opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Arvato Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 1695 ocen
Opinie(4170)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4170)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj Arvato
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Komunikacja w Arvato
  • .
  • Benefity
  • .
  • Arvato dla Pracowników
  • .
  • Media Społecznościowe

Poznaj Arvato

Nasze wartości

Komunikacja w Arvato

Benefity

Arvato dla Pracowników

Media Społecznościowe

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Piła
  • Jarocin
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Błonie - Arvato Services Polska
Plewiska - Arvato Polska

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Arvato Polska

Opinie

Opinie o Arvato Polska Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 20
    • 21
    • 22
    • …
    • 36

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Arvato Polska!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kk

    20.09.2018 07:42

    Inne

    Podobniez lpp lepszy
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    09.09.2018 13:00

    Inne

    warto iść na Zara??
    ReviewUserIcon
    kamis

    17.09.2018 07:32

    Inne

    Pracuje tam od ponad 4 miesięcy. Krótko mówiąc atmosfera bardzo w porzadku, pracy nieraz więcej nieraz mniej w zależności od zamówień klienta. Wypłata zawsze na czas. Możliwości rozwoju. Ogólnie polecam
    ReviewUserIcon
    Kaja

    19.09.2018 08:26

    Inne

    Zgadzam sie na pierwszy dzien zostalismy postawieni sami na lini ,co innego na rozmowie co innego jest tam dlugo tam nie zostane
    ReviewUserIcon
    Szczery

    06.09.2018 17:34

    Inne

    Brak szacunku do pracownikow, u władzy ludzie o braku pojecia do zarzadzania zespołem,Magazynem kieruje pupil Kierownika lokalizacji, jesli chcesz awansowac musisz kablowac,szukają zmian nowych rozwiązań niezaczynając od siebie
    ReviewUserIcon
    Zerniki

    07.09.2018 13:16

    Inne

    ktory magazyn?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    15.09.2018 18:47

    Inne

    Zerniki
    ReviewUserIcon
    Kaja

    14.09.2018 07:48

    Inne

    Jest tutaj ktos kto podejmuje prace od 17 w Strykowie?
    ReviewUserIcon
    anonimowy

    07.09.2018 20:32

    Inne

    magazyn w Strykowie najlepszy w okolicy, mili ludzie i fajna kadra kierownicza
    ReviewUserIcon
    ja

    11.09.2018 14:17

    Inne

    trochę zaangażowania...i będzie wszystko super. ;)
    ReviewUserIcon
    Kaja

    11.09.2018 15:36

    Inne

    A co tam jest najgorsze do ogarniecia?
    ReviewUserIcon
    Darek

    09.09.2018 07:38

    Inne

    Czesc szukam pracy i juz jakis czas przegladam to forum i naprawde tak tu sa komentarze pomieszane ze ciezko sie cos dowiedziec jak jest naprawde chodzi o magazyny w Strykowie.Z racji tego ze jestem facetem a było juz tu poruszane pytanie odnosnie składania ubran mysle ze trzeba je wyjac z foli i w miare ładnie poskładac czy tak ? I zapakowac czy jak bo tego sie obawiam ,prosze i szczere odpowiedzi pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Maciek

    08.09.2018 10:32

    Inne

    Jeżeli chcesz zarabiać na minimum zapraszamy do arvato taka prawda
    ReviewUserIcon
    anonymous

    21.08.2018 16:12

    Inne

    kazdy ma prawo do swojego zdania ... ale arvato to jedna z najlepszych firm w Polsce ...lider w branży super pracodawca pod wieloma względami
    ReviewUserIcon
    Śr

    07.09.2018 08:58

    Inne

    Każda dobra wypowiedź to wpisane to na pewno nie przez pracownika zwykłego tylko przez przez tych ciołków którzy siedzą przy komputerach
    ReviewUserIcon
    Anonim

    08.09.2018 00:54

    Inne

    Weź pod uwagę że komentarze są tutaj akceptowane przez admina, i one pojawiają się wtedy jak zostaną zaakceptowane nie wtedy kiedy ktoś napisze, zacznij myśleć
    ReviewUserIcon
    pracownik_z_zernik

    08.08.2018 14:22

    Inne

    Nie czytajcie tych wszyskich komentarzy ludzie. Te wszystkie niby pozytywne komet, to ściema. Dodawaja je marketingowcy z kadr z arvato. Jest to firma nastawiona na wyzysk pracowników i widze ze przeszla do ofensywy. Zastanawiające jest to ze ida teraz same pozytywne koment. Ja pracuje w żernikach w arvato i wcale nie ejst kolorowa, oszukuja, darmowe soboty, a jak juz przyjdziesz to gagatek, pseudokierowniczek masazysta postawi ci z apieniadze firmowe pizze :P
    ReviewUserIcon
    lala

    06.09.2018 12:56

    Inne

    warunki fizyczne pracy tragedia, wykanczajacy grafik ktos powinien cos z tym zrobic
    ReviewUserIcon
    ):

    07.09.2018 08:55

    Inne

    Każdy oddział Arvato to niemiecki magazyn pracy chociaż u Niemców lepiej się pracuje niż w tym (usunięte przez administratora) Arvato przerwa 15 minut nie wiadomo czy zapalić czy zjeść jeżeli się spóźnisz nawet sekundę I nie odbijesz się to odciągają ci z podstawy dużo kasy ludzie chodzą jak (usunięte przez administratora) szacunek (usunięte przez administratora) nie wiadomo skąd ona się wyrwała ale była chyba szkolona każdy wie Przez kogo
    ReviewUserIcon
    ja

    06.09.2018 19:17

    Inne

    swietna firma...madre zasady.. wystarczy troche checi i determinacji, mozna w niej duzo osiagnac... ;)
    ReviewUserIcon
    Melodie

    07.09.2018 08:50

    Inne

    Ten kto pisze pozytywne komentarze na temat firmy Arvato to chyba jest albo kierownikiem albo dyrektorem lub czopkiem który wchodzi kierownictwo w tyłek
    ReviewUserIcon
    Basia

    06.09.2018 07:57

    Inne

    Jak czesto sa wyprzedaze?
    ReviewUserIcon
    Pati

    05.09.2018 07:10

    Inne

    Jakie normy ns Zara? Polecacie ta firme?
    ReviewUserIcon
    Anton

    04.09.2018 09:50

    Inne

    Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Lidera Procesu. Jak wyglada praca na tym stanowisku, jakie zarobki?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    08.08.2018 13:46

    Inne

    Witam! Pracowałam w arvato 3 lata i jeszcze tak jak teraz nie było. nie polecam teraz tej firmy choć kiedyś bym to zrobiła. Brak szacunku do pracownika ciągłe zakazy wymyślanie aby pracwnicy mieli pod górke a to wszystko niby dla naszego dobra obcinanie premii cholera wie za co... teraz rzadzi Ukraina i to oni sa lepiej traktowani. Mnostwo ludzi się zwalnia a kierownictwo nic z tym nie robi tak jakby było im to na reke nawet nie pytajc o powod odejścia nie interesuje ich to w nasze miejsce wejdzie kolejna ukrainka. Po prostu zal!!! tak jeszcze nie było!!!!! Co raz więcej ludzi odchodzi
    ReviewUserIcon
    anonymous

    29.08.2018 18:07

    Inne

    wklejam wypowiedz którą napisałem wcześniej idealnie tu pasuje arvato komorniki 90 procent to ukraina polacy zepchnięci na margines jestesmy bo jestesmy oskarżani o lenistwo kradzierze ukraincy to świętość nawet zrobili ich naszymi przełożonymi taka jest prawda
    ReviewUserIcon
    Power Bank

    03.09.2018 08:10

    Inne

    Za delikatnie napisałeś . Fakt robi się coraz gorzej .
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    14.08.2018 12:34

    Inne

    Witam. Jakie sa zarobki brutto, podstawa jaka ewentualnie do tego premia. Sprowadzilem sie do strykowa i wypada mi zmienic prace.
    ReviewUserIcon
    Miki

    29.08.2018 07:45

    Inne

    Kurcze tylko te 7 dni pod rzad w pracy
    ReviewUserIcon
    Moni

    29.08.2018 11:43

    Inne

    A jak jest na Zara mam tam oferte pracy
    ReviewUserIcon
    Anonim

    25.08.2018 14:23

    Inne

    bardzo fajna firma oferujaca duze mozliwosci polecam!!
    ReviewUserIcon
    Moni

    28.08.2018 19:12

    Inne

    Co masz na mysli "duze możliwości" szukam jak najwiecej informacji mysle zeby sie tam zatrudnic
    ReviewUserIcon
    anonymous

    28.08.2018 19:10

    Inne

    Bardzo fajna firma z super atmosfera, wyplata zawsze na czas. Maja duzo ofert i kazdy dostaje szanse na rozwoj :) :)
    ReviewUserIcon
    belmondo

    24.08.2018 10:23

    Inne

    może niech ludzie z strykowa się wypowiedzą czy mają przy sobie telefony ?
    ReviewUserIcon
    Adrian

    27.08.2018 00:08

    Inne

    Nie można mieć przy sobie telefonu, telefon zostawia się na kantynie w szafce, tam są tez kamery i w czasie pracy ochrona pilnuje by tam nikt nie wchodził jak nie ma przerwy
    ReviewUserIcon
    Anonim90

    10.08.2018 11:26

    Inne

    Pytanie do pracowników call center - jak wyglądaja zmiany, ile jest przerw i ile one trwają
    ReviewUserIcon
    NowaKatowiczanka

    25.08.2018 01:32

    Inne

    Pracuje się po 8 godz. dziennie w blokach od 8:00 do 19:00, do dyspozycji 5 minut przerwy na godzinę pracy plus jedna przerwa obiadowa 15 minut, tak jest w Katowicach. Soboty oraz niedziele wolne.
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    07.08.2018 23:25

    Inne

    Jest darmowy transport i jedzenie a premie ok. No i najwazniejsze, że nie ma faworyzacji jak w innych zakladach ani rzadnego kolesiostwa. Wybierają porządnych kompetentnych ludzi do pracy...Nie ma mobbingu. Praca intensywna i szypko mija czas.
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    16.08.2018 00:33

    Inne

    "Mobbing jest w kazdej firmie. Mniejszy lub wiekszy, ale jest wszedzie" W Arvato raczej nie ma takich sytuacji
    ReviewUserIcon
    GOŁORK

    23.08.2018 23:14

    Inne

    Jak ludzie awansują w Arvato? A no działa to tak: Lider wie, że idzie np. na urlop więc parę dni wcześniej szkoli swojego ziomeczka ze swoich obowiązków, później lider kiedy zachodzi w ciąże, zmienia dział, stanowisko lub potrzebny jest kolejny lider to zostaje nim owy ziomeczek. Oczywiście po fakcie jest tłumaczenie, że rzekomo nie było chętnych na to stanowisko...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Arvato Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Arvato Polska

    Poznań

    https://arvato.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Rambo

    23.08.2018 09:47

    Inne

    Pracowałem tam 2 lata(zerniki-(usunięte przez administratora)) , na początku wszystko bylo fajnie pozniej zaczęło sie psuć, najwiekszą kanalią okazał sie (usunięte przez administratora) który cierpi na schorzenie natłoku mysli. Gosciu mysli ze jest królem tam , oczekuje szacunku buhhaha bo jest przeciez kierownikiem w (usunięte przez administratora)! W zernikach sa same zakazy, zakaz palenia, zakaz wnoszenia telefonow (kierownicy i pracownicy administarcji mają po2 i wchodzą z nimi na magazyn) a oni chwalą sie ze wyplata na czas ze chemia jest z autoatów itd. A najgorsze jest to ze kazdy tam chodzi do kierownika(usunięte przez administratora). i spawa mu co sie dzieje i kabluje na innych bo sam mi to powiedział.
    ReviewUserIcon
    Nowa

    09.08.2018 22:45

    Inne

    gdyby było tak źle, to nie powstawałyby nowe lokalizacje ,nie było by ludzi do pracy albo by sie zwalniali masowo :/ ludzie pracują i mało kto się zwalnia to o czymś świadczy chyba
    ReviewUserIcon
    Nowa

    10.08.2018 14:15

    Inne

    tak jest wszedzie
    ReviewUserIcon
    anonymous

    23.08.2018 09:40

    Inne

    na 3 pracowników 100 Ukraińców to gdzie masz te masy
    ReviewUserIcon
    Adrian

    10.08.2018 07:59

    Inne

    Pracowałem 2 miesiące w Arvato stryków, Polecam tę firmę dlatego że jest tam bardzo fajna atmosfera inna niż w innej firmie w strykowie. Praca jest ciut monotonna, ale jak wyrabia się licencję na inne działy to jest spoko. Nie mam do czego się przyczepić pozdrawiam(usunięte przez administratora) kierowników którzy potrafią iść na rękę pracownikowi. :)
    ReviewUserIcon
    roma

    19.08.2018 19:08

    Inne

    A ten drugi magazyn, co tam robią,, jak jest??
    ReviewUserIcon
    Adrian

    22.08.2018 20:25

    Inne

    Drugi magazyn to ZARA, tez to samo :), i jeszcze jeden nowy ma powstać :D
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.08.2018 13:18

    Inne

    Cenie sobie Arvato za swietna atmosfere i prace którą lubię. Nie pracujemy wiecej niż 8 godzin, obowiazki sa lekkie. Nigdy nie zdarzalo sie chyba zeby ktoś kogos źle traktowal, jest milo super! Najlepsza firma w Polsce
    ReviewUserIcon
    trututut

    21.08.2018 18:59

    Inne

    Kto ci to kazał napisać ? Kierownik ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.08.2018 15:14

    Inne

    czemu, z czym sie nie zgadzasz??
    ReviewUserIcon
    Żerniki - byłem tam

    21.08.2018 19:06

    Inne

    pracowałem rok, w żernikach. sama praca nie najgorsza. najpierw w dziale (usunięte przez administratora) - było spoko brygadzistki super (usunięte przez administratora) pozdrawiam. Potem trafiłem na wydawnictwa i tam zaczoł sie mój koszmar, liderka (usunięte przez administratora)- totalna masakra, jeden do drugiego nie mogł sie odezwac bo zaraz pretensje - sama praca w tym dziale spoko, chociaz mozna by to lepiej zorganizować. Przeniosłem sie na Programy lojalnościowe, (usunięte przez administratora) tam pomiatały ludźmi, właściwie to (usunięte przez administratora) bo (usunięte przez administratora) brygadzistka nie bardzo kumała co się dzieje, chaos tam rodził chaos, robota tęz była spoko ale atmosfera nie do wytrzymania. kasa jak na tamten okres 2015 mbyła cieniutka 2000 brutto. Kierowniczka (usunięte przez administratora) - cięzki temat do rozgryzienia, podobno była "taka" przez swojego starego co ja w bambuko robił, ale ile w tym prawdy....
    ReviewUserIcon
    Beata

    18.08.2018 19:04

    Inne

    Może mu chodzi o twoją sprawę z rekrutacją ?, Generalnie o jaką zachłanność chodzi ?
    ReviewUserIcon
    Wózkowy

    15.08.2018 21:43

    Inne

    Ohoho! Marketingowcy z arvato szaleją na goworku, nagle milion pozytywnych opinii! Prawda jest odmienna niestety. Żerniki-zmuszanie do nadgodzin nawet przez 3-4 miesiące codziennie od września do grudnia! Awanse dostają tylko koledzy liderów , ktorzy prywatnie poza pracą się z nimi przyjaźnią i spotykają.Inni nie mają na to szans, nawet jak ktoś jest ogarnięty. Premia to widzimisię kierownika, nikt nie wie skąd się wzięła taka kwota . (usunięte przez administratora) na magazynie totalny, wszystko wszędzie leży i nikt nie wie po co i dlaczego , na hali upał i duszno że momentami słabo się robi, ale spróbuj na chwilę kask zdjąć z głowy to Cię zjedzą przełożeni. Wprowadzili program SAP. Ten który to wymyślił w arvato powinien do końca życia smazyc się w piekle. Co chwila są błędy, skanery nie działają albo wieszają się na tym systemie, nie idzie pracować! Naprawdę nie idzie pracować normalnie!
    ReviewUserIcon
    Kasia

    11.08.2018 16:09

    Inne

    Witam czy mozecie mi powiedziec na czym polega praca w arvato w Strykowie bardziej szczegolowo poszukuje pracy
    ReviewUserIcon
    Poziomka

    14.08.2018 06:40

    Inne

    Dzieki za odpowiedz a jeszcze cos słyszałam o pakowaniu ,moze to smieszne pytanie ale na czym ono polega że dane ubrania trzeba poskładać czy cos innego?
    ReviewUserIcon
    Adrian

    15.08.2018 16:25

    Inne

    Na temat pakowania nie powiem ci się nic, bo nie mam bladego pojęcia, tylko widziałem jak dziewczyny skanowały ubrania i wkładały je do odpowiednich Półek na wózku, nie znam tego procesu na tyle by ci o tym opowiedzieć. ale wszystko się robi na stojąco.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    08.08.2018 13:51

    Inne

    I proszę tego nie kasować niech ludzie wiedza co się w tej firmie wyrabia. a nie zostawiacie pochwały pisane przez jedna i te sama osobę. Spedziłam w tej firmie trochę czasu i nie mam zamiaru wypisywać tu bzdur tylko prawde.
    ReviewUserIcon
    Roki

    12.08.2018 21:52

    Inne

    Byly pracownik, to tylko twoja opinia inni mogą mieć inna
    ReviewUserIcon
    Matti

    08.08.2018 14:51

    Inne

    Kolesiostwo, płaca pozostawia wiele do życzenia. Nigdy nie wiesz jaki będzie wpływ premiowy na koncie.
    ReviewUserIcon
    Roki

    12.08.2018 21:51

    Inne

    Nie zauwazylem faworyzacji, awansuja rzetelnych i kompetentnych ludzi chociaz pensja moglaby byc wyzsza
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.08.2018 23:02

    Inne

    kolega pracuje i mocno sobie chwali, zadko slyszy sie takie pozytywne opinie o jakiejs firmie, chyba tez sprobue. tylko szkoda ze weekendy pracujace.
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    12.08.2018 14:29

    Inne

    Może po prostu jest tak fajnie w Arvato i nie każdy narzeka
    ReviewUserIcon
    Sergio Leone

    12.08.2018 20:59

    Inne

    Skoro kolega "mocno sobie chwali" to niech sam o tym napisze, po co piszesz za niego? Płaci Ci ktoś za pisanie cudzych i niesprawdzonych opinii?
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    12.08.2018 14:23

    Inne

    Jeden z lepszych pracodawców w okolicach. Fajna firma, praca lekka
    ReviewUserIcon
    Poszukująca

    20.03.2018 22:42

    Inne

    Jak pracuje sie wam w Arvato w Strykowie, jestem zainteresowana ta praca i chciałabym dowiedzieć sie czegoś więcej
    ReviewUserIcon
    Stryków

    31.07.2018 22:31

    Inne

    Zgadzam się, świetna firma z mądrymi zasadami i fajnymi ludźmi..
    ReviewUserIcon
    stryków

    12.08.2018 11:24

    Inne

    jest suuper na obu magazynach!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.08.2018 16:10

    Inne

    Jest super warto!! goraco polecam arvato jako pracodawce
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.08.2018 21:37

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Arvato

    09.08.2018 09:54

    Inne

    Nawet Liderów zwalniają i brakuje rąk do pracy. A zarabiają tyle co sprzedawca w większym mieście..
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.08.2018 01:31

    Inne

    Przyjazne miejsce oferujące możliwość awansu, dużo bonusów, pakiety socjalne,. Mili koledzy, wykwalifikowana kadra,, można się wiele nauczyć. Polecam :)
    ReviewUserIcon
    Anon

    09.08.2018 01:09

    Inne

    Solidna firma, dają na start umowę o pracę i dobre zarobki. Super warunki pracy. Polecamm
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    08.08.2018 20:53

    Inne

    Praca nie jest ciężka i łatwo można dostać wysoką premię, na piku szybko mija czas. Firmie zależy na pracownikach i ich rozwoju. Nie trzeba zgłaszać wyjść do toalety i nikt nikogo nie pogania.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    08.08.2018 13:57

    Inne

    Fakt jest taki ludzie sa przemili jeśli chodzi o pracowników ale reszta jest do bani. Małe wynagrodzenie obcinane premie zakazy pretensje ciągłe ze strony kierownictwa i brak szacunku do pracownika...polaka bo oczywiście ukraincom wchodzą w tyłek...szanuje ludzi z Ukrainy nie mam nic do nich ale żeby we własnym kraju tak było
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.08.2018 11:45

    Inne

    polecam!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o Arvato Polska

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.