Opinie o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KPPD Szczecinek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KPPD Szczecinek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Uliczni Wojownicy

He , he , he , ale jaja w naszym zakładzie , drugi raz się wczoraj maszyna zepsuła , ludzie żeby na takim dużym zakładzie nie było elektryka na drugiej zmianie ?. Próbuje naprawiać mechanik , takie rzeczy są nie do pomyślenia , bo jak ma to wszystko kuleć ?. Nie będę wspominać , że grzebią w elektryce nie uprawniony człowiek , czyli też operator .

ktoś
@Uliczni Wojownicy

Po pierwsze ilu jest elektryków na zakładzie po drugie ilu jest elektryków z wolnym etatem w Kaliszu? Ty pracowałbyś po 16? Wątpię, myślisz że takie to proste. Ciesz się że ktokolwiek próbuje bo inaczej nie zarobisz nawet na suchą bułkę.

Uliczni Wojownicy
@ktoś

Ty mnie nie do końca zrozumiałeś , chodzi o to by dwóch elektryków było , tak samo jak np mechanicy , jak się zapłaci odpowiednie pieniążki , to przyjdzie fachowiec .

ktoś
@Uliczni Wojownicy

Zgadzam się z Tobą w stu procentach, gdyby chcieli tylko zapłacić to i przyszli by fachowcy lecz oni wolą firmy, po których często trzeba coś poprawiać. Niestety tak już jest i nie zmieni się to za szybko

Ciekawski

Coś się zmieniło w tartaku w ostatnich , lepiej płacą ?.

HT

Witajcie. Widzę że Wojtuś po zwolnieniu mechanika dalej strzela sobie w mogę rozwiązując umowę z elektrykiem. Chłopak tylko był głupi że tyle czasu przyjeżdżał i robił... Ale jak to w naszym zakładzie najlepiej wykorzystać i wykopać.. Przyjechała jakąś firma wymienia zabezpieczenia skasował zakład i co się okazało nie na takie jak powinni ???? ale przecież naszemu....... można wszystko wcisnąć. Pamiętam jak przyjechał serwis do kamer.. Chcieli wymienić sporo rzeczy za ładna kasę, w sobotę przyjechał ten elektryk co zawsze i zrobił za darmo. A teraz jemu podziękowali. Brawo dyrekcja, pozbywacie się dobrych pracowników

Hiphop
@HT

Przedewszystkim zmień nick na DZM, nie wiem z kąd masz wiedzę kto ile za uslugi, pozatym zacznijcie pracować od 6.00 a nie od 7.00 a w soboty 8godz.a nie 4. Tylko narzekanie ale nikt was z pracy nie rozlicza prucz awarii zero nadzoru brygadzista tylko po katach sms pisze. Może czas wziąć się do pracy bo tylko narzekanie, co nagle będziesz musial pracować? Nieprawdopodobne:)

nikt
@HT

Elektryk z Krosina nie był pracownikiem zakładu tylko usługodawcą, dla mniej kumatych, wystawiał faktury za swoją pracę. Pozostał więc ten ostatni miejscowy który podobno też się wykrusza. Słyszałem że za ostatnie zw,lekarskie pojechali mu grubo. Dziwię się,że jeszcze tam jest. Powinien dawno opuścić tą super firmę. Jak pójdzie ciekawe kto przyjdzie? Pelca wezmą i zewnętrzne firmy. Myślę, że będzie czas na odpoczynek bo postoje murowane. Nie czepiajcie się mechaników pomagają jak mogą a soboty nie są obowiązkowe, każdy pracuje ile może lub chce

Kaziu w

Jak idzie robota w firmie poprawiło się?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KPPD Szczecinek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Wprowadzili kodeks etyki i to sama prawda, mobbing, straszenie,zastraszanie, zmuszanie i przymuszanie do pracy to codzienność w kppd itp...

@Adam

Człowieku, co ty wypisujesz? Jakie straszenie, zastraszanie? Pracuję tam długo i nie widzę tego co ty uważasz za codzienność. Jedno ci powiem, do pracy przychodzi się, żeby pracować uczciwie osiem godzin bo za to masz płacone. To nie czasy czy się stoi, czy leży coś tam się należy. Wykaż się, chyba, że stawka nie pozwala to zawsze można podziękować i pójść gdzie indziej. Życzę powodzenia w tym kierunku

@Nikt

Nikt kim Ty (usunięte przez administratora) jesteś, jak sam piszesz Nikim ...jak nie widzisz to zapraszam do okulisty

@Adam

Niestety kolego Adamie (lub nie kolego) poprzedni mój wpis gdzieś zaginął. Nie będę powtarzał ale masz rację jestem nikim albo kimś kogo dobrze znasz. Fakt taki,że moja kultura jest za słaba do twojej. Dzięki za troskę o zdrowie na szczęście okulista jeszcze nie jest potrzebny. Wesołych świąt życzę

Jur

Z niewolnika nie będzie pracownika

Wan

Zapraszu na moj kunal rabota w polszu w tartaki

K...

Macie rację mistrzowie a przede wszystkim bhp zamyka oczy i do przodu jakość fatalna same reklamacje byle metry

Adek

Oni nie szukaja pracowników tylko niewolników i to bardzo wydajnych

Niko

Zacznijcie szukać winnych od siebie. Każdy po troszku i robi się kiepska atmosfera.

Hulk 32

Ludzie ogarnijcie się. A nie tylko (usunięte przez administratora) każdemu

Master B

Czuję odrobinę żalu, który ściska dupcie ???? te bzdury, które piszecie to tylko spekulacje i wymysły aby temat był dalej drążony. Żal ściska serce czytając te wypociny, rozumiem, że czujesz się pokrzywdzony(a) ze względu na zarobki ale wybór należy do Ciebie za jakie pieniądze pracujesz. Tematem tego forum nie jest pisanie bezpodstawnych oskarżeń czy inaczej użalania się. Także proszę o zastanowienie się nad pisanym tekstem

Ona

Nieudolność mechaników pojawiła sie teraz, czy oni są wogóle potrzebni? Pzerasta ich juz wszystko i czekanie na kogoś z zewnątrz by coś zrobił za nich. Nie wiem czemu są premiowani jak wszyscy jak im nie zależy żeby to wogóle się kulało. Wyszło rozpasanie nagrodami...

On
@Ona

Jaka płaca taka praca. Widocznie za mało zarabiają.....

Ono
@Ona

To jest najzwyczajniej brak nadzoru osoby kompetentnej Przecież wszyscy wiemy że W.P się nie nadaje tak jak i.jego poprzednik A mechani y to.doskonale wykorzystują, jak ktoś taki może być ich przełożonym.jak nie ma.zielonego.pojecia o mechanice A.wiec zawsze będą to robić w ciała.....

@Ona

To nie jest nieudolność mechaników, a operatorów maszyn. Znam firmy gdzie operatorzy są pomocni w razie jakiejkolwiek awarii a nie spacer na fajeczkę. Po drugie nie generujcie tylu usterek, to też wasze pieniądze. Po trzecie jakie nagrody i premie dla mechaników? Premie jakie mają niektórzy operatorzy lub fachowcy, bo tak się zwą, nie ma nikt a na pewno nie dział UR. Powinniście być wdzięczni nawet za taką pomoc. A gdyby nie było działu mechanicznego tylko serwis zewnętrzny, co zarobicie? Pomyślcie

Pryzma

Takiego czegoś na warsztacie nie było. Tylko pisać im nakrody, a oni aby ktos najlepiej zrobił za nich, brygadzista nie ogarnia. Biurek im nastawić i z wszystkich zrobić kierowników i aby do 14.00

Szczery
@Pryzma

No tak tak kierownika utrzymania ruchu nie ma a nawet jak był to słaby a zastępując co Wojtek......masakra jakaś totalna wielka porażka na niczym się nie zna a nie spoko zna jak to wejść cały Leszkowi w t.......

Wyrozumiały dla mechaników
@Pryzma

Witam Fakt nastał raj na warsztacie ale co się dziwić zero nadzoru no bo niby kto???? Wojtek dobre kto to tam.wogole posadził zero kontaktów o wiedzy technicznej to już nie wspomnę.......robią to w ch...... Jak chcą Więc co się dziwić że raj dla mechaników nastał gorzej widzę żywotność maszyn z takim kierownikiem to już Krzysiek był lepszy od niego hahaha.....

Cosa Nostra

Są wreszcie normalne umowy o pracę , ludzie się cieszą . Moje sugestie dla KPPD Szczecinek: Żadnych. Lubię atmosferę w KPPD Szczecinek za: Pracownicy :-) :-) :-).

Nie
@Cosa Nostra

Takie normalne.... 11zł/h i 10% premi i atmosfera niewol...

Wawel

Jak tam pan M z hal str , kiedyś robiłem strasznie typ sprzedawał ?.

DICK

I wykruszył Nam się najlepszy główny mechanik ...... :-))) Dawno już była pora , i tak długo L wytrzymał z nim....... teraz czas na pseudo mechanika skoro nie ma już głównego mechanika...... Za to zastępstwo przejął gość nie do........... spoko zna się na wszystkim a na pewno już na tym jak wszystko co złe zwalić na innych :-)))))) To kto nowy się pojawi HEHEHEH ???

Czarno to widzę
@DICK

A co ty Ty masz do WP gość się stara jak dobrze wypaść przed L..... ????????

Xxx
@DICK

A kto jest teraz w zastępstwie???

Ad

Same kumotrstwo mamusia tatuś syn córka zieńciu zienciunio synowa itp.

Pr. HT. 2

Więc tak, od kiedy "sinogal" wygasł brak wpisów i bzdurnego oczerniania kogokolwiek. Choroba wyeliminowania, jednakże pojedyncze komórki się uchwały. Jutro święto (wypła), ktoś, coś powie?

pryzma

Przydały by się jakieś czytniki na portierniach zamiast tych list.

Zostaw merytoryczną opinię o KPPD Szczecinek - Kalisz Pomorski

• Jak się pracuje w KPPD Szczecinek?

Zobacz opinie na temat firmy KPPD Szczecinek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPPD Szczecinek?

KPPD Szczecinek
1.8/5 Na podstawie 862 ocen.
  • Waryńskiego 2
    78-400 Kalisz Pomorski