Opinie o GLADPOL w Tczew

GLADPOL z siedzibą w Polsce jest firmą z długoletnią tradycją, założoną w 1992 roku, która realizuje projekty na obszarze krajowym oraz międzynarodowym między innymi w branży metalowej, budowlanej oraz rolniczej. Naszym Klientom gwarantujemy usługi najwyższej jakości przy użyciu profesjonalnego oraz nowoczesnego sprzętu. Zatrudniamy ponad 200 wykwalifikowanych oraz certyfikowanych pracowników.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLADPOL w Tczew

Spawacz

a powiedcie mi jak tam jest na spawaniu jaka atmosfera, kwatery?

tores
@Spawacz

Tak to prawda z tym majstrem malarzy i sztralarzy(Antwerpia) brak kultury ma ten człowiek do każdego pracownika negatywnie nastawiony poniża pracowników typowy esesman.Nie potrawi normalnie z nikim rozmawiać a jest tyle wokół mądrych inteligentnych i doświadczonych ludzi którzy mogli by być majstrem

migomatyk
@tores

No widzisz bo to nie jest gimnazjum, tylko konkretne pieniądze za konkretną pracę. Jak ktoś nie umie malować to się nie powinien za to brać, a już w ogóle żalic się jak dziecko w internecie "proszę pani a on mnie wyzywa". Nie podoba się to zmien branże, może zbiór truskawek albo moreli.

Były malarz
@migomatyk

Ja też pracowałem kiedyś jako malarz w smuldersie w Antwerpi ten majster (malarzy i sztralarzy)jest wulgarny do pracowników wszyscy chodzą ze stresowani (tylko strachem umie do pracy zachęcić) i przez to praca im im nie wychodzi co prowadzi do poprawek i problemów.Ale majster musi mieć trochę inteligencji a nie tylko krzyk jak do koni

Maniek
@Były malarz

Kilka miesiecy to zle,ja robie w holandii i czasami tydzien dwa!!!!!

Janek

Mam wyjazd do Belgii, sam się waham, przez telefon wszystko wydaje się w porządku a jak jest naprawdę to sam jestem ciekaw- czy kasa na czas przede wszystkim i jaka stawka godzinowa. Jeśli tez masz w planach pojechać to zadzwon, razem zawsze razniej (usunięte przez administratora)

RAMZES
@Janek

Ktoś napisał że w Gladpolu nie toleruja pijaństa?Otóz jest to nieprawda tylu ijaków to jeszcze nie widziałem w zadnej firmie,ale nie ma co sie dziwić skoro sam brygadzista malarzy z nimi pije.Właściciel jest ok,pieniądze też,ale majstry to nie wiem skąd ich mają.Pozdrawiam

razmus
@RAMZES

Tak to prawda sam majster malarzy horst pije znimi to chyba majstrowi nie wypada kto wiencej postawi ten ma lepiej a powino byc kto lepiej pracuje no ale jak jest majstet co tylko umi wszystkich pracowników wyzywac poniżać i tylko kszykiem wszystko załatwiać bez kultury a troche majster powinien mieć czysty mobing szkoda tylko firmy gladpol bo to osuje wizerunek firmy

michał

a jak tam wygląda praca w okresie zimowym ,listopad ,grudzień styczeń i luty? Czy jak się zaczyna pracę to pracuje się długo czy tylko sezonowo?

tom68

witam,czy jest ktoś chętny ze świętokrzyskiego jechać na próbki do Belgii,podobno dają 12e,pozdrawiam.

niemiec
@tom68

witam ciebie jak chcesz u nich pracować to powiem ci tak umowe masz smieciową to raz podatek w polsce to omalo nie musisz doplacac pracowalem 6 lat u nich i nie milo wspominam ich teraz pracuje bezposrednio w firmie niemieckiej i sobie chwale a pieniadze u nich to wielki przekręt pozdrawiam aha malo tego jak ci sie cos stanie niedaj boze wypadek to za wszystko ty placisz bo oni nie ubezpieczaja cie tak bylo w moim wypadku nara

obiektywny
@niemiec

wszystko co piszesz to prawda. poza tym to praca tymczasowa jest zlecenie to jest praca,a jak nie ma to radź se sam. marne perspektywy dla kogoś kto ma zobowiązania i rodzinę na utrzymaniu.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie GLADPOL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
bogdan

pracowałem tylko kilka miesięcy ,ale firma jest ok,kasa na czas,nie było problemu z niczym,a wlasciciel firmy bardzo wporzadku facet.

tofik
@bogdan

medek bajki piszesz wiesz eheheheh i to jakie gdyby to nie byl twój koles szef tego bajzlu to może bym uwierzył

medard

Witam wszystkich pracowałem 7 lat u (usunięte przez administratora)i nigdy nie miałem najmniejszego kłopotu .Pracowałem w Antwerpii (Hoboken) Mierlo u Klima i w Rheden u Harego .Gdy zabrakło pracy gdziekolwiek zaras przeszedłem gdzie indziej .Po siedmiu latach sam zrezygnowałem ale z powodu spraw osobistych inaczej pracowałbym pewnie dalej pozdrawiam wszystkich Medard

rafal

witam.mam pytanko dostalem propozycje wyjazdu do belgi jako malarz na wiatraki ..czy jest ktos w stanie napisac jakie sa tam stawki i jakie warunki ??? dziekuje z gory pozdrawiam

on26

A może ktoś powiedzieć co ile sa zajazdy a konkretnie chodzi o Belgię?????

aluminium welder

czy gladpol jest firma warta podjecia pracy ? czy lepiej omijac ich z daleka

?

nic ciekawego codziennie zastanawiasz sie czy bedzie dla ciebie praca na nastepny dzien stawki 9 10 euro dojazd na wlasna reke i towarzystwo jak niemasz nic innego to to jest oststnia deska ratunku

chciałem jechać ale nie!

welder

kolejne buraki próbki na kolanie i wycieczka do holandii na własny koszt a tam test a jak nie to kopa .

spawacz aluminium

dostalem oferte do belgi na aluminium czy moze ktos cos napisac o tej firmie cos pozytywnego cz to kolejne (usunięte przez administratora)

m b

jest ok

bywaja gorsze firmy. wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

pijesz nie pracujesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to chyba nic dziwnego robie w tej firmie trzeci rok i nie tylko na jednym kontrakcie robiłem przez gladpol w roznych firmach

daniel78

a jak jest ze stawkami potem dostaje sie wyzsze niz na poczatku?jaka daja maxymalna stawke?a zjazdy do domu?

daniel78

witam czy gladpol to powazna firma? moze mi ktos udzielic informacji na temat panujacych tam warunkow pracy, bo mam okazje pojechac z tej firmy.z gory dziekuje za odpowiedz.

g

ja jestem tu od ponad roku nigdy nie mialem problemu z kasa ani z szefem tak jak sie umawialem tak jest nawet dostalem wiecej a mam polski paszport

mam propozycje wyjechac do antwerpii-napiszcie prosze cos o warunkach

Zostaw merytoryczną opinię o GLADPOL - Tczew

• Jak się pracuje w GLADPOL?

Zobacz opinie na temat firmy GLADPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GLADPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GLADPOL
2.4/5 Na podstawie 133 ocen.

GLADPOL