Opinie o GLADPOL w Tczew

GLADPOL z siedzibą w Polsce jest firmą z długoletnią tradycją, założoną w 1992 roku, która realizuje projekty na obszarze krajowym oraz międzynarodowym między innymi w branży metalowej, budowlanej oraz rolniczej. Naszym Klientom gwarantujemy usługi najwyższej jakości przy użyciu profesjonalnego oraz nowoczesnego sprzętu. Zatrudniamy ponad 200 wykwalifikowanych oraz certyfikowanych pracowników.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLADPOL w Tczew

Benek

co wy piszecie,ja pracuje i jest ok,tylko pijaki i nie udacznicy tak pisza bo dostali wyrzuceni albo nie umieją podporzadkować sie do regulaninupracy. Ok cieżko jest ale można zarobić. Kwatery też sa w miare nie wiem koledzy gdzie wy spicie mi odpowiada. Nie lubie jak wszyscy tak narzekaja ale sami nie umieja nic pokazać a takie słowa to trzeba też uważać co sie piesze bo to nie na poziomie spawacza czy montera.Dlatego mi wstyt jak czytam takie teksty takie teksty.

spawacz

tak to prawda omijac szerokim lukiem gladpol to porazka

gosc

Orientuje sie ktos z was jak wygląda zwolnienie się z tego zakładu? Podobno w kontakcie jest zapisane ze jeśli pracownik zostanie zwolniony ze swojej winy to zabierają 20% z wynagrodzenia. Czy to prawda i czy ktoś z was miał taką sytuację?

bolek

ile spawacz miesiecznie w belgii moze zarobic/miesiecznie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie GLADPOL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
zainteresowany

Mam pytanie a co z rodzinnym niemieckim jest do uzyskania?

Pop

Bydlo pijaki ojszczane to cale tp zw gladpol staska

Mieszkania coraz gorsze zwłaszcza te które są własnością firmy.Warunki koszmarne upychanie ludzi w małych pokojach i domach(nie ma szacunku dla ludzi którzy ciężko pracują) byle przenocował byle jak i do roboty.Diet nie ma choć powinny być normalka jak to polska firma .Nic nie idzie ku lepszemu tylko ku gorszemu godzin coraz mniej nie wierzysz to się zatrudnij.powodzenia

robol nie pracownik

Nie dobrze

obiektywny

Na szczęście są jeszcze firmy gdzie ceni się pracownika i jego ciężką pracę oferując godne warunki i przede wszystkim UMOWĘ O PRACĘ... niestety w tej firmie tego nie ma...

obiektywny

do maciusia czy ty przypadkiem nie jesteś uroczą blondynką, która pracuje w tej firmie i nie wie nawet co to są umowy śmieciowe? Do twojej świadomości umowa zlecenie i umowa o dzieło to są właśnie umowy śmieciowe. I masz racje pracodawcy to się opłaca, ale nie myśli się tu o pracowniku, który przez takie umowy i pieniądze do koperty nie będzie miał nawet najniższej emerytury...

Lopi

Tumanie robisz tu bo nie masz wyjscia co ty morzesz wiedziec o porzadnej firmie

polak

Witam mam dla wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie parę informacji; 1. To co mówi Pani na rozmowie o pracę to bajki, stawka ustalana jest przez właściciela, umowa to ciągle umowa zlecenie. 2.Pieniądze są wypłacane przez właściciela firmy do ręki w euro, a reszta na konto. Oszukują jak i w Polsce tak i w Belgii na podatkach o ubezpieczeniach. 3. Praca jest na razie i nie wiadomo jak długo (potem zostaną tylko zaufani). 4. Nie jesteśmy tam uznawani za fachowców tylko za woły robocze. 5. Jak będziecie chcieli odejść nie doliczycie się kasy. Jakbym mógł wybierać wybrałbym firmę Wilsko. Wybór należy do Was. Pozdrawiam. Wybór należy do Was!

ktos

witam mam pytanie jak jest na smuldersie mam propozycje pojechania tam jakie pozycje do spawania a ten polak majster to gnoi ludzi czy jest spoko proszę o opinie

super pracownik

A ja słyszałem ,że ludzie z Gladpolu się zwalniają sami bo taka robota bez żadnych perspektyw na przyszłość ,wolą coś konkretniejszego i stabilnego ,a praca na kilka miesięcy to dla pijaczków i ściemniaczy jest

zibi

jak to gladpol nie ma nic innego. ja pracuje przez gladpol i ellimetalu chlopacy pracuja tez w niemczech. jest nas duzo i jak jestes dobry to jestes przerzucany w inne miejsca, sam tak mialem

Łysy

W odniesieniu do "obiektywny".Racja nie mają kontraktu,kiedyś jeszcze starali się przerzucić monterów na piaskownie,keczapy,lub malarnie,ale tam też nie ma miejsca więc trzeba czekać,ale jak długo.Co do chłopaków z Wilska (nie wiem jak teraz) Kaśka stara się znaleść im inną pracę,bo z tego co wiem mają pracę w innych miejscach.Gladpol oprócz Smuldersa to nic nie ma ,w dodatku gdy zjeżdżasz ta tak długo to odrazu jesteś wyrejstrowany z ubespieczenia.Jeszcze jak żona pracuje to może dopisać do swojego.W obecnej chwili praca w Smuldersie jest nie stabilna Jak jest,to zatrudniają na potęgę a jak niema to wywalają.

Obiektywny

Mnie tez zwolnili, ale to nie wina Gladpolu tylko smuldersa bo nie dostali nowego kontraktu. Polecialo zreszta duzo chlopakow z roznych firm, tak licze ze okolo 60 osob stracilo robote. Ja tam poczekam, bo od lutego maja znow dostac duzy kontrakt i beda chcieli fachowcow z powrotem, a ze kase mialem fajna i zawsze pasowala wyplata to wole jechac tam gdzie pewniak niz szukac cos nowego.

moni

Nie polecam . mojemu mężowi obiecali złote góry. Zwolnił się z pracy bo miał nadzieje na fajna pracę. Niestety po paru miesiącach na przerwie nocnej dowiedział się że już nie pracuje. W sobotę. I rób co chcesz. Gdzie przed świętami znajdzie pracę? Jeszcze w takie pipidówce jakunas. Załamka.

Weldas

Jak myślicie o Belgii robić (chyba w firmie Smoulders??) nie pamietam to stawki dla spawacza jest to 13 euro do łapy. Natomiast taki Portugalczyk czy rusek ma 28 euro do łapy i robi to samo ba 2x wolniej od Polaka i nikt go nie pogania natomiast taki polak to kopany w tyły brygadziści czy majstrowie polacy. Wytrzymałem miesiąc jak robiłem z portugalcami to ok ale jak dali do swoich to makabra. robiłem przez Tarkom wel wilsko 10 euro. Ogulnie nie polecam chyba że ktos kozak wie że sobie poradzi i ma swoja działalnosć to wtedy nawet i 50 euro wyciagnie tyle ile bierze agencja.

FF

Co Ty chcesz od majstra malarzy od kiedy ma ta fuche tak jest :D O ludzi swoich dba a ze opie....ala życie :D

ten
@FF

O chyba odpisuje sam przydupas albo on sam jak można stawiaac sie za takim człowiekiem bez kultury na każde pytania odpowiada chamsko i z z góry nastawiony negatywnie ten sam poziom inteligencji co on.Tylko krzykiem i wyzywanie pracowników ale co można wymagać od człowieka z takim wykształceniem na takim stanowisku dyryguje ludźmi a sam tego nigdy nie robił tego co oni.

Flaga
@FF

To jest właśnie opinia tych którzy włażą majstrowi w d..., i mu stawiają.

Zostaw merytoryczną opinię o GLADPOL - Tczew

• Jak się pracuje w GLADPOL?

Zobacz opinie na temat firmy GLADPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GLADPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GLADPOL
2.4/5 Na podstawie 133 ocen.

GLADPOL