Opinie o Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A. w Kraków

Monia

Zgadza się regionalny to przeterminowaną wedlinę od siebie z sadyby do nas na KEN przywiózł i kazał nam sobie w straty w wpisywać :-) on już chyba przed emeryturą przynajmniej tak wygląda i boi się o swoją du... :-)

zzz

szkoda

Moni

Do tej pory bardzo często robiłam zakupy w Krakowskim Kredensie, ale już nie mam zamiaru. W sklepach totalny brak towaru, na infolinii gdzie mnie odesłano totalny brak kultury- pani, z którą rozmawiałam, po prostu rzuciła słuchawką. Na stronie wystawione kosze prezentowe, ale nie ma możliwości zamówienia online a w sklepach stacjonarnych (3 w Krakowie) dowiaduję się, że towaru( w tym zwykłych torebek i pudełek prezentowych) do stycznia już nie będzie. Na pytanie zadane Pani kierownik w jednym ze sklepow, dlaczego informacje podane na stronie są błędne otrzymałam odpowiedź, że należy kontaktować się z BOK. Ogromne rozczarowanie!

aby
@Moni

Przepraszam za Firmę , w której pracuję. Niestety nie jesteśmy informowani , czy będzie dostawa . Natomiast jeśli to będzie usprawiedliwienie , nie dostaliśmy wynagrodzenia za pracę. Zbliżają się Święta, rachunki nie są zapłacone, jesteśmy czasami nawet niemili. Przykre ,ale to jest też nasze życie.

Piku49
@aby

Wyglada na to ze Kredens Krakowski jest w stanie upadłości ? Puste polki 0 słodyczy na Święta żenada

@Moni

No to jest normalne już w tej firmie. Dobra zmiana dosiegla i tą firmę..ktora wkrótce przejmie francuski gigant El lecreck :)

warszawaka

Warszawa do dziś 11.12.2017 nie dostała wynagrodzenia które podobno zostały wysłane w piątek.Podano informację że to banki nie zdążyły zaksięgować kwot na kontach.Nie wierzę.

....
@warszawaka

Kraków podobnie ....

Rozmowę kwalifikacyjną w Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko kucharz, pomoc kuchenna?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
ilala

Wiecie jednak jaka panuje atmosfera? Dzięki za odpowiedź

@ilala

Pytasz o atmosferę?? Po zmianach na górze, gdzie zasiadają niby osoby wykształcone a jednak bucowate atmosfera jest do niczego. Nie uzyskasz informacji prawie żadnych bo kadry to w tej chwili zewnętrzna firma..której opieszalosc nie ma granic. No cóż... (usunięte przez administratora) za małe pieniądze..

Pracownik22

Wpĺyneła Ci pensja za listopad

gość
@Pracownik22

Nie. Warszawa.

@Pracownik22

Olsztyn też nie dostał wypłaty za miesiąc listopad to porażka.

Bardzo nie mila obsługa .

blik

To forma która bez uprzedenia daje wypowiedzenia z pracy- i to nie osobisci, czy telefonicznie-tylko przyjezdza kurier i przywozi wypowiedzenie-a jesli to kłamstwo niech KK zaprzeczy. Pozdrawiam

BYŁY PRACOWNIK
@blik

Hej.Ja również dostałam wypowiedzenie kurierem.Ale to zmiany na górze firmy nie decydujesz się na mniejsze pieniądze żegnaj.Takie czasy.

Iwona

Hej.Co do Rolnika to się zgadza.Tez widziałam. Jeszcze się migdalil z łaska która tam pracuje.

Jarek

Wszystko jasne.Tylko ciekawe kto zatrudnia takie osoby.Bywam często na lotnisku Chopina w Warszawie i tam w krakowskim kredensie jest porażka. Gościu z rolnika sprzedaje a wymowy zero i do tego non stop na tel wisi albo śpi. Kariery nie zrobi nawet w telewizji ,tylko ludzi odpycha od interesu .Jestem tam 2 razy w tyg bo latam służbowo i tylko sobie foty robi z ludźmi. Jakiś gupol.Ze takich trzymają.

aniabania

Na poziomie premium w tych sklepach są tylko dwie rzeczy: obsługa i marketing. Płace takie same jak jakość tych produktów czyli jak w podrzędnej sieciówce.

klient

Dziękuję za wspaniałą obsługę Paniom które wczoraj mnie obsługiwały. Pełen profesjonalizm i umiejętność sprzedaży produktów na które nie miałem ochoty kupić. Wybrałem się po zestaw podarunkowy, ale na tym sklepie nie mieli (sklep przy Szczęśliwej w Gdańsku). Panie nie tylko mi zaproponowały produkty z pełnym wdziękiem i uśmiechem na twarzy ale także zrobiły przepiękne przebranie i choć było bardzo późno panie podziękowały mi za kupno, ale także życzyły mi miłego dnia.

Praca bardzo fajna, dla osób które lubią kontakt z ludźmi. Trzeba być cierpliwym człowiekiem, gdyż często do sklepu przychodzą klienci zamożniejsi, którzy myślą że są pępkiem świata(myślą że skoro produkty dość drogie to my zarabiamy po 2000 zł na ręke lub więcej a to nie prawda) ale ja osobiście potrafie być cierpliwa. W firmie bardzo dbają o pracownika pod względem przestrzegania praw pracowniczych.Praca lekka i przyjemna. Najniższa krajowa ale ma się pewność że wypłata będzie na czas. Osobiście polecam tego pracodawce.

Mmmm

Ikebo, szansa jest bardzo duza

obserwator

Prezesi krakowskiego kredensu to dziady poszyte

obserwator

Krakowski Kredens to obóz pracy zarobki jak na bezrobociu.Niema czasu nawet zjeść śniadania.Prezesowie to wyzyskiwacze nie mają szacunku dla pracowników.(usunięte przez administratora)nie zatrudniajcie sie tam przestrzegam.Chamstwo i nic więcej (usunięte przez administratora)

sonata

Dlaczego ciągłe zmiany wśród personelu w tych sklepach?, dlaczego ciągły brak podwyżek? dlaczego ogłoszenia o prace wiszą na sklepach po ok. 3 tyg? Nikt wam tego nie powie jak jest. Kazdy powie ze jest fajnie i miło. Realia wychodzą po ok. miesiącu-dwóch. Najniższa krajowa(brutto). Podczas rekrutacji będzie mówione o dodatkach, premiach, itp. Zapytajcie ile osób w danym sklepie otrzymało te nagrody, premie i jak często. :):):) Tajemniczy klient też tam przychodzi:):):). Brzuch mnie boli ze śmiechu-a i nagroda za jego obsłużenie -wielka. Zapytajcie ile razy był taki klient w sklepie w ciągu załóżmy 3 ostatnich lat:):):) i jaka osoba otrzymała jakąkolwiek premie, dodatek (niech wam wskażą taka osobę)-ale zapewne będzie to kierownik sklepu. Praca ciągła. Nie daj boże zachorować-wypowiedzenie otrzymamy sprzed daty L4. Możliwość awansu? Zapomnijcie. Jak już podejmiesz prace nie wolno Ci się o nic upominać!!!!!. Jak nie pasuje zwolnij się. Zapytajcie ile osób(z danego sklepu) odeszło w ostatnim roku. Dlaczego są takie rotacje pracowników w sklepach skoro to taka fajna praca. Kiedyś na jeden sklep było ok. 200 chętnych osób(tak faktycznie było-3 lata wstecz jak kredens zaczynał)-dlaczego teraz brak chętnych? Z reszta-duzo jest jeszcze ciekawych rzeczy które może kiedyś napiszę. Znam to od podszewki. Możesz tam pracować jak nie masz za co żyć-ale jeśli masz honor i chęć znalezienia czegoś lepszego-szukaj-naprawdę. To jest praca przejściowa. (a dla KK proponuje zatrudnić uchodźców- oni naprawdę będą się cieszyć:):):):)

antyfilipek

Hej, jeśli ktoś z was interesuje się firmą Krakowski Kredens to zajrzycie na forum ponieważ jest nowa propozycja pracy. Bardzo interesująca sprawa. Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A. sieć delikatesów z towarami Premium, poszukuje kandydatów do p... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5736368?keywords=&region=

Byly pracownik

W kk pracowałam kilka lat temu, nie sadzilam, ze dalej jest ta sama stawka:(. Praca jest tam ciezka mimo, ze na 1szy rzut oka nie ma wielkich kolejek aczkolwiek caly czas ktos wchodzi i caly dzien praktycznie trzeba stac. Nawet jesli nie ma klientow to trzeba bylo ukladac towar etykietami do przodu, przecierac czyste blaty, nie wypada przeciez siedzieć na krześle! Nie mozna bylo uzywac tel w czasie pracy nawet na smsa jak nie bylo klientow, nie ma przerwy bo niby gdzie? Trzeba jesc na sklepie przy klientach. W sklepie jest goraco od lodowek i jest mocne swiatlo, w dodatku tzreba chodzic w tych glupich czapkach:). Wszystko jest liczone i wazone i to nawet okruchy z szynek, zeby przypadkiem nikt niczego nie ukradl. Pod lada sa podpisane woreczki i tam sa wrzucane scinki miesne. Wiadomo, ze szynki wysychaja bo jest w nich woda dlatego nie zgadza sie waga po sprzedazy. Szynki i kielbasy sa dobre, ale cena ogorkow malosolnych jest porazkowa. Serek ze szczypiorkiem to ser turek, ktory mozna kupic za nizsza cene w normalnym sklepie, kielbasa jest chyba z sokolowa. Sa parowki cielece- panienskie i wieprzowe- kawalerskie ale ich sklad jest pomieszany i tak naprawde wiecej wieprzowiny jest w panienskich:). Odradzam tam prace zwlaszcza w gal krakowskiej bo w weekendy jest przerabane chyba, ze ktos naprawde potrzebuje kasy!

grzanka

nie zgadzam się

Zostaw merytoryczną opinię o Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A.