Opinie o Ochrona Osób i Mienia STEN w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ochrona Osób i Mienia STEN. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ochrona Osób i Mienia STEN o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ochrona Osób i Mienia STEN w Wrocław

Na jakie benefity można liczyć w Ochrona Osób i Mienia STEN?

obserwator Nowy wpis

Praca w tej firmie to benefit ,płacą za wykonaną pracę , i już .Należy się cieszyć że nie ma wpisowego ,lub innej formy rękojmi za możliwość pracy w Stenie.

Wiecie, czy Ochrona Osób i Mienia STEN udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

obserwator Nowy wpis

to jest firma pracująca w/g starych zasad , wtedy nie było pracy zdalnej i tak zostało.

Co jaki czas w Ochrona Osób i Mienia STEN można ubiegać się o podwyżkę?

obserwator

Co rok najniższa krajowa idzie w górę ,i to jest podwyżka ,innej nie ma .

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Ochrona Osób i Mienia STEN odbywa się w siedzibie firmy?

OBSERWATOR

tak ,w siedzibie

Brałeś udział w rekrutacji do Ochrona Osób i Mienia STEN. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Jaki jest styl zarządzania w Ochrona Osób i Mienia STEN?

obserwator

Trudno tu mówić o stylu , Sten ma właściciela i on jednoosobowo decyduje o wszystkim .Obecnie nie jest to firma przyjazna dla pracownika ,nie ma odpraw w sytuacji gdy jest likwidowany obiekt ,zmusza się pracowników do tzw. porozumienia stron ,zarobki najniższa krajowa , i tyle .

Jakub
@obserwator

Aha, najniższa krajowa? To reszta pod stołem, tak? Bo wątpię że za samą najniższą ludzie by tu chcieli pracować.

@Jakub

Niepełnosprawni pracują , tutaj najniższa krajowa to standart , żadnych premii , a o tym stole to nie słyszałem.

Agata
@obserwator

ale przyjmuja osoby ON ze wzgledu na dof z pfronu ? czemu tylko minimalna skoro dof do takich pracownikow jest czesto bardzo wysokie? nie mozna liczyc nawet na karte multisportu i prywatna opieke medyczna?

Firma upadła ?

Jasiu

Ty (usunięte przez administratora) będziesz wykorzystywał niepelnosprawnych jak widzę twoje ogłoszenia o pracę to mam ochotę Ci (usunięte przez administratora) w pysk

----

Sten upada ,następni pracownicy na bruk .

Ali
@----

No upada i to w zastraszającym temie,obiekt za obiektem odchodzi,aż przykro jak firma upada...

kandydat

I znowu wakat na stanowisku koordynatora , i jak tu się zdecydować na taką pracę ,opinie są bezlitosne , zarobek na te czasy -żaden ,wymagania jak do pracy w dyrekcji , to jest forma pracy za karę .

Karuzela personalna w Dziedzicach trwa w najlepsze kierownicy pracują przeciętnie od kilku dni do 2 tygodni . Ogłaszają że szukają kierownika ,pomocnika ,na monitoring w ochronie a faktycznie wykonują obowiązki sprzątaczki , ogrodnika , stróża prywatnej posesji oraz na monitoring . Atmosfera sztuczna fatalna .Praca nie ma nic wspólnego z obowiązkami kierownika ochrony .

mmmm
@Ania

okres jesienno zimowy do obowiązków kierownika jest też wymagana obsługa pieca sypanie węgla odśnieżanie

@mmmm

Biuro chce mieć ciepło ,to trzeba palić w piecu , dla 3 osób nikt nie zatrudni (usunięte przez administratora) czy też sprzątaczki .

Megi
@Ania

Coraz częściej właściciel stena jest na kontroli na obiekcie osobiście wprowadza nowych kierowników a oni odchodzą. Ostatni młody też szybko odszedł. A o paczkach na święta dla pracownika cisza

iiii
@Megi

Nie ma kierownika odpowiedzialnego za nadzór nad pracownikami , więc właściciel chce pokazać że nie ma w firmie anarchii .Ale to zarządzanie na odległość jest destrukcyjne , jest masę nie rozwiązanych problemów na które dyrekcja zamyka oczy ,min.etat kierownika ,po co zatrudniać nową osobę, jak można komuś zlecić jako dodatkową pracę np.rozwózkę grafików ,a same grafiki skleci ktoś na chybcika ,byle jak , no i etat zaoszczędzony.

@Megi

Paczek dla pracowników ,czy też bonów świątecznych w Stenie nigdy nie było , i nie będzie , to również dotyczy premii .Zysk firmy ledwo co wystarcza na apanaże dla dyrekcji. Która bardzo się martwi podwyżką najniższej krajowej , najlepiej byłoby dla firmy gdyby co roku się obniżała .

niera

Obecnie jest jeszcze gorzej

Syc
@niera

Docenić oraz szanować jak ktoś chce pracować jako koordynator w tej firmie

rick
@Syc

Koordynator to w nomenklaturze Stena ,pracownik od wszystkiego ,przede wszystkim naprawiasz to co namiesza dyrekcja ,za to wszystko pracownicy ochrony będą wieszać na tobie psy ,czyli chłopiec do bicia ,zarobek najniższa krajowa ,i za co tu cenić i szanować.

KAZIMIERZ
@Ania

szkoda kierowników sten pozbywa się prawdziwych fachowców kolejne rotacje kolejne odejścia i tak w kółko nic dobrego non stop to samo przychodzi pobędzie do wypłaty i odchodzi prowizorka trwa

@KAZIMIERZ

Tych poprzednich do fachowców bym nie zaliczył ,w końcu któryś się dotrze i zostanie.To specyficzna i ciężka praca nie każdy podoła obowiązkom ,chętnych wielu ,ale sito selekcji jest dość ciasne.

Jo

Ewelino wali mnie :)

Zbigniew

Witam serdecznie nie polecam pracy tutaj ze względu na fatalne podjecie kierownictwa do pracowników

Dziadowa Kłoda
@Zbigniew

Norma . Było czytać forum .

!!!

No i znowu kierownik odchodzi , obiekty również , kryzys ,czy nieudolność dyrekcji .W tej firmie pracownik się nie liczy ,tylko stopień niepełnosprawności . Omijajcie Sten szerokim łukiem , przy likwidacji obiektu nie pozwolą pracownikowi odejść zgodnie z prawem pracy ,tylko zaoferują inny odległy o 100 km ,tylko dlatego żeby nie wypłacić odprawy . Godne ubolewania postępowanie.

marek
@!!!

Nie należy się poddawać , wykorzystać w obronie swoich praw-pracowniczych , sąd pracy ,inspekcję pracy .Fakt umieszczenia w umowie o pracę przez Sten ,zapisu że gwarantuje on pracę w trzech województwach nie świadczy że pracownik ma dojeżdżać 100 km ,lub więcej ,to bzdury , chyba że pracodawca gwarantuje pojazd służbowy.Jeżeli pracownik posiada stopień niepełnosprawności to kwestia odległych dojazdów do pracy jest niemożliwa.

karo
@marek

Jeżeli pracownik przepracował kilkanaście lat w firmie i następuje likwidacja obiektu który ochraniał , i proponuje mu się obiekt odległy 50 lub więcej km , po to żeby się sam zwolnił ,zamiast wypłacić mu odprawę rzędu 1900 zł , to wystawia to firmie świadectwo chciwości i braku wszelkich odruchów ludzkich .Sąd pracy będzie po stronie pracownika.

Anka

To praca typowo biurowa?

sam
@Anka

Praca kierownika ochrony w Stenie to nie jest praca biurowa ,wykonuje się wszystkie prace gospodarcze ,poczynając od sprzątania kończąc na paleniu w CO .Prace malarskie ,konserwatorskie ,budowlane to również wchodzi w zakres obowiązków.Należy wszystko notować co się robi ,dla własnego dobra ,bo w każdej chwili szef może cię zapytać co dzisiaj zrobiłeś, i biada temu kto tego nie pamięta.Płaca jak u pracownika ochrony fizycznej ,czyli najniższa krajowa .Stąd ciągłe wakaty na tym stanowisku..

Krzychu
@sam

Wiosna koordynator będzie kosił sprzątał i wykonywał pracę ogrodnicze. Właściciel zatrudnia pracowników że wschodu jak ma wakat na koordynatorze ale im trzeba płacić to samo z monitoringiem palaczem czy sprzątaczką .Jak już jest kierownik innym nie trzeba płacić wszystko ma zrobić kierownik . Zero profesjonalizmu nie polecam w Namysłowie tej firmy

Jak wygląda ścieżka awansu w Ochrona Osób i Mienia STEN?

nnn

Jako pracownik ochrony fizycznej możesz awansować na starszego obiektu to i tyle.

obserwator

W dyrekcji jak się robi karierę to nie wiadomo , z tego co wiem jest wolny etat kierownika ochrony , ale o tym to inni dużo piszą .Mała firma ,to i takie możliwości awansu.

kkk

możesz dostać czystą kurtkę masz szansę też na większy dodatek za dojazd płacą też za KPO jak zostaniesz starszym obiektu premia comiesięczna

lll
@kkk

Czysta kurtka , dodatek za dojazd , i najniższa krajowa , tak jest na początku kariery i na jej końcu .

Mariusz
@kkk

Premia zależy od wyników, czy jest wypłacana co miesiąc w takiej samej wysokości jako część wynagrodzenia?

@Mariusz

Pojęcie premii w Stenie nie funkcjonuje , nie ma takiej części składowej wynagrodzenia .

Nowa
@Mariusz

Jaka premia!!!! Jakieś zarty

sam

Na kontrolę po obiektach jeżdzi jakiś nawiedzony ,ponoć kierownik ,w masce nie poznasz ,ale auto służbowe,i wszędzie ględzi że nie ma godzin żeby zapewnić ludziom etaty ,i ze będzie nam wpisywał nasz urlop wypoczynkowy w miejsce tych brakujących godzin .Do tej pory godziny były ,pracowników tylu co było ,więc o co chodzi...? Znowu jakiś nawiedzony trafił do Dziedzic ,destruktor, -zapomina że urlop wypoczynkowy jest własnością pracownika i nie służy do zapychania dziur .Oj nie ma nasz szef szczęścia do kadry kierowniczej.

ooo
@sam

To działania bezprawne niezgodne z Kodeksem Pracy. Takie działania zwiastują problemy dla firmy .

Paulina

Na jakie stanowisko obecnie można się starać w firmie Ochrona Osób i Mienia STEN? Na jakie zarobki i benefity można liczyć? Czy praca jest ciężka? Chciałabym też się dowiedzieć jak wygląda kwestia urlopu. Czy można wziąć bez problemu?

@Paulina

Na dzień dzisiejszy nie słyszałem o wakatach ,szukaj w ofertach pracy Sten ,może coś znajdziesz.Zarobki to najniższa krajowa ,w tej firmie nie ma benefitów ,praca jak wszędzie ,można przywyknąć .

@Paulina

Jak dojeżdżasz do pracy własnym samochodem to zwrócą ci część kosztów dojazdu ,jak innym pojazdem to nic, za leki raz na kwartał ,ale to jest zawiła procedura ,za każdym razem lekarz musi potwierdzić to działa na zasadzie zapomogi tak że niewielu decyduje się na taką formę niby refundacji ,praca głownie w nocy ,o zarobkach poprzednik pisał , brak jakiegokolwiek premiowania , a reszta to już same plusy.....

Wrocław
@Paulina

Zależy gdzie mieszkasz i czego szukasz ale z tego co wiem to są jakieś ogłoszenia dodane

ps

Z OKAZJI NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ,SERDECZNE ŻYCZENIA , ZDROWIA ,POMYŚLNOŚCI ,OBFITOŚCI ŁASK BOŻYCH ,WZAJEMNEJ ŻYCZLIWOŚCI .ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU DLA CAŁEJ ZAŁOGI STEN-a.

rocky

Kierownictwo nie powinno ulegać naciskom i "humorom" już na tym forum opisywanym tzw. świętym krowom , czyli pracownikom którym się wydaje że zasady ,obowiązki pracownicze ich nie obowiązują ,są dla szaraczków ,to bardzo psuje wizerunek firmy.

Lur
@rocky

Stradomia Dolna licencja śpi w weekendy nikt nic nie robi z tym

Jarek
@Lur

Widziałem ofertę do ochrony na Stradomia a że można spać to chętnie tam się zatrudnię.

@Jarek

Ci co spali ,już nie pracują ,dlatego jest wakat .

@mmmm możesz wypisać wszystkie obowiązki kierownika?

tom
@Marcin

Kierownik zajmuje się wszystkimi sprawami ,problemami , które dotyczą pracy podległych mu pracowników ,czyli wszystkim , jeżeli podejmujący tą funkcję nie ma tej świadomości ,to skazany jest na niepowodzenie.Musi tez sobie poradzić z pracownikami ,tzw.św.krowami ,którzy chcą układać grafik pod swoje potrzeby i nie licząc się z pozostałymi.

Marian

Pan kierownik z Dziedzic po wojażach hiszpańskich podczas objazdu obiektów , założy maseczkę wreszcie ,można być niedowiarkiem ,ale nie można narażać innych .Przydała by się kwarantanna .

Obserwator
@Marian

Niech lepiej już nie wraca wcale karierowicz bo z niego nie ma żadnego pożytku bo zamiast pomagać ludziom to tylko szkodzi i utrudnia,na s.p Józefa narzekali a za niego było o wiele lepiej...

rrr
@Obserwator

Robi to co mu każe zwierzchność,w\g nich czym pracownicy więcej narzekają na kierownictwo ,tym lepiej dla dyrekcji.

Sycowski
@rrr

Pracownik ochrony ma wykonywać obowiązki i polecenia przełożonych jeżeli ma problem powinien zgłosić . Jeżeli komuś się praca nie podoba niech odejdzie i nie psuje wypisując wymyślone historie,na jego miejsce jest wielu chętnych ,czekają .Jeżeli ktoś chce wpływać na decyzje to niech zmieni stanowisko . Firma jest profesjonalna , nastawiona na zysk czasy świętych krów się skończyły .

fred
@Sycowski

Byle by nie przeszkadzać w wykonywaniu tych obowiązków.Trochę szacunku dla pracownika mile widziany ,to działa w dwie strony.Szefostwo przemilcza trudne tematy,więc pozostaje forum,ton poprzedniej wypowiedzi wskazuje na brak akceptacji dla krytyki.Tych kolejek chętnych do pracy jakoś nie widać,stosowana jest zasada łapanki ,było to widać w Zgorzelcu ,gdzie kierownictwo pełniło służby za pracowników tzw.łapankowych,którzy nie spełniali żadnych norm ,a byli zatrudniani.Skoro tylko zysk ma wpływ na politykę kadrową ,to nie można tu mówić o żadnym profesjonaliżmie .

mirek
@Sycowski

Problem św.krów narastał latami ,to sól w oku kierownictwa i pozostałych pracowników.

rrr
@Marian

Już go nie ma ,zastąpił go ktoś inny , słuszna decyzja'.

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Osób i Mienia STEN - Wrocław

• Jak się pracuje w Ochrona Osób i Mienia STEN?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Osób i Mienia STEN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Osób i Mienia STEN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ochrona Osób i Mienia STEN
2.4/5 Na podstawie 49 ocen.
  • ul. Meliorancka 14C
    51-180 Wrocław