Opinie o "METCHEM" Sp. z o.o. Wadowice w Wadowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy "METCHEM" Sp. z o.o. Wadowice. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w "METCHEM" Sp. z o.o. Wadowice o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "METCHEM" Sp. z o.o. Wadowice w Wadowice

Zapinkalacz Nowy wpis

Firma zeszła poniżej dna,jeśli chodzi o złe traktowanie pracowników produkcji.Liderzy w tak małej firmie!?!?Pomysł poroniony.Opinkalacze liderzy nie robią nic,z nudów siejąc płoty,reszta zaiwania na dwóch maszynach.Oczywiście liderzy,za nic nierobienie zarabiają więcej.Gdzie sens?Gdzie logika?Tylko (usunięte przez administratora) mógł wpaść na taki pomysł w tym zakładzie.Pozdrawiam.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z "METCHEM" Sp. z o.o. Wadowice? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Karolcia Nowy wpis

Sami się zwalniają,lub są zwalniani,gdy ktoś nie przypadnie jaśnie państwu do gustu.Mają ludziska nieprzedłużane umowy.Ogólnie nikt nie zna dnia ani godziny.Praca pod wieczną obserwacją kamer ,zgniła atmosfera,donosiciele wyłażący z każdej dziury nie powoduje uśmiechu i radości z przyjścia do pracy.Wręcz każdy idzie jak na (usunięte przez administratora).

Czy w "METCHEM" Sp. z o.o. Wadowice odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

WiemToITamto

Nie ma obecnie naboru, a przy okazji chciałbym pozdrowić kadrową, która nie potrafi liczyć wypłat, certyfikaty to Ty może i masz, ale nie zastąpi to podstawowej wiedzy

Czy pracodawca "METCHEM" Sp. z o.o. Wadowice motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Janina

Nie ma żadnej motywacji,oprócz (usunięte przez administratora) na każdym kroku.Kamery wszędzie.Oglądanie pracowników przy każdej czynności,ciągła obserwacja,nawet w domu u obecnego kierownika rodzinne posiadówy wraz z małżonką i obserwowanie na podglądzie w komputerze ludzi pracujących na hali, oczywiście tych,którzy są niewygodni i przez pana kierownika nielubiani.Konfidenci natomiast mają swoje przywileje i świetnie odnajdują się w tej dla nich cudownej sytuacji.Donosicielstwo króluje na salonach tegoż zakładu.Czasami praca ponad siły,ale tylko dla tych,którzy się panom władcom nie podobają.Podwyżki z tyłka wzięte,niesprawiedliwość i kumoterstwo.Oto obraz zakładu Metchem.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w "METCHEM" Sp. z o.o. Wadowice odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Wadowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Wadowice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS
Była Pracownica

Ja uważam że praca jest dobra, zarobki również. Po przepracowanym pełnym miesiącu, na 3 zmiany i premią dostałam 3600 w ubiegłym roku. Praca idealna dla osób które nie czują potrzeby rozwoju i angażowania się w pracę. Stoisz lub siedzisz przy maszynie 8 h z kawą na stoliku. Na każdej zmianie znajdą się prezesi którzy mają się wyżej niż KRÓL MACIUŚ a w rzeczywistości trzepią portkami jak ten pojawia się na hali. Nie ma problemu z dniem wolnym itp.

Gabriela

Czytam i nie do końca wiem, czy ta najniższa krajowa to dla pracowników produkcji? I od nowego roku nadal tak płacą, tylko zwiększyli zgodnie z ustawą? Bo jak przez UP firma szukała w 2019 roku inżyniera produkcji, to fakt, że widełki zaczynały się od 2,250, ale do 4,000 brutto. Mam wrażenie, ze generalizujecie tutaj.

Eloelo

Czy została już wybraną jakaś osoba na stanowisko sekretarki?

Grzegorz
@Eloelo

To trwa teraz rekrutacja na to stanowisko? Byłaś na rozmowie? Jak tak ,to jak wrażenia? Bo moja żona szuka takiej pracy. Wiesz ile tu płaca netto?

skubi
@Eloelo

Ważne że Maciuś ,król królówjest "prezesem" :) Praca jak praca tylko że szefo słaby.

Wiktoria

Poważnie można liczyć tylko na najniższą krajową? A są jakieś systemy premiowania albo chociaż widoki na podwyżki z czasem? Niech ktoś da znać bo chcę tu starać się o pracę, ale czy za najniższą krajową... wydaje mi się że jednak ta stawka jest bardzo mała jak na teraźniejsze realia więc bardzo proszę o opinie!

Hehe
@Wiktoria

Masz najniższą stawkę plus premia więc ok 3000 na rękę.

Olga
@Hehe

a ta premia to co miesiąc jest? i za co? ;)

Hehe
@Olga

Premia jest co miesiąc, można zaglądać na stronę firmy, jest prowadzona rekrutacja.

Gabriela
@Hehe

Zajrzałam, dzięki. Jest oferta dla sekretarki, zatrudnią od czerwca tego roku. Ale skoro odsyłałeś, to myslałam, że są tam podane stawki, a tu nic! Coś wiesz o zarobkach w sekretariacie?

Grzegorz
@Hehe

Napiszesz ile jest tej premii? Procentowo od wypłaty? Ze 20% wyciągnę czy więcej?

Firma o dużym kapitale zakładowym i całkiem sporych dochodach a pracowników wykorzystują za pół darmo że aż przykro patrzeć. Cały miesiąc pracownicy zasuwali jak zawsze a wypłata najniższa a pan prezes ironicznie potrafi powiedzieć żeby się cieszyli że pracę mają. (usunięte przez administratora)

elo

jakie opinie o pracy w tym zakładzie?

admin

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy "METCHEM" Sp. z o.o. Wadowice? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o "METCHEM" Sp. z o.o. Wadowice - Wadowice

• Jak się pracuje w "METCHEM" Sp. z o.o. Wadowice?

Zobacz opinie na temat firmy "METCHEM" Sp. z o.o. Wadowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "METCHEM" Sp. z o.o. Wadowice?

"METCHEM" Sp. z o.o. Wadowice