy. a to co było po jego odejsciu to porażka :-)

kris

decyzje personalne... jaki powinien być stosunek kadry administracyjnej i inzynierskiej do pracowników fizycznych? ... odpowiem 20% no może 30% administracji w 70%-80% fizycznych, jak jest w pewnym oddziałe? z tego co słyszałem, 1kierownik 3 administracja 0 inżynierów z papierami / 3 fizyczne tym się powinien zainteresować ktoś..dla mnie to Koniec pewnego oddziału no chyba że planuja porzesunięcia stanowiskowe.... jedyne wyjście to założenie związku jednoczmy sie wystarczy 10 osób by powstał i mamy juz pewne możliwości

crazy

marazm jest wynikiem złych decyzji personalnych od kilku lat - co nowy przyjdzie to kulą w płot,co awans to wyższe koszty osobowe i nic w zamian; kupa nieudaczników i cwaniaków

NOWY

może się cudów spodziewam bo mam dość takiego marazmu

nowy

ciekawe co będzie się działo po spotkaniu kierowników oddziałów w Warszawie

nowy

I coś się dzieje w tej firmie czy nie

nowy

panowie szykują się zmiany w firmie,czy dobrze słyszałem??

serwisant
@nowy 28.03.2014, 09:21
panowie szykują się zmiany w firmie,czy dobrze słyszałem??

zmiany trwają od dawna ; niestety nie na lepsze; poziom pikuje w dół

moskal

@moskal 09.03.2014, 16:24
może zwolnieni ostatnio z YIT Poland zgadali się, żeby troszeczkę zaszkodzić firmie na forum, żeby ludzie widzieli...

co widzieli?

ale co oni nie widzą

nowy

firma dno nie polecam serwisanci z bezrobocia porażka brak wykwalifikowanych pracowników dno

realista
@nowy 04.02.2014, 21:41

firma jest dnem wtedy, gdy pracujesz a za pracę nie otrzymujesz zapłaty miesiącami albo w ogóle nigdy.A to nie jest ten przypadek .Niektórzy to pewnie i grubą kasę zarabiają nawet bez wysiłku

nowy

co słychac w firmie sa jakies nowe zmiany jak długo jeszcze pociagnie ta firemka słyszałem ze robią przeglady grzewcze bez uprawnien czy tak mozna ? jest na to jakiś paragraf ?

free

świetna firma .kazdy robi co chce.lenie kwitną

były

co tam u was słychać pracujecie jeszcze ,a kadra jest ta sama pozdrawiam

nowy

wszystkiego najlepszego lepszego nowego roku 2014 oby był lepszy niż ten mijający, dla byłych i obecnych pracowników.

Opole

Pracowałem w YIT i nie narzekałem!A dzięki temu teraz pracuję jako serwisant klimy poza granicami kraju.praca bez stresu tylko i wyłącznie 8 godzin.Zarobki-mam tyle samo co wy tylko w innej walucie.Spotykam ludzi z YIT i Caveriona i tu nikt nie narzeka-inna organizacja,musimy jeszcze od nich się dużo nauczyć.Pozdrowienia dla kierownika z Krakowa i Katowic,oraz dla chłopaków z Wałbrzycha,Katowic i Krakowa niech moc będzie z wami!

znowu odchudza obsadę

nowy

ja mysle ze to koniec robią przeglądy bez szkolen bez uprawnien dziwie sie ze jeszcze ciągną totalny chaos firma porażka

nowy

to co koniec tej firmy będzie szybki czy jeszcze się załapie na prace u was

olob

Bolo - 2013-08-31 06:06:56 Ta firma to porażka- totalny chaos i brak strategii. Zmiana nazwy was nie uratuje- i tak większość ludzi z branży wie jaka paranoja jest w szeregach YIT/Caverion. Być może szybki upadek firmy był by zbawieniem dla szeregowych pracowników, bo ktoś by ich przeją, a jednocześnie pogonił wszystkich "dyrektorów technicznych" i "miłe panie z Centrali" Pozdrawiam opluwanie firmy nic nie da,poza krótką i wątpliwą ulgą. w każdej firmie budowlanej w czasie kryzysu nie jest łatwo.(tak jak zresztą i u konkurencji) .szeregowi pracownicy, jeśli są uczciwi (nie kręcą tzw. lodów ) nie muszą się niczego obawiać. Natomiast zgadzam się,że miejsce leni jest na prywatnej kanapie, a nie na stołkach zarządczych i dyrektorskich z wysokimi pensyjkami.

nowy

Witam, mam oferte przyjecia do oddziału serwisu Krakow moze mi ktoś powiedziec jakie sa warunki? czy warto iść do tej firmy ? jak z zarobkami z gory dziekuje.

Working Class Hero

Jeśli rozumiesz i lubisz pracę w branży utrzymania technicznego, jesteś dociekliwy jak porucznik Borewicz i bystry jak woda w kiblu, a sąsiadka twierdzi, że jesteś "złota rączka" i nie boisz się napięcia 230 V oraz wkładania ręki w czeluści rur kanalizacyjnych. I zrobisz to wszystko na zawołanie o każdej porze (cykl "stand by" w YIT zaczyna się o 7:00 a kończy o 01:30) ......to witaj w firmie. Aha, zapomniałem o najważniejszym, czyli o kasie :) .....................2355,60 PLN na łapę jako serwisant MI TO PASI, JAK ZNACIE LEPSZE WARUNKI I LEPSZĄ KASĘ, TO DAJCIE LINKI NA FORUM, od tego oni są, od tego są :) PZDR

nowy

moga ci zaproponowac 1800 brutto na poczatek a puzniej jak sie nie upomnisz to zostaniesz przy tej stawce no i wiadomo jaka praca od automatyki przez czyszczenie kibli szału nie ma kolega tam pracowal i byl srednio zadowolony zalezy do jakiego oddziału startujesz jak bedziesz chciał wiecej info to napisz pozdrawiam.

zeus

zleży jak jesteś ogarnięty,jak umiesz zorganizować czas pracy

nikt ważny

Oddział Wałbrzych nie jest taki zły, jedynie nie które osoby są do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] uważaja się za najważniejsze na świecie ) mam na myśli [usunięte przez administratora]. , " WIELKI " koordynator Kauflandu ma raptem 6 czy 7 obiektów i uważa się za wielce ważnego i wszystko mu się należy ( oczywiście za darmo od firmy ). Reszta ekipy jest w miarę ok. Życzę powodzenia.

nie warto wracać, jest nie miła atmosfera jeden drugiego podpieprza, kasa mała obiecują podwyżki których nigdy nie dostaniesz firma krzak nie polecam.

pytanie

chcę wrócić do YIT do kogo mogę wyslac maila? z kim mozna rozmawiać na temat powrotu. (nikogo z osób które mnie rekrutowały już nie ma w YIT)

my4em

polecam jako serwisant robote w warszawie, jest dużo nowych osób w biurze( usunięte przez administratora ) ... składam aplikacje na robotę w biurze moze mnie docenią, finansowo może mniej ( usunięte przez administratora )

prosze o informacje

Prosze o informacje kto zarządza oddziałem w Gdańsku? Czy jest to ta sama osoba która zarządzała oddziałem w Grudziądzu?

grzesiu

Reorganizacja tej firmy trwa od 2010 roku i końca nie widać.Nikt nie ma koncepcji jak to ma wyglądać.Zwalniają dobrych pracowników,ale i "lewusów"jak ostatnio dwaj dyrektorzy którzy tak naprawdę zostali zwolnieni ponad rok za póżno.Ja osobiście bym odradzał,ale to Twój wybór,bo dla mnie YIT się cofa w bardzo szybkim tempie,chyba że to Ty włączysz hamulec i coś ruszy do przodu.Dla mnie firma bez rewelacji...

Zostaw opinię o Caverion Polska Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caverion Polska Sp. z o. o.