opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Arvato Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 1695 ocen
Opinie(4170)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4170)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj Arvato
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Komunikacja w Arvato
  • .
  • Benefity
  • .
  • Arvato dla Pracowników
  • .
  • Media Społecznościowe

Poznaj Arvato

Nasze wartości

Komunikacja w Arvato

Benefity

Arvato dla Pracowników

Media Społecznościowe

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Piła
  • Kościan
  • Jarocin
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Błonie - Arvato Services Polska
Plewiska - Arvato Polska

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Arvato Polska

Opinie

Opinie o Arvato Polska Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 29
    • 30
    • 31
    • …
    • 36

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Arvato Polska!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Łysy z brazzers

    21.02.2017 17:21

    Inne

    Kutwa baby o co wy sie ciagle tak kłócita, puśćta se zenka martyniuka przy robocie to nie bedzieta takie znerwicowane
    ReviewUserIcon
    Żarcie

    21.02.2017 17:15

    Inne

    Te bułki wegetariańskie były lepsze, te są niedobre.
    ReviewUserIcon
    Pack

    21.02.2017 16:25

    Inne

    Ale nie gadajcie, są wyjątki wsród brygadzistek, np. (usunięte przez administratora) , super dziewczyna, bardzo miła i pomocna, widać ze cały czas jest w biegu i nadzoruje prace grupy, tak samo (usunięte przez administratora) fajna brygadzistka.
    ReviewUserIcon
    Koniec

    21.02.2017 11:37

    Inne

    No panie z paka się popisaly brawo widać z kim się pracuję
    ReviewUserIcon
    Pick

    21.02.2017 08:18

    Inne

    A to wszystko pisała jedna osoba :) Brawo za fantazję :) I dlatego żadna z was nigdy nie zajdzie dalej w swoim życiu i już do końca życia będziecie zarabiać marne grosze jako najniższi w szczeblu pracownicy :) Piszecie na forum, ale żadna z was nie potrafi podejść do lidera i porozmawiać z nim w 4 oczy i powiedzieć mu o swoich uwagach, a jak się wstydzi to ma urne gdzie może wrzucić swoje uwagi.
    ReviewUserIcon
    Paula

    20.02.2017 20:50

    Inne

    Jak już sie zaczęło pisać o .zaklamanych babach.to nasza konrrola jakoś jest. jedna na milion. Dziewczyny z innych zmian spoko tylko.tej coś nigdy nie tak.pisze jakieś reguły.kto i tak tego nie czyta .podlizus lidera ewidetnie chcę wygrys.kogoś na stanowisku brygadzistki dziewczyny uważajmy na nią bo błędy nam pisze takie że koń by sie usimial zgadnij kto tooooooooooooo
    ReviewUserIcon
    Ja

    22.02.2017 08:55

    Inne

    To chodzi o Iwone tą co ryczy non stop bo brygadzistka coś jej kazała zrobić to ona ponoć pisała te formuly czy cos tam.Stare babsko a takie głupie
    ReviewUserIcon
    Ja........

    23.02.2017 08:40

    Inne

    No po imieniu nie wypada tu:(
    ReviewUserIcon
    Leon

    20.02.2017 16:08

    Inne

    Liderzy z pewnej zmiany jak i brygadzistki nie reagują.na płacz ludzi jak brygadzistki się mszcza. Był jeden przykład dość dawno ale zostało to bez echa . kobieta płakała nie raz i co nic. A brygadzistka pracuję do dziś. I opowiada ludzia że nic nie mogą jej zrobić bo naj lepiej zarządza ludzimi bo jest. Zresztą wszystkie to podlizusy no chociaż niedra tych jap dziwię się że jeszcze nikt nie obsmarowal jej
    ReviewUserIcon
    pikus palus

    22.02.2017 18:21

    Inne

    Ale o kim piszesz? Bo kilka tych jap roztrzepanych jest...
    ReviewUserIcon
    Oj

    22.02.2017 22:34

    Inne

    Dobre
    ReviewUserIcon
    @Obiektywna

    20.02.2017 11:29

    Inne

    Fajnie że Liderzy zmieniają się zmianami i wcielają plan naprawczy na innych zmianach, niestety na ich zmianach dzieje się równie kiepsko. Niektóre brygadzistki kompletnie nie dojrzały do pełnienia tej funkcji, stawiają koleżanki z tego samego stanowiska w bardzo złym świetle w oczach pracowników. Jest to absolutnie niedopudzczalne. Plotk i i zbytnie spoufalanie się nie powinny mieć miejsca. O tym mówią podstawowe szkolenia na Brygadzistę. Zmieńcie kryteria ,sama wydajność nie świadczy o umiejętności zarządzania zespołem.
    ReviewUserIcon
    Miśka

    19.02.2017 12:28

    Inne

    Fajnie, że istnieją takie firmy jak Arvato, polecam.
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    18.02.2017 20:37

    Inne

    Praca (usunięte przez administratora) nie zarobisz ale się nie narobisz ;
    ReviewUserIcon
    Ela

    17.02.2017 07:54

    Inne

    Bo wszyscy są fajtlapami tylko ja idealna? Jak nie chcesz pracować to nie idź do pracy A nie takie brednie wypisujesz. Praca fajna i najważniejsze, że paczki nie ważą tony, gdzie po godzinie ma się już dosyć. Ciągle coś wam nie pasuje. Może warto zająć się sobą a nie ciągle innymi?
    ReviewUserIcon
    Ola

    16.02.2017 23:59

    Inne

    To we wszystkich magazynach Brygadzistki to fajtlapy? I nic nie wiedzą? No czegoś takiego to w życiu nie widziałam;d
    ReviewUserIcon
    Ewa

    17.02.2017 04:13

    Inne

    Nie Olu, ale we wszystkich magazynach są pracownicy co nie wiedzą że praca to nie przedszkole :D i nie zdają sobie sprawy że są jak dzieci we mgle i ciągle ich trzeba nakierowywać na właściwy tor :)
    ReviewUserIcon
    Omen

    17.02.2017 06:46

    Inne

    Z pewnością ty byś się nadawała.
    ReviewUserIcon
    Masakra

    16.02.2017 10:19

    Inne

    Arvato to jak najbardziej fajna firma. Wkurzam sie jak czytam takie dyrdymały. Ludzie którym w życiu coś nie wychodzi piszą te brednie żeby przelać złość na innych.
    ReviewUserIcon
    Lili

    16.02.2017 15:13

    Inne

    Ci co piszą takie brednie .to w większości ludzie których to pierwsza praca i nie znają życia.nie pracowali w innych magazynach może by wtedy docenili to co mają
    ReviewUserIcon
    Ola

    15.02.2017 12:06

    Inne

    Brygadzistki była też fajna.. Już sie nie pochowa między regalami ;)
    ReviewUserIcon
    Alan

    15.02.2017 11:30

    Inne

    &Dor dobry kierownik? Hehe chyba (usunięte przez administratora) sam siebie chwali pod innym nickiem Powodzenia bo w Dpd nie wyszło
    ReviewUserIcon
    oucik

    16.02.2017 11:52

    Inne

    Chyba nie wiesz ale (usunięte przez administratora) z dpd nie jest kierownikiem a jedynie liderem.ma nad sobą kierownika.pozdrawiam niedoinformowanych
    ReviewUserIcon
    Packer

    15.02.2017 08:13

    Inne

    Pozdrowienia dla nieudacznika wypisującego bzdury na liderów i kierowników, napuszczającego pracowników między sobą...znajda ip komputera i będzie problem jak twoja główka poleci.a (usunięte przez administratora) i Szczególnie (usunięte przez administratora) nie maja podstaw do większego stresu wpisami znają swoja wartość. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Normalna

    14.02.2017 22:53

    Inne

    Boże czytam i nie wierzę !!! Co za bzdury pracuje tu od samego początku i uważam , ze nie mogłam lepiej trafić. Kierownicy sa bardzo w porządku liderzy tak samo !!!z brygadzistami tez żadnego problemu nie ma wiec chyba te wszytskie rzeczy wypisują Jacyś nienormalni ludzie !!! Wstyd !!!
    ReviewUserIcon
    G.............

    14.02.2017 15:03

    Inne

    Do tej pory nie wychodziłam na tą chorą stronę ale to co tu wpisujcie to jest skandal .zdrowy na rozumie człowiek i który wie co to jest życie i co za to grozić może. Nie wypisywal by takich głupot .lider (usunięte przez administratora) naprawdę jest porządku kierownik (usunięte przez administratora) nie znam go osobiście ale raczej też a na zdrowy rozsądek ewe.... Nie pisala by takich obelg bo każdy by się domyślil że to ona więc co trzeba zrobić udać sie po rozum do głowy spojrzeć w lustro i zastanowić się czy wy nie macie nic na sumieniu i zacznijcie kochać ludzi .a jak nie dacie rady to chociaż nie okazujcie tego w taki sposób .pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Nie kop

    14.02.2017 14:19

    Inne

    Co do (usunięte przez administratora) spoko przełożony spokojny pomocny zawsze pomoże więc czas wyluzować i zacząć patrzeć na siebie
    ReviewUserIcon
    Anioł

    13.02.2017 19:42

    Inne

    (usunięte przez administratora) .przestańcie się nawzajem obczerniac co to przedszkole ten taki ta jeszcze gorsza banda bydła tak nie długo będę o was mówić. Trochę pokory ktoś stworzył głupia stronkę a wy jak muchy do lepu jeden po drugim by obsrac kolegę lub koleżankę jeżeli macie coś do powiedzenia to w. Oczy a nie na necie.po co pytam się.by być jutro też obsranym miło by wam było.... Nie dajcie się zmanipulować chlamowi jakim jest net. Dajmy każdemu szansę czy eweli. Cz t (usunięte przez administratora) l i każdemu pamietajcieeeee karmaaaaaaa wraca .fajny magazyn praca super i niech tak zostanie proszę nie piszcie tu nic.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Arvato Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Arvato Polska

    Poznań

    https://arvato.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Bima

    13.02.2017 16:56

    Inne

    Ojjjj co to za firma tylko bać się tam pracować.a miałam tam złożyć cv .....
    ReviewUserIcon
    Hejterka

    13.02.2017 23:05

    Inne

    Praca fajna tylko ludzie(usunię i te rzez administratora)piszą bzdury
    ReviewUserIcon
    marlena

    13.02.2017 16:07

    Inne

    Arvato to porażka nie rozumiem po co chcą przyjmować nowe osoby i po jakiego (usunięte przez administratora) wisi baner w strykowie że szukaja ludzi skoro nie ma pracy
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.02.2017 16:06

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    buforek

    14.02.2017 10:42

    Inne

    A co to za firma?
    ReviewUserIcon
    magda

    13.02.2017 16:03

    Inne

    Arvato robi ludzi w konia tyle w temacie praca miała być od stycznia po czym cisza od spotkania w arvato ;) nie wiem po co chcą nowe osoby skoro NIE MA PRACY jak to mówią ludzie z magazynu
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    13.02.2017 07:49

    Inne

    Wiecie co jest najgorsze? Że jesteście tacy wredni wszyscy.
    ReviewUserIcon
    Jc

    12.02.2017 10:23

    Inne

    Jeden człowiek...jedna opinia. Każdy ma prawo do subiektywnych odczuć. Przeczytalam tyle cierpkich słów...tyle jadu w niektórych wpisach. Ale na szczęście, były też dobre i moim zdaniem rzetelne opinie. To jaka praca jaką atmosfera w pracy,to nie zależy od lidera (usunięte przez administratora) ...ale zależy od ludzi, współpracowników. Domagamy się szacunku od kierownictwa, liderów A sami szanujemy się nawzajem? Jesteśmy lojalni wobec innych? Kolezenscy? Każda decyzja, zwolnienie, budzi emocje...różne emocje i niestety te złe także. Może zastanówmy się trochę za nim będziemy kogoś oczerniac.. Lider Tomek, jest młodym człowiekiem, któremu chcę się chcieć...angażuje się w pracę, wyniki ale nigdy kosztem innych, krzywdzac innych. Jeszcze nie spotkalam się z sytuacją aby odmówił pomocy A pracujemy razem od początku firmy. I może pora zakończyć już ten cały jad, chorą dyskusję, która do niczego nie prowadzi...chyba tylko do nowych konfliktów...A jak pracować w takiej atmosferze?
    ReviewUserIcon
    packpracownik

    13.02.2017 19:32

    Inne

    Oho czyżby brygadzistka sie odezwała? Nie wypada..
    ReviewUserIcon
    Matka polka

    13.02.2017 23:19

    Inne

    Odnosze wrażenie ze smerfetko piszesz o innym (usunięte przez administratora) albo to właśnie Tobie nie dali umowy i się mścisz. Jak do tej pory nikt nie miał do niego uwag, a tu nagle umowa sie skończyła i posypały sie słowa krytyki od jednej osoby. Pozdrowienia dla wszystkich w autobusie do Głowna :)
    ReviewUserIcon
    packerek

    11.02.2017 19:52

    Inne

    W każdym widzicie problem a nie w sobie...przykre jest to ze dochodzi do wyciągania nazwisk na publicznym portalu...generalnie ŻADEN lider nie robi większych problemów a sami pracownicy...trzeba wiedzieć o co walczą osoby które bzdury tu wypisują
    ReviewUserIcon
    bibulka

    11.02.2017 19:46

    Inne

    Większość komentujących negatywnie nie ma pojecia o czym pisze. Liderzy są spoko,każdego starają sie po ludzku traktować. Nowy lider z paka wymagający ale za to ma płacone. Z każdym można pośmiać sie i pożartować. Niestety większość nadużyła wolnej reki i teraz szok niedowierzanie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.02.2017 08:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    11.02.2017 13:26

    Inne

    buforek, zaledwie dwóm osobom nie przedłużyli umowy i bynajmniej nie bo taki był kaprys lidera. Nie znasz sytuacji, to po co komentujesz? "Mogli ją za wygląd zostawić bo była dobra dupa" - wtf? I z takiego podejścia jak twoje robią się gównoburze i ploty właśnie.
    ReviewUserIcon
    Afg

    12.02.2017 10:47

    Inne

    To pewno jakis półmózg z out. Chodzą z kąta w kąt i nikt ich nie pilnuje i sieją ferment. Powinni ich tam wszystkich wywalic a liderzy outa nie robia nic w tym kierunku
    ReviewUserIcon
    andrzej

    07.02.2017 20:32

    Inne

    ludzie jakie wy macie problemy jest robota jest zle, nie ma roboty jeszcze gorzej. @Alex moze sie nie nadawales ze cie nie przyjeli? ej serio ale chyba zadna firma nie musi przyjnowac kazdego kto zlozy cv polakom to sie nie dogodzi. nie przyjeli cie tutaj to idz poszukaj sobie innej roboty a nie siedzisz na forum zamiast nowej roboty szukac
    ReviewUserIcon
    Alex

    09.02.2017 21:20

    Inne

    To po co robią ludzią iluzję ze ich przyjmą? Poza tym z tego co widać przyjmują grubasow i jakos jest okej a osoby zaradne i chętne do pracy maja w (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lider Stryków

    10.02.2017 06:17

    Inne

    Cieszę się Alexie że nasze piękne dziewczyny z HR'ów robią tak dobrą robotę i nie przyjmują takich prostaków jak Ty :)
    ReviewUserIcon
    adam

    05.02.2017 21:44

    Inne

    Firma do (usunięte przez administratora) robią ludzi w balona zapraszają na spotkanie rekrutacyjne po czym nie przyjmują lub przyjmą wybiórczo a nie jak w innych magazynach .
    ReviewUserIcon
    HR

    07.02.2017 11:31

    Inne

    Od kiedy spotkanie rekrutacyjne = przyjęcie do pracy? Może nie spełniasz ich warunków po prostu. Poza tym w tej firmie potrzeba więcej kobiet niż mężczyzn. Skoro w innym firmach jest inaczej to czemu akurat w tej chcesz pracować?
    ReviewUserIcon
    kkk

    07.02.2017 17:51

    Inne

    Buahahaha, chociaz jedna porzadna firma co nie bierze kogo popadnie. Cale szczescie. Nieroby, lenie i cala reszta lepiej niech sobie idzie do Rabena. Mam nadzieje ze Kierownictwo wyeliminuje jeszcze tych leserow co zostali. Za 1 nieroba, ktos musi nadrobic prace.
    ReviewUserIcon
    Bucik

    03.02.2017 13:26

    Inne

    Fajna firma i już złożyłam swoje CV na stanowisko z językiem niemieckim to może być konsultant lub opiekun. Może ktoś podpowie ile można dostać na godzinę?
    ReviewUserIcon
    Bond

    31.01.2017 22:43

    Inne

    Hejka. To co się dzieje na magazynie między pakujacymi to jakiś koszmar Jedna drugiej wbilaby nóż w plecy. Latanie z jeziorem do brygadzistek łganie branie na litość skamlenie...rzygać się chce...stare baby a zachowanie jak w przedszkolu. Wszystkie wszystkowiedzace przemądrzałe.... No może nie wszystkie są wyjątki... Dzisiaj jedna poryczala się ze musi doszkolic się na pakowaniu... Żałosne. Śmieszne i obrzydliwe. Stoję z boku i obserwuje jak baby robią sobie na złość... Pozdrawiam Stryków. Tylko się nie pozagryzajcie.
    ReviewUserIcon
    Maciek

    30.01.2017 15:30

    Inne

    Byłem na spotkaniu z Moją koleżanką na początku grudnia ona dostała pracę po 2 tygodniach czekania ja czekam nadal pytam się od czego to zależy ?.Kolega z koleżanką ( inni) dostali pracę razem pod koniec Listopada razem... Nie rozumiem toku przyjmowania w tej firmie ( ARVATO STRYKÓW ) .W Azymucie przyjmują od razu a tutaj jakieś durne czekanie
    ReviewUserIcon
    bocik

    28.01.2017 12:24

    Inne

    Negatywne opinie i szkalowanie osob na portalu nie najlepiej świadczy o pracownikach. Jesli powodowane jest to chęcią awansu to niestety nie tędy droga. Jesli nie podobają sie zasady pracy, firm ci pod dostatkiem w Strykowie. Pozdrawiam frustratów
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    27.01.2017 23:43

    Inne

    Ktoś ewidentnie próbuje zaszkodzić jednej pracownicy i sukcesywnie podstawa jej przyslowiowa świnię. Szkoda tylko, ze prawdopodobnie ta osoba już nie pracuje. Szkoda, bo dziewczyna jest w rozsypce emocjonalnej. PS. PAMIĘTAJCIE, ZE KARMA WRACA.
    ReviewUserIcon
    mini

    02.02.2017 16:49

    Inne

    hej o kogo tobie chodzi o jaką pracownicę z działu asembi w żernikach co z tego wiem oni mają wolne zleceń niema i pracy tylko ciekawe kiedy będzie ty może jesteś magazynierem
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.01.2017 09:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pickpracownik

    27.01.2017 21:45

    Inne

    Tak czytam te wasze smieszne wypociny i zastanawiam sie czy prscuje w tej samej firmie. Przeciez na codzien mamy stycznosc z Liderami i brygadzistami. Nie widzialam zeby kierownik wydawal polecenia szeregoeym pracownikom. On tam sobie jest a jak juz kogos opieprza to zazwyczaj Liderow. I slusznie. Fakt ze czasem nie sa zbyt mili, ale ludzie jest ich dwoch a nas setki. Ja bylam kilka razy i zawsze pomogli. Jak ktos kiedys pracowal z ludzmi to wie o czym pisze. Jak ktos ma chociaz za grosz wyobrazni to powinien sie domyslec ze moga miec glowe zaprzatnieta problemami. Fakt ze na ta chwile najwiekszym problemem sa brygadzisci, czesto wybrani przypadkowo. Z drugiej strony 90% z nas bylo by taka sama.Wypisujecie tu takie glupoty a potem dziwicie sie ze rela je pracownik-kierownictwo sa zle. Jak macie problem to jest kodeks postepowania, zgloscie to. Tylko trzeba miec dowody i swiadkow a nie wymyslone historie.
    ReviewUserIcon
    hahaha

    28.01.2017 11:17

    Inne

    Zgadzam sie z Pickprawcownikiem. Najlepsze jest to ze najwięcej obelg wrzucają ludzie którzy swoje maja za uszami.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    26.01.2017 17:25

    Inne

    Ludzie robicie szum i dym z byle powodów. Ze ten się nie nadaje, tamten się nadaje... Chyba niektórym żal zupę ściska ze ktoś młodszy od nich ma nad nimi jakaś władze... Jak się zakład nie podoba to przecież w Stykowe jest wiele innych magazynów. ;) wiec nie rozumiem czemu się tu kisicie jak Wam tam źle?! Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    25.01.2017 21:52

    Inne

    Jeżeli wymieniacie kierowników i lideroów po nazwisku to może też wymienicie brygadzistów, którzy się do tej pracy nie nadają!
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    25.01.2017 20:14

    Inne

    jesli chodzi o liderow i to bardzo dobrze mnie sie pracuje z Tomkiem liderem na Picku. Fajny konkretny czlowiek

    Zostaw merytoryczną opinię o Arvato Polska

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.