Opinie o Firma Księgarska J. Olesiejuk w Ożarów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Księgarska J. Olesiejuk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Firma Księgarska J. Olesiejuk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Księgarska J. Olesiejuk w Ożarów Mazowiecki

Postronny

Ale teraz to przechodzi samego siebie najpierw jedna byla niedobra teraz na druga sieje plotki i stara sie manipulowac ludzmi .Naprawde ten chlopak nie ma w sobie zadnego poczucia godności .Ty wez sie za robote bo nikt juz nie interesuje sie twoimi bajkami.Szkoda tylko ze nie masz w sobie odrobiny pokory i nie umiesz powiedziec zwyklego przepraszam.

Kos

O kogo chodź?

Tata

A ta na zwrotach to ma chody u Kierownika że dostała firmową bluzę Ciekawe co za to zrobiła..... pozdrowiam

Anka
@Tata

A co też byś taka chcial albo chciala??? Haha bo mikolaj tuż tuż (usunięte przez administratora)

@Tata

To juz nawet o polary jest zazdrosc .

Nie chcę takiej bo my na hali 3/4 mamy cieplej

Tak naprawde warto sie bylo od tego odizolowac . Czasem zastanawiam sie jak niektorym ludziom sie te opowiesci nie nudza.Najbardziej smieszne jest to ze wy nawet nie przemyslicie czy to jest prawda czy nie tylko tak klepiecie bzdury bez zastanowienia czy moze ktos nie ma problemow czy moze nie jest chory.Ale po co lepiej sie z niego pośmiać i nabijac bo wy jestescie doskonali najlepsi w pracy najlepsi wspolpracownicy.Dlatego wole normalnie pogadac z 5 osobami ktore nie sluchaja bajek.Robie swoja robote i tak mi dobrze.Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Firma Księgarska J. Olesiejuk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Tata

A jak tam na zwrotach? Bo słyszałam że z tymi dziewczynami co zostały na zwrotach to już nikt nie chcę pracować. A koniec roku tuż tuż

Bogdan
@Tata

Pracujesz w firmie i mógłbyś podpowiedzieć, czy obecnie szukają pracowników? Na facebooku, który prowadzi firma nie ma żadnych informacji o aktualnych rekrutacjach, więc będę wdzięczny za informacje dotyczące wolnych wakatów. czekam na Twój komentarz.

@Tata

To prawda.nikt tam nie chce chodzić bo nie dosc ze wiecznie stoi jedna naburmuszona to druga najmadrzejsza.A wczoraj najmadrzejsza zamiast kompletowac to latala po ludziach i ploty zbierala .Jak jej sie to nie znudzilo jeszcze i nic jej nie nauczyla rozmowa dyscyplinujaca na temat plot.Zastanawiajace jest to i smieszne jakie wy glupoty i bzdury pleciecie ktore nawet nie maja miejsca. Fajnie jest na was popatrzec jak ploty wypelniaja wasz czas pracy jak staracie sie byc tymi co wszystko i najlepiej wiedza o wszystkich.TO JEST TAKIE ZABAWNE FIRMOWE PLOCIUCHY

A ten u kogo wyzebral dzis podwozke bo juz ze wszystkimi jezdzil.A na nogach z buta nie laska.

A kto to taki? Marian?

Tata

Z buta to możesz dostać......

Tata

To idź na budowę!!!!!! NIKT NA SIŁĘ TAM NIKOGO NIE TRZYMA BO TO NIE WIĘZIENIE ...

Zol

To byla ironia kolezanko

Bekon

Ten szczur na zwrotach to długo będzie smierdzial? Gdzie ten slynny BHPowiec... Raz dwa za robote, szczura ZABRAĆ! A plyn do spryskiwaczy jest?

Mysle ze "TYNK"im obu nie przeszkadzal .takie wzmocnionko lepiej dziala i dluzej hihihi

Tata

Wszyscy co nie dostali podwyżki!!!! Moim zdaniem to popytaj się pierwszego lepszego ?? wystarczy iść na zwroty!!! I tam gdzie przeceniaja książki oni wszystko wiedzą bo wszystkim d..e i tak dalej udanego weekendu

@Tata

Masz racje oni zawsze wszystko wiedza najlepiej !!!???????????? Mysle ze zaczne tez eco palic a co kto zabroni.Tu zawsze trzeba samemu o siebie walczyc bo nikt inny tego nie zrobi.Mozesz sobie flaki wypruwać to i tak nic nie da jak nie masz plecow

A to chyba ten nas Kasanowa znow cos upolowal.Facet ty wez sie w garsc pogadaj i nie rob wiochy.Bo to zaczyna byc zalosne co robisz.

Mamuśka

O kim mowa?

Mamuśka

O czym tu mowa? Kto miesiące liczy? O czym wy ludzie piszecie? Tak nieskładnie piszecie że ciężko jest wywnioskować o co biega.

xcvvxcv

miesiace liczy?

Tygrys

Ludzie nie macie prądu to puście nas do domu a nie siedzimy w tym zimnie.

@Tygrys

A nie dawno było Wam za gorąco i bez kamizelki chodziliscie ????????????????????

Tygrys
@Tata

Ja zawsze w kamizelce chodziłam, więc odwal się ode mnie. A ty to kto? (usunięte przez administratora)

@Tygrys

Nie to ja ciotka która rozwiewa mak

Albo ten co teraz miesiecy w roku nie moze sie doliczyc.liczy i liczy niech kalkulator wezmie zamiast glupoty tworzyć .Cieszyc sie tym co ma.Gratulacje dla swiezoupieczonych rodzicow Tworzycie swietna pare KK.Jeszcze raz gratulacje.

Kamo

Ale to wszystko smieszne telenowela na zywo ploteczki plotki. Jak sie tego slucha to wszystko sie w brzuchu przewraca.a ci co sie szczyca ze sie plotkami nie zajmuja to im sie geby nie zamykaja.A ciocie klocie doradczynie musza wszystko wiedziec co gdzie kiedy jak kto .Boki ze smiechu zrywac.Zamiast sie glupotami zajmowac i czyimis sprawami to chyba jest robota. Kazdy jest dorosly i wie co robi i jakie sa nastepstwa .wiec o co.chodzi.Lepiej udawac glupiego i latwiej jest zwalac na kogos .Juz od tego ciaglego gadania robi sie slabo.

Zenio

A ci co jecza i narzekaja dalej pracuja.tylko szepcza po kątach. I szczerza sie w swych falsxywych usmiechach.wczoraj wrogowie dzis podaja sobie rece jak kumple.Jak nisko niektorzy upadli .

Aneta

Czy w tym momencie firma Firma Księgarska J. Olesiejuk, poszukuje ludzi do pracy? Posiadam doświadczenie w firmie drukarskiej,wiec jak rozpatrywana byłaby moja kandydatura?

Zenio

Jak sliwka w kompot.a taka madra

@Zenio

?

@Zenio

Kto?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Księgarska J. Olesiejuk - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Firma Księgarska J. Olesiejuk?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Księgarska J. Olesiejuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Księgarska J. Olesiejuk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Księgarska J. Olesiejuk