Opinie o Express Job Izabela Bobrek w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Express Job Izabela Bobrek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Express Job Izabela Bobrek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Express Job Izabela Bobrek w Tczew

Podobno trzeba tu dobrze przeczytać umowę przed podpisaniem bo potem są problemy szczególnie z kasą. To na rozmowie nie informują rzetelnie o wszystkich warunkach które są zawarte na piśmie że trzeba się wczytywać? Jak jest z transportem na miejsce zatrudnienia? Trzeba samemu sobie zorganizować a potem też za to potrącą jak za zakwaterowanie? Dajcie więcej informacji.

Ela

Ta agencja jest firmą (usunięte przez administratora) Nie płacą nikomu pensji. Czasami nawet przez 2 miesiące. Opiekunki nie są ubezpieczone. To wszystko to chaos.

Adek Nowy wpis

Ostrzegam przed ta firmą. Przepracowalem u nich miesiąc bez żadnych problemów. Pojechałem na tydzień wolnego bo umówiliśmy się na rotacja 4/1. W czasie mojego wolnego wysłali za mnie innego gościa do pracy A mi podziękowali. Wypłaty nie dostałem A kontakt się urwał.

Bożena Nowy wpis
@Adek

Ciekawa sprawa. No a co z umową, czy była podpisana umowa o prace, która obliguje do zapłacenia pensji? Czy to była praca bez umowy i nie ma formalnych podstawy wypłaty kasy? Ciekawi mnie ten aspekty właśnie umowy, jaki rodzaj dają kierowcom, o ile dają. Pytam w imieniu mojego chłopaka.

Adek Nowy wpis
@Bożena

Byłem zgłosić sprawę w inspekcji pracy. Dowiedziałem się tylko że umowa która podpisałem jest zrobiona tak że pracodawca powinien mi zapłacić tylko za 80godzin. Przepracowalem 176 godzin. Reszta godzin jest płatna w formie nadgodzin. Ale najlepsze jest to że nie zauważyłem że umowa która mi wysłali nie była przez nich podpisana. I wychodzi na to że inspekcja pracy nic z tym nie zrobi. Jestem w plecy za PALIWO , NOCLEG , WYRZYWIENIE. Odradzam współpracy z ta firma to są (usunięte przez administratora) którzy żerują na innych ludziach :(

Stary Ty z nimi nawet nie wchodź w współpracę... To są najwięksi (usunięte przez administratora) na rynku. Będziesz mieszkać w chlewie albo pod mostem. Pojedziesz do pracy 800km przerobisz miesiąc A wypłaty i tak nie dostaniesz. Ta firma to połączenie kilku (usunięte przez administratora) w spółkę. Sprawdź sobie jednego z właścicieli na gowork nazywa się Mati centrum jezykowe 24 konik. Nie zaczynaj z nimi współpracy bo będziesz żałować...

W sierpniu gościu tu pisał, że przeczytał umowę i to mu wystarczyło. Miał zastrzeżenia - jakie konkretnie nie powiedział - to nie niczego nie podpisywał. Pamiętasz, czy ta firma zobowiązywała się do tego, by zapewnić odpowiednią ilość godzin i wypłacenie kasy w jakimś konkretnym okresie rozliczeniowym?

Tak pamiętam jak obiecywali nam po 200/240h w miesiącu i wypłaty jak z bajki ... finalnie tygodniowo dało się wyrobić Max 38h. Po całym miesiącu pracy nie zobaczyłem nawet złamanego centa. Naprawdę zaufaj i nie zaczynaj współpracy.

Mila

A wiecie coś na temat obecnej sytuacji, czy tyle samo godzin oferują? Czy gdyby teraz wszystkie warunki były wpisane w umowie to też może być taka sytuacja, że nie wypłacą kasy? Przecież wtedy wszystko jest na papierze.

@Mila

Wszystko jest na papierze A umowę która Ci wyślą do podpisania NIE BEDZIE PODPISANA PRZEZ NICH i zostaniesz z kartką papieru która sobie podpisales. Jak poszedłem z umową od tej firmy do inspekcji pracy to powiedzieli mi że to w świetle prawa jest tylko karta i oni mają związane ręce... Wszystkie pozytywne opinie które znajdziesz na ich temat wystawili sobie sami... Na umowie będziesz mieć kary za byle co... A jak przyjdzie do rozwiązania z nimi umowy to żeby nie płacić żadnych kar będziesz musiał odpracowac minimum miesiąc wypowiedzenia( i to od razu Ci mówię że to będzie miesiąc pracy za darmo bo wypłaty już nie zobaczysz) wpisz sobie w Google '' Mati centrum jezykowe 24 Konik'' i sprawdź sobie ta firmę na gowoorku. To jest jeden ze współwłaścicieli tej firmy tam znajdziesz duzo wiecej informacji niż tutaj. Ponownie ostrzegam przed ta firmą...

@Mila

A i zapomniałem dodać że składki jakie ta firma będzie za Ciebie odprowadzać do niemieckiej skarbówki będą wynosili DOKLADNIE "1 EURO" MIESIECZNIE. Więc nie licz na jakąś niemiecką emeryture później. Ja sam byłem w szoku jak skontaktowała się ze mną niemiecka skarbówka z zapytaniem ile zarabiałem miesięcznie w tej firmie bo za 3 miesiące mam łącznie odprowadzone "3 euro" musiałem jeździć i wyjaśniać to. I tu też wyszło na to że mogli tak zrobić bo tak mają skonstruowana umowę żeby jak najwięcej napchac do swoich kieszeni.

Ela Nowy wpis

OnoOnoOn

Jak wygląda narzucenie kar ? W umowie sporo "straszenia" karami a jak jest naprawdę ? Jak wyglądają nagle zjazdy ?

@OnoOnoOn

Wyglądają tak że albo zgodzisz się na zapłacenie kary" bo ta kara nie jest prawomocna" albo nie dostaniesz należnych Ci się pieniędzy.

Jak w Express Job Izabela Bobrek wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Express Job Izabela Bobrek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Odradzam wyjazdu z tą pseudo agencją, każą respektować swoje prawa a twoje mają w (usunięte przez administratora) a jak zerwiesz z nimi umowę z winy pracodawcy bo nie wywiązał się ze swojej części umowy to nie wypłacą ci żadnych pieniędzy i trzeba będzie iść do sądu żeby odzyskać swoje z nawiązką. Przy okazji przed sądem wyjaśnimy kwestie diet która również jest źle naliczana. Dieta dziennie według tej pseudo agencji to 20 centów dziennie i musisz sobie sam na nią zarobić. Kwestia zakwaterowania i opłat też pozostawia wiele do życzenia, zakład w którym świadczyłem prace opłacał nam zakwaterowanie w całości ale agencja potrącała sobie 250 euro od tak. JAK NIE CHCECIE POTEM SIĘ BUJAĆ PO SĄDACH TO RADZE OMIJAĆ TĄ AGENCJE SZEROKIM ŁUKIEM

Emila
@Gość

Kurde, rozumiem, że polubowne próby odzyskania należności zostały zignorowane? Jedna opinia z 2020 roku mówi o dobrym kontakcie z nimi telefonicznym. Powiesz jak to u ciebie wygląda? Można chociaż liczyć na wsparcie koordynatora?

Ranek
@Gość

Umowę przeczytałes ? Ja jej po prostu nie podpisałam i teraz nie mam kłopotów. Ludzie czytajcie te umowy

Czy istnieje możliwość rozwoju w Express Job Izabela Bobrek?

Szukam pracy na już,jestem obecnie w Hamm,mogę zacząć od wtorku.

Barbara

Pracuje w tej firmie 4 lata i jestem zadowolona , zawsze są pod telefonem ,pieniądze na czas , może Firmy biorą swoja prowizje bo z czegoś tez muszą żyć,ale co wyprawiają opiekunki na sztelach to już jest inna sprawa.

oszukana 100%

Firma niekompetentna,absolutnie nie polecam NIKOMU!!!Bądzcie ostrożne drogie Panie!P.(usunięte przez administratora)nie płaci solidnie,jak jest problem nie odbiera tel.,P.(usunięte przez administratora) jest nad wyraz chamski,.P.(usunięte przez administratora)tak samo.Przecież wiecie,że ta firma z takich jak my żyje.to co zrobili ze mną nadaje się tylko na reportaz w TV.

@oszukana 100%

Co się takiego wydarzyło???

On

Cóż , trzeba uważać na Biodro, przy nieumiejetnej technice można sobie je uszkodzić i w efekcie zrobić krzywdę .

Teresa

Dziękuje Izunia za super Sztele , tylko zmienniczkę mi tu daj fajna , zadbana babkę i żeby język znała .

Była
@Teresa

Miła pani cóż dajemy radę

Jaki sens mają tu jakiekolwiek opinie? Przecież każdy, nawet właścicielka firmy czy jej znajomi mogą napisać pozytywną opinię.Nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić. Dlatego wszystko co jest tu napisane czytam z przymrużeniem oka.Nie mamy pewności czy ta firma jest godna zaufania czy nie.Pozdrawiam

Jeśli teraz coś dzieje się w firmie Express Job Izabela Bobrek w mieście Tczew? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Taki komentarz będzie bardzo pomocy!

Pracuje już długi czas w firmie express Job i jeszcze nigdy nikt mnie nie oszukał,wypłata zawsze na czas i bardzo miła współpraca, polecam jak najbardziej. Marta

Teraz Godos nie Bobrek. Pozdrawiam

Kordian

Powiedzcie czy jest wymóg znajomości języka obcego i na jakim poziomie?

Zofia

Pracuje z Express Job już 3 rok i jedno mogę powiedzieć nigdy nie oszukali mnie na wypłacie, a to jest dla mnie najważniejsze.Nie znam dobrze języka ,ale jak mam problem zawsze są pomocni .

Zostaw merytoryczną opinię o Express Job Izabela Bobrek - Tczew

• Jak się pracuje w Express Job Izabela Bobrek?

Zobacz opinie na temat firmy Express Job Izabela Bobrek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Express Job Izabela Bobrek
  • Al. Zwycięstwa 13 lok. 9