Opinie o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KPPD Szczecinek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KPPD Szczecinek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Ula

może teraz ludzi dadzą do remontu bo już nie wytrzymują

Firma

Współpracować z ich tzw działem mechanicznym to jak iść ze ślepcem na polowanie . Nie polecam

staś

jakies zdarzenie rowerowe z pracownikiem zpd?

@staś

Teraz było ale zdarzenie w pracy , czyli wypadek .

kto i co?

@Uliczni Wojownicy

(usunięte przez administratora). mam pytanie co do goscia od palcow. czy do momentu zdarzenia zdazyl wyrobic norme?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w KPPD Szczecinek?

Uliczni Wojownicy

Atmosfera w tym zakładzie jest tragedią , ja nie mówię już o jakimś szacunku między pracownikami , ale o kulturze , bo z tym kiepsko . Nie chcę mi się tutaj pisać o ludziach donoszących jeden na drugiego .

podpie...lany
@Uliczni Wojownicy

https://demotywatory.pl/786780/Zbieraj-punkty-za-podpier*alanie-w-pracy hahaha...

@podpie...lany

Ja do tych ludzi nie należę , ale takich jest dużo tam . Jeszcze takich fałszywych ludzi nie widziałem.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KPPD Szczecinek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Leszno
Only

Co tam słychać w tartaku , podobno jest nowy dyrektor , słyszałem że się trochę w zakładzie zmieniło ?.

xxx

Kto następny na bruk ??????????????????????????????

Tartaczny Kabaret
@xxx

A ktoś ma być następny ?.

Uliczni Wojownicy

Jeden z Ukraińców widzę się strasznie rzuca , ale to jest nasza wina , jeszcze trochę i będą oni rządzić .

Lol

Co by nie napisał to i tak jakaś men_a skasuje, a ktoś pytał jaka jest droga awansu w kppd to zapytajcie Kasi!!!

Uliczni Wojownicy

Widzę że wypowiedzenie dostało trzech pracowników , w sumie nie wiadomo kto następny , boję się że ja to będę , a na nic innego już mnie w życiu nie stać , tylko tartak .

WRW

Słyszałem że trzy osoby się pożegnały z pracą , w tym długoletni pracownik z dawnej starej hali ?.

Henry

Może nie jest idealnie ale jeszcze będziemy tęsknili za pracą w firmie. Ten kryzys z pewnością wszystkim zaszkodzi.

Ona456

Kiedy zaczna wysyłac na zaległe urlopy ? To chyba dobry czas na to.

Rocky

Wiesc niesie ze u was te stare baby z placu sie pos....ły ze strachu . ktos kaszlnie kichnie i juz panika.

Ona456

Obydwie siory wyslac na wiecznom kwarantanne bo sie ich nie da sluchac

Kunta Kinte

W dobie COVID-19 ktoś kazał zabić deskami toalety i odciąć tym samym część załogi od bieżącej wody. W zamian postawiono TOY TOY. Teraz ta "inteligentna" osoba sama się "osr..a" a co za tym idzie udostępniła toalety. Bardzo dziękujemy.

Kunta Kinte

Mamy kolejne "aborcje" komentarzy. Brak postów o skłucaniu. Ćzyżby kogoś to dotkneło?

Widzewska Dąbrowa
@Kunta Kinte

Bo z tym skłócaniem to jest prawda np pracowników , jeden ma 3 000 netto , a drugi 1 900 , to kto ma lepszą motywację . I taki operator później się śmieje z pomocnika , wcale się nie dziwię że się sprzedają .

HT

Witam. Dla mnie chore jest takie podejście bo w Lidlu płacą tyle i tyle. Człowieku pracujesz w ZPD albo w Lidlu. Tu są inne warunki pracy i płacy. Nie jestem pracownikiem tartaku ale dobrze wiem jakie są zasady i płace w kppd. Nie tylko u was taka jest sytuacja. Co innego że pracodawcy i inni niby wasi przełożeni mają to gdzieś ile zarobicie. Najlepiej jakbyście dopłacali do zakładu. Jak dyrekcja nie zrozumie że pracownik musi normalnie zarobić to nie będą mieli zysków takich jakich chcą. Jak pracownik dostaje najniższa krajowa to ma gdzieś czy będzie pracować 8 godzin czy tylko chodzić, bo i tak tyle samo dostanie... Dyrekcja widzi tylko metry obojętnie czy z tego materiału vos będzie czy nie, najważniejsze ile metrów wyjdzie z hali. Może niech się zastanowią i dadzą zarobić pracownikom, to i metry i jakość się zwiększy. Rzucanie desek nie jest lekka praca. Proszę żeby stanęli dyrektorzy za trskiem i przez tydzień popracowali, może wtedy zrozumieją za co płacą. To samo tyczy się mechaników. Zarobią to i sami będą się starać żeby nie było awarii, oczywiście jeżeli dyrekcja będzie chciała materiały kupować. Firmy zewnętrzne do utrzymania ruchu moim zdaniem są potrzebne ale jak jakąś mają to niech zostanie ta firma jeżeli jest sprawdzona. No chyba że ktoś nie potrafi się dogadać. Znam zakład gdzie przyjeżdża firma zewnętrzna i jeszcze mechanicy dodatkowo zarabiają. Ale to inna bajka. I nie porównujcie innych zarobków z Lidla itp do zakładu. Tu pracujecie nie gdzie indziej i tu macie takie wynagrodzenie. Ludzie są zazdrośni zawistni nie to co 15 20 lat temu. Dzisiaj jeden pracownik nie będzie za innym bo po co? Jedność może doprowadzić do poprawy. Nie tak jak teraz,,, pobiegnę powiem przełożonemu że ktoś nie pracuje to dostanę podwyżkę. Dyrekcji o to chodzi żeby skłócić załogę bo wtedy łatwiej się ludźmi zarządza. Spójności i jedności nie rusza. Ale to było kiedyś... Pozdrawiam w Kaliszu pomorskim wszystkich pracowników i firmy zewnętrzne które tam przyjeżdżają i przyjeżdżały. Jeden z firm zewnętrznych był fajnym facetem ale pan W rozwiązał umowę, trudno znajdzie się ktoś inny tylko już nie taki głupi że za darmo będzie robić. Pewnie posypią się same negatywy ale trudno napisałem to vo myślę. Jeszxze jedno, przykre że niektórzy nie mają własnego życia i tak bardzo interesują się czyimś. Co z tego że ktoś kogoś bzyknal to ich sprawa wy do pracy chodzicie a nie na plotki lub podglądanie kto komu co wsadzi

@HT

Z obserwacji opinii o ZPD Kalisz Pomorski wnioskuję że są one pilnie monitorowane i niepochlebne opinie są niezwłocznie usuwane. Żadna krytyka nie jest akceptowana a że pozytywów brak to już inna bajka.

@HT

Z tym skłócaniem pracowników to się zgodzę , być może jest tak , i tego nie wie nikt że np operatorzy mają na metry też , a pomocnik ma tylko na godz i musi się podporządkować pod operatora . Z tym skłócaniem jest to robione specjalnie żeby ludzie (usunięte przez administratora) i takie jest kręcenie w mózgach ludziom , a kierownictwo się śmieje i itd . Co do metrów , pewnie że muszą być , bo zakład by nie zarobił na siebie i by nie było śmiesznych wypłat .

@HT

Wpis bardzo ciekawy,aczkolwiek jedno zaprzecza drugiemu. Język Polski w pisowni też się kłania. Mówisz,nie jestem pracownikiem tartaku,jesteś. Sprawa bardzo prosta,zachwalasz firmę pojedynczego gościa z Krosina, na pewno nie przyjeżdżał za darmo. Wiem widziałem faktury.Zgadza się,że łatwiej manipulować jednostką jak grupą.Zjednoczcie się,choć w twoim przypadku będzie trudno,bo Cię znam!!!

Ukochane Miasto
@Kunta Kinte

Nie pochlebne komentarze , to chyba o czymś świadczy ?.

On
@HT

Wszystko to prawda, całe KPPD to rodzinka P banda (usunięte przez administratora) i złodzieju. Ale moje pytanie to gdzie są tak zwani "związkowcy"....

Hhhh

To elektryk się zwolnił a poprzedniemu rozwiązali umowę. Sami strzelają sobie w stopę. Ale Wojtuś żeby mieć więcej w kieszeni pewnie znajomych zatrudni i się podziela kasa

Taki tam
@Hhhh

No wszyscy co kiedyś robili dla Kalisza a byli z ramienia Leszka to teraz nawet nie przyjeżdzają bo z Wojtusiem się nie można porozumieć.Może trzeba się nadctym zastanowić bo tak się nie da.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w KPPD Szczecinek?

Julianów 1910

Nie masz znajomości , to nie awansujesz .

xxx

co słychać na dziale mechanicznym ? polepszyło sie???

@xxx

Czy się polepszylo? A czy tam kiedykolwiek było źle ?

XD

Ech operatorzy maszyn,wózkowi i układacze desek tak was boli i kłuje ten dział jak (usunięte przez administratora)

@XD

Ja myślę że nie chodzi o dział. Raczej o niektóre osoby.

XD
@Kunta Kinte

Czyli jakie lub kogo, mechanicy, elektryk czy kto, bo tam nie ma nikogo więcej.Nie ma kierownika, mechanika głównego a sorki jest brygadzista.To o kogo by chodziło?Dział to dział, wszyscy odpowiedzialni jednakowo.Fakt nie jednakowo nagradzani

X
@xxx

Tak polepszyło się.Wczoraj odszedł elektryk,jeden trybik wypadł.Zobaczymy jak machina będzie funkcjonować

Zostaw merytoryczną opinię o KPPD Szczecinek - Kalisz Pomorski

• Jak się pracuje w KPPD Szczecinek?

Zobacz opinie na temat firmy KPPD Szczecinek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPPD Szczecinek?

KPPD Szczecinek
1.8/5 Na podstawie 862 ocen.
  • Waryńskiego 2
    78-400 Kalisz Pomorski