Opinie o Firma Księgarska J. Olesiejuk w Ożarów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Księgarska J. Olesiejuk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Firma Księgarska J. Olesiejuk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Księgarska J. Olesiejuk w Ożarów Mazowiecki

Zenio

Jak sliwka w kompot.a taka madra

@Zenio

?

@Zenio

Kto?

Pozdrowienia dla przyszlych mamusiek

Nikt

Aa kto jest???

Dama

A Jak ktoś szuka sensacji co się dzieje w FK to niech sobie kupi jakiegoś brukowca????????????????????

Disco
@Dama

Czyżby ale ale xsandra?

Hukb
@Disco

Toona jeszcze tam pracuje

Dama

Moim zdaniem jest bardzo dobrze bez was zostancie na tym Pruszkowie tylko pamiętać tam też trzeba (usunięte przez administratora)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Firma Księgarska J. Olesiejuk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Niki

Tak dobrze jest w firmie i przestaliście z tego powodu pisać?

Gall

Łysy
@nick3

A czym się zajmują

Gall

Na zwrotach kolejna seria rozrywek. Awantura i kłótnia. Na ten co kompletuje to już się zwolnił? Bo każdemu tak mówi, a tylko papierosa w regalach jara i jakoś brygadzista tego nie widzi...

????

Baśka

Niby tak dobrze w nowej pracy ale jednak wraca się do pracy w firmie. Do złego nikogo nie ciągnie tylko do dobrego!

hha

co tam w fk ja zwolniłem się ze 3 lata temu i nie żałuje jak tam na zwrotach nalesnik został kierownikiem?? jak tam wierni padawani jedynego słusznego u którego na kolanach trzeba klęczeć??

Aneta

Od czego zależą premie jakie można uzyskać w Firmie Księgowej J. Olesiejuk? Czy trzeba spełniać jakieś konkretne wymogi bądź być na odpowiednim stanowisku? Czy znajdzie się ktoś kto poleci tę firmę?

Czy mógłby ktoś napisać jak przedstawia się sytuacja w firmie? Warto aplikować?

@Zainteresowany

Szukaj sobie czegos

MM

Mialo sie zmienic na lepsze a tu nic.PREMIE TYLKO DLA WYBRANYCH I DLA RODZINKI CALA RESZTA OCHLAPY.SZKODA ZE SZKODA ZE TEN KIEROWIK Z DRESSLERA TYLE OBIECYWAL ZE WSZYSTKO SIE ZMIENI ZE BEDA PREMIE .KLAMSTWO JEST TAK SAMO DLA SWOICH. I RODZINKI .

Witold

Skąd takie sensacyjne informacje macie?

Od dawna nikt z Was nie zajmował stanowiska w sprawach związanych z wynagrodzeniami w Firma Księgarska J. Olesiejuk. Czy ich poziom uległ w ostatnim czasie zmianie?

A....

Pensje jak stały tak stoją Zobaczymy jak będzie po zmianach Prezes odchodzi

Astra
@A....

Jak to Prezes odchodzi?

MM

Mysle ze potrzebne sa zmiany sami widzicie jak podzieleni sa ludzie w firmie .Na tych ktorzy pracuja i na tych ktorzy bez wysilku maja wszystko .Sami rozmawiacie miedzy soba o balaganie i magazynowym i personalnym wiec czemu boicie sie zmian .Popieram zmiany.

Pati

Jak w każdej firmie, dobry pracownik zawsze jest zadowolony.

Ss

Ciągle zmiany czy na lepsze ?? Zależy dla kogo.

Pit

Pracuje tu ponad rok i widzę niestety ze są równi i równiejsi

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Księgarska J. Olesiejuk - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Firma Księgarska J. Olesiejuk?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Księgarska J. Olesiejuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Księgarska J. Olesiejuk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Księgarska J. Olesiejuk