Caverion Polska Sp. z o. o.

Caverion Polska Sp. z o. o.
3 195

Opinie o Caverion Polska Sp. z o. o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Caverion Polska Sp. z o. o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Qba

Pracowałem ponad 6 lat w oddziale ZIelona Góra i dobrze wspominam tą firmę. Fajni ludzie i ciekawa praca. Miałem okazję pracować przez pół roku w Spie i powiem Wam, że Caverion pomimo braku socjalu i przeciętnych pensyjek wypada zdecydowanie lepiej na tle konkurencji.

stary

"Niestety większość powyższych opinii zawiera sporo prawdy : Może "warszawka" jednak dostrzeże potencjał oddziałów regionalnych (my na dole mamy sporo zapału i chęci do rozwoju i zarabiania pieniędzy dla siebie i firmy). Szkoda, że nikt nie widzi tego jak zmienia się rynek i nie inwestuje w nas (narzędzia, szkolenia). Powoli zaczynają uciekać ludzie, a to oni zarabiają pieniądze na utrzymanie "GÓRY" ... Sporo z nas chce pozostać w firmie, ale rynek jest jaki jest - inne firmy podkupują nas a Caverion nie oferuje nic co mogło by nas zatrzymać (brak funduszu socjalnego, żadnych premii czy choćby "nagrody", wczasów pod gruszą, bonów na koniec roku, o podwyżkach nie wspomnę)." 2014-2018

dawny pracownik
@stary 19.03.2018 10:28

W tej firmie nic się nie zmienia,jestem starym pracownikiem,ale nie pracuje już od sześciu lat.Oni po prostu nie dorośli do tego by być na rynku.Kiedyś zdobyłem dla nich duże obiekty i co?Szukali przyczyny aby się mnie pozbyć bo za dużo musieli mi płacić..aż w końcu znależli powód....wyrzucili mnie a po dwóch miesiącach ich wyrzucili.Szkoda słów...Pozdrawiam wszystkich pracowników YIT i nowych-nie liczcie na wiele,dla nich liczy się tylko warszawka...

Julita

@anonymous w jaki sposób kontrolować? Ty nie dostałeś opłaconej faktury od firmy Caverion Polska? Jak zamierzasz odzyskać swoje pieniądze? Czy ktoś jeszcze miał podobną sytuację czy Twoja to może była jakaś jednorazowa sytuacja?

anonymous

Witam. Taka duża firma powinna kontrolować co u nich sie dzieje. Ale nic z tego- nie opłacają faktur ludziom uczciwym. Tak że proszę uważać przy współpracy z nimi.

Julita

Jedyne stanowisko jakie jest aktualnie wolne w oddziale Caverion Polska w Warszawie to Technik obsługi obiektu https://www.gowork.pl/oferta/technik-obslugi-obiektu,1zEhQmYayubr1g2tHBgYkU,lodz Ktoś z Was będzie aplikował?

Julita

@Kjæreste czy pracowałeś w dwóch oddziałach i masz porównanie? Czy może chciałbyś więcej powiedzieć na temat różnic, oprócz zarobków? Dlaczego według Ciebie firma Caverion Polska ma się źle? Te informacje będą przydatne dla osób, które zaglądają na forum w uzyskaniu rzetelnych informacji o firmie.

Kjæreste

Oj to caverion polska mA Sie złe . I dlatego zawsze jest lepiej poza pl . Caberion Norge ma sie dobrze . I ludzie zarabiają normalne pieniądze . . A i dziewczyny tex pracuje Med venlig hilsen

Ja

Jak się chce pracować to się pracuje. Zarobki w firmie na poziomie średnim bo w Polsce na europejskie zarobki mało kto może liczyć. Podstawą normalności jest zachowanie dobrych relacji z najemcami i właścicielami obiektów ale też z przełożonymi i współpracownikami. Kto chce narzekać zawsze będzie narzekal

misiak

Dobra byłaby taka praca dekarza, bo sam mam odpowiednie doświadczenie w tym zakresie. Praca w Belgii wiąże się z tym że można liczyć u nich na na prawdę wysokie zarobki na odpowiednim poziomie, ale wiadomo czy wypłata jest zawsze na czas? Z góry dzięki za odpowiedź

Prowadziłem 4 projekty, jeśli pracowałeś w obsłudze budynków lub Firmie która montuje instalacje w budynkach to sobie poradzisz . A jak masz mało doświadczenia musisz polegać na technikach Przede wszystkim odpowiednie podejście do ludzi nie zgrywanie ważniak z dużą wiedzą lepiej zapytać jak czegoś niewierze niż zbłaźnić się przed najemcami lub co naj gorsze przed administracją budynku Jeśli będziesz dobrze żył i miał kontakt z technikami to sobie poradzisz w myśl przysłowia ,, koniec języka za przewodnika " Pamiętaj Kierownik obiektu nie może nigdy powiedzieć do najemców lub administracji że nie wie jak to naprawić lepiej odpowiedzieć że się sprawdzi w instrukcji niż paląc głupotę

Anomim

Panowie ja pracuje 19 lat w firmie ,stanowisko technik serwisu . Przeżyłem kilku prezesów jeszcze więcej dyrektorów i mam się dobrze nie narzekam, jest różnie raz lepiej raz gorzej. Miałem wiele możliwości że by przejść do innej Firmy ale tego nie zrobiłem i nie żałuje

xyz

a co u Sekcji Pomiarów i Walidacji?

Zainteresowany

Odeszli/odchodzą wszyscy,dzięki którym ta firma odbiła się od dna. Pójść tam teraz to ryzyko. Lepiej się zastanowić.

koleś

a co tam z działem montażu z warzawy kiedyś był mocny ,a teraz ktoś tam jest

BYŁY PRACOWNIK

hej co tam uwas bo dochodzą straszne wieści

milena

zacna i solidna firma. polecam

Drops

Ja bym się u Was zatrudnił, nie zniechęcają mnie złe opinie złych i rozżalonych pracowników. Są tam jeszcze rekrutacje?

Ninja
@Drops 27.05.2015 15:03

Pracowałem w Caverion, było słabo- brak szkoleń, brak rozwoju, dziwne akcje kiearownictwa z Warszawy. Zmieniłem firmę- pracuje nadal w branży i jest ok. Ogólnie Caverion ma bardzo słabą opinie zarówno u pracowników jak i u klientów.

Chętny

Odnośnie tego maila: „..ta firma to generalnie chyba dużo serwisantów zatrudnia, no nie? mam nadzieje, że teraz będzie nowa rekrutacja, bo ja byłbym bardzo chętny, akurat chce zmienić prace. ale jeszcze przydałoby się wypytać Was o zarobki, ile można konkretnie zarobić, bo nie wiem czy w ogóle warto mi odchodzić z tej obecnej pracy.” Ja też jestem w podobnej sytuacji, z tego co widzę u Was nie jest tak źle. Wielu wychodzi z założenia że „wszędzie dobrze gdzie nas niema ”..sprawdzicie jak odejdziecie i potem przekonacie się że nie warto było odchodzić..

blueX

Pracuję w Caverionie od kilku lat jako serwisant. Miodu z mlekiem nie ma, jest ciężka praca, ale też nie ma tragedii, jak to można wyczytać z powyższych komentarzy. Jeśli chodzi o zarobki to są widełki w zależności od oddziału w regionie, stażu, szczęści i pomyślności od 2000 do 4000 PLN na rąsie. Co do sfery klientów, cóż...zawsze się znajdą tacy, co są wiecznie niezadowoleni. Jako szeregowy pracownik mogę powiedzieć, że większość pracowników to fachowcy, znają tę branżę i robią to z zaangażowaniem(przynajmniej ja :) ) Z tego co wiem, to mnóstwo mniejszych i większych firm z branży utrzymania technicznego jest regularnie wymieniana na inne, przy okazji zmiany zarządu naszych zleceniodawców :) :)

rooooonicki

były

Przepracowałem prawie sześc lat i kiedy czułem się pewnie w tym co robię, miałem odwagę sugerować kierownikowi co można naprawić potraktował to jak atak i mnie posprzątał. Odradzam.

GoodMan

Ta firma ma najgorszą opinię w branży. Ostrzegam przed nią zarówno klientów, podwykonawców jak i ludzi którzy chcieli by tam pracować. Totalne dno.

aster
@GoodMan 21.11.2014 02:22

ale u kogo ma taką opinię ? chyba nie u klientów skoro ma zlecenia ?GoodMan a moze ty jesteś BadMan ?

wyrobnik

były
@wyrobnik 04.10.2014 23:04

zgadzam się z tobą w 100% przepracowałem w tej firmie ładnych parę latek

BYŁY PRACOWNIK

JAKIEŚ ZMIANY W TEJ FIRMIE MOŻE ODBIJECIE SIĘ O DNA ,ALBO SPRZĄTACI

dawny_pracownik

Co tam jak tam panowie szlachta? Zyjeta tam na Ślunsku czy nie żyjeta :) jaa powiem jedno, z niektórymi ludzmi z Serwisu można było pogadać, mądre chłopaki i ubaw nieraz był. A niektórym to pozostaje bezlitośnie zadedykować http://youtu.be/-FQIqIiABoU?t=1m9s (o ile nie zostanie ten link z YT przez admina wycięty). Jak jest dla ludzi obecnie szukających tam pracy - nie wiem. Było? Z mojego punktu widzenia niezbyt uczciwie, zarówno dla pracownika jak i samego biznesu w cebulandii. Typowe wyrywanie sukna, zgrywania ważniaków i wielkich biznesmanow, maluczkim blokowanie rozwoju. A potem Serwis musi oczami świecić i słuchać jak go jeden z drugim obraża. Indolencja! Blazenada! I niech mi nikt nie wpiera że takie są realia, bo jak sie za dużo do paszczy (usunięte przez administratora) to przełknąć nie można.

technik

swieta prawda, miałem przyjemnosc spitkac serwisanta tej firmy na przegladzie w kaufland Tarnobrzeg, oni nie maja zielonego pojecia o wykonywanej pracy oraz zagrozenia jakie wystepuje podczas przegladu. dawniej byli bardziej wykwalifikowani serwisanci a teraz to chyba z łapanki. :-)

realista

rozpowszechniasz nieprawdziwe informacje ,dlaczego ? zazdrość czy zła wola ?

Pawel

Mogl bym duzo opowiedziec o tej firmie pracowałem pare latek poczawszy od MCE Konczywszy na Caverion za Stangla było najlepiej pod kierownictwem P.R. :-) gosc znał sie na zeczy. a to co było po jego odejsciu to porażka :-)

kris

decyzje personalne... jaki powinien być stosunek kadry administracyjnej i inzynierskiej do pracowników fizycznych? ... odpowiem 20% no może 30% administracji w 70%-80% fizycznych, jak jest w pewnym oddziałe? z tego co słyszałem, 1kierownik 3 administracja 0 inżynierów z papierami / 3 fizyczne tym się powinien zainteresować ktoś..dla mnie to Koniec pewnego oddziału no chyba że planuja porzesunięcia stanowiskowe.... jedyne wyjście to założenie związku jednoczmy sie wystarczy 10 osób by powstał i mamy juz pewne możliwości

Zostaw opinię o Caverion Polska Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caverion Polska Sp. z o. o.