Opinie o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KPPD Szczecinek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KPPD Szczecinek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Olka

W ostatniej opinii jeden pan pisał o tym, że wszystko okaże się w przyszłym roku, jakby nie patrzeć powoli będzie się zbliżał jego kres, wiec co do dziś działo się w firmie? jeszcze jakiś czas temu był poszukiwany mistrz zmianowy z kwota liczona od 4500 zł., jakie są max zarobki i jak pracuje się na tym stanowisku?

Teofilów Gang

Ogólnie małe to ma znaczenie czy są dwie zmiany , jedna , czy słabiej idzie produkcja itd . Inaczej , jest jedna zmiana np , morze to skutkować tym że kiedyś nie bd potrzebowali aż tyle ludzi . Bo dla pracowników jeżeli chodzi bez sobót , to ogólnie prawie i tak te same wynagrodzenia . Morze inaczej troszkę wśród operatorów.

Beti Nowy wpis

dzień dobry. partner widział ofertę dla Kierownika produkcji drzewnej z tym, że jest już ona wygasła. proszę mi powiedzieć czy więcej osób jest potrzebnych na dziale do pełnienia tej funkcji? zastanawiamy się czy jeszcze miałby szanse na prace, bo akurat spełnia wymogi

A tak w sumie co jest powodem tego, że ktoś nie pracuje? czemu ludzie odeszli? Czy to oznacza, że po prostu powroty nie są za bardzo możliwe?

Dimmu Nowy wpis

Co jest powodem , głupie pytanie . Wiadome jest to , że wszystko chodzi o zbyt małe wynagrodzenie . Ale zawsze ktoś jest .

Czyli powroty są możliwe? tak przynajmniej jeszcze w grudniu ktoś tu napisał. jeśli tak to na jakich warunkach się wraca? Na tym co wypracowałeś? I co się dzieje teraz z produkcją? Kiedyś pisali coś o tym, że idzie na niej nieco słabiej

Ukochane Miasto

W tym zakładzie to jaja jak berety , przychodzą , odchodzą , później wracają po kilka razy te same osoby . To jest nie poważne , ciekawe czy takie przypadki są w firmach w dużych miastach?.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KPPD Szczecinek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Mistrza wybrali? Widzę, że ta oferta o której już kiedyś tu pisali od miesiąca już wygasła. To jak taka rekrutacja wygląda? po jakim czasie teraz informacja zwrotna jest dawana?

kapiszon

Dla czego kierownik z hali strugarek wyzywa i śmieje się z ludzi pracowników to nienormalne...

Abdul
@kapiszon

O Kalisz chodzi? Który kiero młody czy stary ? (usunięte przez administratora)

Ten moment gdy wchodzisz poczytać sobie wstępnie opinie a taka trafia się na samym wierzchu… o dziale tarcicy myślałem ze cos aktualnego zobaczę, bo właśnie ogłoszenie jakiś czas temu było wystawiane. opiszesz mi go? Prócz atmosfery to ogólnie jak się robi?

Czy w KPPD Szczecinek są szkolenia zewnętrzne?

Zewnętrznych nie ma? zastanawiam się jakie tak w ogóle byłyby konieczne jeśli już? Teraz gdy wystawione zostało ogłoszenie dla mistrza działu tarcicy to i tak wymagają doświadczenia by się dostać, piszą jednak, że jakieś szkolenia występują. czyli wewnętrzne? Wiadomo jakie? i co z pozostałymi pracownikami?

Olka

@Olka

No trzyma się to wszystko , ale na jednej z hal robią systemem jednozmianowym . No to chyba dobrze nie wróży , jak były dwie?.

@Teofilów Gang

A jakie są argumenty przedstawiane samym pracownikom odnośnie tych zmian? I czy będą wdrażane jeszcze jakieś inne? ciekawi mnie sytuacja od kolejnego roku, bo wtedy mogę reflektować ewentualną pracę. co z podwyżkami?

Teofilów Gang

Nic na razie nie wiadomo , bo to produkcja idzie słabiej .

@Teofilów Gang

W sensie nie chodzi o to, że produkcja idzie słabiej tylko po prostu jest mniej zamówień? dobrze to rozumiem? Upewniam się, bo ciekawi mnie co w przeciwnym razie mogłoby wpłynąć na jakość pracy o ile by się pogorszyła. Co na to inne działy? Pracuje ktoś i opisze sytuacje w pozostałych?

Bandi

ZPD kalisz pomorski to tragedia.. szkoda gadać ludzi tylko wykończą psychicznie i fizycznie. Najlepiej to wszystkich zwolnijcie i bedzie spokój

@Bandi

W jaki sposób? Chodzi o traktowanie czy co? Daj znać, chciałabym coś wiedzieć więcej. Bez konkretów raczej nie zdecyduje, czy warto w ogóle poświęcać firmie czas.

Klakson
@Bandi

Nie ma co się (usunięte przez administratora) jest kryzys . Dużo chyba się okaże w nowym roku , ci i jak bd . Jak N H przychodzi na Strugarki , bo pracy nie ma .

Dam

Dlaczego ludzie z tarcicy dostali wypowiedzenia ?.

Ilona
@Dam

Skąd wiesz, że ktoś wypowiedzenia w firmie dostał? I ogólnie to ile tych osób miałoby być w sumie, że tak Cię to zaniepokoiło? :(

Antek

(usunięte przez administratora) z KPPD im wszystko drożeje a robiłem nic...Mają siedzieć cicho i zapierdal_ć, a ludzie nie mają nawet normalnych umów od 1.01.2022 wymaganych prawem...

Ewelina
@Antek

to jakie te umowy są jak nie normalne? co w nich takiego jest?

WRW GANG
@Ewelina

No właśnie, teraz w ostatnich latach w tartaku dużo się zmieniło . Nie potrzebne jest ta firma zewnętrzna tylko .

Antek
@Ewelina

Załóż albo zrób sobie okulary jak nie widzisz! Stawka za godzinę pracy...17zł. ŚMIECH.A ja mam pytanie? Wam wszystko tylko drożeje a pracownikom nie...???

Ilona
@WRW GANG

Skoro niepotrzebna to nie da się jej wyeliminować?

Ad...

W Lidlu płacą 50 złotych za godzinę pracy w sobotę,a w tartaku...????!!!!!

Tata
@Ad...

Nikt na siłę nie trzyma możesz się zwolnić

Widzewska Dąbrowa
@Ad...

Teraz jest podwyżka przecież .

Ad.
@Tata

Ty paja_u myślisz że ludzie będą zapierd_ać jak niewolnicy i w styczniu nawet nie dostali najniższej pensji 1600zł...

@Ad.

Będą , bo są za cieńcy i się nie zwolnią , bo nie stać ich w życiu na nic innego .

as
@Tartaczny Kabaret

moze masz racje. ale ciency sa dlatego ze nie "sprzedaja" . a ty?

Ad.
@Tartaczny Kabaret

Cieńcy to też ludzie i chcą godnie zarabiać, ale rozumię ktoś musi pracować na rodzinę P.

@Ad.

Czas na p rotest , a nie robią z wami co chcą , wózkowym już po premii dali bo gdzieś ktoś rozwalił paczuszkę . Ale niestety jesteśmy za cieńcy .

@Ad.

Chyba ta rodzina to jedyna wasza motywacja cała .

@Ad...

A ile? Masz spokojnie w 2021, 12 50 zł.

Leo
@Ad...

Kppd żeruje i tyle w Białogardzie uważani za najgorsze miejsce pracy z listą skarg w inspekcji kierownik to (usunięte przez administratora) licząca (usunięte przez administratora) dyrektorowi aby nie wylecieć

Teofilka

Tartak w Kaliszu jest przykładem jak nie powinien kolega zarządzać kolegą. Dział mechaniczny to kompromitacja .

Hulk
@Teofilka

Dlaczego teraz Nike nie piszę. Na firmy zewnętrzne. Że popelinę robią.na przykład Szwedzi.

Spocony Wacek Pomierzyn

Czemu znowu zamknęliście toaletę , przecież jak nie zdążę na nową halę to narobię w pory ?.

@Spocony Wacek Pomierzyn

Kto zamknął toaletę? Nie macie toalet w pracy?? Przecież to trzeba gdzieś zgłosić.

Ukochane miasto
@Karolina

Już otworzyli .

Hanna

Niby KPPD ma portal rekrutacyjny z ofertami pracy we wszystkich swoich oddziałach, ale ostatnie oferty są z 2018 roku: http://praca.kppd.pl/pl/oferty/ Ktoś mi podpowie, gdzie szukać aktualnych ogłoszeń o pracę dla mechaników, elektromechaników, operatorów maszyn, mistrzów produkcji itd.? Będę zobowiązana.

Wiktoria

Wrzucam link z ofertami pracy od KPPD Szczecinek, może komuś się przyda. Ja mam pytanie odnośnie stanowiska Automatyka/Elektronika w biurze firmy. Czy dział wprowadził jakieś zabezpieczenia w związku z pandemią? Czy wprowadzili tryb pracy zdalnej bądź w systemie hybrydowym?

Jak długo trwa proces awansu w KPPD Szczecinek?

Tratratrakkk

100 lat

Aneta

Długo się wdraża do firmy ?

@Aneta

Na produkcję trochę łatwiej.

ColoPolo

Dyro zatrybil że wózkowi uciekają,to robi papiery pierwszym lepszym...ehh...

@ColoPolo

Jednego wzieli na kurs i okazało się że jednak nie bd jeździł .

Zostaw merytoryczną opinię o KPPD Szczecinek - Kalisz Pomorski

• Jak się pracuje w KPPD Szczecinek?

Zobacz opinie na temat firmy KPPD Szczecinek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPPD Szczecinek?

KPPD Szczecinek
1.8/5 Na podstawie 862 ocen.
  • Waryńskiego 2
    78-400 Kalisz Pomorski