opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Arvato Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 1695 ocen
Opinie(4170)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4170)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj Arvato
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Komunikacja w Arvato
  • .
  • Benefity
  • .
  • Arvato dla Pracowników
  • .
  • Media Społecznościowe

Poznaj Arvato

Nasze wartości

Komunikacja w Arvato

Benefity

Arvato dla Pracowników

Media Społecznościowe

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Jarocin
  • Piła
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Błonie - Arvato Services Polska
Plewiska - Arvato Polska

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Arvato Polska

Opinie

Opinie o Arvato Polska Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 25
    • 26
    • 27
    • …
    • 36

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Arvato Polska!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    MIMI

    10.07.2017 12:41

    Inne

    Arvato Polska to bardzo fajna firma z mądrymi zasadami.
    ReviewUserIcon
    Maska

    05.07.2017 12:37

    Inne

    Ile można wyciągnąć na stanowisku pracownika kompletacji i pakowania odzieży? Jaka umowa jest podpisywana , zlecenie czy na czas określony? Dzięki za pomoc.
    ReviewUserIcon
    Mini

    05.07.2017 11:37

    Inne

    Czy ktoś pracuje w zernikach koło poznania w arvato pracy niema a jak przyjdzie jesień to będą potrzebować
    ReviewUserIcon
    O..matko

    30.06.2017 14:25

    Inne

    1550 zł na rękę na początek. pensja po 2-3 latach podstawy 2000 zł. To jest jakiś żart...
    ReviewUserIcon
    Moralistka

    29.06.2017 11:25

    Inne

    Arvato to lider na rynku usług outsourcingowych w wielojęzycznej obsłudze w contact center. Myślę, że niektóre osoby z forum pomyliły miejsca pobytu.
    ReviewUserIcon
    xx

    29.06.2017 22:28

    Inne

    Moralistka, call center to tylko jedna z usług, którymi zajmuje się Arvato. Inną jest logistyka. Polecam się doinformować.
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    18.06.2017 18:25

    Inne

    Czy aktualna jest jeszcze oferta dla konsultanta z językiem niemieckim w Szczecinie? Jaka to jest firma?
    ReviewUserIcon
    Nara

    15.06.2017 12:26

    Inne

    NO brygadzistka z pika dał popis na integracji ha hha magazyn cały huczy
    ReviewUserIcon
    Maska

    12.06.2017 11:53

    Inne

    @Xyz Chciałbym przyłączyć się do tej opinii. Tak niestety wygląda rzeczywistość w firmie. Trochę więcej pracy a już larum się podnosi, nie potrafimy uszanować dobrego miejsca pracy. Każdy w zakresie swoich obowiązków ma punkt o tym, że wykonujemy polecenie kierownika!!!!
    ReviewUserIcon
    Rok

    11.06.2017 09:50

    Inne

    Praca w niedziele i święta po 12 godz. Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Xyz

    09.06.2017 07:52

    Inne

    Najlepiej wszystko krytykować...części z Was to się po prostu nie chce przychodzić do roboty. Zarobić Ale się nie narobić...szkoda, że jak do Anglii ma zmywak jeździcie i zapieprzacie po 14 godzin to jest dobrze...A anglik za te pieniądze też do roboty nie pójdzie. Ludzie trochę pokory. Patrząc na to że jest to praca w magazynie to jest ok, paczki sa lekkie część ludzi też w porZądku. A to że raz na jakiś czas dadzą coś małego, to ok nie jest to nie wiadomo co, ale mogą też tego nie dawać więc nie ma co krytykować ciągle. Miejcie też trochę szacunku do siebie, uśmiechnijcie się zamiast dogadywać po kątach A będzie nam się pracowało lepiej!
    ReviewUserIcon
    Maska

    08.06.2017 21:18

    Inne

    Fajna firma ale opinie są tak diametralnie różne , że nie wiadomo co mysleć! Teraz widać jak ktoś jest dobry to chwali firmę.
    ReviewUserIcon
    Ujjj

    05.06.2017 18:53

    Inne

    Stawia sie nowe arwato w Strykowie Ale przez panią menadżer nikt JUŻ tam nie pójdzie chyba że z łapanki bo już takich takich przyjeli.każdy normalny nie będzie tu pracował
    ReviewUserIcon
    xx

    22.07.2017 20:45

    Inne

    od jakiego lidera?
    ReviewUserIcon
    Bhp

    24.07.2017 12:19

    Inne

    Uderz w stół a nożyce się odezwą. Zabawne.
    ReviewUserIcon
    Byly pracowbik

    02.06.2017 20:34

    Inne

    Macie lekkas prace nie musicie dzwigac. Nie macie tskze nocek. Moum zdaniem wybagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy.
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    02.06.2017 13:40

    Inne

    na jakie zarobki można liczyć w dziale personalnym na stanowisku aystenckim?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    01.06.2017 19:56

    Inne

    W also 3000 na reke, dobre sobie.
    ReviewUserIcon
    Ok

    01.06.2017 04:59

    Inne

    Also można nawet ustukac 3000 netto pracuję baja na fajkę można wychodzić
    ReviewUserIcon
    Gall Anonim

    31.05.2017 13:10

    Inne

    Witam! Czy mógłby mi ktoś napisać jakie są zarobki w tej firmie? Czy są jakieś nadgodziny? Na ile zmian i czy praca też w weekendy? Chodzi mi o Arvato w Komornikach/Plewiskach Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Pracuje

    31.05.2017 11:34

    Inne

    No wlasnie przeciez skoro ukraincy sa w stanie zastapic nas to ich pewnie tez. Niektorzy liderzy powinni miec taka pensje jak my, jedni jak jest potrzeba robia wszystko a inny tylko chodzi i gada bzdety I nie wie co sie dzieje... lider liderowi nierowny, brawo dla tych ktorzy sie angazuja I przychodza do pracy pracowac.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    28.05.2017 11:08

    Inne

    Wiekszosc czeka do aneksow jak dadza smieszne podwyzki to malo kto tam zostanie...
    ReviewUserIcon
    従業員

    27.05.2017 17:31

    Inne

    Jeśli firma chce być konkurencyjna w stosunku do innych magazynów, to podwyżka powinna być znaczna, ale pewnie nie ma sie co spodziewać wiecej niż 100 zł brutto zapewne... Jeśli tak będzie to nie tylko firma strzeli sobie w stopę i się ośmieszy, ale zakpią sobie z pracowników co w perspektywie zbliżającej się wyprzedaży może rokować niezbyt dobrze dla nich... Pewnie w poniedziałek już wszystko będzie jasne...
    ReviewUserIcon
    Nowy

    21.08.2017 10:42

    Inne

    Napisz , co to są te wyprzedaże? Czy jako pracownik magazynu, mogę kupić rzecz która jest na magazynie? Czy może jest jakiś sklepik, w którym można kupować artykuły?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Arvato Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Arvato Polska

    Poznań

    https://arvato.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Poinformowana

    25.05.2017 09:52

    Inne

    Nawet podwyżkę dostaliśmy :d Premie sa I jest ich kilka więc jakieś na pewno dostaniesz :) Paczki ciężkie nie sa. Ogólnie praca całkiem fajna
    ReviewUserIcon
    takierealia

    25.05.2017 10:07

    Inne

    Podwyżki? Aneks dostałeś/łaś? Bo póki co to tylko powiedzieli o podwyżkach i nikt nic nie wie i póki co cisza
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    24.05.2017 22:01

    Inne

    jak wygladaja zarobki w strykowie? sa jakies premie? jak z podstawa? czy te paczki sa lekkie tak jak pisza?
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    24.05.2017 21:59

    Inne

    jak wygladaja zarobki w strykowie? sa jakies premie? jak z podstawa? czy te paczki sa lekkie tak jak pisza?
    ReviewUserIcon
    Maska

    22.05.2017 11:01

    Inne

    Arvato Polska na w swojej nowej ofercie pracę komisjonowanie i pakowanie w Zielonej Górze i w związku z tym mam pytanie. Może ktoś mógłby dodać coś więcej w temacie? Jakie wymagania ma firma przed kandydatem? Czy są w firmie dodatki socjalne? Z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.05.2017 12:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sally

    21.05.2017 09:59

    Inne

    nawet nie wchodzilem i nie mam zamiaru wchodzic nikomu w droge zreszta, odkad zaczalem prace, nie mialem i nie chcialem nikomu wchodzic w droge dlatego, pracowalem i robilem to co mam w obowiazkach to wszystko, a wrogowie sami sie znalezli :D
    ReviewUserIcon
    monia

    18.05.2017 12:57

    Inne

    a jak wygląda praca lidera procesu? słyszałam że szukają dużo osob do nowego odziału w strykowie? warto składać aplikację na lidera?ile może zarobić?
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    18.05.2017 12:27

    Inne

    Czy Arvato Polska ma również prace poza granicami Polski? Widzę w nowych ofertach pracy sporo zapotrzebowania na ludzi z językiem francuskim. Może ktoś podzielić się wiedzą?
    ReviewUserIcon
    yuk

    28.06.2017 13:35

    Inne

    W Holandii na Venlo potrzebują
    ReviewUserIcon
    Maniek

    11.05.2017 08:46

    Inne

    Coś nowego wydarzyło sie w firmie? Widziałem bardzo dużą listę ofert pracy to z pewnością mają jakiś nowy oddział? Byłem pracownikiem i z sentymentem wspominam tamten czas. Dziwi mnie, że ludzie tak narzekają! Arvato to fajna firma i chyba nie zasługuje na te złośliwości.
    ReviewUserIcon
    paula

    15.05.2017 18:18

    Inne

    niczego siie nie dowiesz ;) sam zadzwon to bedziesz wiedzial. ja tez w sumie dobrze wspominam. nie bylo problemu z urlopem. normy do wyrobienia. przyjemna atmosfera. nikt na nikogo nie krzyczy, wszystko jest z szacunkiem tak jak powinno byc. brygadzistki liderzy tez w porzadku. troche mi szkoda ze juz tam niei pracuje.
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    07.05.2017 20:32

    Inne

    Może mi ktoś napisać coś więcej o tej pracy w Goleniowie? To jest w parku przemysłowym czy gdzie?
    ReviewUserIcon
    Mila

    07.05.2017 11:29

    Inne

    Narzekać na innych jest dużo przyjemniej niż spojrzeć w lustro i znaleźć swoje wady! Arvato to dobra i normalna firma.
    ReviewUserIcon
    Halina

    02.05.2017 12:02

    Inne

    Ale pierdoly wypisujecie z tymi normami... ehhh szkoda gadac. Sami sobie szkodzicie piszac nie prawde jeszcze ktos w to uwierzy i sprawdzi kto napisal ten wpis i namierzy w pracy osobe...
    ReviewUserIcon
    Halina

    02.05.2017 11:01

    Inne

    Ale pierdoly wypisujecie z tymi normami... ehhh szkoda gadac. Sami sobie szkodzicie piszac nie prawde jeszcze ktos w to uwierzy i sprawdzi kto napisal ten wpis i namierzy w pracy osobe...
    ReviewUserIcon
    Meco

    01.05.2017 23:41

    Inne

    Chcesz mieć normę na picka (usunięte przez administratora) Pozdr dla najlepszej brygady która 2,3 maja ma wolne.
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony

    04.05.2017 15:53

    Inne

    Mi jakoś nikt nie proponował:(
    ReviewUserIcon
    Lala

    05.05.2017 09:52

    Inne

    Bo jestes stary gruby i łysy
    ReviewUserIcon
    Marta

    29.04.2017 11:41

    Inne

    @nmvg Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Praca jak praca nikt nie będzie płacił za leżenie a jeśli są jakieś problemy to lepszym miejscem na ich rozwiązanie jest firma a nie forum!. Trzeba zmienić myślenie a będzie znacznie lepiej.
    ReviewUserIcon
    nmvg

    29.04.2017 18:47

    Inne

    Marta, sama sobie zmieniaj, powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Janek Wiśniewski

    29.04.2017 10:34

    Inne

    Brawa wczoraj dla picka, za wczorajszy strajk :) trzeba też pokazać górze że nie będziemy się godzić na pracę w święta za przysłowiowe (usunięte przez administratora) .
    ReviewUserIcon
    JaPick

    29.04.2017 18:17

    Inne

    Jakie brawa? Co zostalo zyskane? Przyszedl (usunięte przez administratora) i w 5 minut wszystkich rozgonil. Oczywiscie Ci co najwiecej krzyczeli w regalach na spotkaniu cisza. Dobrze powiedzial ze pracodawcy dzialaja tak jak ustawa pozwala. musza zmienic sie przepisy ale wtedy pewnie jeszcze wiecej ukrainy przyjedzie.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    29.04.2017 09:45

    Inne

    Dokladnie tak jak mowi poprzednik firmie niezalezy na pracownikach I takie podejscie ma kierownictwo a liderzy to przekazuja. Wola sciagnac ukraincow niz placic polakom. Na nowa hale nie zatrudnia zbyt wielu polakow tylko pewnie ukraina bedzie zasuwac...
    ReviewUserIcon
    Ppp

    28.04.2017 18:23

    Inne

    Kurde no jak wam tak źle to co tam jeszcze robicie. Pełno pracy dookoła, na sonoco wielki baner, corning szuka, wszędzie przyjmują od zaraz. Idźcie pracować gdzie indziej skoro jest tak źle, a nie się wyżalacie. Jakoś niektórzy mogą premie wyrobić i to nawet niezłe. Tylko oni pewnie pracują a nie gadają po kątach
    ReviewUserIcon
    Realista

    17.06.2017 12:14

    Inne

    Wyrabiaja jak cwaniakuja na najlepszych zleceniach a pozniej ten hlam co zostanie ktos musi robic
    ReviewUserIcon
    Pick

    28.04.2017 15:28

    Inne

    W Strykowie dosyc ze praca w swieta to jeszcze za 50zl brutto, porazka.
    ReviewUserIcon
    zdziwiona30

    22.04.2017 17:26

    Inne

    Ciekawia mnie te wasze zmiany i praca w weekend ja pracuje od pon do pt kazdy weekend mam wolny a moje zmiany to albo na 6-14 albo na 8:30 do 16:30 kurcze w jakim arvato pracujecie ze nawet w swieta??
    ReviewUserIcon
    XD

    30.04.2017 14:28

    Inne

    W Strykowie, a ty gdzie pracujesz w magazynie czy w biurze
    ReviewUserIcon
    Realista

    17.06.2017 12:12

    Inne

    Arvato stryków city
    ReviewUserIcon
    takierealiasawstrykowie

    21.04.2017 20:45

    Inne

    Co zmienić? Docenić ludzi, dać im zarobić normalne pieniądze a nie grosze. Wymagają za trzech a płacą ledwo za jednego. Jak na Stryków, obecnie Arvato pod względem płacy wypada najsłabiej.

    Zostaw merytoryczną opinię o Arvato Polska

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.