Billennium S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Billennium S.A.

Loki

Czy ktoś kiedyś dostał podwyżkę?

S.T
@Loki

Tak :)

Pracownik3
@Loki

Udało się, ale dopiero po przedłożeniu umowy z inną, potencjalnie nową firmą... Żenada

@Pracownik3

A co trzeba zanieść do podwyżki? Skan umowy? List intencyjny? Czy wystarczy e-mail z oferta?

Niskie wynagrodzenia

Firma ta ma swoje plusy i minusy. Ogromnym minusem są niskie wynagrodzenia, sporo niższe niż w innych firmach. Widełki nie są jawne, nawet pracownicy ich nie znają. Nie pojawiają się także w ofertach pracy. W IT to mega słabe. Podwyżki są raz do roku a nie, jak mylnie informuje podczas rekrutacji dział HR, czyli np. po okresie próbnym. Nadgodziny na b2b są płatne tak samo, jak za standardowy czas pracy - trochę nie fair w porównaniu ze stawkami na uop. Brak jest budżetu szkoleniowego, firma by zaoszczędzić zaoferowała pracownikom półroczny dostęp do Udemy. Pakiet medyczny jest kiepski, nie jest to Luxmed czy Medicover. Plusem są comiesięczne spotkania firmowe, na których można się dowiedzieć, co aktualnie dzieje się w firmie. Istnieje możliwość wyboru rodzaju współpracy (uop/b2b) a nawet wymiaru etatu. Godziny pracy są elastyczne. Wypłaty są zawsze w terminie. Często otrzymuję ankiety dotyczące moich współpracowników, więc mam możliwość wystawienia opinii o tym, jak pracują i jak przebiega współpraca - to bardzo ważne, w poprzedniej firmie nikt mnie o zdanie nie pytał, feedback wystawiały wciąż te same osoby. Jak się trafi na dobrego team lidera to i spotkania cotygodniowe pozwalają na wyrażanie swoich opinii i otrzymywanie informacji, co nowego w firmie się dzieje. Jest budżet integracyjny, każdy zespół decyduje sam, na jaki rodzaj integracji go przeznaczy. I tu też panuje demokracja, gdyż decyzja podejmowana jest większością głosów. Brakuje mi czegoś takiego jak integracje wewnątrzprojektowe. Jest Multisport i ubezpieczenie grupowe, choć to chyba już standardowe benefity w IT. Atmosferę w firmie oceniam dobrze, ludzi w projekcie mam fajnych, pomocnych, chce się z nimi pracować. Można się sporo nauczyć, nie czuję, abym stał w miejscu.

Hanna
@Niskie wynagrodzenia

Hej, nie wiem niestety jak wynagrodzenia wyglądają w innych firmach... Mógłbyś więc napisać jakiej mniej więcej pensji można się spodziewać w Billennium? I ile wynoszą te podwyżki, które są raz w roku - czy dostają je wszyscy, bez wyjątku? Czy może trzeba spełnić jakieś warunki (jakie?)?

@Hanna

Zależy jakie stanowisko i doświadczenie. Podwyżki roczne negocjuje się z CCMem, oczywiście feedback musi być ok i trzeba spełnić założone cele.

@Hanna

Jako pierwszą pracę zaproponują ci okolice najniższej krajowej na umowie zlecenie. Nie wiem jak ze specjalistami

Hanna
@Junior

Dziękuję za odpowiedź. Przez jaki czas obowiązuje wtedy umowa zlecenie i najniższa krajowa? Kiedy następuje przejście na kolejną i czy wtedy jest ona zawierana na stałe? Chciałabym też dopytać o pakiet medyczny. W jakiej firmie on obowiązuje i co wchodzi w jego skład?

Iga

A feedback zazwyczaj nie jest DO KOŃCA zadowalający, więc dostajesz info, że jeszcze musisz się postarać, aż klient z R.....spojrzy na Ciebie łaskawszym okiem i akurat będzie miał dobry dzień jak będzie Ciebie oceniał. Wiec owszem Billennium zechce łaskawie z Tobą przedłużyć umowę, ale na podwyżkę musisz jeszcze poczekać.

@Junior

Pierwszy raz słyszę o umowie zlecenie, pracuję tu 2 lata i od nikogo o takiej umowie nie słyszałam. Wszyscy dostają umowę o pracę, co do stawki to zależy jakie ma się doświadczenie i umiejętności... oraz jak się zagada na rozmowie o pracę

Pracownik-1

Jakie cele? Nie ma celów, nie ma premii. Aa i nie ma ścieżek kariery ????

Rosze-czeniowy
@Niskie wynagrodzenia

A czy stawki w firmie sa waloryzowane o stopę inflacji?

trolejbus

jak zmienilem projekty to +250% tego co w bille

@Rosze-czeniowy

Wolne żarty :D

Junior

Czy w tym roku istnieje możliwość negocjacji stawki? Ktoś już negocjował?

Anty-HR
@Junior

Istnieje jeden prosty sposób na tłustą podwyżkę. Zakładając że radzisz sobie dobrze i "ciągniesz wóz" - poszukaj pracy w innej firmie i dostań od niej umowę do podpisania. Następnie z twardym dowodem rzeczowym idziesz do nich gadać o podwyżce - od kogoś tyle a tyle dostaniesz. Pytanie czy będzie to nadal Billennium czy nowy pracodawca. Subtelne argumenty nie działają tu trzeba siłowo.

@Anty-HR

Niestety tak to wygląda w Billennium. Nie wiem czy ktokolwiek z HRów ogarnia jakie są obecne stawki rynkowe. Bo te billennijne to chyba 10 lat nie były aktualizowane.

Kontraktora stać

Jakie są stawki w Billennium w porównaniu do innych kontraktorni?

Marza
@Kontraktora stać

Nizsze.

Tygrys poluje

Czy w tym roku można spodziewać się premii?

Nie polecam nikomu współpracy firmą Billennium. Pracowałem tam 7 miesięcy. Po stażu miałem obiecaną kwotę x po czym dostałem x-1000 zł!! Myślałem, że to najgorsze na co stać tę firmę, ale najgorsze było przede mną. Postanowiłem odejść z firmy i.. Nie dostałem wynagrodzenia za ostatnie dwa miesiące pracy. Dzwoniłem wiele razy do firmy, ciągle byłem zbywany tekstami że jest jakiś problem w systemie, że to pomyłka. Wierzyłem w to przez pierwsze dwa tygodnie, ale jak minęły dwa miesiące bez wypłaty to było już przegięcie. Na moje wezwanie do zapłaty nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, nie było żadnego kontaktu ze strony firmy. Sprawa została zgłoszona do Inspekcji Pracy. Minęło kilka miesięcy a ja nadal nie otrzymałem wynagrodzenia, ale jeszcze trochę i sprawa wyląduje w sądzie. Szczerze, nikomu nie polecam przechodzić przez taką sytuację. Śmieszy mnie pisanie tutaj że niby wszystkie wypłaty są na czas i że zero kontroli. Unikajcie tej firmy dla własnego dobra.

Ups
@Tomek

A czy byłeś zatrudniony na umowę o pracę czy B2B?

@Tomek

Coś mi się tutaj nie zgadza i wydaje mi się, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że winy w sobie nie dostrzegasz a coś żeś zbroił. Pracuję w tej firmie już kilka lat i serio z tego co widzę to woleliby już zapłacić hajs dla świętego spokoju niż ryzykować utratę wizerunku i bujać się po sądach. Wydaje mi się, że jednak sprawa może nie być tak oczywista jak ją przedstawiasz i mogą mieć jednak solidne podstawy skoro tak ryzykują... Bądź dorosły i spróbuj się dogadać. Jak w Kadrach nie odbierają to zadzwoń do Działu HRBP albo swojego byłego przełożonego lub jego przełożonego. Serio coś mi tu nie gra i dziwne rzeczy piszesz -wręcz niewyobrażalne na tyle na ile ja znam ludzi w tej firmie.

@Tomek

Zachęcamy Cię do bezpośredniego kontaktu z nami: cxteam@billennium.pl i podania wszystkich szczegółów. Pomożemy wyjaśnić sytuację. Zespół CX

Klyent
@Billennium S.A.

Wyjaśnijmy tutaj…ja chciałabym wiedzieć gdzie jest prawda :)

@Klyent

Forum publiczne nie jest miejscem do wyjaśniania tego rodzaju spraw. Jeśli taka sytuacja faktycznie miała miejsce to pomożemy wyjaśnić sporne kwestie. Zapraszamy raz jeszcze do kontaktu – cxteam@billennium.pl Zespół CX

@Billennium S.A.

Oczywiście, że taka sytuacja faktycznie miała miejsce. Próby mojego kontaktu ciągle były bezskuteczne, ale chętnie wyślę maila na podany adres mailowy. Jeśli chodzi o formę współpracy była to umowa o pracę.

Pierwiastek
@Billennium S.A.

To jest właśnie miejsce do wyjaśnienia tego zjawiska. Podobnie jak były podnoszone kwestie związane z opóźnionymi płatnościami.

@Tomek

Kontynuując temat, do dnia dzisiejszego nie otrzymałem moich pieniędzy. Ta firma jest poniżej krytyki. Po moim wpisie tu, firma łaskawie zaczęła odpowiadać na moje próby kontaktu. Wysłali nawet maila z potwierdzeniem, że są mi winni pieniądze. Wysłali mi pismo, które miałem podpisać, a w którym deklarowałem że gdy zapłacą mi w ciągu 7 dni, to nie będę już wnosił żadnych spraw sądowych. To było jakoś pod koniec października lub na początku listopada, dokładnie nie pamiętam. Ale pismo odebrałem i odesłałem podpisane jeszcze w ten sam dzień. Wtedy zaczęło się zbywanie, że zaraz wyślą, że już wysyłają ale jakiś błąd systemu i to trwa, że proszą o cierpliwość bo już już zaraz przelew będzie zrobiony. Pieniędzy do dziś nie zobaczyłem na moim koncie, kontakt z Billenium w grudniu się urwał, nie odpisują na maile. Gdy dzwonię na ich ogólny numer i proszę o kontakt z prawnikiem, z którym sprawa była wyjaśniana, kończy się na tym że on nigdy nie oddzwania. W związku z tymi wydarzeniami, przestrzegam wszystkich jeszcze raz przed tą firmą, nie warto. Nawet po przyznaniu się do błędu, zwyczajnie mnie (usunięte przez administratora) Sprawa niestety będzie miała finał w sądzie.

@Tomek

Na wstępie chcielibyśmy wyraźnie i dobitnie podkreślić, że sytuacja, którą opisujesz nigdy nie miała miejsca. Nie miała i nie mogła mieć miejsca, ponieważ jest to niezgodne z polityką Billennium. Nie wiemy kim jesteś i jaki masz cel w oczernianiu Billennium, bo ten jest znany zapewne tylko Tobie. Jeśli jednak, jak utrzymujesz, jesteś byłym pracownikiem firmy, to z pewnością znasz właściwe adresy, na które należy kierować korespondencję. Masz też na pewno kontakt do swojego HRBP i byłego przełożonego. Jeśli pozostajesz przy swojej wersji, ponawiamy propozycję, abyś przesłał całą dotychczasową korespondencję, pomiędzy Tobą i Billennium, na adres: cxteam@billennium.com Zespół CX

Dziennikarz
@Billennium S.A.

Skoro Tomek dostal pismo od Was jak to cos jest na rzeczy. Czy sa jeszcze inne osoby w podobnej sytuacji?

Programista pominięty

Czy wszyscy dostali czapkę na dzień programisty?

@Programista pominięty

Hej :) Do wszystkich pracowników wysłaliśmy ankietę, w której każdy miał możliwość wyboru, gdzie odbierze upominek – pod wskazanym adresem lub w wybranym biurze. Informowaliśmy o tym zarówno w naszym wewnętrznym Newsletterze jak i na kanale ogólnym. Jeśli z jakiegoś powodu nie odebrałeś/aś czapki to odezwij się do nas na maila - cxteam@billennium.com Zespół CX

XAnonym

Czy w Billennium można zmienić stanowisko z testera (również automatycznego) na programistę? Jakie warunki trzeba spełnić, aby się przekwalifikować?

Polujący tygrys
@XAnonym

Czy z recepcji też można się tak przekwalifikować? Np. na managera? Co trzeba zrobić?

@XAnonym

Dziękujemy za pytanie :) Oczywiście, że można – mamy historie tego typu zmian w organizacji (generalnie zmian zespołów i specjalizacji, nie tylko z obszaru QA na software development). Zależnie od kierunku i języka programowania, który masz na myśli (Java/C#/Python/JavaScript etc.), ta ścieżka może być różna. Najlepiej zacząć od zgłoszenia się z takim pomysłem i ambicjami do swojego HRBP, który nakieruje Cię na odpowiedniego praktyka w firmie, który podpowie jaką wiedzę i umiejętności trzeba przyswoić na start (jakie technologie i zagadnienia, poza samym językiem programowania, powinieneś/powinnaś znać na start). Żeby zdobyć potrzebną wiedzę możesz korzystać z naszych otwartych szkoleń wewnętrznych, platformy szkoleniowej czy innych źródeł. Jeśli uznasz, że masz już odpowiednią wiedzę będziesz miał/a szansę się sprawdzić na rozmowie technicznej pod kątem roli junior developera w danym obszarze. Po takiej rozmowie dostaniesz feedback i wskazówki – jeśli przejdziesz rozmowę pozytywnie to zostaje tylko kwestia porozumienia się w kontekście zmiany zespołów i określenia jej w czasie razem z liderami zespołów. W dużym skrócie, wszystko zależy od Twoich chęci do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności – praktyka pokazuje, że ci którzy wykazują w tym kierunku determinację, są w stanie dokonać takiej zmiany poświęcając kilka miesięcy swojego wysiłku na samodoskonalenie i szkolenie się w danym obszarze korzystając z wskazówek, które otrzymali. Zespół Rekrutacji

@Polujący tygrys

Też można i mamy w Billennium już niejedną taką historię, która dokonała się w praktyce. Niedawno jedna z naszych koleżanek zmieniła rolę i z recepcji przeniosła się do zespołu zajmującego się zarządzaniem portfolio projektów IT. Jeszcze wcześniej nasze koleżanki z recepcji postanowiły podjąć się nowej roli i dzisiaj realizują się zawodowo czy to w dziale kadr, czy też jako QA Engineer. Jak widać takie możliwości są, nie ma żadnych blokad w organizacji, chcemy żeby Billennialsi rozwijali swoje kariery i jesteśmy na to otwarci :) Jeśli chcesz wiedzieć, co zrobić patrz wyżej :) Zespół Rekrutacji

Walczący widłami
@Billennium S.A.

Podsumowując: można znaleźć zatrudnienie w recepcji, potem się przekwalifikować na testowanie (QA Engineer), a następnie na programistę? Kariera w prawdziwie amerykańskim stylu.

DefalT
@Walczący widłami

Jeśli ktoś ma ambicję to dlaczego nie? Jak ja nie rozumiem ludzi, którzy mają problem z tym, że ktoś postanawia zmieni swoje życie i wyjść ze strefy komfortu... To że ktoś odbija codziennie kartę na zakładzie, wcale nie oznacza że musi tam zgnić, to że ktoś pracuje w recepcji, wcale nie oznacza że do końca życia już z nią związany zostanie...

nicknick

Polecam trzymac sie od tej korpo-firmy jak najdalej. Na zewnatrz wszystko cukierkowo, marketing, obiecanki cacanki. Przy jakichkolwiek negocjacjach jestescie stawiani pod sciana "take it or leave". W moim przypadku sytuacja byla o tyle komiczna, ze musialy sie liczby w excelu zgodzic, wiec bylem przetrzymywany w projekcie pomimo zaleglego urlopu, o informacje na temat rozliczenia nadmiarowych godzin musialem dopytywac, bo nikt nie mogl mi wprost odpowiedziec na to skomplikowane pytanie. Manager przestal w ogole odpowiadac na moje pytania, ponowne podziekowania dla HR managera za interwencje, ze chociaz uzyskalem finalnie odpowiedz "nie". Po pierwsze proscie o wszystko na pismie, aneksach do umow, szczegolowo i dokladnie. W momencie kiedy billennium nie bedzie cos na reke nikt nie bedzie z wami rozmawial. Gdy uslyszycie slowa klucze jak "umowa dzentelmenska", "niepisany uklad", "zwykle" to polecam sie natychmiast ewakuowac. Po drugie nie liczcie na podwyzki, pierwotnie mialem otrzymac podwyzke po okresie probnym, pozniej upomnialem sie po okolo pol roku, finalnie dostalem po ok. 15msc., marna w stosunku do stawek rynkowych i zdziwienie na moje wypowiedzenie. W miedzy czasie bylem zbywany, ze podwyzki wygladaja roznie, raz tak, raz siak. Pozniej moje wiadomosci do managera "ginely". Po trzecie, co przewija sie w innych obecnych tu opiniach, wbrew temu co firma mowi, liczy sie tylko i wylacznie zadowolenie duzego, znanego klienta na rynku IT w Polsce. Ma zgadzac sie tabela w excelu. Bardzo liche warunki B2B - np. rozliczanie dni wolnych i swiat. Nie potwierdzam z wlasnego doswiadczenia problemow z wyplatami. Projekty - zalezy jak wylosujecie, loteria, warto bardzo, ale to bardzo dokladnie wypytac. Moj pierwszy projekt i zespol byl bardzo na plus, dlatego przymykalem oko na inne sprawy. Nie polecam wspolpracy z billennium, gdy poznacie klienta, lepiej wspolpracowac z nim bezposrednio. Wspolpracowalem z roznymi firmami zagranicznymi, ale Polska firma potraktowala mnie najgorzej.

Sierściuch
@nicknick

A czy prawo TIGER było przestrzegane?

Soto

Czy w tym roku odbył się wyjazd na jachty dla kadry menedżerskiej? Kiedy można się spodziewać jakiejś relacji zdjęciowej?

@Soto

Cześć :) W tym roku nie było wyjazdu na jachty. Zespół CX

KS

Nie do końca rozumiem te złe opinie o firmie. Pracowałem w niej ponad 2 lata i każdy przelew dostawałem w terminie. Nikt nigdy nie robił mi problemów ze zmianą projektu, Oczywiście firma nie jest idealna ale powiedzmy sobie szczerze która jest. Miałem również rozmowę na końce współpracy z HRBP. Ze swojej strony polecam Billennium.

REL
@KS

Jeśli nie rozumiesz złych opinii o Billenium, to już wyjaśniam. Widełki płacowe to żart w porównaniu do większości firm na rynku. Mogę bez problemu porównać oddział w Olsztynie, który oferuje mniej niż startup w tym samym mieście - po prostu żart. Dostawanie przelewów w terminie to akurat nie atut, a obowiązek pracodawcy, więc nie ma za co tu ich chwalić. Po przebojach z tą firmą znalazłem pracę w innej, zupełnie inna atmosfera, przełożony który stawia satysfakcję podwładnych jako priorytet - w Billenium tego ze świecą szukać. Ta firma jest uosobnieniem chińskiego sweatshopu - tyle że w formie programistycznej.

Tygrys jawajski

Czy w tym roku przewidywane są premie? Chyba dawno ich nie było :(

@Tygrys jawajski

Na podstawie tak lakonicznego pytania trudno wnioskować o jakich premiach jest mowa. Zapraszamy do kontaktu z Managerem, który odpowie na pytanie lub skieruje je w odpowiednie miejsce.

Lakoniczy to chyba Ty jesteś
@Billennium S.A.

Osoba posiadająca minimalne kompetencje potrafiłaby odpowiedzieć na to pytanie, a tak niedość że pokazała brak profesjonalizmu, to również ujęła podejście firmy : (usunięte przez administratora)

Ciekawy
@Billennium S.A.

A czy w firmie występują jakiekolwiek premie?

Ex
@Ciekawy

W ramach premii możesz dostać (usunięte przez administratora) za to, że hindusi z innej kontraktorni nie dowieźli tematu

miłoSięZwamiGada

Temat: Podwyżka $ Drodzy pracownicy Billennium kierujemy do was pytania dotyczące podwyżek ( nie o wysokość wynagrodzenia chodzi), pytania wynikają z faktu braku jasnych zasad wzrostu tegoż wynagrodzenia, dla nas, dla was i dla przyszłych pokoleń: 1. ile prosicie (konkretna kwota lub procent) 2. ile dostajecie 3. jak często chodzicie 4. kogo prosicie 5. może macie info kto o tym rzeczywiście decyduje 6. czy zdarzyło się że nie dostaliście podwyżki, i dlaczego 7. czy jest konkretna pora roku dobra do tego typu rozmów? np koniec, początek roku? 8. ile macie lat doświadczenia na zajmowanym stanowisku 9. ile lat pracujecie w Billennium 10*. możecie dodać dodatkowo stanowisko jakie zajmujecie ----> Prosimy zepoły HR i CX o nie odpowiadanie!

DrogiPracowniku
@miłoSięZwamiGada

Napisz może dla przyszłych pokoleń: 1. Ile zarabiasz 2. Netto czy brutto 3. Rodzaj umowy 4. W jakim dziale pracujesz 5. Co robisz 6. Ile masz lat doświadczenia 7. Dodatkowo możesz napisać czy pracujesz z domu czy z biura

Klient

Czy Kodeks Bojowników Nowych Ideii jeszcze obowiazuje? Czy obecnie może tylko jakiś regulamin TIGER lub coś innego?

Programista

Zostałem wyłapany na LinkedIn. Po luźnej rozmowie z rekruterką miałem dostać feedback z informacją co dalej(kiedy odbędzie się rozmowa techniczna) do końca tygodnia. Mija kolejny tydzień, a odpowiedzi brak. Podejście do kandydatów oceniam na 1.

@Programista

Wszyscy nasi rekruterzy mają obowiązek wracać do kandydatów z informacjami zwrotnymi, niezależnie od wyników procesu rekrutacji czy zmieniającej się sytuacji, więc możemy jedynie przeprosić jeśli spotkała Cię taka sytuacja. Jako organizacja staramy się trzymać pewne standardy, ale rekruterzy - jak my wszyscy, są tylko ludźmi i zdarza im się o czymś zapomnieć, iść na urlop, czy też mogą wypaść inne losowe okoliczności. Nie znając kontekstu pewnie nie będziemy w stanie pomóc. Jeśli jednak dasz się przekonać, że Twój przypadek to wyjątek, to zapraszamy Cię do kontaktu z nami pod adresem: rekrutacja@billennium.com – i chętnie wyjaśnimy sytuację. Zespół Rekrutacji

Serdeczny
@Billennium S.A.

Ze mną w trakcie rekrutacji umówiliście się na określoną stawkę...złożyłem wypowiedzenie w firmie, w której pracowałem, a kilka dni później jednak odmieniło się wam i stawka okazała się niższa :D Zgadnijcie w jakiej mnie postawiliście sytuacji... Świetne standardy :D (usunięte przez administratora) i wodorosty. Nie polecam nawet zastanawiać się nad współpracą z tymi 'profesjonalistami'.

@Serdeczny

A jaka umowe i termin platnosci Ci zaproponowali?

@Billennium S.A.

W takim razie czekam na informację zwrotną. Biorąc pod uwagę że przypadek jest odosobniony, nie będzie ciężko znaleźć w excelu nie zaznaczoną pozycję "skontaktuj się z informacja zwrotną".

@Serdeczny

Jeżeli faktycznie taka sytuacja miała miejsce to zapraszamy do kontaktu pod adresem rekrutacja@billennium.com. Chętnie zapoznamy się ze szczegółami oraz dowodami i zweryfikujemy tę sytuację. Zespół Rekrutacji

Inny
@Serdeczny

Nie tylko Ciebie coś takiego spotkało. Nie wierzcie w stawki w liście intencyjnym, po okresie próbnym niekoniecznie stają się rzeczywistością. Przynajmniej w Olsztynie i Lublinie

Jak szefostwo w Billennium S.A. traktuje ludzi?

Dziękujemy za pytanie, które jest dla nas ważne. W Billennium najważniejsi są ludzie. Bardzo zależy nam na tym, aby w firmie panowała przyjazna atmosfera, a nasi pracownicy byli dobrze traktowani zarówno przez współpracowników, jak i przełożonych. Wspieramy się wzajemnie, co zostało docenione przez samych Billennialsów w niedawno przeprowadzonym badaniu Great Place to Work® Polska. Bardzo nas cieszy, że 93% Billennialsów uważa, że w naszej firmie panuje przyjazna atmosfera i każdy nowy pracownik spotyka się z ciepłym przyjęciem oraz to, że 94% ankietowanych ceni firmę za atmosferę tolerancji. Zespół CX

Developer z Billennium

Dużo zależy od tego gdzie trafisz, ja trafiłem do takiego, że źle i to bardzo, przyzwyczaisz się po pewnym czasie, ze tak znaczy może, albo nie, że jeśli spotkanie zostanie zaplanowane, to zostanie najprawdopodobniej odwołane bez powodu, gdy upomnisz się o przestrzeganie podstawowych praw pracowniczych to będziesz miał dzięki temu dodatkowe problemy. Osobiście jeśli masz inny wybór to unikaj tej firmy. Management niestety kuleje i to bardzo, opinie które możesz przeczytać pokrywają się ze stanem rzeczywistym, niestety.

Kontraktor

Dokładnie, zależy gdzie trafisz. Znałem dużo ludzi, którzy byli tam bardzo zadowoleni z pracy i dobrze dogadywali się ze swoim przełożonymi. Ja trafiłem gorzej. Dawne ustalenia były często zapominane, podpuszczano mnie do podsycania konfliktów z współpracownikami po stronie klienta niby to w słusznej sprawie całego zespołu, po czym, jak (usunięte przez administratora) uderzyło w wentylator to wystawiono mnie na odstrzał bez żadnej obrony. A ostatecznie góra i tak dostaje wypaczony obraz i nikt się Ciebie potem nie zapyta jak faktycznie było tylko pożegnanko.

Eldo

Osoby od rekrutacji brak kompetencji - zapraszają na rozmowę bez weryfikacji profilu kandydata. Rozmowa przez to nie miała sensu, a osoba zajmująca się przebieg rekrutacji miała się skontaktować, tego samego dnia. Minął miesiać i dalej nie otrzymałem feedbacku.

YXZ

@Perpetua Twoja wypowiedź, a bardziej zachwyt nad działaniami podejmowanymi przez CX dowodzi, że najprawdopodobniej jesteś członkiem tego zespołu lub nawet jego managerem. Jakże tragikomiczny jest samozachwyt tego zespołu nad własnymi działanaimi, kiedy wg obiegowej opinii podejmowane decyzje są nietrafione i oderwane od rzeczywistości. A wymienione działania nic nie zmieniły.....

Pracownikzdołu
@YXZ

Dział CX ? Nie wiem co oni tam robią teraz. W czasach przed C-19 dobrze było odwiedzić ich pokój. Teraz już nikogo z tamtych ludzi w dziale nie ma.

Cierpliwy

Nadal czekam na platnosc a Wy?

NieCierpliwy
@Cierpliwy

Ja nie czekam.

Zadowolony
@Cierpliwy

Doszla po 11:40 :)

Termin

Czy pensje beda zaplacone na czas?

@Termin

Cześć, wynagrodzenia będą wypłacone w terminie. W razie pytań zapraszam do kontaktu rozliczenia@billennium.com Łukasz z zespołu HR Operations

@Billennium S.A.

Dzieki za info. Prezes sie chwali nowym biurem w Kanadzie wiec pytam zeby nie bylo spoznien jak to juz mialo miejsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Billennium S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Billennium S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Billennium S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Billennium S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 7 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Billennium S.A.?

Kandydaci do pracy w Billennium S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Billennium S.A.