opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Arvato Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 1695 ocen
Opinie(4170)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4170)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj Arvato
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Komunikacja w Arvato
  • .
  • Benefity
  • .
  • Arvato dla Pracowników
  • .
  • Media Społecznościowe

Poznaj Arvato

Nasze wartości

Komunikacja w Arvato

Benefity

Arvato dla Pracowników

Media Społecznościowe

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Jarocin
  • Piła
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Błonie - Arvato Services Polska
Plewiska - Arvato Polska

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Arvato Polska

Opinie

Opinie o Arvato Polska Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 26
    • 27
    • 28
    • …
    • 36

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Arvato Polska!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    z

    21.04.2017 16:57

    Inne

    Jak wygląda okres szkolenia orz ile trwa na projekt niemieckojęzyczny? Czy dużo trzeba zapamiętać, czy raczej jest rozmowa zgodnie z nauczonym schematem? Rozumiem, że nie da się kopiować wszystkiego, ale czy są jakieś zasady? Pracowałam już w korpo, ale na online z j. niemieckim. Dziękuję z góry za mam nadzieję rzetelną odpowiedź. ;)
    ReviewUserIcon
    Uj

    21.04.2017 10:19

    Inne

    Na paku premie super (usunięte przez administratora) . 50 na h i 100 premi.no chyba że (usunięte przez administratora) . 3 d haaaaaaaaaa
    ReviewUserIcon
    Ola

    19.04.2017 21:38

    Inne

    Widze ze przestaliscie natzekac na arvato. W sumid moze nie jest tak zle ? Czasami lepszy wrobel w garscu niz golab na dachu. Chyba w sprawie arvato to by sie zgadzalo
    ReviewUserIcon
    Halina

    12.04.2017 13:22

    Inne

    W te swieta pracownicy maja wolne. Przychodza do pracy liderzy i ukraina. Wiec nie wiem czemu tak sie denerwujecie?
    ReviewUserIcon
    Maseczka

    12.04.2017 08:20

    Inne

    To wina tych gwiazd zaklamanych z biura .nieroby nic nie wiedzą nigdy jak co sie spyta człowiek Tak dwa wykendy a świętach nic.same robia do piątku to maja wyjeb.... Byście się wstydził piękności. Z pobliskiego kurnika ludzie na was maja takie nerwy że szkoda gadać zdało by się przeprosić
    ReviewUserIcon
    Ola

    08.04.2017 08:48

    Inne

    Jakby zebrać zakład gdzie najbardziej narzekają to z całej tej strony byście wygrali.
    ReviewUserIcon
    Pack

    07.04.2017 08:16

    Inne

    Dziela sprawiedliwie? Tez jestem na tej zmianie. Przyjrzyjcie sie uwaznie.
    ReviewUserIcon
    1234

    07.04.2017 15:22

    Inne

    Skoro jesteś tak mądra, ja na Twoim miejscu wyszła bym przed szereg i pokazała z jaką lekkością idzie Ci dzielenie sprawiedliwie przy różnych zamówieniach z różną ilością szt i często przy dużej ilości stołów. Pracuję z nimi tydzień i też widzę
    ReviewUserIcon
    xyz

    06.04.2017 15:34

    Inne

    Liderzy PACKU Bardzo dziękuję za dzisiejsze zebranie na koniec zmiany i powiedzenie o zamówieniach typu UNITARY może niektóre szanowne Panie w końcu się ogarną, nie nażarte już nie chcę brzydko ich nazwać.... Wiadomo nie da się równo podzielić, ale są osoby które robią to naprawdę ok są to brygadzistki (usunięte przez administratora) przeszłam teraz na zmianę i widzę, dzielą naprawdę sprawiedliwie nikogo nie wyróżniając, choć oczywiście znajdzie się i taka co powie że miała SINGLA z 5 szt a koleżanka obok 10 szt MASAKRA Zawsze pomocne, nie trzeba czekać na zamówienia bądź rozwiązanie problemu, zawsze uśmiechnięte a nie jak nie które, że bez kija nie podchodź Brawo dziewczyny tak trzyamć Tomek masz najlepsze brygadzistki, tylko doceniać takich pracowników.
    ReviewUserIcon
    U

    07.04.2017 07:29

    Inne

    Który (usunięte przez administratora) jest ich dwóch bo to nie chodzi chyba o 3 d bo ona sie nie usimiecha do ludzi
    ReviewUserIcon
    xyz

    07.04.2017 15:16

    Inne

    Chodzi o dziewczyny z grupy (usunięte przez administratora) są naprawdę spoko, ale wszystkim dogodzić się nie da....
    ReviewUserIcon
    Halina

    04.04.2017 23:32

    Inne

    Dlacze nikt z Was nie bierze pod uwage tego ze wy jestescie pracownikami szeregowymi a liderzy Wami zarzadzaja i po pierwsze zarabiaja wiecej maja wieksze doswiadczenie. Wkoncu to oni Wami zarzadzaja i ich obowiazki sie roznia od waszych i sorry ale od zarzadzania i rozliczania ich czasu sa kierownicy a nie wy.
    ReviewUserIcon
    Znudzona

    06.04.2017 18:58

    Inne

    Oj więcej zarabiają i to dwa razy albo trochę więcej myślę że Ty wiesz najlepiej
    ReviewUserIcon
    kanabra

    04.04.2017 18:24

    Inne

    Uczeń i czarnoksiężnik na innych zmianach
    ReviewUserIcon
    Znudzona

    03.04.2017 15:29

    Inne

    Laliu & nmvg Ruszcie glowa i pomyslcie troche, bo chyba z tym u was ciezko. Jak przychodzicie do pracy to Liderzy juz zawsze sa w pracy. Zostaja tez zawsze dluzej a wy? za 3 minuty przed 14 juz stoicie przy wyjsice czekajac na odbicie. wlasnie dlatego nikt ch nie gania za dodatkowe fajki bo w pracy siedza dluzej niz 8godzin.
    ReviewUserIcon
    Ojjjjjjj&

    03.04.2017 19:57

    Inne

    To my też będziemy wychodzić 8 po a zresztą my też wcześniej jesteśmy a jakość i operatorzy przychodzą punktualnie i tak wychodzą
    ReviewUserIcon
    nmvg

    03.04.2017 20:25

    Inne

    Znudzona, czy ja coś mówię? Jakbym mogła to też bym wychodziła, nie przeszkadza mi to. Mam większe sprawy na głowie, niż to czy ktoś wychodzi zapalić faję czy nie, lol. Natomiast stwierdzenie Laliu, że liderzy, operatorzy i ludzie z jakości to nieroby, to przegięcie. Ale nie ma to jak nienawiść do każdego o wyższych kwalifikacjach i doświadczeniu.
    ReviewUserIcon
    Stryków

    01.04.2017 18:02

    Inne

    Dziwię się że nikt jeszcze nie poruszył tematu wychodzenia na fajki co godzinę liderów,jakości,operatów jak nikt to nikt a to jest od początku
    ReviewUserIcon
    On

    06.04.2017 12:06

    Inne

    Ale jak szłaś po przepustke na kawke do liderów to nigdy nikt ci nie odmówił, prawda? Więc stul dziub i pakuj dalej. Chcesz być liderem, operatorem czy w jakości to zdobądź doswiadczenie jak oni to też będziesz chodzić gdzie tylko będziesz chciała.
    ReviewUserIcon
    Marzena

    26.04.2017 19:14

    Inne

    Od 3 tygodni robię w firmie ARVATO, jednak w Niemczech i muszę przyznać, że praca marzenie. Atmosfera wymarzona. Jestem zachwycona
    ReviewUserIcon
    Yy

    31.03.2017 15:18

    Inne

    Brygadzistki wreszcie na swoich miejscach pracują.i tak ma być. tylko jedna z paka jak zwykle przy liderach.a to dlatego że ma okulary 3 d haaaaa
    ReviewUserIcon
    Ej

    31.03.2017 20:23

    Inne

    Dobre ona ma. 3 d ucho
    ReviewUserIcon
    Pati

    31.03.2017 15:01

    Inne

    Czasami tu wchodzę to jak pracujecie w święta?
    ReviewUserIcon
    Znudzona

    31.03.2017 00:37

    Inne

    Trole znow ruszyly na fora. Dobrze bo zaczelo wiac nuda. To na co dzis bedziemy narzekac?
    ReviewUserIcon
    oburzony

    30.03.2017 06:53

    Inne

    tylko narzekacie i narzekacie już się tego nie da czytać....rekrutuje do kilku firm i wszędzie na forach tylko narzekanie! merytorycznie o firmie nic nie można przeczytać, same głupoty!! a to bułki nie takie, a to woda nie taka, a to kolor ściany nie taki...ludzie ogarnijcie się wreszcie, a nie się później dziwicie, że firmy ukraińcow zatrudniają, a nie was. jak tak marudzicie to nic dziwnego. najlepiej załóżcie swoje firmy to wtedy będzie wam wszystko pasowało i będzie idealnie i milion na koncie co miesiąc. Trochę pokory! Weźcie się za robotę, a nie za obgadywanie. Nie macie czasu dla rodziny po robocie, bo zamiast spędzać z nią czas to siedzicie na forum i wypisujecie co wam ślina na język przyniesie. żal naprawdę żal
    ReviewUserIcon
    Natalia

    29.03.2017 19:00

    Inne

    Arvato Polska, wchodząca w skład Arvato AG jest częścią międzynarodowego koncernu medialnego Bertelsmann SE & Co. To lider rynku usług outsourcingowych m.in.: wielojęzycznej obsługi Klientów w contact center oraz programów dla branży paliwowej. Tu jest praca dla pracowitych ludzi.
    ReviewUserIcon
    Reklama

    27.03.2017 16:10

    Inne

    Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na święta , znudziła ci się rodzinka , masz dosyć już znajomych i wolnych niedziel to praca arvato jest właśnie dla ciebie
    ReviewUserIcon
    Oj

    27.03.2017 21:23

    Inne

    To jes trafine super
    ReviewUserIcon
    Pick stryków

    27.03.2017 09:41

    Inne

    Praca super fajna atmosfera ludzie w porzadku ,a i pieniadze nienajgorsze ja sobie chwale a ci co nazekaja to im sie robic niechce
    ReviewUserIcon
    Zuzanna

    23.03.2017 12:40

    Inne

    @Adi rozumiem, że odpowiada Ci atmosfera panująca w pracy. A możesz powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia w firmie?
    ReviewUserIcon
    nmvg

    24.03.2017 23:18

    Inne

    Dużo się można widzieć z dziećmi jak robisz w każdy weekend niemal ;)
    ReviewUserIcon
    .....

    25.03.2017 13:34

    Inne

    To w tygodniu masz wolne. Ja ci pracy nie wybierałam. Poszukaj takiej żeby mieć weekendy wolne. Alr wtedy też będzie źle bo nic załatwić nie można.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Arvato Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Arvato Polska

    Poznań

    https://arvato.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    nmvg

    23.03.2017 01:01

    Inne

    "Nigdzie nie jest i nie będzie super. Nauczcie się że do pracy idę zarobić żeby żyć a nie po to żeby żyć tam." A jednak, to w pracy spędzasz 3/4 swojego życia i jesteś tam częściej, niż we własnym domu, może to jednak nie takie oczywiste, że nie powinno być dobrze. Gdyby więcej pracowników nie zgadzało się na pewne rzeczy i walczyło o swoje, to nie byłoby tylu złych firm, łamiących ich prawa (nie mówię, że ta firma łamie prawo, bo nie, ale ogólnie). Najczęściej warunki są złe tylko dlatego, że ludzie się na nie godzą.
    ReviewUserIcon
    Masakra

    23.03.2017 11:33

    Inne

    Jakie 3-4?? Co 8 godz na dobę to jest aż tyle 40godx w tygodniu a w miesiącu ok 160. Jeszcze są urlopy chorobowe na serio w pracy spędza się mało czasu. Arvato nie łamie prawa. Arvato nie wymyślą tego że ludzie zachowują sir chamsko. Najbardziej chamowaci są na niższych szczeblach. Owszem praca to część życia jak ma się firmę. Ale nie w zwykłym magazynie. Robicie z tego nie wiadomo co. Wad zabraknie i będzie upadek ludzkości. Zresztą nikt ślubu nie brał z arvato.
    ReviewUserIcon
    Ojjjjjjj&

    23.03.2017 18:16

    Inne

    Ty buraku na wyższych stanowiskach, sa chamami zero kultury dzień dobry to już przeszłość.ogarnij się wiadomo kto tu piszę.kierownictwo liderzy i ci wyżej i może z dwie osoby pracujące
    ReviewUserIcon
    sendi

    22.03.2017 19:19

    Inne

    Brawa dla panów magazynierów z komornik. Panów M M M pracują za dwie zmiany. Łapka w górę.
    ReviewUserIcon
    SSS

    24.03.2017 09:50

    Inne

    Lubię ja uzupełniają pack . Wprowadzają dobry humor i lepiej się pracuje . Ma się wrażenie , że lubią swoją pracę i nas. Pozdrawiam magazynierów ze zmiany L.M
    ReviewUserIcon
    MMM

    24.03.2017 20:55

    Inne

    Również pzdr M z komornik:-)
    ReviewUserIcon
    Masakra

    22.03.2017 16:48

    Inne

    Brygadzistki się nie nadają, liderzy sie nie nadają kierownictwo też to czemu jeszcze siedzicie w tej firmie? Pomyślcie co o was zwykłych szarych pracowniksvh mówią jak tamci są beznadziejni. No to tyle. Nigdzie nie jest i nie będzie super. Nauczcie się że do pracy idę zarobić żeby żyć a nie po to żeby żyć tam. Ale widać nie macie innych problemów jak Brygadzistki w firmie i nawet swój wolny czas musicie spędzić na wypocinsch tutaj
    ReviewUserIcon
    Matka

    23.03.2017 18:21

    Inne

    Czyżby kierownictwo się odezwało ,niemożliwe że dopiero teraz ,ludzie gdyby było dobrze w tej firmie w STRYKOWIE to nikt by źle o niej nie pisał ale widocznie jest tragicznie skoro piszą tu różni ludzie?czemu nikt nie pisze o innej miejscowości?polecam dyrekcji przyjrzeć się bliżej temu oddziałowi
    ReviewUserIcon
    Poprawmy ustawmy

    22.03.2017 16:00

    Inne

    Może poruszymy temat świąt ,grafiku ,Wszystkich niedziel o tym nikt nie piszę.że zaraz ludzi tam nie będzie.wszyscy mają zamiar uciec.że szukają sobie innej pracy .że magazyny się budują więc wybór będzie duży.że atmosferą jest do kitu kierownictwo wszczycy kierujący tym czymś maja gdzieś nas zwykłych pracownik ów .chyba jak mamy walczyć to tylko o poprawę ,oto by nam się dobrze pracowało
    ReviewUserIcon
    Halina

    22.03.2017 10:37

    Inne

    Przestancie trolowac to forum i raz piszecie o brygadzistkach packa teraz picka a za chwile o brygadzistach wysylki ludzie dajcie spokoj tym ludziom oni pracuja i to liderzy ich ocenia a nie wy wiec nie ma sensu oczerniac ich na forum bo i tak nic to nie zmieni...
    ReviewUserIcon
    9ó

    22.03.2017 15:25

    Inne

    Będzie dobrze kobity się rozchodzą ,przez zimę się za stały.jak ruszą na pika to jak pociski.wszystko krok po kroku by tarcie dobre było a na lato bikini.
    ReviewUserIcon
    0Ppppp

    22.03.2017 20:02

    Inne

    No chyba za 10 lat bikini
    ReviewUserIcon
    Iiiiiiiiiiiii

    21.03.2017 13:26

    Inne

    Może ktoś by się wziął.za panie brygadzistki. Z pika te puszyste bo wybierają zamówienia ...........sa trzy
    ReviewUserIcon
    Inna

    21.03.2017 21:26

    Inne

    Puszysta się nie nadaje. Slyszalam jak lider jej zwrócił uwagę ze rozmawia przez telefon a ona w ryk. I jak ona wygląda przy ludziach , wstyd
    ReviewUserIcon
    Halina

    22.03.2017 10:33

    Inne

    Prosze zachowac troche szacunku. Nie oceniamy ksiazki po okladce !!! Ogarnijcie sie !!!!
    ReviewUserIcon
    Zadowolona

    20.03.2017 22:42

    Inne

    Narzekacie jak diabli. Wejdźcie na olx powysylajcie Cv i zobaczymy czy tak walić będą do was telefonami. Praca ok wypłata na czas ko ko 2 tys jak ktoś chce pracować to wszędzie będzie pracował tylko szkoda że tyle błota robicie na tym necie. Sami stwarzacie taka atmosferę a później dziwicie się że praca zła kierownictwo itp niektórzy znacznie mniej zarabiają ile ludzi na zlecenie robi a wam źle i zle
    ReviewUserIcon
    koniec dla kolesiostwa

    21.03.2017 12:24

    Inne

    A ja wiem kim ty jesteś najwięcej masz do powiedzenia j ak zebrania robią. Trudne nie bylosie domyslic . Ferment tylko siejesz.
    ReviewUserIcon
    Zadowolona

    21.03.2017 12:26

    Inne

    Nic nie wiesz i nic nie umiesz. Widzę jak pakujesz i jednynie do czego się nadajesz to żeby pakowali ciebie w d...
    ReviewUserIcon
    Enenka

    20.03.2017 19:51

    Inne

    Ja nie rozumiem tu jednego. Jak to możliwe żeby człowiek był w pracy, pracował a po otrzymaniu paska okazuje się ze ma rzutem nieobecnosc nie usprawiedliwiona. Takich cudow nie było w zadnej poprEdniej pracy-a tu tak jest. I nie masz możliwości nawet odzyskania kasy za ten dzień , ani nie mogą ci zlikwidowac nn- bo nie, bo ktoś postanowil ze jednaj nie było cie.. jak to możliwe
    ReviewUserIcon
    Zuzanna

    20.03.2017 12:00

    Inne

    Bardzo Was proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Niech to forum pomaga osobom zainteresowanym pracą w firmie. Co możecie powiedzieć na temat dobrych stron pracy w arvato Polska?
    ReviewUserIcon
    pack

    20.03.2017 17:57

    Inne

    kopiuj wklej... To się nazywa cytat. Czasem się ich używa, żeby prowadzić dyskusję, a nie monolog. Na przykład po to, żeby poznać opinię innych na jakiś temat i podejście np. do warunków pracy. Także przez krytykę.
    ReviewUserIcon
    pack

    20.03.2017 01:28

    Inne

    "Sprawdz co jest w innych firmach i się dopiero odzywasz. A jak zarabiasz mnie to znaczy że po prostu nic nie robisz. Praca w weekendy, ale co poradzic taka praca. 8h i nie trzeba po 12 zapiep.. jak w innych firmach w okolicy Przerwa 20 minut a w innych tylko 15. " To, że firma jako tako stosuje się do kodeksu pracy nie znaczy, że nie można jej skrytykować i jest idealnie. Gadanie typu "Dobrze, że to grypa, bo mogłaby być cholera". "Jak się praca nie podoba to co tu robisz? Idz być ćwokiem gdzie indziej :D" Nie pasuje, to (usunięte przez administratora) . Najlepiej. Pack, wymyśl sobie jakieś kreatywniejsze przezwisko, jak chcesz mieć na nie patent, zamiast nazwy stanowiska.
    ReviewUserIcon
    pack

    20.03.2017 09:54

    Inne

    A Ty umiesz coś więcej niż tylko kopiuj wklej? Jak mnie się jakaś praca nie podoba to ją zmieniam a nie krytykuje. Pakowanie mnie się podoba, super atmosfera, super kobitki, super kierownictwo, a Ty tylko umiesz narzekać. "UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie arvato Polska" Jak na razie w Twoich wypowiedziach brak czegokolwiek sensownego więc się zamknij. To Ty zmień nicka na "ciemniak ze wsi".
    ReviewUserIcon
    uiop

    20.03.2017 11:11

    Inne

    Masz rację qwerty. Każdy ma wreszcie pracę i to ona czeka na nas, a nie my na nią. Brava dla z kiero z Głowna i rudej za taką decyzję.
    ReviewUserIcon
    słuszna

    19.03.2017 23:48

    Inne

    I następna pseudobrygadzistka wyleciała...tym razem za promile.hahaha brawo liderzy.tak trzymać!
    ReviewUserIcon
    on

    19.03.2017 22:07

    Inne

    Zjawiskowa brygadzistko z paka, załóż proszę z powrotem okulary, jesteś piękna :) Nie słuchaj tych zazdrosnych wrednych bab ze stołów i pamiętaj - trzymaj się liderów bo tylko dzięki nim coś osiągniesz :)
    ReviewUserIcon
    Masakra

    20.03.2017 07:11

    Inne

    Jak ona jest piękna to ja jestem modelem wiadomo znów lider pisał każdy wie który.albo sama sobie slodzi
    ReviewUserIcon
    Ucho

    20.03.2017 09:06

    Inne

    Żałosne. Piękna dobre hiiiiiiiiiii
    ReviewUserIcon
    Ważniak

    19.03.2017 09:53

    Inne

    Liderzy nie czytają Waszych wyssanych z palca opinii nie popartych żadnymi dowodami. W Waszych żałosnych wywodach na temat warunków panujących w Arvato nie ma żadnej merytoryki, żadnych argumentów potwierdzających to o czym piszecie. Wasze wypociny z błędami świadczą o niskim poziomie intelektualnym jaki sobą reprezentujecie.
    ReviewUserIcon
    packerka

    19.03.2017 21:06

    Inne

    Wciąż pracująca, a co ważniak trafił w czuły punkt? Ma racje, swój chłop.
    ReviewUserIcon
    Robotnica

    19.03.2017 00:14

    Inne

    Liderzy - całe ARVATO za Wami murem. Dobra decyzja - jeszcze tylko wszyscy poniżej normy do wywalenia. Niech wiedzą że zostają z nami tylko najlepsi.
    ReviewUserIcon
    Aska

    18.03.2017 22:53

    Inne

    Nie wierzcie w to co piszą że jest źle-to są ciagle te same osoby co ciagle i na wszystko narzekaja. To są te same osoby co na kazdym spotkaniu i po narzekaja. Moglabym nazwiskami wymieniać ale i tak je wykasują i liderzy juz wiedzą które i mają z wami zrobić porządek bo tylko ferment siejecie i opowiadacie nieprawdę, a w arvato jest fajna praca, lekka i przyjemna. Liderzy i brygadzistki pomagają. Tylko mogly by te bulki z wedliną wrocic bo byly smaczne. Ile mozna te pączki jeść
    ReviewUserIcon
    Pakujaca

    18.03.2017 21:58

    Inne

    Super praca super kierowniki i super liderzy :-) Co miesiac kasa powyzej 2 tysi, nikt nie gania nie krzyczy jest super:-) Ludziska tylko sie trzeba brac za robotę jak chcecie zarobic a nie sciemiac
    ReviewUserIcon
    J

    19.03.2017 16:42

    Inne

    Stryków 1600
    ReviewUserIcon
    E

    20.03.2017 09:43

    Inne

    No to cienka jesteś. Ja mam norme ponad 50-60/h i zarabiam koło 2000 już z weekendami + 75 za obecnosć. Postaraj się lepiej i bardziej. Jak pracujesz to tak masz
    ReviewUserIcon
    Pack pick

    18.03.2017 20:06

    Inne

    Liderzy pack i pick najlepsi :) Polać im :D Wreszcie ktoś się wziął za tych nierobów co tylko ściany podpierają :D
    ReviewUserIcon
    Xyz

    18.03.2017 15:55

    Inne

    Brawo dla liderow pack i pick wspolpraca super widac roznice :)
    ReviewUserIcon
    O

    18.03.2017 20:22

    Inne

    Widać że liderzy są aktywni oszołomy oczywiście nie tylko niektórz
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    17.03.2017 23:36

    Inne

    A co powiecie o Komornikach? O kierownictwie itp.
    ReviewUserIcon
    Y

    17.03.2017 17:12

    Inne

    Naj jest lider (usunięte przez administratora) nigdy niema problemów,nie chodzi między regalami.praktycznie nic sie nie odzywa , można wszystko robić łapka w górę dla niego

    Zostaw merytoryczną opinię o Arvato Polska

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.