Opinie o Abacus Ship Outfit & Interior Michał Olszewski w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Abacus Ship Outfit & Interior Michał Olszewski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Abacus Ship Outfit & Interior Michał Olszewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abacus Ship Outfit & Interior Michał Olszewski w Gdańsk

Kielbasa

No w pracy mi się stało parę rzeczy które olali...... niestety takie podejście mają siedzieć w biurze tylko i rano przy ludziach poniżać pracownika nic więcej... Trzeba się zwolnić i szukać lepszej firmy nie polecam

@Kielbasa

Co się stało? Chodzi o złamanie przepisów bhp czy coś innego jest na rzeczy? Mocne słowa, byłbym wdzięczny gdybyś zdradził coś więcej. Szukam pracy, myślałem o tej firmie, ale jak coś z warunkami i atmosferą bedzie nie tak, to nic na siłę ;) Pzdr i powodzenia, jeśli zdecydujesz się szukać czegoś nowego

Jak obecnie sytuacja w firmie wygląda? Z perspektywy pracownika? Zdziwił mnie jeden wpis, że firma bierze za dużo roboty nie mając kim tego zrobić, pracownicy nie mają czasu na przerwy. To nie szukają nowych osób? Ogłoszeń w internecie nie widzę:/ Myślicie, że jak się skontaktuje z nimi bezpośrednio to uda się ogarnąć robotę? Chodzi mi o stanowisko spawacza. Narzekaliście tutaj na majstrów czy kierownictwo, ale to jakiś czas temu już było. Teraz jak sprawy się mają? No i co z tą umową o pracę, bo chyba nie każdemu ją dawali? Kasa jak tam?

Lolo Nowy wpis

Hej , może ktoś coś powiedzieć o pracy u nich w papenburgu ?

Ale jak to, umowa ci się skończyła i powiedzieli do widzenia? Bo tak brzmi ale wolę dopytać, co tam nie zagrało. Daj znać czy informują w ogóle o tym, na ile będzie projekt. Umowy na ile są podpisywane?

Kielbasa

@Kielbasa

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Abacus Ship Outfit & Interior Michał Olszewski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Ale o co w ogóle chodzi, bo nic nie zrozumiałem? Masz jakiś problem zdrowotny, który wynika z pracy w firmie czy co, bo trochę niejasno to napisałeś? Jakieś trudne dla zdrowia warunki pracy tu są że tak piszesz? Dlaczego ludzie pod górkę? Weź konkretniej wyłumacz

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Abacus Ship Outfit & Interior Michał Olszewski?

Kazik

Powiesz czemu? Nie można się dogadać czy w ogóle ignorują ludzi pod sobą? Jak jest jakiś problem to jest do kogo się zwrócić czy inaczej to wygląda?

Jak wygląda ścieżka kariery w Abacus Ship Outfit & Interior Michał Olszewski? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ryszard

Stolarze tragedia majster slawek nie zna się na robocie ani języka nie zna biega po statku za niczym nie wiem po co taki majster

Fabek
@Ryszard

Jaki język jest wymagany? Tylko po braku jego znajomości wnioskujesz że nie zna się na robocie czy masz też inne argumenty? Jak tak to napisz jakie?

Ja tu robię i powiem ze jest tragedia majstrowie nie umia się dogadać ledwo dukaja po niemiecku jeden z majstrow to zwykły szlifierz nie zna się na robocie monterskiej nie jest w stanie pomóc tylko drze mordę dają nam robotę i metr dalej dają spawacza i wiadomka oczy naswietlone jestem ciekawy czy mają kurs jaki kolwiek o zażadzaniu siłami ludzkimi pluje se w mordę że tu przyszedłem bo teraz zwalniają się kierownik radelski robi wszystko by zablokować na stoczni by nie przejść do innej firmy gdzie są lepsze warunki nie mamy nawet szatni a za osobę szatnia kosztuje 20 euro na Mc w weekend musimy jeść śniadanie na kolanie w kontenerze bo szkoda im pieniędzy na szatnie w kturej jest też stołówka pisze jak jest nie wieszysz przyjedz i zobacz i nie piszcie głupot że jest inaczej. Żałują nam na paliwo na dojazd do pracy koszt paliwa na busa 9 os przypada 100 euro a za człowieka dostają grube pieniądze a traktują nas jak zwierzęta bo tylko od nas wymagają ja przez 3 Mc miałem 13 stu pocnikow nigdy przez całą karierę 3 letnia nie miałem tyul osub do pocy i co kilka dni inny spawacz do montera to jest kpina

w1190

popieram kolege w 100% zwykły szlifierz prowadzącym spawaczy masakra nia polecam nikomu pracowałem tam a po niemiecku to gadają ho ho boże uchowaj

R
@w1190

Szkoda gadać firma patologia i banda chuja

Dziewczyny jaki styl panuje w Abacus Ship Outfit & Interior Michał Olszewski?

Co masz na myśli pytając o styl?

Natalia

Czy ktoś wie czy firma Wypłaca kilometrówkę?

...
@Natalia

Firma płaci za przejazdy między polską a Niemcami. Kierowca który prowadził dostaje dodatek, chyba że jest więcej kierowców na jednej trasie to się dzielą kwotą

A propos Certyfikatów, DLA NIE WTAJEMNICZONYCH ,MAM JE :-) ,bez ŻADNYCH PRZEPYCHANEK.TO CO CI SIĘ NALEŻY - FIRMA DAJE,łottak :-)

Uprzejmie PROSZĘ by "mój kolega" - "anonim-kazak :-) "z firmy nie poszywał się w postach za .....Jeśli coś było-zaistniało,Trzeba Było Wyjaśnić na miejscu, a nie strugać chojraka w czapce niewidce.Pozdrawiam .

Były Pracownik

Chciałbym jeszcze dodać, że gdy się zwalniasz to walka jest o Ciuchy i zbierane są przepustki tylko po to aby Cię zablokować żeby nikt nie mógł pracować na terenie Meyer werv. A na dodatek spawacza robią próbki w Polsce za które sami płacą a Abacus bierze na siebie fakturę i odzyskuje podatek którego nie oddaje. I certyfikatu też nie chcą oddać.

...
@Były Pracownik

Hmm. Z tego co mi się wydaje to nie można nigdy odliczać żadnych kursów ani szkoleń czy certyfikatów , ponieważ są to materiały szkoleniowe które mają stawkę VAT 0%.

Były Pracownik

Brak mi słów co się dzieje w tej firmie. Pracownicy odchodzą. Kierownik twierdzi, że wszystko co się dzieje to jest tylko ludzi wina. Biorą za dużo roboty nie mając kim tego zrobić i prze to wszystko zabraniają nawet iść się Kawy napić. Podwyżki dostają tylko ulubieńcy a każdy nowy pracownik jest wykozystywany na Maksa. Nowe umowy o pracę dostają tylko nie liczni co paluszek trzymają prosto. A najlepsi są tylko Ci ludzie co mieszkają z kierownictwem.

Huhu

Pracowałem w tej firmie i nie mogę powiedzieć za bardzo nic dobrego. Jedyne co się poprawiło to, że zaczęli dawać pieniądze na paliwo na dojazd do pracy. W brygadzie osób coraz mniej i nic się nie zapowiada na lepsze zmiany. Były podwyżki ale dla osób którzy trzymają prosto paluszek w D. U kierownika. A jemu się to podoba.

Pracuje w tej Firmie od ponad 1 roku i zamiast być lepiej to jest coraz gorzej. Ciągle zmiany i nie ustajace się zrzutu na paliwo. Atmosfera jest bardzo napięta i jeden drugiemu tylko kłody pod nogi podrzuca. Nie widzę przyszłości dla tej firmy.(usunięte przez administratora). Ale to jest moja opinia...

Seba

Witam, Pracowałem w tej firmie i żałuję, że nie było W tedy jeszcze żadnych opinii. Składki na paliwo mimo, że to absurd. Na wszystkim oszczędzanie, nie dostawalismy żadnej diety mimo iż Stocznia daje 5 euro diety na obiad. Brak szatni. Kierownik uważa się za najmondrzejszego i nikt nie może mu nic powiedzieć bo uważa, że zaraz ktoś go atakuje. Jeśli ktoś się sprzeciwi albo mówi prawdę to zaraz ma same problemy. Zanin wyjdziesz to firma juz liczy na Tobie zyski. Nie polecam chyba, że ktoś chce sobie wrzodow narobić.

Robert

Witam, na temat zmian to zależy od Kierownictwa. Kto pierwszy wstanie ten rządzi. Są składki na paliwo na dojazd do pracy. Z tego tytułu są często kłótnie. Rozmowa z kierownikiem polega na tym, że jeśli go nie nagrasz to tak jak by rozmowy nie było. Nie ma wyznaczonego kierowcy a firma wymaga aby ktoś kierował nie dając nic w zamian. A później jak auto jest brudne to są pretensje do kierowcy. Osobiście nie polecam.

Najgorszy Pracodawca.(usunięte przez administratora)Omijać z daleka.

Janek

jak się komuś nie chce pracować to nawet dobry pracodawca będzie najgorszym... Swoją drogą szkoda że ktoś szuka opini w internecie i czyta jedną opinie na krzyż a w tej firmie pracuje kilkadziesiąt osób... więc ta jedna marna opinia na tyle osób to może jakiś mały procent który w nijaki sposób próbuje "coś" podpowiedzieć...i to raczej nic rzetelnego.... Proponuje spojrzeć na swoją pracę - to ile razy się zmieniało pracodawców i dlaczego... i może wyjdzie że my biedni pracownicy a wszyscy dookoła najgorsi pracodawcy co tylko próbują nas wykorzystywać. Otwórz działalność, zatrudnij kilka osób, załatw zlecenia, spróbuj je wykonać od początku do końca, zapłać ZUS, odprowadź podatki i zobacz jak jest...

@Janek

Jasiu głupoty piszesz, w tej firmie może kiedyś pracowało kilkadziesiąt osób .Obecnie z miesiąca na miesiąc, ekipa się kurczy ????,to raczej z firmą i osobami które tam zarządzają, jest coś NIE TAK

Radek

Może teraz się kurczy praca w stoczniach w Gdańsku bo padają jak muchy po kolei więc cieżko żeby we wszystkich firmach pracowało tyle osób co kiedyś... Ale czy w Abacus czy w Activ czy w Grala kiedyś było na stoczni bardzo dużo pracowników a teraz skoro stocznie nie płacą rzetetnie to trudno żeby firmy na stoczni trzymały brygady kilkudziesięciu osób... Więc to nie jest problem jednej firmy tylko wszystkich które pracowały na terenie różnych stoczni w Gdańsku... A skoro tyle osób pracowało to jednak ktoś chciał być tam zatrudniony... ale jesteśmy trudnym narodem... tylko narzekania, hejt... szkoda...

Zostaw merytoryczną opinię o Abacus Ship Outfit & Interior Michał Olszewski - Gdańsk

• Jak się pracuje w Abacus Ship Outfit & Interior Michał Olszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Abacus Ship Outfit & Interior Michał Olszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abacus Ship Outfit & Interior Michał Olszewski?

Abacus Ship Outfit & Interior Michał Olszewski

Abacus Ship Outfit & Interior Michał Olszewski