KUCA SP Z O.O.

Stargard Szczeciński

Opinie o KUCA SP Z O.O.

Od jakiegoś czasu nie dzielicie się informacjami na temat pracy w KUCA SP Z O.O.. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Jerzy

Może konkurencja chce dołożyć? Idealnie może nie jest ale nie jest źle!!!

byszol

Nie wiem o co wam chodzi z tymi negatywnymi opiniami? ja pracuje w tej firmie co prawda w kuca serwis kolejowy ale to jest to samo i nie narzekam

Riko

Porażka nie wiesz dod kiedy ido kiedy pracujesz brak umowy praca w akordzie ale płacone za godzinę nie polecam 2 lata tam pracowałem bo nie mogłem nic znaleźć przez te delegacie

lol

normalna firma ja nie narzekam

marko

Firma Kuca należy do czołowych producentów osprzętu sieci trakcyjnej w Polsce. Świadczą również usługi z zakresu budowy i modernizacji infrastruktury kolejowej, remontów obiektów kolejowych oraz prac stoczniowych. Jak słyszałem pracuje sie tu w dobrej atmosferze.

lolo

Szkoda gadaci o tej firmie spawacz nie zarobi pan (usunięte przez administratora)nie da zarobici a co do pana (usunięte przez administratora)to niech zastanowi się co ma bo nie jest ogrniety

Zostaw opinię o KUCA SP Z O.O. - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KUCA SP Z O.O.