YIT Helsinki

Opinie o YIT Helsinki

Jak przedstawia się sytuacja YIT Helsinki na tle innych firm? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Helsinki i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

baśka

@polecam jak możesz powiedzieć coś więcej na temat zarobków? Jesli da się tam zarobic w granicach 4000-5000 zł netto, to moze nawet pomyśoe o aplikowaniu

widocznie nie widoczny

że co... na jakiej podstawie...

gato1950

Bardzo wiarygodna Firma, polecam

Zostaw opinię o YIT Helsinki - Helsinki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie YIT Helsinki