Opinie o GLADPOL w Tczew

GLADPOL z siedzibą w Polsce jest firmą z długoletnią tradycją, założoną w 1992 roku, która realizuje projekty na obszarze krajowym oraz międzynarodowym między innymi w branży metalowej, budowlanej oraz rolniczej. Naszym Klientom gwarantujemy usługi najwyższej jakości przy użyciu profesjonalnego oraz nowoczesnego sprzętu. Zatrudniamy ponad 200 wykwalifikowanych oraz certyfikowanych pracowników.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLADPOL w Tczew

Racja też polecam, warunki są ok kasa też

monter
@Tomek

Jedno trzeba przyznać kasa jest na czas ale jeżeli chodzi o warunki mieszkaniowe są fatalne na niektórych mieszkaniach trwają dalej remonty a ludzie już mieszkają upychanie ludzi ile się zmieści jak to w polskiej firmy nie pasuje to wypad oto motto firmy .nie ma internetu i nie będzie na tych mieszkaniach co są własnością firmy(to już za duży wydatek dla firmy która zarabia miliony dzięki pracownikom którzy ciężko pracują minimum 10 dziennie) .To jest prawda pracowałem w tej firmie 5 lat

@Tomek

"....kasa też"....widać,że to post jakiegoś pseudo inteligenta a nie pracownika fizycznego z tej firmy...naprawdę śmiechu warte...

Mietek

pracuje w Gladpolu kilka lat i jest spoko kasa jest zawsze w terminie no i zarabiam więcej niż koledzy w Polsce, kwatery są normalne, wszystko jest polecam

Praca i warunki spoko. Jest zakwaterowanie i dobra płaca. Mogę w 100% polecić.

GRoWeR

Witam , jutro wybieram się na rozmowę do Gladpol w Tczewie . Jakie są tu warunki pracy dla elektromonterow/automatykow ? Czy naprawdę dają tylko umowę zlecenie czy umowę o pracę ? Jak z podatkami i ubezpieczeniem ? Dostałem od nich propozycje wyjazdu do Belgii ze stawka godzinowa .. Czekam na podpowiedzi :) pozdrawiam

prawda
@GRoWeR

zależy gdzie trawisz niektóre mieszkania to uchodźcy maja lepsze a te ostatnie opinie to na pewno nie pracowników pracujących na zakładzie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie GLADPOL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Conticonti

Jestem malarzem w Belgii i az niedowierzam co tutaj czytam. Pracuje od kilku miesięcy i nic z tego co piszecie nie jest prawda. Można fajnie zarobic, mieszkania tez w porządku. Jedyne na co można narzekać to współlokatorzy zajmujący lodówkę połowa świnii, zapychajacy rury bigosem albo wpier*** proszek do prania do zmywarki. Pijanstwa tez nie brakuje dlatego trzeba uważać z kim trzyma sie sztamę bo można niezłe popłynąć. To robota dla porządnych ludzi, a jak ktoś woli imprezować to radzę jechać na Ibizę a nie do roboty w smuldersie czasami az mi wstyd za rodaków po takich jazdach co tu odstawiają.

Kania11xx

Oj co czytam zalamany jestem,co z ajezyk dziwie sie ze tak pisza ,napewno ci co nic nie umieja albo alkoholicy albo cwaniacy. Powinieni oni oddac ta sprawe do prokuratury bo to juz jest przegjecie ,padly nazwiska, wyzwiska.Ciekawe czy ten co to pislas jest taki wporzadku,ale nalezalo by mu przylozyc dlategp prosze drodzy Panstwo zglscie to na prokurature.Szkoda slow takie wyzwiska dokad my zmierzamy taka to jest kultura Polakow.

@Kania11xx

Widzę,że większość osób wstawiających posty na tej stronie,posiada duży problem z gramatyką,ortografią...językiem polskim.....

Bez Fury
@Nick Fury

Nick Fury (ty to waryjat musisz być)... weekend startuje aTy co, a Ty kuffa łeb w monitor i wypisujesz jakieś ...ujostwa bez ładu i składu. Sam jesteś chodzącą żenadą!!! A robota jest spoko dla tych co chcą pracować i nie chleją, kasa zawsze na czas i z bossem jak ma dobry dzień też można o podwyżce pogadać.

@Bez Fury

Nie wszyscy uraczają sie alkoholem....chyba głodnemu chleb na myśli.Mam dowody i świadków na moje argumenty.Każdy musi sam się przekonać.Burak i prostak jesteś.Dobrze policz godziny i pseudonadgodziny hehehe.MEGAGALA wie coś na ten temat;);)Ludzie pracują w Holandii poprzez niemieckie firmy na nieporównywalnych warunkach,mają potwierdzone wypłaty na drukach(zarobki ,potracenia składek,dodatki,itd.)a ty co masz??Firma krzak i burak!!!Przeczytaj dokładnie swoją żenującą umowe oddelegowania jaką podpisałeś...jak jesteś wogóle pracownikiem fizycznym...

Love_now

Ja jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie. Są świetne warunki pracy, a narzekają tylko Ci, którzy albo jadą świrować albo chlać. To nie sanatorium, chociaż warunki na kwaterach są zbliżone do sanatoryjnych- mieszkania są dobrze wyposażone, a przynajmniej panują takie warunki w których po pracy da się odpocząć. Cudze chwalicie swego nie znacie - jedźcie do Anglii spać w żydowskich śmierdzących kanciapach. Tam nikt nikogo nie żałuje.

@Love_now

MEGAGALA
@Nick Fury

witam,POTWIERDZAM i moge wszystko potwierdzic dowodami,TEZ URACZYLEM GOSCINOSCI W DOMU GLADYSZA , PIWNICA MATERAC PO PRZEJSCIACH I PRZYKRYTY RECZNIKIEM.... POZYTWNE OPINIE TO BIUROWY TCZEWSKI ZAKLAMANY FORTEL....BEZ KOMENTARZA...BO BYM PISAL Z TYDZ O PRZYGODACH...

@MEGAGALA

Siema MEGAGALA:)Nie chce tutaj za dużo wysyłać pocisków tym lamusom;)ale sam widzisz co tu piszą...Wieśniaki bez doświadczenia:)Pracownicy roku:)Popylina:)

spawacz 12

Nie wiem o co tyle hałasu, ja pracuje kilka lat i wszystko jest ok, kasa i warunki są spoko

steeve

Na pracę narzekać nie mogę, pan gładysz to słowny facet i do tego interesuje się pracownikami, a nie jak niektórzy byznesmeni przez małe be. To gość na poziomie, daje pracę setkom fachowców, mnie z biedy wyciagnal przynajmniej moje dzieciaki i zona mają teraz godne zycie w tej zapyzialej polsce. Warunki sa jakie sa, ale mieszkanie mam zagwarantowane i dojazd do pracy, w takiej anglii nikt sie polaczkiem nie zaintersuje a na kase tez tu nie narzekam, od razu inne zycie.

@steeve

witam.masz zagwarantowany dojazd????nie bardzo rozumię przez kogo...poniewaz z tego co wiem, to trzeba samemu sobie zapewnic transport.

Interesant

M moze ktos powiedziec jaka jest srednia stawka dla montera? I jak platne sa nadgodziny? Oraz co ile sa zjazdy bo firma wydaje sie byc zetelna:-)

spawacz

dziwne bo ja kilka lat pracuje i wszystko jest ok, nikt was nie zmusza do pracy, skoro wam tak źle to co jeszcze robicie? lepiej pisać głupoty,żałośni jesteście i tyle w temacie

spawacz

jak jestes taki dobry to chociaz bys sie przedstawil pseldo spawacze

spawcze

Ty wieli spawaczu ,tak mówisz ze byłes taki dobry a później my musimy poprawiac po takich fachowcach jak ty tobie poprawiac partaczu dlatego ucieleś,bo nie dawałeś rady tak o tobie mówie Wojciechowski pracowaliśmy na tej samej zmianie to co cztamy to żygać się chce dupek jesteś a dobrze że ci nie wypłacil za partacka robote My pracujemy tu długo i nie było [problemowi z nimczym sami cchemy zaliczki by nam wypłacali tu w Euro a co ty (usunięte przez administratora) to już sam nie wiesz co ile pracowałeś 2 miesiące co chcesz powiedzieć ze dupek jestś Powiedz jak się nazywasz psełdonim "spawacz" to Artur Wojciechowski wieli spawaczy po którym trzeba poprawiac robote daj spokuj mały jesteś

Ebola
@spawcze

Brednie piszesz koles

@spawcze

wiesz co niewiem kim jestes ale z dupkami i partaczami tak jest siedza w jednym miejscu bo w innym nie dali by sobie rady a poprawiac to po was poprawaialem bo wy zlobic nie potraficie a po drugie pomyliles nazwiska

@Ebola

pracuje tu troche w tej firmie już 10 lat teraz co sie dzieje to naprawdę nie dobrze .Nie dziwie sie tym ludzią którzy tu się wypowiadają bo sa robieni w balona(ja tez) na kasie i na podatkach każdy inaczej ma płacone podatki jak się firmie podoba i żeby ona wyszła jak najlepiej nie pracownik choć pracownik na to wszystko pracuje nie firma pracownik już się nie liczy chyba bos ma za duzo kasy stracił szacunek do pracownika bo tyle kasy ma miliony a tak ci weźmie z twojej ciężko zarobionej pensji i nie zapłaci umuwionej sumy ci całej pensji lepiej ją omijać z daleka

malarz
@spawacz

@malarz

Tak to prawda na nie ktòrych mieszkaniach są upychani ludzie gdzie jeszcze trwa remont i są nie skończone remonty upadek całkowity

malarz

Co wy mówicie ja pracuje już kilka lat i jest dobrze. Jakie pieniądze pod stołem zaliczka która bierzemy w Euro za za co my żyć w Belgi za poslekie zloty. Ja nie narzekam i koledzy tez nie którym zależy na pracy, jest dobrze pracować trzeba.Polecam ta firme kto tylko chce pracować nie chlać.Ci co ostatnio przyjeżdzaja to poraszka tylko patrza by się nachlać i do burdelu.Szok

Jasiek

Czesc Czytam bo też interesuje mnie praca za granica jestem piaskarz, Lolek co piszesz to tak jest ,pracujesz tam jeszcze. Dzwoniłem do firmy szukają piaskarzy,malarzy . Ale kwatery to mieszkania czy dom Ile dają na godzinę ,dzwoniłem do Wilska to dają dużo mniej,tu dużo wiecej.

genkss

Oj czlowieku nikomu nie liże du...,pracuje juz 10 lat i jestem zadowolony Podatki płacone w Belgi mam wszystko nie narzekam na wyplaty. Ale co wy wygadujecie to sa oszczerstwa,pomowienia moj kolega kiedys sie napili wygadywal takie glupoty do pracodawcy i co dostal w zawiasach i 5000 pln na dzieci chore dlatego trzeba wiedziec co sie mówi,powinienes porozmawiac wyjasnic a pozniej pisać myśle że facet jest do porozumienia się,bo gorzej jak cie namierzy i za te słowa rożnie może być trzeba trzymać jakis poziom.Pracowalem w różnych firmach tu nie jest żle bylem w Niemczech Holandi i bylo jeszcze gorzej ale tu nie (usunięte przez administratora) br /> Najczesciej ludzie sami maja problem ,pijanstwo i nie przchodzenie do pracy i do kogo maja miec pretecje tylko do siebie,a majstrowie sa po to by pilnować tempa prac,takie życie

herinek

co piszecie to prawda? Mam jechać do Antwerpi i sie zastanawiam ,pytałem kolegie to mowi że jest tam zadowolony,dobrze zarabia i to co mowicie to troche sie nie zgadza. Kiedys też cztalem oinie o firmie bardzo złe a tu sie okazalo że bylo inaczej ciekawe sprubuje,kolega poleca dzwonilem i mówił że to tylko pieniacze i pijacy tak piszą,ale sam sprawdze wyjezdzam w niedziele najwyżej wróce.

Spawacz

genkss

Ale wiocha,czy wy wszyscy jestescie ciagle na (usunięte przez administratora) br /> co wy wygadujecie co wy mówicie,ty sie nic nie dowiesz o firmie tylko jakieś prywatne rozgrywki co za ludzie,wyjachali i narzekają ten lolek został pierdolniety przez Bolka co za wiocha z lancucha spuszczony chlejesz i głupa rżniesz tyle lat pracuje ale by na swoja firme tak żygać to ju (usunięte przez administratora)

Benek

Jak czytam opinie to jestem załamany,co za poziom wypowiedzi nie ma informacji co za firma tylko żyganie na pracodawce jakie argumenty ze (usunięte przez administratora) to szok,nie można tak mówić obrzucać błotem,popija sobie i beredzą. Pracuje juz kupę lat ijest dobrze a ci co pija to wiadomo,nie przesadzajmy i proszę wyrażajcie swoje opinie w kulturalny sposob to tu wasza kultura wychodzi

Zostaw merytoryczną opinię o GLADPOL - Tczew

• Jak się pracuje w GLADPOL?

Zobacz opinie na temat firmy GLADPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GLADPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GLADPOL
2.4/5 Na podstawie 133 ocen.

GLADPOL