Opinie o Firma Księgarska J. Olesiejuk w Ożarów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Księgarska J. Olesiejuk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Firma Księgarska J. Olesiejuk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Księgarska J. Olesiejuk w Ożarów Mazowiecki

Waldi

Jak pracuje się w firmie? Tak mało piszecie a miałem nadzieję na jakieś wskazówki.

A na zwrotach znów afera.kierownictwo. pisze na siebie donosy.Biedny jeden poniewaz drugi na niego nakrzyczal.Najgorsze w tym jest to ze przyjacioleczki sie nie podpisaly pod donosikiem ale aktywnie namawialy reszte pracowników. Stoja takie dwie i nic nie robia tylko ploty ploty.Przyjacioleczka ktora z nim jezdzi tez sie na niego wypiela skoro taka dobra czemu sama nie podpisala siwpod tym donosem.Żenada

aaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbb

Kabli , donosicieli trzeba tepic to wstyd i hanba dla Ojczyzny i rodziny .

sasfd
@aaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbb

Jak już na magazynie pojawił się punkt informacyjny z wnioskami itp. to teraz trzeba gdzieś w ustronnym miejscu postawić skrzynkę skarg i zażaleń (czyt. donosów) to dopiero byłaby atrakcja!

kolega po fachu starszego Stanka
@aaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbb

UWAGA ! To poważne oskarżenia wiesz davidezczel - byś się wstydził, On starał się Ciebie wiele nauczyć pomimo to jak potraktowałeś jego Brajdaka po wypadku - życie i tak Cię niszczy to widać co trochę w OZM teraz już w PRU a Panie ze wschodu też mają Braci itp. Uważaj gdzie i ilu na raz wkładasz pajacyku z Ołta-coś tam bo może Cię zaboleć w końcu tatuś Ci znowu nie pomoże. POZDRO

Aaaaabbbb ssssieee gruuubee we
@kolega po fachu starszego Stanka

Ty czlowieniu od straszenia to sa duchy wiec zluzuj majty bo bracia z zachodu sie moga na Ciebie pogniewac i sam bedziesz pajacowal później w tym swoim teatrzyku, a ty jak dla mnie po tym twoim komentarzu to sie tylko nadajesz jako hejterek a tu kazdy jest antyheaters, pa jak sie kazdy po Tobie przejdzie ! Nara Juan Pedro :)

Aneta

@Boos na forum nie możesz nikogo obrażać. Zanim pozostawisz komentarz na temat firmy Firma Księgarska J. Olesiejuk zapoznaj się z regulaminem forum, który znajdziesz tutaj http://www.gowork.pl/regulamin @Tomasz czy możesz coś powiedzieć o pracy w firmie?

Fajne jest to piszecie. Jak jedziecie po sobie az miło a tak przeciez "lubicie "sie na pierwszy rzut oka.Ups....... pomyleczka zle napisane jak stoicie w grupkach bo tylko jedno z was odejdzie kawaleczek to jedziecie po nim jak po dzikiej sw...ni.Tak jest czesc ludzi ktorzy przychodza pracowac ale czemu dajecie sie obrazac takim hipokrytom ktorzy wiedza o innych lepiej niz oni sami. Te "ludziki"które tak wlasnie napisane "ludziki"jadący po kierowniku i logistyku w niewybrednych wyzwiskach i komentarzach ,ktorzy ciągle sie zwalniają ,nadskakuja nierobom,a potem smieja sie i wymyslaja coraz to nowe ploty.Czemu wy ludzie myslacy pozwalacie aby tacy wiedli prym .Zastanowcie sie nad tym.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Firma Księgarska J. Olesiejuk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nowość. Piknik znow w natarciu na magazynie. Wszyscy biegaja zeby zapisalo sie najwiecej osob.""Ale Ale ""-ra nakazala zeby wszyscy wsparli. Jej. Kierownika .obowiazkowo maja byc i siedziec z nimi przy jednym stole.Maniaczka.Idea pikniku fajna ale nie w takiej atmosferze jaka panuje teraz.szkoda

t

haha w FK , odważni i prawi dobre sobie ,na palcach jednej ręki można ich policzyć

aaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbb

Moze ciemnogrod musi byc zastraszany , bo nie umie walczyc o swoje prawa i dobre imie , ale sa ludzie prawi i odwazni o takich tu mowa. Nie moj poziom wiec nie prowadze , dyskusji .

Kosiek
@aaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbb

Chyba ta chuda wywloka Ale...... .

t

kopiuj wklej ,to zrób tak i wklej sobie szarą komórkę cikawe kto ci ten pozew zbiorowy podpisze dobrowolnie .Wszystko robi się przez zastraszenie

aaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbb

Zbyt niski poziom kultury osobistej ,zanizona samoocena i brak konstruktywnych rozwiazan doprowadzil do sytuacji tego ,,pana '' Stankiewicza. I kolego czytaj , jak masz troche pojecia o prawie : zbiorowy pozew bedzie na podstawie : Przestępstwo zniesławienia art. 212 k.k. Przedmiotem ochrony jest cześć, a więc szacunek, poważanie, wartość jaką dana osoba posiada w pojęciu innych ludzi. Pomówienie może nastąpić przez podanie pewnych informacji w formie podejrzenia lub powtarzania pogłoski (zmyślonej przez pomawiającego lub rzeczywiście krążącej) lub przez podanie konkretnego zarzutu. Pomawianym może być nie tylko osoba fizyczna, ale również grupa osób, instytucja, osoba prawna albo jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej. Pomówienie musi odnosić się do postępowania (np. niemoralnego trybu życia) lub właściwości (np. narkomanii, alkoholizmu, choroby psychicznej), w przypadku podmiotu zbiorowego np. do niekompetencji pracowników, które mogą poniżyć daną osobę czy podmiot zbiorowy w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. :)))

t

aaaaabbbbbb teraz to ciebie kierownik zwrotów powinien pozwać za publiczne naruszenie jego imienia

nik

co to ma być ,ale się napociło toto hehe hehe!

Temu ze zwrotów. To po awansie kompletnie odbilo. Dwie przyjacioleczki niedlugo to w majtkach beda po zwrotach chodzic i tylkami świecić. O wszystkich wszystko wiedza. I tworza plotki na kazdego. A potem przymilnie sie usmiechaja.Czy ten kierowniczek swiezak nie widzi ze ""sucha""kumpluje się z nim aby miec korzysci i fory bo praca nie grzeszy i ta druga plotkara.

Obiektywna

Ojej czyzby komus nietykalnemu cos nie pyklo?

Aneta

@sprawiedliwy co masz na myśli mówiąc, że niektórzy pracownicy są gnębieni i nękani? Czy chodzi Ci właśnie o ścisłe pilnowanie czasu pracy? Wiele firm podchodzi do tego rygorystycznie. Jednak rozumiem, że inne traktowanie niektórych pracowników może budzić frustrację. Zauważasz, że rynek pracy się zmienia. Czy widać to już również w Firmie Księgarskiej J. Olesiejuk?

@Aneta

Z moich obserwacji to niektórym jakby dał bat i pozwolił to jeszcze by Cię pytaniami żeby szybciej pracować.

sprawiedliwy
@Aneta

Aneta postaram się częściowo odpowiedzieć. Gnębieni nękani - zapraszam do wypowiedzi byłych doświadczonych pracowników w/w 'miejsca pracy' niektórzy odeszli dla "spokoju organizmu" do innych firm inna część z chęcią przeniosła się do innych działów Firmy . Rygorystyczne przestrzeganie czasu pracy OK ale dla wszystkich tak jak piszesz - chociaż nie rozumiem tego w w/w miejscu mamy przecież nadgodziny. Of w zaawansowanych systemach ewidencji czasu pracy można relatywnie rozliczyć. Czy nie takie systemy teraz prosperują? Frustracja przy podejściu "taty" i "księdza" do "Nieswoich" Ludzi to codzienność a po jakimkolwiek L4 jeszcze bardziej się pogłębia. KREW + NŻ + L4 = tam to duże cięcia finansowe nawet na dłużej... i jak tam pracować po powrocie? Pani Moderator masz może jakąś radę ? może Ktoś inny ? Rynek pracy wystarczy się rozejrzeć doświadczenie teraz to podstawa szkoda że nie tam. A no tak tam są płace z ustalonej siatki - większość nowych w Ożarowskim magazynie FKO ma ZERO pojęcia o jakiejkolwiek pracy taka jest dzisiejsza młodzież sorry a jak Ktoś już ma talent do czegoś to po co się przykładać jak świadomość awansu to walka z wiatrakami albo zaraz Cię przeniosą. pozdrawiam Was sprawiedliwy

@sprawiedliwy

Zgadzam się z twoją opinią.Mówi pracownicy dostają wyzsze stanowiska w angażu niż ci co pracują kilka lat.Na premię też nie ma co liczyć chociaż na rozmowie o pracę opowiadają zę co miesiąc.przysługuje.

sprawiedliwy

Firma w której "niektórzy" mają łatwiej. W Magazynach Ożarów Maz. A inni są gnębieni i nękani za bzdury. Np. pociotek ze wsi "es-esa" co 1h na szlugu , pozostali o 2 minuty przerwy nie mogą przekroczyć przy wejściu do pracy parę minut wczesniej oczywiście. A co robi wierna "olo" Ktoś wie ? Dobrze że rynek pracy się diametralnie zmienia. Koniec z lizostwem w FK bądźmy realistami. pozdrawiam, Sprawiedliwy

Aneta

@Jaczęsto zdarzają się takie 10 godzinne dni pracy? Jak wygląda system pracy? Czy jest on zmianowy?

A zapomnieliśmy wspomnieć o przerwie 20 minut na 8-10godzin pracy wtedy trzeba zjeść i skorzystać z toalety .A jezeli chcesz czesciej wychodzić do toalety to musisz skrócić przerwę bo inaczej ladujesz na rozmowie dyscyplinujacej .I tylko słyszysz szybciej i szybciej więcej i więcej .

Aneta

@gbdco sprawiało, że praca w Firmie Księgarskiej J. Olesiejuk była dla Ciebie tak wykańczająca?

gbd

Dziękuje Ci Panie,że 3 lata temu usłyszałam Twój głos "zwolnij się z tego obozu" to była najlepsza decyzja mojego życia. Trzy lata temu, chodzący wrak człowieka,psychicznie i fizycznie. Dziś zupełnie inna kobieta,która może ładnie wyglądać w pracy a nie jak spocony borciuch w nieprzepuszczającej powietrza kamizelce i ciężkich buciorach z wiecznie poniszczonymi paznokciami i w ciągłym strachu,że dziś pewnie nie wyrobiłam chorej normy

BLA
@gbd

Bez przesady. jakos ja tego tak nie odczuwam. kazdy ma norme albo nie ma nikt z tego powodu nie zwalnia. taka prac akzdy zna swoje stanowisko i pensje ma na umowie. super,ze znalazłas lepsza pracę. Dla mnie jest ok. :)Bywaja lepsze i gorsze dni, ludzie sa rózni jak wszedzie nie jestem tu od nawiazaywania przyjażni tylko do pracy i to robie, nie slucham plotek ani ich nie rozpowszechniam. Kazdy chciałby zarabiac mnostwo kasy za nic nie robienie :)moze w tej obenej pracy tak masz, a może powiesz co to za praca to sami sie tam przeniesiemy :)?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Księgarska J. Olesiejuk - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Firma Księgarska J. Olesiejuk?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Księgarska J. Olesiejuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Księgarska J. Olesiejuk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Księgarska J. Olesiejuk