Tenneco Automotive Polska

Opinie o Tenneco Automotive Polska

Spawacz

Lepiej iść na bezrobotne niż robić w Tenneco.Ludzi nie doceniajom nawet takich co po 10 lat pracujom nowi przychodzą i ich stawka jest o 1 zł mniejsza niż od starego pracownika co ogarnia wszystkie stanowiska na swoim dziale.Nie polecam to jest polski (usunięte przez administratora) najlepiej niech ludzi z Korei poprzyjmujom co im będom robić za miskę ryżu.

Sis
@Spawacz

Polski to trudny język , wcale mnie to nie dziwi ,że tak mało zarabiasz skoro masz problem z ortografią,razi to w oczy .....

BlaBla
@Spawacz

Chciałabym poznać autora analfabete....żałosne...

Filc
@Spawacz

Najpierw wróć do szkoły, wstyd że obywatel kraju tak kaleczy ojczysty język. A Potem płacz że za mało

Święty Walenty
@Spawacz

Jak wy nawet poprawnie jednego zdania nie potraficie napisać to nic dziwnego że wami pogardzają.

Werkoni

Kierownik hali nr5 mysli ze jak jest kierownikiem to moze wszystko ale po pracy jest czlowiekiem tak jak kazdy inny majstry wiedza o oszukiwaniu na grawerce I na to pozwalaja brak po prostu slow Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudniac konpetentnych ludzi na stanowiska a kierownika z hali nr 5 dac na linie mfa I zobaczy jam ciezko zrobic norme a nie malo malo malo

Marek. M

Skoro w Stanowicach jest związek zawodowy to dlaczego jeszcze nie ma w Rybniku???

Bobby
@Marek. M

Słuchaj a po co nam one?I tak wszyscy mają nas gdzieś. Związki w Polsce to porazka. Nie widzisz tego?

Ba....ber
@Marek. M

A po jakiego wała Ci związki? Jest dobrze tak jak jest która inna firma poza kopalnia zaoferuje Ci to co tenneco? Eko futrziny? Wszędzie dobrze gdzie Cię nie ma.

Marek.M
@Ba....ber

Widzę, że góra już ma ciepło w majtkach na myśl, że mogły by powstać związki zawodowe. Oby powstały jak najprędzej

Dobrze poinformowany
@Marek. M

"Nie gryzie się ręki która Cię karmi"

Gol
@Dobrze poinformowany

Pracowałem tam 7 lat, prawie od początku powstania tej firmy, niestety nie polecam. „Ludzie sami zgotowali sobie ten los...”. Stanowiska kierownicze obsadzone ludźmi którzy pięli się po szczeblach kariery „po trupach”

Jajobychciol
@Dobrze poinformowany

Oo to chyba herman

Wozkowy

Tenneco oszukuje na wypłacie, zmiana premii z 30 na 15% i 3 podwyżki a w sumie zarobki mniejsze niż przed podwyżką. Nie polecam, szkoda czasu na pracę w tenneco.

Anonimowy
@Wozkowy

To już przesada..premie do podstawy przenieśli, dali dwie podwyżki i jeszcze źle.

Interesujacy
@Wozkowy

To jak to jest z tymi podwyżkami Jedni se chwała a drudzy nie... Albo ci co chwala robią dobrą minę do złej gry... Ile tej podwyżki było ?? Słyszałem że 3 razy po 3 złote ???

Nikt
@Interesujacy

Raczej 3 razy po 30 zl, i wakacje za darmo na Rodos, podwyżka taka ze zatrzymala tych co mieli dylemat z wypowiedzeniem pracy, stawka jakby większa, ale godzin pracy mniej. Dlaczego? Bo ukry po 12h robic musza zeby swoje zarobic. Szkoda gadać. Masz uczyć roboty nowoprzyjętych a zarabiasz mniej niż oni.

Jajobychciol
@Anonimowy

Ooo wózkowy...Wy sie lepiej nieroby nie odzywajcie bo za to co robicie w porównaniu do produkcjii to połowe powinniscie dostać

Przebieg samej rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Rozmowa kwalifikacyjna prowadzona z "zastępcą" menagera oddziału była na zasadzie "co ja tu robię i dlaczego ja". Po rozmowie dostałem pracę. W myśl, tego co mówiono jak będzie przede wszystkim wyglądała współpraca, rzeczywistość już była inna. Można dużo wymieniać, ale na porządku dziennym fałszywe uśmieszki i fałszywe intencje brały górę, w które człowiek wierzył a za plecami się "słuchało". Zero wsparcia z strony kierowniczej, jak i brygadzisty... przepraszam za pomyłkę "brygadzisty", bo nawet on czy to stanowisko hotshake, biax czy thermoschock - każdy miał swojego pupilka, który za niego zrobi całą robotę - plus - swoją. Tak. Taki właśnie pracownik robi w dosłownie biegu całe 8h bo pan "brygadzista" musi: wypić kawę, odpisać całej rodzinie na FB, zrobić swoje fuchy :) oczywiście o 14:30 się wielce dołączyć do roboty bo kolejny pseudo "kierownik" zejdzie na dół "zobaczyć" co się dzieje - czyt: Pochwalić się filmikami z rolek FB :) O Menagerze już nie będę wspominał bo osoba na jednym z większych stanowisk w REC, przychodząc na "dół" chcąc zawołać pracowników mlaszcze i cmoka (tak, tak samo woła się psa.) no raczej nie powinna. Gdy pod koniec pierwszej umowy na czas określony, zapytawszy się czy jest możliwość podniesienia stawki (21 zł brutto) usłyszałem - "i tak ci za dużo daliśmy". To co? Człowiek ma pracować za darmo, mając na utrzymaniu rodzinę? No ale niech mu jest. Fan tekstu "...za (usunięte przez administratora)" najwyraźniej. Jak bym mógł zapomnieć! Jak się da swój pomysł na ulepszenie lub zaoszczędzenie kosztów, jest się wysyłanym na czyszczenie zbiorników paliwa z wszelakiego (usunięte przez administratora) Miałem "przyjemność" i ubranie robocze poszło do wyrzucenia. W zasadzie dużo by mówić. A na koniec dodam, że o kończącą umowę pytałem się 10x. kończyła się w połowie miesiąca. Przeddzień, złożyłem wizytę w biurze, pytania/odpowiedzi? umowa mi się kończy, jak to robimy w końcu?/a czy ja wiem? a jak byś chciał? chciałbym pracować dalej/no nie wiem, nie wiem (20 min później) no nie przedłużymy ci. Także no. SERDECZNIE dziękuję kierownictwu REC Testing, że miałem "możliwość" znalezienia nowej pracy bez 3.5 miesięcznego bezrobocia bo na stanowisku "kierowniczym" zasiadają ludzie patrzący "interesów ludzi i o to walczą". PS: Fuchy i własne pomysły realizujcie na swoich warsztatach : ))

Zmieńcie kadrę w tym dziale i zróbcie porządek z "klikami". Niech każdy zarobi na swój chleb a nie kosztem kogoś :) A pytania na rozmowie? Dlaczego jest para na kuflu piwa w lato, Jakim jeździsz autem, Kogo tu znasz, Wychodzisz spod prysznica, jak się wtedy czujesz Także poziom fest jak na stanowiska obsługujące całą europę i nie tylko :))

Ważne!

Wiadomość kierowana do dyrektora zakładu. (usunięte przez administratora) e, najwyższy czas zatrudnić kogoś, kto będzie nadzorował przyznawanie nagród. To co się dzieje na dziale prototypowni woła o pomstę do nieba. Panowie z biura rok w rok przyznają sobie nagrody - raz statuetka, raz dyplom za 1 miejsce, żeby znowu za rok dostać statuetkę. I wcale się z tym nie kryją półgłówki. Fakt, dostałem nagrodę z trzecim miejscem ale sądzę, że zasłużyłem na więcej. Podaję przykłady: rok temu niejaki Pan (usunięte przez administratora). dostał statuetkę złotą puszkę (po pierwsze z jakiego powodu? Wydaje mi się, że ten chłop nie ma nic wspólnego z puszkami), a w tym roku dyplomik z pierwszym miejscem. Za rok pewnie znowu będzie statuetka. Następny w kolejce jest (usunięte przez administratora) Statuetka z BHP. Szok! Kolejny pracownik, który w ogóle się tym nie zajmuje i nie ma nic wspólnego. (usunięte przez administratora). oraz (usunięte przez administratora). to samo - raz statuetka, raz nagroda z pierwszym miejscem. Jeszcze jest (usunięte przez administratora)., Pan od gilotyny, który wysługuje się tylko uczniami, a sam nie kiwnie palcem w pracy. Znajduje się na listach nagród z pomocą swojego 'przyjaciela' (usunięte przez administratora). Celowo umieściłem to w cudzysłowie - ludzie na proto wiedzą dlaczego. Szkoda, że kierownik prototypowni nic z tym nie robi, no ale cóż, taki ma charakter. Dobrze by było gdyby jakiś dyrektor w końcu miał pełny nadzór nad tym działem bo w biurze jest samowolka totalna. Sprawiedliwość powinna nadejść.

Proto
@Ważne!

Wszystko się zgadza. Ale zapomniano dodać o paciulach i dupolizach takich jak (usunięte przez administratora). oraz (usunięte przez administratora)., którzy też dostają swoje co roku. Najlepsza sytuacja wygląda u tego drugiego - w tym roku pierwsza nagroda ale z kolei jego żoneczka dostała statuetkę hahaha wszystko zostaje w rodzinie, a za rok pewnie zamiana

...
@Proto

Jak jesteście tacy cwani to powiedzcie to na głos na proto

Progi z golfa

Dobra robić a nie

Progi z golfa

Co sie dzieje

Dmk

Moje sugestie dla Tenneco Automotive Polska: Co to była ostatnio za seks afera? Lubię atmosferę w Tenneco Automotive Polska za: Automaty z bułkami

@Dmk

Muszę Cię poinformować, że bieżący wątek nie jest odpowiednim miejscem do zadawania takich pytań. Ma ono bardzo prywatny charakter, a tu takimi rzeczami się nie zajmujemy. Odsyłam Cię ponadto do regulaminu serwisu GoWork, żebyś zapoznał się z zasadami, jakie tu panują: https://www.gowork.pl/regulamin Nie ulega wątpliwości, iż jesteś pracownikiem w Tenneco Automotive Polska. Dlatego bądź tak uprzejmy i opisz nam jedną ważną kwestię. Czy pracodawca ten nie robi Wam problemów, jeśli chodzi o urlop? Spokojnie możecie go sobie wziąć, jeśli zajdzie taka potrzeba?

Zażenowany
@Ewa

Pani Ewa to chyba z głównego biura jest skoro tak pisze. Pracodawca nie robi problemów tylko pseudo majstry i kierowniki.

Dmk
@Ewa

Ewa, to zależy, jak nie lebrujesz I nie walisz co chwilę L4 to można 1 Góra 2 urlopy w ciągu miesiąca wziąć, w innym wypadku gdy chcesz wziąć tydzień albo więcej urlopu, to lepiej kilka miesięcy przed już sobie go zaklepac. Wiecie może co to była za dziewczyna zamieszana w ta aferę,??? Ciekawie sie dzieje w tennecoo.....

Kika977

Ta impreza to żenada,jak zawsze nagrody podzielone niesprawiedliwe,zapomniano o pracownikach produkcji i innych szarakach,jest to jeden wielki kabaret juz nie trza było zapraszać kabaretu. Te pieniądze z tego cyrku mogły byc podzielone każdemu jako premię.

dick

Jest to prawda że pani W. z QW chce założyć związki w Rybniku

Robson

Fajna ekipa że mną pracuje. Pozdrawiam pannę D.

Gin

A co to za akcja z tym malowaniem i wieszaniem tych banerów na regałach? Kto ważny przyjeżdża?

Yyyy
@Gin

Dzień firmowy?? Wycieczki rodzin???

@Yyyy

Nie do końca wiemy, do czego odnoszą się Wasze komentarze. Ale jedno jest pewne - mają one niewiele wspólnego z tym, z czym mieć powinny. Z uwagi a to, że nie znajdziemy o Tenneco Automotive Polska zbyt wielu informacji w Internecie, bardzo bym Cię prosiła o przedstawienie nam tego pracodawcy. Czy w trosce o dobrą atmosferę, pracodawca ten organizuje Wam jakieś spotkania bądź też imprezy integracyjne? Jak wygląda ta kwestia?

Iks
@Gin

Mi się podoba, jak teraz wygląda na hali. Nie ma co narzekać. Jeśli to z okazji wizyty, czy dnia firmowego to i tak efekt fajny. A dzień firmowy to już tradycja u nas. Jak ktoś nie pracuje to dla niego wiadomość, że jest to raz w roku taka możliwość zwiedzania zakładu, razem z rodzinami, dziećmi, przyjaciółmi. Można se zobaczyć jak to wygląda od środka, linie, stanowiska, maszyny, a przy tym jest sporo atrakcji dla dzieci (np. jakieś eksperymenty chemiczne w laboratorium). To w godzinach rannych jest zorganizowane, a po południu mamy imprezę w teatrze w Rybniku. To dzień zimowy, latem mamy inną imprezę dla wszystkich pracowników.

@Iks

Rozumiem, że jakieś zmiany nastały na hali tak? O czym dokładnie mówisz? Gdybyś mógł doprecyzować osobom niezwiązanym z firmą, byłoby super. Fajnie też, że wspominasz o imprezach firmowych - takie atrakcje z pewnością służą integracji i dobrej atmosferze w firmie. Czy taka forma jest powtarzalna i czy każdy pracownik Tenneco Automotive Polska może wziąć udział w takiej imprezie?

@Iks

Kiedy taki dzień mniej więcej zawsze przypada? Można go jakoś przewidzieć?

@Anna

2 luty od 8:30 można zwiedzać naszą firmę

Słuchy mnie dochodzą, że (usunięte przez administratora) coraz bardziej ogranicza możliwość chodzenia nadgodzin ( niektórzy już mają zakaz) jak by sam płacił z własnej kieszeni. Co przełoży się i slysze to coraz czesciej, że ludzie się będą zwalniac. Także odradzam

Amadeusz wajchę przełóż

Są wprowadzone limity nadgodzin -8h w tygodniu , z sobotami też bieda straszna, także fala zwolnień na pewno będzie. Najważniejsze że na puszkach przy E-1 ołtarzyk z kwiatkami zrobili ,podobno na dzień firmowy mają nawet trawę na zielono malować.

Niestety to prawda...

Blond

Do Dyrektorów Tenneco w Rybniku. Proszę aby dyrekcja wzięła się za ochroniarzy którzy wpuszczają "swoich" na parking. Sytuacja powtarza się już któryś raz. Przyjeżdżając do pracy 13.15 zostalam odesłana na parking zewnętrzny z powodu braku miejsc, zaś inny pracownik który przyjechał 13.45 został normalnie wpuszczony a za nim kilka innych samochodów.

rozbawiony
@Blond

A nie przyszło Ci do blond główki, że mają karty na inne parkingi? Na przykład na P7 lub na P3? Też zostałem już kilkakrotnie zawrócony i zapytałem ochroniarzy dlaczego wpuszczają inne samochody i powiedzieli że na inne parkingi wpuszczają, bo na innych parkingach są miejsca.

Herakles

Na dzień dzisiejszy ile można dostać na godzinę jako Operator maszyn w Stanowicach ?

Związki siedzą na rzici w biurze.Hans jest ich przewodniczącym.

@Piotr

Hans vel krupniok i Bobo myślą kogo by tu ściągnąć do związków ????

Majster

A jeśli juz mowa o logistyce to jak u nich z przerwa bo z tego co widze schodza na przerwe 10 min szybciej od pracownikow produkcji a schodza z niej 5 min po... Jak tak moze byc???? Lepsi sa?

Logistyka
@Majster

Chłopie nie 10 minut tylko 20 bo w cieście to nie zdążę na stołówkę dojść. Żal ci (usunięte przez administratora) ściska nie moja wina że masz gestapowców nad sobą i cię pilnują.

Logistyk
@Majster

Zapraszam na przykład na Makera do pracy. Zobaczymy czy przy -5 stopniach, przy deszczu albo śniegu lecącym na łeb będziesz tak ochoczo pracował calutkie 8h. Przyszliście na liczenie na 3 dni i płacz był jak by was największa krzywda spotkała.

Hmmm

Mam pytanie dlaczego jeśli pracownicy produkcyjni kończą zmianę to logistyka dawno jest już przebrana i odbija dyskietki przypominam wszyscy pracujemy do równej ????

Sama prawda
@Hmmm

Bo to jest logistyka, inny świat i myślenie kolego .Też mnie to bardzo irytuję że idą do szatni za 5 min do końca zmiany ,tą sprawą musiał by się ostro zająć ich kierownik o której to pracownicy logistyki kończą i odbijają się na wyjściu !

@Sama prawda

Życie. Gdyby nie oni to my nie mamy co jechać. Niech sobie schodzą i za 15 do szatni byle wszystko jest na czas dostarczone i norma wyrobiona Ale dla niektórych w tej firmie 5 minut to już po wszystkim wiadomo o co chodzi pieniacze.

@Sama prawda

Słyszałem jak ich Ursus właśnie jeb*al za to dzisiaj oni stali na kazaniu A ja przebrany i wykompany wychodzilem żenada.

@Sama prawda

Logistyki pracuje do równej wychodzi w arbaju. Z silesi to nawet brygadzista w arbaju wsiada do czarnego golfa i odjeżdża o równej

qtas
@Hmmm

Jak tak czytam Twoje rozterki to aż się robi przykro. Skoro tak przypominasz, że wszyscy pracujemy do równej to dlaczego produkcja na pół godziny przed końcem stoi przy maszynach i nic nie robiąc sobie wesoło gaworzą? Na dodatek na 5 min przed końcem stoją przed drzwiami i czekają na hasło od majstra że mogą iść? Przecież PRACUJEMY DO KOŃCA!!! Zajmij się kolego najpierw swoim podwórkiem a nie patrzysz na innych, a u siebie bałagan. Taki widzę jesteś pies ogrodnika, sam nie zeżresz a drugiemu nie dasz.

Obserwator
@Hmmm

Również zauważyłem że schodzą do szatni kilka minut przed równą. Ale bądźmy szczerzy, czy ty pracując na produkcji robisz od "dechy do dechy"? Nie, bo jak widzę masz czas na rozglądanie się po hali ;) Mało tego, często zauważam że w momencie gdy wózkowi dostarczają jeszcze komponenty (denka itp.) na linie przygotowując ją do kolejnej zmiany, bądź ładując samochody czy rozwożąc kosze już PO szychcie, ty z kolegami już od kilkunastu minut stoisz przy koszu grzebiąc w nosie,.Powiedz, proszę - to też masz zapisane w umowie? Dziwny obowiązek Ci przydzielili, ale wnioskując po stylistyce twojej wypowiedzi, raczej nic innego nie masz do zaoferowania, acha jeszcze donosić potrafisz. Ludzie jesteście po prostu durni (żeby nie użyć nie cenzurowanego określenia), donosząc no chłopaków z którymi współpracujecie! Co tym zyskacie? Sracie w własne gniazdo, niszcząc przyjazne środowisko w firmie. Panie "Hmmm" zyskałeś coś tym? Oprócz ukojenia bólu pewniej części ciała pewnie nic. Zapewne teraz pociski nadejdą w waszą stronę, skoro ktoś tu słyszał że wózkowi już mieli ostrą rozmowę z kierownictwem, a chodząc po całym zakładzie widzę że było by o czym podyskutować na wasz temat, ojjjj było by...

Dimpel
@Hmmm

Hmmm jesteś zwykłym koniobijcą i burakiem ruchanym przez wszystkich w tej firmie. I myślałeś że zostaniesz brygadzista ja kogoś sprzedaż na forum. Powinni Ci normy podnieść bo widzę że masz za dużo czasu na podglądanie innych. Powinieneś mieć tyle roboty by codziennie Ci pot z jajec kapał i krew z ryja leciała.

@Dimpel

Jeżeli już się tak czepiamy Logistyki to może zaczepimy się pracowników produkcyjnych DMK1 z nie którymi brygadzistami na czele, którzy też nie są święci i stoją już w szatni przebrani za pięć a i na liniach nie pracują do równej bo o w pół już na lini bajerka z kolejną zmianą. Najlepiej jest się czepiać kogoś innego A na siebie nie spojrzeć.

DIMPEL
@Dimpel

To napewno niepisal Pan P. (usunięte przez administratora). Jakiś jaja sobie ktoś robi. Może A. S. Albo inny PODDANY. Ale mniejsza oto, zróbcie coś z sobą bo was WSZYSTKICH KIEDYŚ WY-IA I BYDZIE ŹLE. To co inni piszą to jest PRAWDA PRAWDA PRAWDA. Zero szacunku do PRACOWNIKA. A jeżeli chodzi o inne firmy to, nierubcie IM SIANA BO ONE UMIA ZADBAĆ O PRACOWNIKA. Nietylko tego co pracuje lata długie, ale także o tych co pracuje krutko czy, też by parę dni takie samo TRAKTOWANIE PRACOWNIKA TAM JEST. Prosto z mostu wam powiem. WY.... AĆ TYCH DARMOZJADOW I PODPIERDALACZY I BĘDZIE OK.

Kinga
@Sama prawda

No tak typowo polskie zachowanie. Nikt nie może mieć lepiej !

Jdiwoand

Czy to jest to prawda ze na stanowicach jest związek zawodowy ?

@Jdiwoand

Tak. Mają związek zawodowy.

Rybniczanin od xxxx

Praca jak każda inna - żeby zarobić trzeba pracować..... w miarę dobry socjal ... i to tyle. Brak nagród za wysługę lat (tzw. jubilat to poważny błąd -który nie zatrzymuje starych pracowników) Odechciewa się pracować w firmie która nie docenia pracowników którzy byli i są z firmą na dobre i na złe..... Trzymanie na siłę takich "wiekowych dyrektorów" jak Pan Jacek Pan Michał czy Pan Rajmund też ma swoje minusy - ci ludzie wprowadzają niezdrową atmosferę w tej firmie - nam jest potrzebne "przebranżowienie " a nie stagnacja ...... Moje sugestie dla Tenneco Automotive Polska: brak premii za wysługę lat. brak premii za brak zwolnień lekarskich.... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: odstawienie dyrekcji i kierownictwa (która nic nie wnosi a psuje morale - kierownicy z wykształceniem zawodowym, czy dyrektorzy na kilka lat do emerytury.) Przyjdzie nowy rok będą nowe zwolnienia - daliście ludziom 10% większe zarobki a zlikwidowaliście soboty - stąd ludzie zarabiają mniej - niestety (nie każdy ma na tyle sił (przy obecnych zawyżonych normach) aby pracować po 12 godzin - panowie RAFALE I GRZEGORZU - Powoli topicie ten zakład!!!!!! efekty będą widoczne znowu po nowym roku - z długo tu pracuje......

Tomm
@Rybniczanin od xxxx

Zgodzę się z tobą pracowałem w tej firmie 9lat na dpr kierownik (usunięte przez administratora) porażka gdy coś się złego dzieje wśród załogi to zamiast to łagodzić jak kierownik kiedyś Tkocz to dolewają benzyny do ognia zero poszanowania starych pracowników itp.tak to zrobili ze premie wciągnęli do stawki niby coś więcej że nic to nie daje majstrowie dramat podsmiechujki wolne od razu mówi nie nawet naprawdę jak mamy chore dziecko albo uż to słyszymy ja ci urlopu nie udzielam.odchodza pracownicy co pracują po kilkanaście lat i nic nikt nie robi ....tenneco idzie na dół niedługo będzie po tenneco na 100%zero nowych projektów przetargi przegrane szkoda gadać odradzam pracę tam

Pracuś
@Rybniczanin od xxxx

I kolejny wpis trafiający w same sedno firmy,ehh smutne to :(

Tom
@Pracuś

Dr Rajmund nic powinien pracować na tym stanowisku którym jest robił spotkania kto nie chce przyjąć w sobotę i niedzielę i groził zwolnieniem kazał przynosic zdjęcia jak ktoś pow.zr idzie na urodziny lub spotkanie klasowe jak ktoś pow.ze ma urodziny dziecko to kazał akt urodzenia przynieść . przenieśli go na puszki narobił zaległości jak cholera wywalili go z powrotem na dpr.kiedys była sytuacja że pewna pracownica LU została wezwana przez niego że ma przyjść niedzielę i sobota na co ta odpow.ze nie da rady bo ma problemy osobiste że zdrowiem tak ja naciskał że co za problemy ze co niby takiego że zdrowiem aż w końcu się rozpłakała powiedziała że poronila i wyszła z biura .Byliśmy kilkukrotnie na rozmowie z dr Czapla odnośnie zachowania Rajmunda i Tomka K. obiecał że się zajmie sprawa i do dziś nic nie zrobił to co się tam dzieje jakis dramat z dnia na dzień nowe pomysły jak dowalić pracownikowi ....i efektem jest potem masowe zwolnienie jak teraz .....

praca jak w Oświęcimiu w fabrykach powinno sie pracować po 7 godzin a nie po 8-siem Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: powinny byc mniejsze zaklady a nie takie duze

SzybkiZią

Postawmy się w oczach logistyki. Oni wyposażeni w kurtki odblaskowe szelki kaski (kier. Ursus i Bhp od nich tego wymaga i za braki są (usunięte przez administratora)). Tylko po co każdy z nas pracujący na produkcji ma oczy i widzi 4 tonowy czy mniejszy jadący przez halę czy po placu. Dlaczego więc my i tzw święte krowy ciemne arbaje często ciemne polary koszulki. Jeżeli taki oznakowany wozkowy np na nocce w drodze na silesie uderzy któregoś z nas to kto ma większe szanse. Jestem za koszulkami spodniami z odblaskami T. Martyna sledzisz to forum bieżąco przekaż to Zosi bo to tylko krok do tragedii krok w stronę wozkowego któremu się zlejemy z ciemnymi gibami itd.

Szwajser
@SzybkiZią

Faktycznie jest to prawda

Sikać na pajaców z produkcji
@SzybkiZią

Całe kompletne arbaje z odblaskami łącznie z butami. I te święte krowy począwszy od dyrektora Pawlaka i dimpla który także chodzi po zakładzie między wózkami bez odblasków nawet jego świeżo wyprasowana i wybielania w arielu koszula nie pomoże. To my pajace z produkcji chcemy być widoczni. A wozkowy w pełnych odblaskach zamkniety na ogromnej maszynie jest mało istotny. Dodatkowo wózki powinny wszystkie jeździć 24h na światłach wlaczonych bez wyjątku.

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Polska - Rybnik

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 355.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 278, z czego 27 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 142 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Polska napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Polska