Krakowski Kredens

Lublin, Aleja Wincentego Witosa 32

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 1 ocen.

Krakowski Kredens
4 1 6 1

Opinie o Krakowski Kredens

melman

może trafiłaś po prostu na osoby, które cieszą się z tego co mają, a nie myślą o tym czego mieć nigdy nie będą...

grzanka

Czytając opinie..byłam zdziwiona. Czy naprawdę Państwu aż tak źle się pracuje w tej firmie w innych miastach? Powiem tylko tyle, że znam wszystkie dziewczyny z Lublina pracujące dla KK (łącznie z tymi, które pracują w Delikatesach Alma) i jakoś żadna się tak nie użala - uśmiechnięte, zadowolone czasem też zmęczone, ale to chyba normalne - praca to praca niestety. Wiadomo miło jest zawsze zarabiać więcej :) to motywujące dla każdego z nas, ale ogólnie praca nie jest zła. Ja polecam.

Zostaw opinię o Krakowski Kredens - Lublin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krakowski Kredens