opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Arvato Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 1695 ocen
Opinie(4170)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4170)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj Arvato
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Komunikacja w Arvato
  • .
  • Benefity
  • .
  • Arvato dla Pracowników
  • .
  • Media Społecznościowe

Poznaj Arvato

Nasze wartości

Komunikacja w Arvato

Benefity

Arvato dla Pracowników

Media Społecznościowe

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Jarocin
  • Piła
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Błonie - Arvato Services Polska
Plewiska - Arvato Polska

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Arvato Polska

Opinie

Opinie o Arvato Polska Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 28
    • 29
    • 30
    • …
    • 36

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Arvato Polska!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zdruzgotana

    07.03.2017 13:33

    Inne

    Nowe brugadzistki dopiero wam pokażą na piku juz mordy drą a zaraz będziecie musieli sie pytac czy na siku będziecie mogli iść jak na pąku powodzenia. ps brygadzistki po zawodówce może i sa ale na pewno nie wszytskie chyba tylko te z wyglądu patologiczne i z ubogim słownictwem. A jak juz oczerniacie to oczerniacie te które na to zasługują bo na prawdę na naszej zmianie nasze brygadzistki sa w porządku !!
    ReviewUserIcon
    Pack

    07.03.2017 11:25

    Inne

    Utrata pracy ok to się zdarza tyko czemu zamiast pytać o pracę ciągle tutaj piszecie? Co? Chyba kogoś chcecie obarczyc wina za swoje bezrobocie a ilu było tam źle? Cofnijcie się co każdy mówił jeszcze kilka tygodni temu. Też nie mam umowy ale szukam
    ReviewUserIcon
    Pack

    07.03.2017 07:57

    Inne

    Ludzie wyluzujcie nie ta praca to inna. I co teraz do końca życia będziecie sfrustrowani? Brygadzistki się nie nadają kierownicy też nie... Zrozumcie że wszędzie takk jest przyjmują zwalniają jeszcze traktują jak śmieci i ciągle słyszysz norma! szybciej! Tam chociaż tego nie było. No i pewnie wam szkoda bo praca lekka i 1700wpada co miesiąc. Bez nocek i jakiego środka nacisku nie ma na normę.
    ReviewUserIcon
    Rybka lubi pływać

    07.03.2017 00:25

    Inne

    "Prawdziwa praca" - zdobędziesz doświadczenie w sprzątaniu na wysokim poziomie! "Prawdziwa satysfakcja" - gdy dostaniesz więcej niż 1700zł! "Prawdziwy rozwój" - poznasz jacy ludzie pracują w tej firmie, nauczysz się nie ufać ludziom i zamknąć się na nowe znajomości "Prawdziwa atmosfera" - niczym u Hadesa z Herkulesa. Ludzie przejrzyjcie na oczy, co oni zrobili z ludźmi. Pani Kierownik powiedziała, że WSZYSTKIE osoby, które mają umowę do marca - nie będą mieli jej przedłużonej, z czym jednak kilka osób ją dostało? Hmmm, ciekawe dlaczego.. Jest to bardzo intrygujące. Jednakże, praca w tym magazynie nie była ciężka fizycznie, ale psychicznie owszem. Każdego dnia przychodząc do pracy się zastanawiałeś co będziesz dziś robił, albo czy Cię dziś nie zwolnią. Będę sprzątał po raz X stoły z packa, czy wyrzucał śmieci, a może nóż widelec w końcu uda mi się dostał na stół i wykonywać pracę, którą mam opisaną w umowie?! Bo przecież na umowie, jest mowa o KOMISJONOWANIU/PAKOWANIU a nie bawieniu się w sprzątającego. Już wielkie rozczarowanie można było dostać po kilku pierwszych tygodniach pracy, gdzie na spotkaniu tak wiele rzeczy brzmiało obiecująco. Większość ludzi zapewne niespodziewana się tego, że Arvato okaże się takim samym magazynem jak wszystkie inne w okolicy. Pierwszy dzień pracy, przychodzi kierownik i mówi, że jest super atmosfera, każdy jest dla siebie serdeczny (każdy mówi do siebie cześć i na Ty). Gówno prawda. Ciepłe posiłki - pieczarkowa i barszcz z automatu, do tego bułka z gównem. Magazyn jak każdy inny. Szkoda, że tak wiele ludzi dało się nabrać na obiecanki, ale człowiek uczy się na błędach i na pewno wiele ludzi nie zaufa kolejnemu pracodawcy w takie wspaniałe warunki pracy. Jeśli chodzi o przyjmowanie do pracy to spoko, zatrudnili mnóstwo osób, które zwolniły się z pracy tylko dlatego, że myśleli iż trafiła im się wisienka na torcie. Niestety okazało się inaczej, 3 miesiące pracy i papa. Tak samo jak (usunięte przez administratora) potraktowali ludzi z Agencji - odezwiemy się do was w marcu, a w marcu zwolnili kolejnych pracowników. Tak samo potraktowali Ukrainę (tak jest mi ich w jakiś sposób szkoda, ponieważ żadne z nas nie chciałoby wyjeżdżając do innego kraju, zostać z niczym) nie dość, że zrobili ich w balona bo mieli po 7, 14 dni wolnego - z czym idzie brak pieniędzy, to jeszcze ich zwolnili. A oni żyli podobnie jak my w Polsce - musieli płacić za mieszkanie, do tego wysyłali pieniądze swoim rodziną. No, ale kit z tym. Z jednej strony dobrze, że już mnie tam nie ma - chociaż nie muszę słuchać tego zamętu, który ludzie sieją jeden przez drugiego, zamiast zając się swoj (usunięte przez administratora) br /> Nie polecam pracy tutaj, ale wiadomo, każdy powinien na własnej skórze się przekonać jak tam jest - najwyżej też Was wywalą bo nie będzie pracy, której nie było już od kilku miesięcy.
    ReviewUserIcon
    Halina

    06.03.2017 21:08

    Inne

    Jak czytam te wpisy to sie odechcewa pracowac w Strykowie a jednak tam pracuje i niestety wypisujecie bzdury. Czytam o brygadzistkach np na Picku. Dziewczyny sa tydzien i ktos pisze ze zrobia pozadek, slucham? One musza poznac procesy a dopiero bedzie mozna powiedziec czy sa dobde czy nie. Obecne brygadzistki sprawdzaja sie w 100% a to ze ktos przyszedl z Packa to tylko pomoze poglebic wiedze dziewczyn a nie zrobic pozadek bo chyba z moich informacj na Packu przydalby sie pozadek bo pracownicy zapomnieli ze sa zatrudnieni na stanowisku komisjonowanie/pakowanie i nie przyszli pracowac tylko przy pakowaniu ale jak jest taka potrzeba to sie pracuje na innych obszarach. Uwazam ze ocenianie liderow na forum i pisanie ktora brygada jest lepsza to pomylka. Tyle roznych opini ile osob. Po co pisac jak kazdy jest anonimowy? Forum nie weryfikuje osob wiec kazdy pisze pod pseudonimem! Te wpisy sa malo wiarygodne i nie zweryfikuje sie ktore mowia o prawdziwych sprawach a ktore sa flustracja osob zwolnionych. Pozdrawiam osoby ktore pracuja i nie wdaja sie w dyskusje o rzeczach nie istotnych i klamliwych...
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    06.03.2017 17:51

    Inne

    Arvato... co to miało nie być, potrzebujemy 800 osób, lekka praca, rodzinna atmosfera... a tak naprawdę to jest burdel na kółkach. Brygadzistki po zawodówkach nie potrafiące współpracować z ludźmi , jedyne co im dobrze wychodzi to donoszenie na pracowników i granie w trudnych sprawach. Szeregowi pracownicy mają wyższe wykształcenie niż brygadzistki a co za tym idzie kulturę, a poza tym czy brygadzista nie powinnien tak samo pracować jak szeregowy pracownik ? Czym się różni od Nas kamizelką z napisem? A operatorzy drukujcie więcej PTLI bo BYDŁO zaraz się rzuci... zero szacunku.. Ta firma to jedna wielka pomyłka... nie dajcie się wykorzystywać i okradać!
    ReviewUserIcon
    Avatar

    05.03.2017 22:05

    Inne

    Tak poszła na modelkę , w castoramie szpachle reklamuje.
    ReviewUserIcon
    hahaha obserwator

    04.03.2017 17:13

    Inne

    Powodzenia życzę rekruterkom. Najnowsze hasła rekrutacji: Nie lubisz nudy, pragniesz huśtawki w zyciu zawodowym nie wiedząc jak będziesz pracowac za tydzień? Lubisz adrenalinę i skoki napięcia nie majac pewności zatrudnienia? Nudzi cie stablizacja zawodowa? Gwarantujemy skoki napięcia nerwowego związane z ryzykiem nieprzedłużenia umowy. Oferujemy bułki z pasztetem rozmiękłe od kiszonego ogora i pól kubka kawy z automatu! A takie atrakcje wyłącznie przy pracy w weekendy każde święto za stawkę glodowa
    ReviewUserIcon
    pack

    04.03.2017 21:36

    Inne

    obserwator, wygrałeś.
    ReviewUserIcon
    Wciąż pracująca

    04.03.2017 10:17

    Inne

    Najwidoczniej kierownictwo a zwłaszcza (usunięte przez administratora) nie radzi sobie z bezrobociem w tej firmie nic dziwnego jak ma się za sobą rudą.Też bym siedziała z taką pensją.Firma pół roku w STRYKOWIE a tyle złych opinii.Porażka
    ReviewUserIcon
    Smerfetka

    04.03.2017 17:05

    Inne

    Popieram ten gość zupełnie sobie nie radzi na swoim stanowisku bo wymyślanie bzdurnych prac to nie jest w kompetencjach niby kierownika po prostu jest śmieszny a jak coś mu nie idzie to się robi czerwony.Burak z Głowna
    ReviewUserIcon
    World

    05.03.2017 10:31

    Inne

    Zgadzam się zupełnie ten burak z Głowna nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi kto go zatrudnił bo chyba nie ta ruda
    ReviewUserIcon
    WysyłkaRik

    03.03.2017 23:04

    Inne

    Nie widać Angeliki tej pięknej z paka. Wiecie co z nią się stało? A tak na marginesie w każdym magazynie są płoty. Pracowałem w trzech i wiem że każdy gada to co chce i co usłyszy od kogoś. szanujcie się bo w pracy spędza się połowę życia. Szkoda nerwów na płoty. Lepiej żyć w zgodzie. Kto się zgadza że mną? Pozdrawiam Angelike może to przeczyta.
    ReviewUserIcon
    Zadowolona zadowolony :)

    03.03.2017 22:40

    Inne

    Szacun dla nowych,brygadzistek na piku :) pracowite, uśmiechnięte,dziewczyny .Pora nauczyć nasze brygadzistki pracy !!!!!!! Dziś dzień 14.. 22 super dzięki wam .pozdrawiam bardzo
    ReviewUserIcon
    J

    05.03.2017 04:32

    Inne

    Zgadzam się ludzie na nie narzekają
    ReviewUserIcon
    Ex

    03.03.2017 07:12

    Inne

    TRUDNE SPRAWY w Arvato....
    ReviewUserIcon
    pack

    03.03.2017 20:07

    Inne

    W Internecie można znaleźć sporo wypowiedzi nt. kiepskiego kontaktu Arvato z klientem (w tym wypadku z Hiszpanią). Źle, że odpowiedzialność za to spada w ręce pracowników i że kończy się to pozbawieniem ich pracy w taki sposób. Ktoś napisał, że grafik jest okropny- to fakt, człowiek ma wrażenie, jakby spędzał tam całe życie bez przerwy. Inna sprawa, to oznajmienie pracownikom na umowach trzyletnich, że mogą zostać zwolnieni. Na ile tak jest, a na ile jest to pasywno-agresywna forma "motywacji" poprzez wzbudzanie lęku? Ktoś tam zostać musi, magazyn nie będzie stał pusty.
    ReviewUserIcon
    ulubienica ochroniarza

    03.03.2017 01:02

    Inne

    Rozczochrana Uczesana poleciała i co???????a z nią 90 osób! Ulubieńcy??????????????????Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Pozdrawiam Rozczochraną:)
    ReviewUserIcon
    PAKUJĄCA-OBSERWUJĄCA

    03.03.2017 00:55

    Inne

    Nie ma pracy??? A zamówienia wychodzące 20 min przed wysyłką? PTL pochowane!potem podzielone na kilka osób na paku. I szybko, szybko pakujemy, bo TiR stoi pod halą Śmiech na sali. Bieg i szał, bo wysyłka. Poleciało sporo osób i co? Dadzą radę? N I E!!! zatrudnią Ukrainę. Nie mają premi, dodatków, 12 na godzinę i zrobią co swoje albo ludzi głupich na zlecenie przez agencje. Obiecają bułkę z ''sałatą'' i kawę. Tak naprawdę to źle się dzieje w ARVATO, nie wiem jak w innych miejscowościach, ale Stryków to porażka i to wielka. Nikt tam nie zostanie, kto przejży na oczy.
    ReviewUserIcon
    Pack

    02.03.2017 22:26

    Inne

    Święta prawda, opinia na was pozostanie i nie znajdziecie kolejnych naiwniakow. Ludzie zaryzykowali za 1700zl pracujac u was a wy ich potraktowaliscie jak smieci.
    ReviewUserIcon
    pack

    02.03.2017 17:29

    Inne

    i co pracy jest tyle ile jest ludzi na paku???? haha kon by sie uśmial :) ta wasza firma jest smieszna, zalosna. ludzie pozwalaniali sie z pracy zeby do WAS pojsc bo po to zeby po 3 miesiacach byc zwolnionym. porezygnowali z pracy bo u was mialo byc tak fajnie, premia, dodatki na świeta, dodatki na weekendy, jeszcze umowa na 2, 3 lata. No super... tylko oszukujecie ludzi. I jeszcze oznajmic im to zaledwie tydzien przed koncem umowy. a od kiedy wiecie ze nie ma pracy????? no od kiedy? chyba od 15 stycznia jak byly pirwsze zwolnienia osob z ukrainy.
    ReviewUserIcon
    90eks

    02.03.2017 16:33

    Inne

    No garatulujemy firmie podejcia dzisiaj pekla 90....osób na wykolocie.powodzenia życzę przy próbie ponownego zatrudnienia kogokolwiek.opinia nie plama nie wybielisz...oby tak dalej.pozdrawiamy szczęśliwi ekspracownicy
    ReviewUserIcon
    pack

    02.03.2017 21:51

    Inne

    wiecej. bo 12 przyszlo 80 osob, 19- 20 i jeszcze 5 nie wiem ile.
    ReviewUserIcon
    BEXa

    04.03.2017 00:36

    Inne

    Nie wszyscy wylecieli. ULUBIEŃCY liderów lub kierowników zostali!!!LIZUSY
    ReviewUserIcon
    Pack uuuuuu

    02.03.2017 08:17

    Inne

    Na paku masakra ,atmosfera do (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tomek

    01.03.2017 22:30

    Inne

    @Sylwia jaka agencja haha przecież arvato to międzynarodowa firma a nie zadna agencja
    ReviewUserIcon
    brygada F&M

    28.02.2017 07:34

    Inne

    (usunięte przez administratora) najlepsi z najlepszych z najlepszymi ludźmi! Do (usunięte przez administratora) dodaj (usunięte przez administratora) mamy niezwyciężone trio! (usunięte przez administratora) cudowna podeście do ludzi super klimat jednym słowem ekstra praca,z takimi ludźmi jak na zmianie (usunięte przez administratora) można konie kraść a sami liderzy są do rany przyłóż!!!I jest to udowodnione naukowo!pozdrawiamy brygadę (usunięte przez administratora)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Arvato Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Arvato Polska

    Poznań

    https://arvato.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    27.02.2017 21:41

    Inne

    Nie polecam poszukiwania pracy przez tę agencję. Rozmowa to strata czasu. Nie liczy się doświadczenie i otwartość na rozwój tylko jakieś wydumane oczekiwania osoby rekrutującej, nie adekwatne do charakteru danej pracy. Widać, że osobie rekrutującej na słuchawki przydałoby się parę miesięcy pracy na infolinii - ciekawe czy nadal uważałaby, że ze wściekłym klientem można od tak sobie milutko pogadać. To casting, a nie rekrutacja.
    ReviewUserIcon
    Brygada RR

    27.02.2017 17:30

    Inne

    NAJLEPSZY LIDER TO (usunięte przez administratora) .Najlepsza brygada jest od lidera (usunięte przez administratora) Najlepsze brygadzistki z brygady (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) Pozdrawiam własną brygadę (usunięte przez administratora) .
    ReviewUserIcon
    Brygada TT

    27.02.2017 22:05

    Inne

    A wcale nie, najlepsza brygada to brygada (usunięte przez administratora) i lider (usunięte przez administratora) ,szczególnie (usunięte przez administratora) najfajniejsza z fajnych. Pozdrowienia dla mojej brygady
    ReviewUserIcon
    Sprawa dla reportera

    26.02.2017 13:11

    Inne

    Kobity nie narzekać na dziewczyny!!!!! Bo sa super przyjdźcie na naszą zmianę.to zobaczycie jakie japy tam są,flugaja kluca sie z ludzimi ,zero organizacji jedna na drugą sra plotuchy syraszne.pracowałam z waszymi brygadzistkami więc wiem (usunięte przez administratora) i jego ekipa naj szkoda że nas podzielono ;( tęsknimy za wami :(:(:(
    ReviewUserIcon
    Dlaczego ja

    27.02.2017 10:14

    Inne

    Masz rację (usunięte przez administratora) ekipa najlepsza dziewczyny superrrrrrrrr (usunięte przez administratora) nieprawda jest to że ploty sieją Nigdy nie słyszałam, od żadnej to brygadzistki od (usunięte przez administratora) robia zament, ploty robia i donoszą a z (usunięte przez administratora) robia idiotki robią tak na nich nawet do liderów. Słyszałam na własne uszy jak co od kompa nie odchodzi rypala na (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Brygadzista

    27.02.2017 15:07

    Inne

    To co piszecie tu to nie prawda.:( żadna z nas nie donosi ,na nikogo brak zajęcia a jak chcecie !!!! Posiedzieć przy komputerze to kto wam broni :### same sobie. Szkodzić e
    ReviewUserIcon
    Klhogcweh

    26.02.2017 11:25

    Inne

    Przestańcie pisać o brygadzistki&bo z rozpaczy ropę piją
    ReviewUserIcon
    X

    25.02.2017 20:00

    Inne

    "ZAZDROŚĆ - uczucie pojawiające się w sytuacji frustracji, gdy znany jest obiekt zaspokajający potrzebę i osoba posiadająca ten obiekt . Uważana zazwyczaj za uczucie negatywne, choć w łagodnej formie może być np. bodźcem do pozytywnej konkurencji i realizacji własnych aspiracji".
    ReviewUserIcon
    Szeregowy pracownik

    07.03.2017 20:57

    Inne

    Niestety praca nie taka o jakiej wszyscy słyszeli podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Każdy kto pracował bądź dalej pracuję może potwierdzić i to jest niezaprzeczalny fakt :( Miały być dwa weekendy, jak jest każdy wie. Z dnia na dzień, tygodnia na tydzień coraz wieksza presja. Nowy lider pick to naprawdę tragedia, kto jest w jego brygadzie, współczuję... :( Niestety musi się wykazać bo umowa się kończy a na kim może?...na garbach pracowników :( Jak można podejść do osoby która nie stoi tylko pracuję i w dodatku mogła być jego matką mówiąc "szybko, szybko", jak dla mnie kompletny brak szacunku. Pozostali dwaj liderzy jak dla mnie ok, miałem okazję pracować z każdym z nich więc mam porównanie. Co do brygadzistek to z pewnością opinie są różne, ja osobiście nie miałem nigdy z nimi problemu a czy donoszą może tak, może nie, ja osobiście nie widziałem, nie słyszałem ( naturalnie piszę o brygadzistkach z picku), na paku nie wiem jak jest. Ogólnie po tym co się wydarzyło w tamtym tygodniu myślę że mało kto z tych co pracują nadal ma komfort pracy i myśl że pracuję w renomowanej firmie dającej poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Najwyraźniej kierownictwo i administracja myśli a raczej się łudzi iż w momencie gdy powstanie nowa hala, ludzie będą stać w kolejkach do nich po pracę. Zakład który powstał raptem pół roku wcześniej i który niby się rozbudowuje pozbył się od początku większości pracowników. A może liczą że osoby z Ukrainy zapełnia lukę gdyby zaszła taka potrzeba, nadzieja dobra rzecz... Tak w skrócie wygląda jak to się reklamują " praca na serio " Świetna reklama dla firmy, szkoda tylko że rzeczywistość jest zgoła inna :( Pozdrawiam wszystkich jeszcze pracujących ( takich jak ja) Dla tych którzy mogą mnie spytać dlaczego dalej tam pracuję skoro jest tam tak a nie inaczej, odpowiem krótko: nie mam na tą chwilę alternatywy a z czegoś trzeba żyć!
    ReviewUserIcon
    O

    25.02.2017 19:17

    Inne

    Nikt nikogo tu na siłę nie trzyma. Szukajcie czegoś bardziej satysfakcjonującego , po co tu siedzicie. Z takim podejściem niczego nie osiągnięcie ani nigdzie nie zagrzejecie miejsca. Poziom inteligencji 0.
    ReviewUserIcon
    mila

    25.02.2017 18:19

    Inne

    U ostro sie dzieje. Mnie sie dobrze pracuje o ile jest co robic. brygadzistki sa w miare ale nie wszystkie.liderzy to samo. kazdy ma inna odpowiedz na zadawane pytania i tylko to jest niekorzystne dla innych zwyklych pracownikow. nie na tym ta praca polega zeby z kazdym pytaniem latac do liderow chyba po to sa brygadzistki zeby slyszac jakas niewiarygodna informacje zwana plotka podeszly i sprostowaly.moze sie myle ale powinny byc lojalne z pracownikami bo moga nie zawsze byc bygadzistami.Pozdro.
    ReviewUserIcon
    pack

    26.02.2017 02:49

    Inne

    Z tego co wiem człowiek z założenia na każdym stanowisku lojalny jest ten kto płaci wynagrodzenie i od kogo zalezy twoja praca.wiec daruj sobie insynuacje bo pracownicy jak i każdy będzie bronił swojego tyłka.pozdrowienia na zorientowanych w sytuacji.
    ReviewUserIcon
    pack

    26.02.2017 15:24

    Inne

    Macie prostą pracę, na prostych, jak cep, zasadach, w prostym Sosnowcu, a tworzycie dodatkowe teorie spiskowe i wprowadzacie atmosferę grozy i przetrwania niczym ze szczytowych nowojorskich korporacji, w których jeden błąd oznacza upadek człowieka, firmy i śmierć społeczną. "U ostro sie dzieje" chyba tylko w waszych głowach. W dodatku, część waszych anonimowych, obszczekujących innych komentarzy wyklepanych w pocie czoła ułomnym polskim wprowadza niepotrzebny brak zaufania i podejrzliwość wśród pracujących. A na packu jest ludzi tylu, ilu potrzeba, wbrew pozorom.
    ReviewUserIcon
    pitiel

    25.02.2017 17:55

    Inne

    hej...co Wy tu wypisujecie...ludzie. Co za różnica kto jakie ma wykształcenie itp...Po pierwsze niech każdy robi co do niego należy i koniec Pracownik jest pracownikiem i basta. toż to tylko zwykła robota.Z tymi ludźmi widujecie się na moment i nie pozostaną oni w waszym dalszym życiu. To tylko zwykły epizod i nic więcej. Po co robić kwas...A plotki na magazynie będą dopóki nie będzie odpowiedniej komunikacji i między brygadzistkami i pracownikami...
    ReviewUserIcon
    Głodny

    25.02.2017 11:05

    Inne

    Buły jak zwylke be ale czupiradlo sie uczesalo
    ReviewUserIcon
    Oj tam

    25.02.2017 11:01

    Inne

    Fakt sa takie co robią zament i ploty .ale też sa wporzadku ,to te lizusy zwłaszcza ta jedna która siedzi przy liderach nie ładnie
    ReviewUserIcon
    Pack

    25.02.2017 09:04

    Inne

    Przyszłam bo fajna firma i tak z przyjaznej atmosfery robi sir chlew. Ale teraz mam to gdzieś. Śmiać tylko mi się chce jak czytam te wypociny.
    ReviewUserIcon
    Ry6y

    24.02.2017 23:56

    Inne

    Brygadzistki zero autorytetu.tak samo jak my ,przepustki kasa pewnie podobna. Co tu pisać
    ReviewUserIcon
    Muchomorek

    24.02.2017 22:20

    Inne

    Atmosfera jest niezbyt sprzyjająca. Każdy na każdego gada. Ale najgorsze jest to iż ploty i niedomówienia roznoszą brygadzistki a jak zauważą swój błąd lecą z jeziorem do liderów i wmawiają im ze jakaś iksinska to zrobiła lub powiedziała. Wstyd i hańba takim wrednym osobom. Brzydze się takimi osobami. Dziwię się po co to robią przecież awansu na ich miejsce nie dostaną nie ta liga i nie to wykształcenie. Mam taką pracę ze mogę obserwować ich zachowania. Jadą jedna na drugą ze aż strach. A za minutę cwierkaja ze sobą. To widać panie brygadzistki. Hańba i jeszcze raz hańba. A jaka fajna byłaby praca jeżeli wszyscy zajeliby się własnym nosem i obowiązkami związanymi z pełnionym stanowiskiem. Informacje nie docierają w jednakowej wersji do wszystkich pracowników i pojawiają się domysły. Tylko kto ma w tym cel aby wiadomości nie były dokładne... Miłej pracy rodacy.
    ReviewUserIcon
    Szczery

    25.02.2017 11:39

    Inne

    No właśnie Muchomorku, zajmij się swoją pracą, a nie zajmujesz się nie swoimi kompetencjami. I to właśnie TY rozsiewasz plotki. Skąd wiem? Bo słyszę i widzę jak szepczesz innym do uszu bzdury na temat firmy. Nie oczerniaj brygadzistek, to Wy zwykli pracownicy jesteście winni atmosfery jaką macie w pracy, to właśnie WY odpowiadacie za to jak sie WAM pracuje i to właśnie WY rozsiewacie plotki zamiast przyjść i zapytać się liderów co jest prawdą, a co nie.
    ReviewUserIcon
    PLOTA

    25.02.2017 18:05

    Inne

    Widzę że nie tylko ja odnoszę takie wrażenie...Każdy plotkuje bo roboty nie ma...ha ha ha...A co innego można robić??????? Plotki są w 50% prawdziwe...bo plotka nie stwarza się sama....część prawdy + część wymyślona i plotka gotowa a jeszcze jak inni dodadzą swoje jedno słowo to dopiero jest PLOTAAAA. A plotkujcie co mnie to obchodzi...Chociaż nudno nie jest....
    ReviewUserIcon
    Grażyna

    23.02.2017 15:46

    Inne

    Co sądzicie o tym systemie pracy co mają zrobić czyli 6 dni pracujacych i 3 wolne? wtedy tylko jeden weekend w miesiacu bedzie wolny..
    ReviewUserIcon
    U

    24.02.2017 09:21

    Inne

    Teraz tez jest
    ReviewUserIcon
    Ignac

    23.02.2017 09:40

    Inne

    Wielka jest najlepsza......wjedzie w wieszaki """"""""i tak ją widać""""""""
    ReviewUserIcon
    Głodny

    23.02.2017 09:10

    Inne

    Buły masakra sama kapusta wolę patrzeć na to rozczochrane czupiradlo.niż jeść je
    ReviewUserIcon
    Miły

    23.02.2017 08:56

    Inne

    Jest fajna tu brygadzistka i z wyglądu i z charakteru........Zresztą wszystkie ok
    ReviewUserIcon
    Ola

    23.02.2017 02:05

    Inne

    Roztrzepana to jest jedne jedyna wyjątkowa... Taka jedna na milion. .na całe życie ;) Żarcie fakt jest okropne teraz jedynie bułki słodkie są dobre i kawusia ;) I tak większość wykurzy stamtąd jak się zacznie robota w innych magazynach Mają otwierać nowe magazyny a poza tym nie tylko na magazynach świat się kończy... I na arvato. Nikt nie będzie tam siedział na gołej podstawie ewentualnie na ochlapach za weekendy. I jeszcze praca w święta. Na stacjach paliw pracują w święta tylko że mają ponad 2000
    ReviewUserIcon
    Monika

    23.02.2017 10:07

    Inne

    A idz sobie gdzie chcesz, nikt Cię tu nie trzyma. I tak od razu wrócisz z podkulonym ogonem jak będziesz pracować w zimnie i każą Ci dźwigać ciężary i do tego będziesz z każdego wyjścia do toalety rozliczana. Arvato pod tym względem to luksus
    ReviewUserIcon
    9

    23.02.2017 11:07

    Inne

    Która to taka jedyna???
    ReviewUserIcon
    Bobo

    22.02.2017 06:18

    Inne

    Baby ach te baby jaki był by bez nich świat&&&&&&&&& kto dokończy.........
    ReviewUserIcon
    ola

    21.02.2017 17:56

    Inne

    my nie musimy isię lubić...my mamy razem PRACOWAĆ. a czesto niestety jest tak ze nie lubie to zrobie na zlosc.... i nie powinno byc spoufalania sie.... tam gdzie jest gadka to robota nie idzie.

    Zostaw merytoryczną opinię o Arvato Polska

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.