Opinie o Axpol Trading w Złotniki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Axpol Trading. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Axpol Trading o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axpol Trading w Złotniki

ja...

Ogólnie jest tak żle jak pisza w opiniach...Cała nadzieja chyba w Panu Piotrze..wielki szacun, coś drgnęło in plus. Może właścicielom zaczeło jednak zależeć..Z tymi starymi zrzędzącymi babami się zgadzam, nie wnoszą nic świeżego i demotywują tych co chcą stworzyć coś fajnego. Twierdzą że są nie do ruszenia..Nie jestem do nich sceptycznie nastawiony, to one są pesymistkami siejącymi złe emocje, bardzo złe emocje..

hcm

Stawka to 8,50 zł na rękę, na początku umowa o dzieło z agencją pracy na okres próbny , ewentualnie potem proponują zatrudnienie bezpośrednie, kokosów nie ma, praca raczej monotonna, nic specjalnego.

kasia

Najgorsze w firmie wcale nie są zamieszanie i stres a "stare baby" które cały czas narzekają i narzekają i narzekają aż się porzygać można, ja rozumiem że to jest takie Polskie ale to co one odstawiają sprawia że nie chce mi się tam chodzić. Naprawdę jeśli kierownictwo powinno coś zrobić to wyrzucić kilka tych swoich super pracownic a reszta zaczęła by normalnie pracować.

mmmmmmm

To chyba Ty na zleceniu masz 8,00 netto bo pracuje tam i jest wiecej. Praca jak kazda inna tylko na przetrzymanie, do czasu gdy nie pojawi sie cos innego. Ale brak logistyki widoczny na kazdym kroku..ale coz..to juz raczej sie nie zmieni..towar badziewie...ale siedzisz robisz swoje idziesz do domu...kokksow nie zbijesz ale na przetrwanie bedzie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kupiec elementów mechanicznych
Elhurt Sp. z o.o.
jonasz

ta firma to jakiś podły żart, wystarczy kilka dni by widzieć wyraźnie i przejrzyście ze to prędzej czy później musi upaść, panuje tam absolutny chaos brak profesjonalizmu, kultury i niekompetencja z każdej strony(od ochroniarza do kierownika), mam warzenie ze więcej osób tam wydaje polecenia niz faktycznie pracuje, jestem zdania ze za 8 zl netto na godzine nie mają prawa wymagać zebym pracował jak by zalezalo od tego moje zycie, po samej "rozmowie kwalifikacyjnej" widać ze to firma potrzebuje pracownika a nie pracownik firmy, wszystko to funkcjonuje tylko dlatego ze opiera sie na zaangażowaniu ludzi w wieku 50 + i niepełnosprawnych zdesperowanych bez szans na jakakolwiek inna prace o aparycji sprzątaczek i żuli. wymagają bardzo dużo a w zamian nie są wstanie dać nic wartościowego poza groźbami zwolnienia co tylko budzi uśmiech ponieważ od początku czekałem tylko na dobry moment by odejść. codziennie wykonuje sie inną czynność wiec nie ma sie szans na opanowanie czegokolwiek dobrze z jednej strony słyszy sie narzekania na jakość z drugiej na szybkość a obydwa problemy wynikają z nie ogarnięcia przełożonych którzy nic nie wytłumaczą i skaczą od zadania do zadania nie dając szans na zrobienie czegokolwiek od początku do konca ( a później mają pretensje)samo planowanie jest również istotnym problemem zamówienia potrafia leżeć dniami nagle komuś sie przypomina ze za 2 godziny musi wyjechać i krzyczą na wszystkich ze za wolno robią, firma bierze wiecej zamówień niz jest wstanie zrealizować, chaotycznie przeżuca pracownikow z miejsca na miejsce bez zadnego śladu urzycia logiki . myślę ze gdyby poszli po rozum do głowy to zainwestowali by w atrakcyjny system premii za wydajność, w potrzebne do wykonywania pracy narzędzia( mierzenie wymiarów kartką papieru, suche powietrze, kiepskie krzesła, wieczny brak narzędzi takich jak taśma), jakieś szkolenia dla pracowników jak zarządzać czasem i drużyną bo to jednak przypadkowi, niewykształceni w tym kierunku ludzie i nie da sie tego ukryć, przydały by sie jakieś sensowne przerwy, nie ma sie co rozpisywać chociaz jeszcze wiele mam spostrzeżeń, ta firma to taka mała chińska fabryka badziewia która zatrzymała sie mentalnoscią gdzieś w drugiej połowie 20 wieku, to przedsiębiosrstwo w którym nic nie działa i nikt nic nie wie a mimo wszystko nadal funkcjonuje. żadnych szans na rozwój, wartościowego doświadczenia ani konkurencyjnego wynagrodzenia nie daje, jedynie nude, dyskomfort, chaos itd nie widze żadnego powodu dla którego ktoś mogł by chcieć tam pracować

na zlecenie
@jonasz

Nic dodać nic ująć zgadzam się z powyższą opinią!!!

czacza

a jak oceniają pracę np. graficy? jakie zarobki? co z nadgodzinami?

Młodzinka

Miałam tę nieprzyjemność pracować w tej firmie dość długi okres czasu, z początku praca, ludzie, atmosfera -wszystko na plus, jednak później z biegiem czasu wszystko zaczęło się psuć. Nowe zasady, nowe nakazy, kierasowi już całkowicie odwaliło -pomijając fakt, że ten człowiek mówiąc kolokwialnie (usunięte przez administratora) wie o produkcji i panujących tam procedurach. Teoria to nie to samo co praktyka człowieku. Zaś reszta przełożonych to banda nadętych bufonów zwłaszcza ta gruba Iwona patrząca na wszystkich z góry, jak by się encyklopedią zachłysnęła. Tam jeden drugiego by w łyżce wody utopił dla premii, która defakto jest mizerna jak i samo wynagrodzenie. Po prostu śmiech na sali.

zadowolona

Ponarzekajcie sobie . Ten kto chce pracować to zarobi znacznie więcej niż te minimalne 1300 . Ja pracuję ponad dwa lata i wyciągam ..(dużo więcej) ale o kwotach nie będę pisać. A reszta tak samo jak w innych firmach -trzeba pracować to atmoswera i kierownik jest wporzo . Na razie nie szukam innej pracy.

czajen

ale to tylko są Twoje przypuszczenia , które równie dobrze mogą nie mieć z rzeczywistością nic wspólnego. Głównym zadaniem Axpola jest bezpośredni import i dystrybucja towarów, usługi znakowania oraz wielkonakładowa produkcja specjalna na zamówienie. Kto się na tym zna, ten ma tutaj przyszłość .

Pracuje w firmie już dłuższy okres. premie coraz niższe praca na chwile jest ok ale tylko na chwilę. O podwyżkach Nie ma co myśleć.z początku obiecują wszystko premie itp,po 2mc wychodzi na to ze to wszystko Nie prawda

xxx

Młodziak no i ty masz rację jeżeli chodzi o ten post

xxx

produkcja to wyzysk tylko z grupą przyjmują a jak już przyjmą to wyciskają ostatnie soki z człowieka, a wynagrodzenie to ok 1300 zł

Zainteresowana

Np. początkujący pracownik na produkcji?

xxx

zależy na jakim stanowisku oczywiście

Zainteresowana

A mówiąc w liczbach, to ile wynosi wynagrodzenie, premie, itd.?

xxx

jeżeli chodzi o godziny pracy to jest ok ale o kwestie organizacyjne dogadania się z przełożonymi to tragedia... wynagrodzenie szału niema. praktycznie za każdym razem inna premia nie wiadomo od czego uzależniona ale w skali 0-6 daję 2 minus

popieram wyzysk serwisu ! a donoszeniem nie dojdzie się za daleko

fajnie

Nie wiem o co wam chodzi mi ta praca bardzo pasuje trzeba wykonywać polecenia przełożonych i tyle ale tak jest wszędzie. Praca nie jest super męcząca, dużo siedzenia i prac manualnych, kasa jest ok i zawsze na czas.

prac

Pani Lida to agresywna , chaotyczna, impulsywna i niezorganizowana. Wyzysk prac. serwisu kosztem stałych pracow . Szok bałagan i brak organizacji pracy.

szeregowy pracownik

Ja też mam pozytywną opinię o tej firmie . Pracuję już kilka lat i chyba nie będę nic więcej szukał . Zarobki nie są kosmiczne ( ale też nie są głodowe ) ale pensja zawsze na czas . Czasami się człowiek urobi , ale jest stabilizacja i nikt nas źle nie traktuje . O każdym problemie można pogadać , a zakład chętnie idzie pracownikom na rękę

Zostaw merytoryczną opinię o Axpol Trading - Złotniki

• Jak się pracuje w Axpol Trading?

Zobacz opinie na temat firmy Axpol Trading tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Axpol Trading?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Axpol Trading?

Kandydaci do pracy w Axpol Trading napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Axpol Trading