Opinie o Zasław Tss Sp. z o.o. sp.k. w Andrychów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zasław Tss Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zasław Tss Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zasław Tss Sp. z o.o. sp.k. w Andrychów

Specjalista ds. braku jakości…? :D to jakie wynagrodzenie z tego wynika na danym dziale? podkreślono, że wyplata jest na czas, czyli do piątku teraz były już przelewy na kontach? Co do tego przestoju to czy prognoza co do niego jest słuszna? Wkrótce wystąpi?

Osoby aktualnie zatrudnione same się rozglądają za inną pracą…? nie ma do teraz jeszcze żadnego planu na jakieś poprawki? Na stronie maja ofertę również dla specjalisty ds. jakości. czy jest tu ktoś kto pracuje właśnie teraz na dziale i ustosunkowałby się do warunków pracy? jaka jest atmosfera? i zarobki?

johny Nowy wpis

Zobaczymy co przyniesie przyszłość bo narazie jest slabo… zobaczymy kiedy następny przestój… Wypłata jest zawsze na czas ale dostaniesz coś w okolicach najniższej krajowej. specjalista ds jakości? chyba ds braku jakości ???? ludzie są różni, zależy jaki dział ale generalnie im wyżej tym gorzej… pozdro dla całego montażu, trzymajta się tam ;)

Mnie tez właśnie zastanawiała kwestia tego doświadczenia, o które ktoś spytał. Jak teraz widnieje oferta dla spawacza to piszą tylko, że jest ono mile widziane. Czy wiec wraz ze stażem pracy otrzymuje się podwyżkę? Chyba ze wycenia się jakieś wyniki? są normy i tabelki?

Spawanie jest tu na akord? Tak przynajmniej ktoś napisał. natomiast w takim razie jak praca konserwatora wygląda? widzę, że oferta tu wisi, piszą w niej o kwocie 2,7 tys na rękę na 3 / 4 etatu przy czym jakaś premia chyba jeszcze jest. pytanie tylko jaka? Zdarza się czasami, że wcale nie ma roboty?

Spawacz

Robota raz jest, raz nie ma. Tak samo z premia a wypłata bez premii ledwo starcza na przezycie. nie ma zamówień to wysyłają na przymusowy urlop a jak wykorzystałeś to idziesz na bezpłatny. Generalnie jest coraz gorzej więc polecam szukać innej firmy, sam sie rozglądam :)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zasław Tss Sp. z o.o. sp.k.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Angular Developer?

Cześć, mieliście z rok temu do siebie ofertę dla operatora walcowni. Na takiej stronie w internecie jest jeszcze do dziś widoczna. Z opisu prócz godzinówki wynikała jeszcze jakaś podstawa, czy możecie co do jej wysokości nieco szerzej się odnieść? ile w praktyce wynosi? I czy taka praca będzie jeszcze dostępna?

B.M.

Na ich stronie nie ma żadnych ofert pracy to pewnie ten operator jest nie aktualny. Najlepiej zadzwonić i zapytać

@B.M.

A warto w ogóle się kontaktować? Ja tu jestem w sprawie pracy spawacza, na stronie, o której pisałeś widnieje krótka wzmianka o tym, że kogoś szukają. Co z tymi awansami z opisu? na kogo w ogóle można przejść? Chyba, że tylko o kasę chodzi? jak mam teraz 3 lata doświadczenia to ile mi zaproponują?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Zasław Tss Sp. z o.o. sp.k.? Chętnie zatrudniają?

Zasław Tss Sp. z o.o. sp.k. poszukuje osób na stanowisko Spawacz. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Były spawacz

Można być na własnej działalności lub na umowę o pracę. Praca na akord na spawalni więc jak chce się zarobić to pot po (usunięte przez administratora) się leje.

Praca w systemie czterobrygadowym, dwie zmiany po 12 godz.

Czy rotacja pracowników w Zasław Tss Sp. z o.o. sp.k. na Operator jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 6 kwietnia na Praca.gov.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Tam jest przemiał ludzi. Pomału nie ma kto tam pracować. Warunki pracy z tygodnia na tydzień coraz gorsze. Przyjmują ludzi bez doświadczenia związanego ze spawalnictwem czy obsługa giętarek itp. (usunięte przez administratora) i jeszcze Raz (usunięte przez administratora) Pracowałem tam trochę czasu i z roku na rok zamiast lepiej to gorzej... Zasługa kierownictwa i mistrzów ze doprowadzili zaslaw do takiego kure*stwa. Głównym celem jest na zaslawiu robotyka która miała ruszać po nowym roku... Raboty jak stały tak stoją, coś pospawaja i tyle.. Tutaj ludzie sami się zawlniaja. W tej firmie nie ma zwolnień bo ludzi do pracy nie ma...

Maja

Jak zmieniają się warunki pracy? Wspomniałeś, że są coraz gorsze... Czyli co konkretnie się zmienia? Jak wygląda kwestia zarobków w Zasławie? Czy tutaj też zaszły jakieś zmiany? Ile wynoszą?

Rafał

Gorsze, ale przez ludzi, którzy są przyjmowani czy np. z powodu kasy albo złego zarządzania? Skąd tak duża liczba zwolnień, bo nie wierzę, że tylko przez robotykę?

@Rafał

Przez ludzi na których ty musisz pracować bo nie potrafią spawać a przy pracy w akordzie jak pracujesz w dwóch a jeden nic nie potrafi to matematykiem nie potrzeba być bo wiadomo jaka wypłata będzie... Robotyka jest oczkiem w głowie bo myślą że roboty za ludzi pracować będą. Główny powód dlaczego roboty zastartować nie mogą to brak powtarzalności wymiarów danych elementów.. Pracował bym tam dalej bo źle nie zarobiłem ale godności i doświadczenie mi na to nie pozwalało. Co do zarobków na spawalni jest kwestia stanowiska. Agro zarabia inaczej, aluminium też itd.

@Maja

To się zmienia że oprócz stanowiska spawacz czasem sam musisz np wygiąć dany element bo nie skończysz danego etapu a jak go nie skończysz to wiadomo praca stoi a ty nie zarabiasz. Zarobki to kwestia stanowiska. Akord jest był i będzie w tej firmie bo niestety czasem trzeba czekac 1-2 dni aż cała układanka zostanie wypalona i wygięta a co za tym idzie siedzisz czasem 8 h bez celu.

EXODIA

Wypalanie elementów czy ich gięcię a dokładniej mówiąć kolejność pozostawia wiele do życzenia, częste były sytuacje, że coś mieliśmy zrobić w pierwszej kolejności wg.kierownika a po kilku godzinach okazuje się, że na innych działach potrzebują czegoś innego ale ty nie jesteś już w stanie tego zrobić, sporo nerwów, (usunięte przez administratora)

Rocky

Praca w zasławiu przypomina chaos, ludzie notorycznie się spóźniają do pracy a Góra nic nie widzi wszystko jest zamiatane pod dywan.

Maja
@Rocky

Z czego wynika taki brak reakcji na spóźnianie się pracowników do firmy? Można bez konsekwencji się spóźniać? Czy odbija się to w jakiś sposób na innych pracownikach? Dość ciekawy temat.. Dlaczego generalnie praca w firmie przypomina chaos?

Spawacz

@Nick nawet jak mam małe narazie doświadczenie w spawaniu to mam szanse?

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Zasław Tss Sp. z o.o. sp.k.?

Jak umiesz spawać i nie pijesz to odrazu do arbajta biorą. Z tym że nie licz na cuda bo praca w akordzie. Jak jest dobrze to tylko przez 4-5 mies. Potem każdy każdego ch*ja na kasie. Kierownicy są dobrzy ja coś potrzebują a tak to mają cie w (usunięte przez administratora) Za materiałem do spawania chodzisz i załatwiasz sam. (usunięte przez administratora) na hali, haos nie wspomnę już o suwnicach i pracy na akord.. Urlop w tej firmie praktycznie nie istnieje, masz robić non stop.. A jak już pójdziesz na urlop to wypłata tragedia..

gumiak

Fajne prasy tam mają firmy Trumf 6 metrowa i 3 metrowa. Ale na chlebuś ciężko tam zarobić najwyżej na pół chlebka malutkiego.

Jarosław

Jak tam nastroje? Są jakieś przyjęcia na Tokarnię? Jakie stawki aktualnie? Z tych 30 co polecieli to tylko zwykli pracownicy czy na "umysłowych" też padło? Z montażu czy spawalni? I najważniejsze za co zwalniali?

@Jarosław

Za co zwalniali? Za niewydajność. Ktoś się w końcu wziął za selekcję ludzi z "łapanki", którzy przez pewien okres czasu przychodzili bez żadnych umiejętności, a przede wszystkim checi. Kilku sobie też lubiło wypić, także skończyła się sielanka. Z montażu, spawalni, tokarek, kilku ludzi z biura. Ci, którzy ogarniają są spokojni, bo zwolnienia nie dostaną (chyba, że zlikwiduja zakład). Cała reszta pozerów jest w stresie, czy nie będa następni. Stawki aktualnie to ok 18 brutto. To też pewnie zależy w której sekcji hali. Z tym, że stawka jest nieistotna co do wypłaty na konto, bo ta jest uzależniona od ilość wyprodukowanych pojazdów, ogólnie od tego "jaki był miesiąc". W praktyce wychodzi ok 2.6 — 3.2 tys netto na miesiąc z premia, od poniedziałku do piątku po 8h. (umowy bez żadnych sciem, wszystkie składki odprowadzane zgodnie z etatem i wynagrodzeniem) Przyjęć chyba póki co nie ma, zima w transporcie zazwyczaj jest martwym okresem, mało zamówień.

Czy dyżury międzyświąteczne w Zasław Tss Sp. z o.o. sp.k. obstawiają najmłodszymi stażem?

Chyba tymi co zostaną a już garstka ludzi została...

gacek

firma badziewie czym więcej pracujesz tym mniej zarabiasz naprzyjmowali jakiś cieci z Wieltona i płacą im grubą kasę za fuszerę tak samo dyrektorki nic nie robią tylko myślą jak oskubać robola mają pracownika za śmiecia masz robić nic się nie odzywać bo do kadr po zwolnienie robol zarobi marne grosze bo musi zarobić na kierowników których tam jest jak gnoju na wsi gdzie jest ta sprawiedliwość

pracownik miesiąca ;)
@gacek

wiem coś o tym XDD właśnie tam pracuje lol XDDDDD

gość
@pracownik miesiąca ;)

Odpisane po 6 latach ...

@gość

Nic się nie zmieniło. Mało tego-ostatnio była fala zwolnień...ponad 30 osób poleciało w niecałe 2 tygodnie ...Teraz każdy w strachu, że będzie następny...

Pracownik miesiąca ;)

Jest 40 stopni na Hali, kranu z wodą pitną brak,jest tylko woda przemysłowa i sobie radź,dodatkowo nie rozdają wody jak to w wielu zakładach mamiejce..porażka.. ludzie na okresach próbnych mają tyle co normalny pracownik..najbardziej opłaca się przyjść popracować 3 miesiące i iść..pare osób które pracują w systemie 4 bryg. nie chodzą w niedziele do pracy i nawet nikt tego nie zauważa XDDDDD POLECAM JAK CHOLERA XDDDDDD

Zostaw merytoryczną opinię o Zasław Tss Sp. z o.o. sp.k. - Andrychów

• Jak się pracuje w Zasław Tss Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Zasław Tss Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zasław Tss Sp. z o.o. sp.k.?

Zasław Tss Sp. z o.o. sp.k.
  • Krakowska 140
    34-120 Andrychów

Zasław Tss Sp. z o.o. sp.k.